FOTBAL.CZ - Soutěže - Football association of Czech Republic - czech, cesky, cech, eech, sport, soccer, fotbal, football, cup, fussball, futsal, statisti, result, league, fixture, champion, qualifi, new, calcio, team, national, club, kopaná
Horní navigační lišta




RSS kanál
[Odkazy na články]
Ikonka serveru
[Ikonka pro vás]
Soutěže

A3A - Okresní přebor IV. tř. mužů, sk. A

  TABULKA
Rk. TýmZáp+0-SkóreBodyPK(Prav)
1.Sokol Hnojice12732 34: 1824 ( 9)
2.Moravský Beroun B11722 35: 1123 ( 5)
3.TJ Mladějovice12651 36: 1523 ( 2)
4.Sokol Jívová11722 37: 1723 ( 5)
5.Sokol Babice B12714 32: 1822 ( 1)
6.SK Králová12642 31: 1922 ( 4)
7.Hvězda Libavá12633 32: 2021 ( 3)
8.TJ Dalov12534 31: 2918 ( 3)
9.FK Huzová11443 28: 2016 ( 1)
10.FC Jiříkov11335 17: 2212 ( -3)
11.Sportklub Štarnov12237 23: 359 ( -6)
12.Horní Loděnice12237 21: 459 (-12)
13.Sokol Střelice B111010 7: 443 (-15)
14.FK Šternberk C110011 9: 600 (-15)


  TABULKA DOMA
Rk. TýmZáp+0-SkóreBody
1.Sokol Babice B7610 26: 519
2.TJ Mladějovice7520 26: 417
3.Moravský Beroun B6510 16: 516
4.Sokol Jívová6411 16: 713
5.Sokol Hnojice5410 18: 413
6.Hvězda Libavá6411 21: 813
7.SK Králová6330 19: 812
8.FK Huzová5401 21: 312
9.FC Jiříkov5221 12: 68
10.TJ Dalov5122 10: 115
11.Sportklub Štarnov5113 10: 144
12.Horní Loděnice7034 10: 293
13.Sokol Střelice B6105 5: 223
14.FK Šternberk C5005 8: 290


  TABULKA VENKU
Rk. TýmZáp+0-SkóreBody
1.TJ Dalov7412 21: 1813
2.Sokol Hnojice7322 16: 1411
3.Sokol Jívová5311 21: 1010
4.SK Králová6312 12: 1110
5.Hvězda Libavá6222 11: 128
6.Moravský Beroun B5212 19: 67
7.TJ Mladějovice5131 10: 116
8.Horní Loděnice5203 11: 166
9.Sportklub Štarnov7124 13: 215
10.FK Huzová6042 7: 174
11.FC Jiříkov6114 5: 164
12.Sokol Babice B5104 6: 133
13.Sokol Střelice B5005 2: 220
14.FK Šternberk C6006 1: 310


  KŘÍŽOVÁ TABULKA
1234567891011121314
1.Sokol Střelice B--- 0:9  1:4  1:0  0:4  2:3    1:2
2.Moravský Beroun B --- 2:2  4:1  4:1  1:0    4:1 1:0
3.TJ Mladějovice2:0  --- 5:1  7:0  0:0  4:0  5:0  3:3
4.Sokol Jívová 2:1  --- 3:2  1:1    7:0  2:1 1:2
5.Sokol Babice B4:1  4:0  --- 3:0  1:1  7:0  4:1  3:2
6.Horní Loděnice 0:9  0:6  --- 3:6  0:0  3:3  2:2 2:3
7.Hvězda Libavá7:0  2:2  2:0  --- 4:1  2:5  4:0   
8.Sokol Hnojice 4:0  2:2    --- 4:0  3:0  5:2  
9.FC Jiříkov4:1  2:2    0:0  --- 1:3  5:0   
10.TJ Dalov 0:0    2:5  3:4  --- 2:2  3:0  
11.FK Huzová5:0    0:1  3:1  7:1  --- 6:0   
12.FK Šternberk C   2:8  3:6  1:3  0:8  --- 2:4  
13.Sportklub Štarnov  1:4  4:2  1:2  2:4  2:2  ---  
14.SK Králová       5:3 2:0 2:2 0:0 7:0 3:3 ---



TISK TABULEK


  Další informace
» Aktuální výsledky
» Termíny soutěže
» Los soutěže
» Obsazení rozhodčími a delegáty
» Oddíly soutěže
» Střelci
» Statistiky
» Obdržené karty
» Tabulky celkem, ...
» Všechny výsledky

nic

nic

WebToDate