FOTBAL.CZ - Soutěže - Football association of Czech Republic - czech, cesky, cech, eech, sport, soccer, fotbal, football, cup, fussball, futsal, statisti, result, league, fixture, champion, qualifi, new, calcio, team, national, club, kopaná
Horní navigační lišta




RSS kanál
[Odkazy na články]
Ikonka serveru
[Ikonka pro vás]
Soutěže

A3A - Okresní přebor IV. tř. mužů, sk. A

  TABULKA
Rk. TýmZáp+0-SkóreBodyPK(Prav)
1.SK Králová231562 58: 2651 ( 18)
2.Moravský Beroun B231553 82: 2250 ( 17)
3.Sokol Hnojice231436 57: 3545 ( 9)
4.TJ Mladějovice231274 65: 3243 ( 10)
5.Sokol Jívová231265 58: 3442 ( 9)
6.Hvězda Libavá231067 49: 3836 ( 0)
7.FK Huzová23986 50: 4235 ( -1)
8.TJ Dalov231049 59: 4934 ( -2)
9.Sokol Babice B23959 49: 4932 ( -1)
10.FC Jiříkov237511 35: 4426 (-10)
11.Sportklub Štarnov236413 51: 5822 (-11)
12.Horní Loděnice234415 32: 8516 (-20)
13.Sokol Střelice B234118 25: 8313 (-20)
14.FK Šternberk C231220 18: 915 (-31)


  TABULKA DOMA
Rk. TýmZáp+0-SkóreBody
1.Moravský Beroun B11920 46: 729
2.SK Králová11830 33: 1127
3.TJ Mladějovice11821 38: 726
4.Sokol Jívová11821 29: 926
5.Sokol Hnojice12813 33: 1325
6.Sokol Babice B11740 33: 1025
7.FK Huzová12723 38: 1723
8.Hvězda Libavá12543 27: 1619
9.FC Jiříkov12444 24: 1616
10.TJ Dalov12435 25: 2215
11.Sportklub Štarnov11416 31: 2913
12.Sokol Střelice B11308 14: 379
13.Horní Loděnice12147 18: 427
14.FK Šternberk C121110 16: 474


  TABULKA VENKU
Rk. TýmZáp+0-SkóreBody
1.SK Králová12732 25: 1524
2.Moravský Beroun B12633 36: 1521
3.Sokol Hnojice11623 24: 2220
4.TJ Dalov11614 34: 2719
5.TJ Mladějovice12453 27: 2517
6.Hvězda Libavá11524 22: 2217
7.Sokol Jívová12444 29: 2516
8.FK Huzová11263 12: 2512
9.FC Jiříkov11317 11: 2810
10.Sportklub Štarnov12237 20: 299
11.Horní Loděnice11308 14: 439
12.Sokol Babice B12219 16: 397
13.Sokol Střelice B121110 11: 464
14.FK Šternberk C110110 2: 441


  KŘÍŽOVÁ TABULKA
1234567891011121314
1.Sokol Střelice B--- 0:9 0:3 1:4 3:6 1:0 1:4 0:4 4:2 2:3  1:0  1:2
2.Moravský Beroun B8:0 --- 2:2 1:1 4:1 9:0 4:1 5:1 1:0  7:0  4:1 1:0
3.TJ Mladějovice2:0 0:1 --- 5:1 6:1 7:0 4:0 0:0  4:0  5:0 2:1 3:3
4.Sokol Jívová4:0 2:1 1:1 --- 3:2 1:0 1:1  3:1  7:0 4:0 2:1 1:2
5.Sokol Babice B4:1 1:1 4:0 4:2 --- 3:0  1:1  7:0 0:0 4:1 2:2 3:2
6.Horní Loděnice2:3 0:9 0:3 0:6 5:0 --- 3:6  0:0 0:6 3:3 1:1 2:2 2:3
7.Hvězda Libavá7:0 0:0 2:2 2:2 2:0  --- 4:1 1:2 2:5 1:3 4:0 1:0 1:1
8.Sokol Hnojice3:2 4:0 4:1 2:2  0:2 1:2 --- 4:0 4:1 3:0 3:0 5:2 0:1
9.FC Jiříkov4:1 0:2 2:2  4:1 5:1 0:0 1:2 --- 1:3 0:0 5:0 0:2 2:2
10.TJ Dalov1:1 0:0  1:2 4:1 2:5 1:4 3:4 4:0 --- 2:2 4:0 3:0 0:3
11.FK Huzová5:0  5:5 1:1 0:1 4:0 3:1 1:3 7:1 2:0 --- 6:0 3:2 1:3
12.FK Šternberk C 2:7 2:3 2:8 1:1 3:6 3:1 1:3 0:1 0:8 0:2 --- 2:4 0:3
13.Sportklub Štarnov3:2 3:5 1:4 3:0 4:2 8:0 1:2 1:2 2:4 3:6 2:2  ---  
14.SK Králová3:1 3:1 2:1 3:0 3:0   5:3 2:0 2:2 0:0 7:0 3:3 ---



TISK TABULEK


  Další informace
» Aktuální výsledky
» Termíny soutěže
» Los soutěže
» Obsazení rozhodčími a delegáty
» Oddíly soutěže
» Střelci
» Statistiky
» Obdržené karty
» Tabulky celkem, ...
» Všechny výsledky

nic

nic

WebToDate