FOTBAL.CZ - Soutěže - Football association of Czech Republic - czech, cesky, cech, eech, sport, soccer, fotbal, football, cup, fussball, futsal, statisti, result, league, fixture, champion, qualifi, new, calcio, team, national, club, kopaná
Horní navigační lišta




RSS kanál
[Odkazy na články]
Ikonka serveru
[Ikonka pro vás]
Soutěže

A3A - Okresní přebor IV. tř. mužů, sk. A

  VÝSLEDKY
Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
A3A1201SK KrálováSportklub Štarnov3:3 (2:1)
Branky: Klabačka M. 2, Völfl - Kretschmer, Kucharčík, Čtvrtlík; ŽK: 0 - Hekele, Kirschbaum, Coufal
A3A1204TJ MladějoviceTJ Dalov4:0 (2:0)
Branky: Shuyto 2, Filgas, Jemelík; ŽK: Shuyto - Hlavica, Andrýsek
A3A1206Sokol Babice BSokol Hnojice1:1 (1:1)
Branky: Dvořáček - Novák; ŽK: Černocký - Miller, Vyhnánek, Sáblík, Smrček, Hošťálek
A3A1207Horní LoděniceHvězda Libavá3:6 (2:2)
Branky: Lón 2, Sláma - Haluška 2, Kraus 2, Dvořák, Fůs; ŽK: Cicko - Dohnal
A3A1202Sokol Střelice BFK Šternberk C1:0 (0:0)
Branky: Matoušek; ŽK: Vogt, Kolář, Jonáš- 0
A3A1203Moravský Beroun BFK Huzová7:0 (5:0)
Branky: Chaloupka 3, Vlček 2, Hanáček, Horák; ŽK: Mužatko - Chudý
A3A1205Sokol JívováFC Jiříkov3:1 (2:0)
Branky: Kolomazník 2, Pospíšil - Štefanec; ŽK: Ševčík - Adámek; ČK: Ševčík - 0


  TABULKA
Rk. TýmZáp+0-SkóreBodyPK(Prav)
1.Moravský Beroun B12822 42: 1126 ( 5)
2.Sokol Jívová12822 40: 1826 ( 5)
3.Sokol Hnojice12732 34: 1824 ( 9)
4.TJ Mladějovice12651 36: 1523 ( 2)
5.Sokol Babice B12714 32: 1822 ( 1)
6.SK Králová12642 31: 1922 ( 4)
7.Hvězda Libavá12633 32: 2021 ( 3)
8.TJ Dalov12534 31: 2918 ( 3)
9.FK Huzová12444 28: 2716 ( 1)
10.FC Jiříkov12336 18: 2512 ( -3)
11.Sportklub Štarnov12237 23: 359 ( -6)
12.Horní Loděnice12237 21: 459 (-12)
13.Sokol Střelice B122010 8: 446 (-15)
14.FK Šternberk C120012 9: 610 (-15)


  NÁSLEDUJÍCÍ KOLO
Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A3A1301Hvězda LibaváSK Králová01.11. 13:30SO
A3A1302Sokol HnojiceHorní Loděnice02.11. 13:30NE
A3A1303FC JiříkovSokol Babice B01.11. 13:30SO
A3A1304TJ DalovSokol Jívová01.11. 13:30SO
A3A1305FK HuzováTJ Mladějovice01.11. 13:30SO
A3A1306FK Šternberk CMoravský Beroun B02.11. 13:30NEUMTRA
A3A1307Sportklub ŠtarnovSokol Střelice B01.11. 13:30SO



TISK TABULEK


  Další informace
» Aktuální výsledky
» Termíny soutěže
» Los soutěže
» Obsazení rozhodčími a delegáty
» Oddíly soutěže
» Střelci
» Statistiky
» Obdržené karty
» Tabulky celkem, ...
» Všechny výsledky

nic

nic

WebToDate