FOTBAL.CZ - 1.liga - Football association of Czech Republic - czech, cesky, cech, eech, sport, soccer, fotbal, football, cup, fussball, futsal, statisti, result, league, fixture, champion, qualifi, new, calcio, team, national, club, kopaná
Horní navigační lišta




RSS kanál
[Odkazy na články]
Ikonka serveru
[Ikonka pro vás]
1.liga

O1A - Chance Futsal liga

  VÝSLEDKY
Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
O1A1805SK Slavia PrahaVysoké Mýto2:7 (0:3)250
Branky: Brychta Martin, Vejvoda Michal - Sklenář Václav 3, Semerád Miroslav 2, Vladyka Petr, Formánek Pavel; Rozhodčí: Cílek Martin (8.3), Rybka Zdeněk (8.3); Delegát: Hora Jan; ŽK: Novotný Pavel - Vladyka Petr
O1A2106Olympik MělníkBenago Zruč n.S.2:7 (1:4)200
Branky: Gabčo Josef, Malák Marek - Brahimi Azem 3, Rodek Marcel 2, Lira de Aquino Vinicius, Ramirez Kevin; Rozhodčí: Řeháček Lubomír (8.4), Černý Martin (8.4); Delegát: Bydžovský Zdeněk
O1A2001Balticflora TepliceBenago Zruč n.S.1:0 (0:0)450
Branky: Marcelo Dos Reis Soares; Rozhodčí: Matyš Jakub (8.4), Kaštánek Libor (8.4); Delegát: Hanzlík Jiří; ŽK: 0 - Amrani Fouad
O1A2002Tango BrnoOlympik Mělník6:2 (2:1)208
Branky: Chadzidis Dimostenis 2, Havel Jan, Šidla Ondřej, Záruba Radim, Chlad Marek - Brožek Daniel, Dvořák Daniel; Rozhodčí: Vomastek Daniel (8.4), Gasnárek Michal (8.2); Delegát: Hoffman Petr; ŽK: Záruba Radim - Jenč Michal, Dvořák Daniel, Gabčo Josef, Malák Marek
O1A2003SAT-AN KladnoMADOS H.Králové4:0 (2:0)200
Branky: Veselý Jiří, Müller David, Slavík Tomáš, Fitzel Tomáš; Rozhodčí: Milner Michal (8.4), Rybka Zdeněk (8.4); Delegát: Nepil Pavel; ŽK: Abrham Tomáš, Veselý Jiří- 0
O1A2004Likop TřinecVysoké Mýto0:5 (0:2)600
Branky: Gerčák Libor, Formánek Pavel, Vágner Jakub, Sklenář Václav, Hrubý Vítězslav; Rozhodčí: Kincl Miroslav (8.3), Slanina Tomáš (8.3); Delegát: Pelikán Martin; ŽK: Mendrok Lukáš - Formánek Pavel
O1A2005ERA-PACK ChrudimAC Sparta Praha7:3 (3:0)450
Branky: Alvarito-Yubero De Luis 2, Chmelík Zdeněk 2, Mareš Michal, Max-Weber Prates, Koudelka Tomáš - Holeček Michal 2, Vodecký Igor; Rozhodčí: Markovský Tomáš (8.5), Honěk Jiří (8.5); Delegát: Navalaný Josef; ŽK: Mareš Michal, Rešetár Lukáš - Sop Martin, Vodecký Igor, Tichý Petr, Havrda Ondřej
O1A1703MADOS H.KrálovéSK Slavia Praha2:7 (0:5)177
Branky: Jelínek Roman 2 - Míča Ondřej 3, Vandas Pavel 2, Novotný Pavel, Homola Jan; Rozhodčí: Henych Karel (8.4), Černý Ondřej (8.4), Kašpar Jiří; Delegát: Novotný Josef, Svědiroh Miroslav; ŽK: Srkal Marek, Černý Michal, Jelínek Roman - Brychta Martin, Novotný Pavel; ČK: Merkl Lukáš - 0
O1A1706Tango BrnoSAT-AN Kladno4:1 (3:1)150
Branky: Belej Michal, Prokeš Tomáš, Šidla Ondřej, Záruba Radim - Fujdiar Josef; Rozhodčí: Kincl Miroslav (8.3), Zbožínek Lukáš (8.3); Delegát: Bednář Kamil; ŽK: Chadzidis Dimostenis, Záruba Radim, Havel Jan - Veselý Jiří
O1A2006SK Slavia PrahaHelas Brno5:2 (1:2)200
Branky: Vandas Pavel 2, Matějka Tomáš, Kosina Jan, Brychta Martin - Vlach Aleš, Bobylev Fedor; Rozhodčí: Řeháček Lubomír (8.4), Blažej Petr (8.3); Delegát: Primus Miroslav; ŽK: 0 - Bobylev Fedor


  TABULKA
Rk. TýmZáp+0-SkóreBodyPK(Prav)
1.Balticflora Teplice202000122: 2460 ( 30)
2.ERA-PACK Chrudim201712114: 3352 ( 22)
3.Benago Zruč n.S.211506102: 6745 ( 15)
4.AC Sparta Praha201235 88: 7039 ( 9)
5.Vysoké Mýto201037 79: 6633 ( 0)
6.Tango Brno20929 78: 6929 ( -1)
7.Helas Brno207211 60: 7223 ( -7)
8.SK Slavia Praha205411 63: 8619 (-11)
9.MADOS H.Králové205213 64:10317 (-13)
10.SAT-AN Kladno204313 44: 8815 (-12)
11.Likop Třinec203512 48: 9014 (-16)
12.Olympik Mělník211119 49:1434 (-29)


  NÁSLEDUJÍCÍ KOLO
Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A2101SK Slavia PrahaBalticflora Teplice06.03. 20:00SH Slavia Praha
O1A2102Helas BrnoERA-PACK Chrudim06.03. 20:00SH Brno, Vodova
O1A2103AC Sparta PrahaLikop Třinec06.03. 20:00Arena Sparta
O1A2104SAT-AN KladnoVysoké Mýto06.03. 20:00MSH Kladno
O1A2105MADOS H.KrálovéTango Brno06.03. 20:00SH H.Králové, Třebeš



TISK TABULEK


  Další informace
» Aktuální výsledky
» Termíny soutěže
» Los soutěže
» Obsazení rozhodčími a delegáty
» Oddíly soutěže
» Střelci
» Asistenti
» Kanadské bodování
» Statistiky a sestavy
» Obdržené karty
» Tabulky celkem, ...
» Všechny výsledky

nic

   1.CL liga
 
» Propozice 1. ligy
» Doplněk Propozic 1. ligy futsalu k play-off
» Adresář klubů
» Adresář rozhodčích
» Adresář delegátů
» Listina sportovních hal
» 1.ligy U-18 a U-16
 
  Výsledky
 
» Výsledky a tabulka
» Statistiky a sestavy
» Termíny soutěže
» Los soutěže
» Obsazení rozhodčími
» Oddíly soutěže
» Střelci
» Asistenti
» Kanadské bodování
» Obdržené karty
» Všechny další tabulky
» Všechny výsledky
 
  Oficiální zprávy
 
» Změny v termínové listině (DOC)
» Pozastavení ZČ
» Rozhodnutí STK a DK
» Rozhodnutí ORK
» Rozhodčí a delegáti
» Tabulky fair-play
» Trenérské vzdělávání
» Domácí míče klubů
» Listina sportovních hal
» Zápis z utkání
» Směrnice pro komunikaci klubů
» Směrnice pro TV a marketing
» Směrnice pro pořadatele utkání
» Sazebník pokut celost.soutěží
» Směrnice o střetu zájmů
» Poplatky za změny v term.listině
» Pravidla futsalu od 25.1.2008
» Změny Pravidel futsalu 2008
» Změny v Soutěžním řádu
» Tabulka vzdáleností a kilometrovník
 
  Statistiky a sestavy
» 1.kolo » 2.kolo
» 3.kolo » 4.kolo
» 5.kolo » 6.kolo
» 7.kolo » 8.kolo
» 9.kolo » 10.kolo
» 11.kolo » 12.kolo
» 13.kolo » 14.kolo
 
   Historie
 
» Historie - 2008/2009
» Historie - 2007/2008
» Historie - 2006/2007
» Historie - 2005/2006
» Historie - 2004/2005
» Historie - 2003/2004
 


nic

WebToDate