FOTBAL.CZ - 1.liga - Football association of Czech Republic - czech, cesky, cech, eech, sport, soccer, fotbal, football, cup, fussball, futsal, statisti, result, league, fixture, champion, qualifi, new, calcio, team, national, club, kopaná
Horní navigační lišta




RSS kanál
[Odkazy na články]
Ikonka serveru
[Ikonka pro vás]
1.liga

O1A - Chance Futsal liga

TABULKA STŘELCŮ ke dni 18.12.2014
JménoOddílPočet
Brahimi AzemBenago Zruč n.S.18
Sidnei-Ribeiro Da SilvaBalticflora Teplice18
Belej MichalTango Brno16
Rodek MarcelBenago Zruč n.S.15
Holeček MichalAC Sparta Praha12
Salák MichalBalticflora Teplice12
Max-Weber PratesERA-PACK Chrudim11
Sláma ZdeněkBalticflora Teplice11
Amrani FouadBenago Zruč n.S.10
Doša MartinAC Sparta Praha10
Marcino De AlmeidaBalticflora Teplice10
Mareš MichalTango Brno10
Zapletal PetrAC Sparta Praha10
Alvarito-Yubero De LuisERA-PACK Chrudim9
Gabčo JosefOlympik Mělník9
Váňa PetrMADOS H.Králové9
Beran JiříMADOS H.Králové8
Dlouhý MartinAC Sparta Praha8
Hrdina AntonínSK Slavia Praha8
Mendrok LukášLikop Třinec8
Merkl LukášMADOS H.Králové8
Baron LukášLikop Třinec7
Cupák DavidHelas Brno7
Formánek PavelVysoké Mýto7
Ramirez KevinBenago Zruč n.S.7
Rešetár LukášERA-PACK Chrudim7
Šabata MartinVysoké Mýto7
Záruba RadimTango Brno7
Abrham TomášSAT-AN Kladno6
Fitzel TomášSAT-AN Kladno6
Hrubý VítězslavVysoké Mýto6
Chromek AdamMADOS H.Králové6
Friedl MartinMADOS H.Králové5
Jošt DavidMADOS H.Králové5
Kantor DavidLikop Třinec5
Kovács MichalBalticflora Teplice5
Opluštil JanLikop Třinec5
Rodrigo TavernaERA-PACK Chrudim5
Srkal MarekMADOS H.Králové5
Holý MichalBalticflora Teplice4
Chadzidis DimostenisTango Brno4
Kuč ErvinAC Sparta Praha4
Lištván JanBenago Zruč n.S.4
Ovčačík JanHelas Brno4
Sierota DariuszLikop Třinec4
Simitči AgoBenago Zruč n.S.4
Sklenář VáclavVysoké Mýto4
Vladyka PetrVysoké Mýto4
Brychta MartinSK Slavia Praha3
Čurda JanSAT-AN Kladno3
Emerson Batista RibeiroBalticflora Teplice3
Filinger DavidSK Slavia Praha3
Havrda OndřejAC Sparta Praha3
Jeronimo Da CostaBalticflora Teplice3
Lacko IvanHelas Brno3
Mareš MichalERA-PACK Chrudim3
Míča OndřejSK Slavia Praha3
Michalec RomanVysoké Mýto3
Novotný PavelSK Slavia Praha3
Pleyer PetrSAT-AN Kladno3
Slováček MatějERA-PACK Chrudim3
Stejskal PavelAC Sparta Praha3
Svoboda MilanTango Brno3
Sýkora RadekHelas Brno3
Vobořil TomášAC Sparta Praha3
Banovič TomášOlympik Mělník2
Buzek MichalOlympik Mělník2
Cenek ČeněkTango Brno2
Felipe-Freitas DeyviERA-PACK Chrudim2
Frič DavidAC Sparta Praha2
Gerčák JakubVysoké Mýto2
Hanzlík RadekOlympik Mělník2
Havel JanTango Brno2
Havel JosefHelas Brno2
Chmelík ZdeněkERA-PACK Chrudim2
Jaráb MichalSAT-AN Kladno2
Kilmer-Claudino RibeiroERA-PACK Chrudim2
Lerch StanislavHelas Brno2
Lidmila JakubHelas Brno2
Lira de Aquino ViniciusBenago Zruč n.S.2
Rott MiroslavAC Sparta Praha2
Slavík TomášSAT-AN Kladno2
Sop MartinAC Sparta Praha2
Šimon DavidHelas Brno2
Šnídl PetrSAT-AN Kladno2
Švihálek MartinHelas Brno2
Vejvoda MichalSK Slavia Praha2
Výborný KamilSAT-AN Kladno2
Vydarený JiříMADOS H.Králové2
Weiner DavidOlympik Mělník2
Bláha MilanOlympik Mělník1
Brůna MartinTango Brno1
Cieslar JosefLikop Třinec1
Dang RobertHelas Brno1
Dvořák DanielOlympik Mělník1
Fidra JanMADOS H.Králové1
Gerčák LiborVysoké Mýto1
Giva-Oliveira GevanildoBalticflora Teplice1
Holec DavidMADOS H.Králové1
Homola JanSK Slavia Praha1
Chlad MarekTango Brno1
Junek PetrSAT-AN Kladno1
Jungbauer RadomírOlympik Mělník1
Kalfas JakubLikop Třinec1
Kalina JanBalticflora Teplice1
Kiliján JakubBalticflora Teplice1
Konečný MarekSAT-AN Kladno1
Machulka JanOlympik Mělník1
Malák MarekOlympik Mělník1
Matějka TomášSK Slavia Praha1
Menšl KarelMADOS H.Králové1
Oliva PetrSK Slavia Praha1
Salgado EnriqueBenago Zruč n.S.1
Semerád MiroslavVysoké Mýto1
Šimandl JiříOlympik Mělník1
Štverák TomášBenago Zruč n.S.1
Šuba PavelOlympik Mělník1
Vágner JakubVysoké Mýto1
Vandas PavelSK Slavia Praha1
Vlach AlešHelas Brno1
Vodecký IgorAC Sparta Praha1

TISK TABULEK


  Další informace
» Aktuální výsledky
» Termíny soutěže
» Los soutěže
» Obsazení rozhodčími a delegáty
» Oddíly soutěže
» Střelci
» Asistenti
» Kanadské bodování
» Statistiky a sestavy
» Obdržené karty
» Tabulky celkem, ...
» Všechny výsledky

nic

   1.CL liga
 
» Propozice 1. ligy
» Doplněk Propozic 1. ligy futsalu k play-off
» Adresář klubů
» Adresář rozhodčích
» Adresář delegátů
» Listina sportovních hal
» 1.ligy U-18 a U-16
 
  Výsledky
 
» Výsledky a tabulka
» Statistiky a sestavy
» Termíny soutěže
» Los soutěže
» Obsazení rozhodčími
» Oddíly soutěže
» Střelci
» Asistenti
» Kanadské bodování
» Obdržené karty
» Všechny další tabulky
» Všechny výsledky
 
  Oficiální zprávy
 
» Změny v termínové listině (DOC)
» Pozastavení ZČ
» Rozhodnutí STK a DK
» Rozhodnutí ORK
» Rozhodčí a delegáti
» Tabulky fair-play
» Trenérské vzdělávání
» Domácí míče klubů
» Listina sportovních hal
» Zápis z utkání
» Směrnice pro komunikaci klubů
» Směrnice pro TV a marketing
» Směrnice pro pořadatele utkání
» Sazebník pokut celost.soutěží
» Směrnice o střetu zájmů
» Poplatky za změny v term.listině
» Pravidla futsalu od 25.1.2008
» Změny Pravidel futsalu 2008
» Změny v Soutěžním řádu
» Tabulka vzdáleností a kilometrovník
 
  Statistiky a sestavy
» 1.kolo » 2.kolo
» 3.kolo » 4.kolo
» 5.kolo » 6.kolo
» 7.kolo » 8.kolo
» 9.kolo » 10.kolo
» 11.kolo » 12.kolo
» 13.kolo » 14.kolo
 
   Historie
 
» Historie - 2008/2009
» Historie - 2007/2008
» Historie - 2006/2007
» Historie - 2005/2006
» Historie - 2004/2005
» Historie - 2003/2004
 


nic

WebToDate