FOTBAL.CZ - 2. liga východ - Football association of Czech Republic - czech, cesky, cech, eech, sport, soccer, fotbal, football, cup, fussball, futsal, statisti, result, league, fixture, champion, qualifi, new, calcio, team, national, club, kopaná
Horní navigační lišta




RSS kanál
[Odkazy na články]
Ikonka serveru
[Ikonka pro vás]
2. liga východ
  2.liga futsalu zná všechny účastníky
11.08. - Definitivní podobu má složení obou skupin 2.ligy futsalu. Jako dvanáctý účastník západní skupiny byl Komisí futsalu do soutěže přijat klub 2.FC Motáček Plzeň, který se sice umístil na sestupové příčce v tabulce uplynulého ročníku 2.ligy, ale po vyčerpání všech dalších možností k doplnění 2.ligy „západ“ některým z divizních celků byla možnost účasti nabídnuta tomuto plzeňskému klubu.

O2V - 2. liga "Východ" futsalu

KARTY ke dni 30.03.2015
OddílJménoŽKČK
Agromeli BrnoBrychta Michal20
Agromeli BrnoKubica David10
Agromeli BrnoMatyska Lukáš20
Agromeli BrnoMica Tomáš20
Agromeli BrnoNosko Martin20
Agromeli BrnoOutrata Pavel50
Agromeli BrnoProcházka Luděk21
Agromeli BrnoSýkora Roman10
Agromeli BrnoVeselovský Tomáš30
Amor VyškovBačovský Ondřej11
Amor VyškovForró Adam10
Amor VyškovGalia Tomáš50
Amor VyškovGremmel Jakub11
Amor VyškovChubirka Vadim20
Amor VyškovKarabina Michal40
Amor VyškovKrál Ondřej50
Amor VyškovLukeštík David20
Amor VyškovPalla Sebastian60
Amor VyškovŠevčík Milan20
Amor VyškovTichý Pavel30
Egretta BíloviceFiala Zdeněk20
Egretta BíloviceHalahija Martin11
Egretta BíloviceJurka Jiří20
Egretta BíloviceMaruš Pavel31
Egretta BílovicePokorný Patrik20
Egretta BíloviceSedlák Tomáš40
Egretta BíloviceToncr Michal01
Egretta BíloviceTrojáček Michal10
Egretta BíloviceValík Petr10
Egretta BíloviceVrbka David20
Egretta BíloviceZouhar Matěj50
FAZ PardubiceBáča Lukáš30
FAZ PardubiceBaudyš Petr10
FAZ PardubiceHaan David20
FAZ PardubiceHron Matěj20
FAZ PardubiceChvála Miloš30
FAZ PardubiceMenšík Robert10
FAZ PardubiceProkůpek Patrik20
FAZ PardubiceRůžička Jiří20
FAZ PardubiceTesař Jiří10
FAZ PardubiceTesař Martin40
FAZ PardubiceVoleský Zdeněk10
FAZ PardubiceVratišovský Filip40
FK VolfířovCech Jaroslav10
FK VolfířovHavlík Roman10
FK VolfířovJindra Tadeáš70
FK VolfířovKněžínek Vojtěch20
FK VolfířovNovák Josef10
FK VolfířovPlachý Tomáš20
FK VolfířovTočík Daniel20
Gamaspol JeseníkFurik Martin10
Gamaspol JeseníkKazár Tomáš10
Gamaspol JeseníkKozelský Marek10
Gamaspol JeseníkKrohmer Tibor20
Gamaspol JeseníkMacura David40
Gamaspol JeseníkMarcinov David20
Gamaspol JeseníkNovák Vladimír51
Gamaspol JeseníkPlhák Patrik20
Gamaspol JeseníkRůžička Martin10
Gamaspol JeseníkŘezníček Jakub11
Gamaspol JeseníkSchneider Daniel20
Gamaspol JeseníkVavrač Jan50
Gamaspol JeseníkWoitek Lukáš10
Nasan BrnoBurian Luboš10
Nasan BrnoČejka Lukáš20
Nasan BrnoČerný Martin10
Nasan BrnoHanák Michal10
Nasan BrnoHoffmann Martin10
Nasan BrnoJaša Alois20
Nasan BrnoKocourek Lubomír41
Nasan BrnoKramoliš Martin30
Nasan BrnoRampula David20
Nasan BrnoTrčka Miroslav21
ROUB VítkoviceBílek Jakub30
ROUB VítkoviceBláha Martin61
ROUB VítkoviceCviertna Adam10
ROUB VítkoviceGaži Matěj10
ROUB VítkoviceHolman Jakub30
ROUB VítkoviceKašpar Antonín20
ROUB VítkoviceKováčik Lukáš20
ROUB VítkoviceKroupa David10
ROUB VítkoviceMičkal Patrik10
ROUB VítkoviceMudrík Vladimír30
ROUB VítkovicePařenica Radim10
ROUB VítkovicePolášek Jakub30
ROUB VítkoviceRozsypal Martin10
ROUB VítkoviceVojtek Michal22
VŠB TU OstravaBlahut Jan30
VŠB TU OstravaKalmus Robin40
VŠB TU OstravaKapsa Martin40
VŠB TU OstravaKrzemieň Vít10
VŠB TU OstravaMaleňák Marek20
VŠB TU OstravaManďák Jan20
VŠB TU OstravaMyška Pavel10
VŠB TU OstravaPolášek David10
VŠB TU OstravaPospíšil Jakub10
VŠB TU OstravaTomášek Filip10
Ž.Vlci BrnoHansl Ladislav20
Ž.Vlci BrnoChroust Martin20
Ž.Vlci BrnoKratochvíl Michal40
Ž.Vlci BrnoKuldan František20
Ž.Vlci BrnoLange Robert20
Ž.Vlci BrnoPospíšil Tomáš31
Ž.Vlci BrnoStarý Petr81
Ž.Vlci BrnoStoklásek Martin20
Ž.Vlci BrnoSvoboda Pavel20



TISK TABULEK


  Další informace
» Aktuální výsledky
» Termíny soutěže
» Los soutěže
» Obsazení rozhodčími a delegáty
» Oddíly soutěže
» Střelci
» Asistenti
» Kanadské bodování
» Statistiky a sestavy
» Obdržené karty
» Tabulky celkem, ...
» Všechny výsledky

nic
  Rozpis soutěží
» Adresář klubů
» Adresář rozhodčích
» Adresář delegátů
  Výsledky
» Výsledky a tabulka
» Statistiky a sestavy
» Termíny soutěže
» Los soutěže
» Obsazení rozhodčími
» Oddíly soutěže
» Střelci
» Asistenti
» Kanadské bodování
» Obdržené karty
» Tabulky celkem, ...
» Všechny výsledky
  Oficiální zprávy
» Změny v termínové listině
» Pozastavení ZČ
» Rozhodnutí STK a DK
» Rozhodnutí ORK
» Rozhodčí a delegáti
» Tabulky fair-play
» Trenérské vzdělávání
» Domácí míče klubů
» Listina sportovních hal
» Tabulka vzdáleností a kilometrovník
  Statistiky a sestavy
» 1. kolo » 2. kolo
» 3. kolo » 4. kolo
» 5. kolo » 6. kolo
» 7. kolo » 8. kolo
» 9. kolo » 10. kolo
» 11. kolo

   Historie
 
» Historie - 2008/2009
» Historie - 2007/2008
» Historie - 2006/2007
» Historie - 2005/2006
» Historie - 2004/2005
» Historie - 2003/2004
 


nic

WebToDate