REGIONÁLNÍ SEMIFINÁLE A FINÁLE

Regionální skupina 1
SF1 FK Kladno vs. FC Betis Kadaň 4:3 (2:1)

Branky: 16. Havrda (Čurda), 17. Havrda (Sop), 35. Sop (Kirov), 47. Havrda (Fichtner) - 15. Kardos (Skopal), 38. Hrdinka, 44. Hrdinka (Myšička). 
Městská sportovní hala Kladno, ÚT 22. května 2024 od 20 hodin.
Rozhodčí: David Lafek, Alice Vévodová.

SF2 International FC Kadaň vs. Oxyworld Baník Chomutov 5:7 (1:3)

Branky: 19. Olenjak (Maur), 25. Salák (Maur), 27. Salák (Chmelan), 32. Klečka (Maur), 35. Salák (Maur) - 15. Kasal (Nový), 18. Tykal (Krok), 20. Kasal, 22. Vlach (Tykal), 26. Krok, 33. Kasal (Vlach), 36. Vlach.
Sportovní hala Kadaň, ÚT 14. května 2024 od 18 hodin.
Rozhodčí: Jiří Pelikán, Miroslav Chládek.

Regionální finále skupiny 1
SF2 FK Kladno vs. Oxyworld Baník Chomutov 23. 8. 2024 | 20:00 h.

Městská sportovní hala Kladno.


Regionální skupina 2
SF1 FC Sporting Mladá Boleslav vs. FTZS Liberec 1:18 (0:10)

Branky: 22. Zajíček - 1. Novotný (Žoček), 3. Bulejko (M. Bína), 4. Bulejko (P. Bína), 7. Horváth (Žampa), 10. Horváth (Novotný), 15. M. Bína (Vogt), 17. Bulejko (Žampa), 17. Žampa (Bulejko), 20. Vogt (Bulejko), 20. M. Bína (Žoček), 25. Žampa (Bulejko), 26. P. Bína (Jerasov), 31. P. Bína (Bulejko), 32. P. Bína (Žoček), 34. M. Bína (Zounek), 35. Žampa (Zounek), 35. Zounek (Novotný), 40. Žoček. 
Sportovní hala Mladá Boleslav, NE 26. května 2024 od 18:30 hodin.
Rozhodčí: Stanislav Laštovička, Jakub Zlatník. 

SF2 FT Jokers Česká Lípa vs. SK Olympik Mělník 3:6 (1:3)

Branky: 20. Valta (Záleský), 35. Valta (Kýček), 39. Kýček (Pečenka) - 8. Ježek (Tarr), 14. Vokoun (Tarr), 22. Suchý (Vokoun), 24. Vokoun (Nedostup), 26. Vokoun (Nedostup), 32. Buchvak (Vokoun).
Sportovní hala Nový Bor, PO 10. června 2024 od 20 hodin.
Rozhodčí: Jakub Zlatník, Lubomír Řeháček.

Regionální finále skupiny 2
SF2 FTZS Liberec vs. SK Olympik Mělník 1. 8. - 29. 9. 

 


Regionální skupina 3
SF1 Tenisáci Benešov vs. Absolut Černý Dub 5:12 (2:5)

Branky: 14. Dumský (Průcha), 15. Baštýř (Průcha), 21. Suk (Baštýř), 22. Rozsypal, 34. Dumský (Šlejmar) - 8. Hornát (Kadlec), 10. Kadlec (M. Staněk), 11. Matoušek (Čermák), 12. Kadlec (Hornát), 20. Kadlec (M. Staněk), 23. Kadlec (R. Staněk), 24. Čermák (Vávra), 29. Vávra (Hrachovec), 32. Hrachovec (Hornát), 32. Kadlec (R. Staněk), 33. M. Staněk (R. Staněk), 39. Čermák. 
Sportovní hala Neveklov, ST 12. června 2024 od 20:30 hodin.
Rozhodčí: David Lafek.

SF2 Arsenal Benešov vs. SK Slavia Praha 3:6 (1:2)

Branky: 18. Hušek, 36. Novotný, 39. Hušek (Matoušek) - 11. Křemen, 13. Klaban (Kuchta), 26. Vaktor (Kuchta), 31. Křemen, 36. Kazbekov (Křemen), 40. Klaban.
Sportovní hala Sedlčany, ÚT 22. května 2024 od 20 hodin.
Rozhodčí: Stanislav Laštovička, Libor Kaštánek.

Regionální finále skupiny 3
SF2 Absolut Černý Dub vs. SK Slavia Praha 1. 8. - 29. 9. 

 


Regionální skupina 4
SF1 TFT Pardubice vs. FK Chrudim 3:13 (0:8)

Branky: 6. Řehák (Jedlička), 12. Chvála (Jedlička), 40. Prokůpek (Jedlička) – 3. D. Drozd (Záruba), 4. Stránský (P. Drozd), 8. D. Drozd (Max), 9. P. Drozd (D. Drozd), 12. Záruba (P. Drozd), 13. P. Drozd (Špánik), 15. P. Drozd, 19. P. Drozd (D. Drozd), 27. D. Drozd (P. Drozd), 28. Stránský, 30. P. Drozd (Záruba), 34. P. Drozd (Stránský), 40. Stránský.
Sportovní hala Dašická, Pardubice, ČT 20. června 2024 od 20 hodin.
Rozhodčí: Tomáš Vaněk, Marek Schmeiser. 

SF2 Spielmachers Chrudim vs. AC Hlinsko 3:2 (2:1)

Branky: 12. Lang (Oswald), 16. Wirkner, 34. Tlustý - 15. Šmahel, 34. Vašek (Novák).
Sportovní hala Heřmanův Městec, PÁ 21. června 2024 od 20 hodin.
Rozhodčí: Pavel Kolbaba, Dan Vodrážka.

Regionální finále skupiny 4
SF2 Spielmachers Chrudim vs. FK Chrudim 1. 8. - 29. 9. 

Regionální finále hostí automaticky tým z nižší úrovně soutěže.


Regionální skupina 5
SF1 Dynamo Čížovky Boskovice vs. Žabinští Vlci Brno 24. 6. 2024 | 19:00 h.

Sportovní hala Jedovnice.

SF2 FC Atraps Brno vs. FC Tango Hodonín 6:5 (2:0)

Branky: 9. Dias (Bělák), 11. Dias, 25. Ferby, 34. Dias, 35. Dias (Bělák), 38. Slováček (Otáhal) - 33. Krajča (Lamáček), 35. Sopůšek, 38. Vanda (Lamáček), 39. Krajča (Vanda), 39. Janulík (Vanda). 
Sportovní hala Měnín, PO 10. června 2024 od 20:30 hodin.
Rozhodčí: Martin Kabeláč, Lukáš Jurča.

Regionální finále skupiny 5
SF2 Vítěz SF1 vs. FC Atraps Brno 1. 8. - 29. 9. 

Regionální finále hostí automaticky tým z nižší úrovně soutěže.


Regionální skupina 6
SF1 FC Baník Ostrava vs. AC Gamaspol Jeseník 8:1 (3:0)

Branky: 6. Volný (Derík), 8. Nieslanik, 19. Kozelský (Potůček), 25. Nieslanik (Volný), 29. Volný (Nieslanik), 30. Derík, 31. Nieslanik (Konziolka), 37. Novák - 39. Demeter (Vavrač).
Sportovním centrum Dubina, ČT 16. května 2024 od 20 hodin.
Rozhodčí: Přemysl Havlík, Radim Filipský.

SF2 Fénix Budišov n. B. vs. 1.FC Chachaři Ostrava 2007 9:8 pen. (3:2)

Branky: 4. M. Pražák (Hudeček), 11. Černoch (F. Pražák), 14. M. Pražák (Huťa), 24. Černoch (Skácel), 26. Němeček (Hudeček), 36. Němeček (F. Pražák), 42. Černoch (F. Pražák), 43. Skácel - 8. Šimko (Zima), 18. Gaži, 23. Buchvaldek (Dička), 30. Gaži (Coufal), 34. Hampel (Coufal), 40. Dička (Gaži), 45. Dička (Gaži), 48. Mládek (Buchvaldek).
Sportovní hala Budišov nad Budišovkou, ST 29. května 2024 od 19:30 hodin.
Rozhodčí: Daniel Čuba, Přemysl Havlík.

Regionální finále skupiny 6
SF2 Fénix Budišov n. B. vs. FC Baník Ostrava 1. 8. - 29. 9. 

 

REGIONÁLNÍ ČTVRTFINÁLE

Regionální skupina 1
DOMÁCÍ   HOSTÉ  
HERD Hradiště vs. International FC Kadaň 1:7 (1:7)

Branky: 15. Panuška - 2. Vitinho (Caio), 5. Salák (Vitinho), 7. Olenjak (Baran), 9. Baran (Janošík), 11. Caio (Maur), 12. Salák, 14. Maur (Caio).
Sportovní hala Lokomotiva, Cheb, NE 10. března 2024 od 20 hodin.
Rozhodčí: Stanislav Laštovička, David Lafek

FC Betis Kadaň vs. FC Jerigo 1994 Plzeň 6:1 (4:0)

Branky: 1. Myšička (Süssmilch), 6. Süssmilch (Kadlec), 7. Novák (Myšička), 14. Kaško (Hrdinka), 34. Myšička (Süssmilch), 40. Myšička - 26. Rous. 
Sportovní hala Kadaň, PÁ 8. března 2024 v 19:30 hodin.
Rozhodčí: Vladimír Stádník, Stanislav Laštovička

Termiti Loket n. O. vs. FK Kladno 1:4 (1:1)

Branky: 8. Dušek (Číž) - 15. Klimt (P. Šnídl), 26. J. Šnídl (Demjančuk), 30. P. Šnídl (Demjančuk), 39. Klimt.
Sportovní hala ISŠTE, Sokolov, pátek 29. března od 17 hodin.
Rozhodčí: Jiří Pelikán, Lukáš Frgal

volný los vs. Oxyworld Baník Chomutov  

 

Regionální skupina 2
DOMÁCÍ   HOSTÉ  
SK Olympik Mělník vs. FC Rapid Ústí n. L. 7:3 (4:2)

Branky: 1. Vokoun (Abrham), 2. Gabčo (Abrham), 8. Vokoun (Ježek), 18. Vokoun (Gabčo), 36. Ježek, 37. Ježek (J. Sváta), 38. Chalupa (Vokoun) - 4. Čapek (Jar. Zápotocký), 10. Jiří Zápotocký (Jiří Novotný), 22. Jar. Zápotocký (Jiří Novotný).
Sportovní hala Mělník, ÚT 9. dubna 2024 od 20 hodin.
Rozhodčí: Filip Nešněra, Lubomír Řeháček.

FC Sporting Mladá Boleslav vs. TJ Oldřichov 5:0 kontumačně

Tým TJ Oldřichov ze soutěže odstoupil.

FC Malibu Mladá Boleslav vs. FTZS Liberec 2:5 (0:2)

Branky: 22. Klíma (Skalický), 27. Klíma - 15. M. Bína (Vik), 15. Žampa, 28. M. Bína (P. Bína), 29. M. Bína (Žampa), 40. Zounek (P. Bína).
Sportovní hala Mladá Boleslav (U Stadionu 1322), PO 29. dubna 2024 od 20:30 hodin.
Rozhodčí: Michal Čurda, Jakub Zlatník.

FT Jokers Česká Lípa vs. Děčín - NOTA 5:4 pen. (2:1)

Branky: 13. Vodrážka (Kýček), 25. Kýček (M. Kulha), 37. Kýček (Záleský), 46. Havlík (Šimon) - 14. Příhonský, 30. Hrma (Vepřovský), 33. Vepřovský (Kudrhalt), 46. Čisár (Příhonský). Penalty: 4:3.
Sportovní hala Nový Bor, PÁ 5. dubna 2024 od 19 hodin.
Rozhodčí: Dominik Nauš, Josef Lutka

 

Regionální skupina 3
DOMÁCÍ   HOSTÉ  
Tex-Color České Budějovice vs. SK Slavia Praha 0:5 kontumačně

Tým Tex-Color České Budějovice ze soutěže odstoupil.

FC Sapa Praha vs. Arsenal Benešov 2:4 (0:0)

Branky: 38. Le Tuan (Duong), 39. Nguyen X. (Nguyen T.) - 29. Novotný (Hušek), 44. Rataj (Matoušek), 46. Pecka (Novotný), 48. Dřevojan.
Sportovní hala ZŠ Kunratice, SO 27. dubna 2024 od 20 hodin.
Rozhodčí: Radek Dragoun, David Lafek.

Futsal klub Havlíčkův Brod vs. Absolut Černý Dub 3:4 (0:2)

Branky: 6. Karlík (Henek), 17. Zelenka, 28. Hospodka (Henek) - 29. Pacholík (Staněk), 30. Vávra (Janák), 32. Janák, 40. Vaněk (Sobolík).
Sportovní hala TJ Jiskra Havlíčkův Brod, NE 14. dubna 2024 od 18 hodin.
Rozhodčí: Luboš Rygl, Věra Soukupová

Tenisáci Benešov vs. Sparta Praha 10:8 (6:3)

Branky: 4. Sklenička, 9. Rozsypal (Sklenička), 9. Průcha, 12. Sklenička, 16. Sklenička, 16. Rabiňák (Mareš), 29. Baštýř (Rozsypal), 31. Průcha (Mareš), 39. Verner (Baštýř), 40. Šlejmar (Franěk) - 3. vlastní, 11. Hora (Hudousek), 20. Hora (Hudousek), 21. Winter (Hora), 30. Hora (Vrchota), 34. Hora (Hudousek), 36. Winter (Hora), 40. Hudousek.
Sportovní hala Neveklov, PÁ 15. března od 20 hodin.
Rozhodčí: Matěj Horák, Radek Dragoun

 

Regionální skupina 4
DOMÁCÍ   HOSTÉ  
SK Zvoneček Stojice vs. AC Hlinsko 2:3 (1:1)

Branky: 20. Salfický (Janda), 23. Janda (Slavík) - 18. Cach (Novák), 28. Cach, 38. A. Pešek (Vašek).
Sportovní hala Heřmanův Městec, sobota 30. března 2024 od 20:30 hodin.
Rozhodčí: Věra Soukupová, Ctibor Kovárník

TFT Pardubice vs. Juniors Přelouč FC 8:4 (3:1)

Branky: 10. Řehák (Pšenička), 10. Klír (Chvála), 19. Řehák (Chvála), 21. Řehák (Semínko), 27. Semínko (Řehák), 29. Lát (Jedlička), 29. Semínko (Prokůpek), 32. Jedlička (Lát) - 16. Chaloupský (Šibal), 34. Šibal (Kovaliv), 36. Mach (Šibal), 37. Mach (Brunclík). 
Sportovní hala Dašická, Pardubice, PÁ 5. dubna 2024 od 20:30 hodin. 
Rozhodčí: Petr Pivoňka, Dan Vodrážka

Spielmachers Chrudim vs. 1.FC Nejzbach Vysoké Mýto 12:3 (4:1)

Branky: 2. Holub (Venzara), 4. T. Tlustý (Pilař), 15. Lang (Venzara), 17. Holub (Čada), 27. Lang (Holub), 29. Čada (Pilař), 30. Oswald, 35. Holub, 38. T. Tlustý (Venzara), 38. Lang (J. Tlustý), 39. T. Tlustý (Lang), 40. Holub - 9. Semerád (Kuta), 36. Kuta (Chadima), 37. Chadima (Kuta). 
Sportovní hala Heřmanův Městec, NE 24. března 2024 od 19 hodin.
Rozhodčí: Tomáš Vaněk, Marek Schmeiser

Legia Hradec Králové vs. FK Chrudim 1:11 (0:5)

Branky: 24. Kejř (Mates) - 4. Vincenzo (Záruba), 6. Max (Mareš), 10. Vincenzo (Záruba), 11. Éverton (Záruba), 17. Slováček (Mareš), 22. Max (Slováček), 24. Max (Mareš), 27. Martins (Vincenzo), 28. Slováček (Max), 34. Krotil (Éverton), 38. Slováček (Max).
Sportovní hala Předměřice nad Labem, NE 14. dubna 2024 od 15 hodin.
Rozhodčí: Petr Pivoňka, Radek Mach

 

Regionální skupina 5
DOMÁCÍ   HOSTÉ  
FC Tango Hodonín vs. SK Amor Kloboučky Vyškov 4:3 (1:0)

Branky: 20. Ťok, 22. Krajča (Ťok), 35. Krchňavý (Varmuža), 37. Sopůšek - 34. Handlíř (Zápotočný), 39. Zezula (Aujeský), 40. Aujeský (Ždánský).
Sportovní hala TEZA Hodonín, PO 8. dubna 2024 od 20 hodin.
Rozhodčí: Tomáš Slanina, Michal Gasnárek

FFK Kobra Blansko vs. FC Atraps Brno 2:8 (1:4)

Branky: 8. Sychra (Žáček), 35. Žáček (Sychra) - 4. Dias Azevedo, 6. Dias Azevedo (Campos), 7. Husanovič (Campos), 11. Dias Azevedo, 23. Dias Azevedo, 30. Dias Azevedo, 31. Dias Azevedo (Campos), 39. Dias Azevedo (Husanovič).
Sportovní hala Kuřim, NE 17. března 2024 od 19:30 hodin.
Rozhodčí: Tomáš Slanina, Jaroslav Kolář

Dynamo Čížovky Boskovice vs. STŽ Brno 4:2 (3:0)

Branky: 10. Pokorný (Martínek), 14. Stříž (Živný), 18. Černý (Pokorný), 46. Stříž (Živný) - 38. J. Šimeček, 46. J. Šimeček (P. Šimeček). 
Sportovní hala Blansko, SO 13. dubna 2024 od 17 hodin. 
Rozhodčí: Radim Čep, David Luu

F.C. Arsenal Brtnice vs. Žabinští Vlci Brno 5:13 (1:2)

Branky: 17. Hobza M. (Hobza T.) - 30. Zahrádka, 32. Hobza T. (Jeřábek), 35. Hobza M., 37. Hobza M. - 2. Chroust, 5. Mezník (Chroust), 25. Havlín (Chráscina), 27. Havlín (Mezník), 28. Mezník (Havlín), 29. Starý, 30. Starý (Havlín), 31. Starý (Chroust), 32. Starý (Havlín), 32. Havlín (Mezník), 36. Chroust, 38. Chroust (Starý), 39. Havlín (Mezník).
Sportovní hala TJ Spartak Třebíč, NE 28. dubna 2024 od 14 hodin.
Rozhodčí: Martin Kabeláč, Radim Čep.

 

Regionální skupina 6
DOMÁCÍ   HOSTÉ  
1.FC Chachaři Ostrava 2007 vs. Baracuda Jakubčovice 4:3 (1:2)

Branky: 19. Moučka (F. Gaži), 28. Mládek (Buchvaldek), 32. Moučka, 37. Hampel (Buchvaldek) - 4. Molnár (Kovarčík), 14. Voda (Richtárik), 21. Bátrla (Vavroš). 
ČK: 24. F. Gaži (OST).
Sportovní hala SC Dubina, NE 10. března 2024 od 19:30 hodin.
Rozhodčí: Patrik Smetana, Jan Krupa

Real Top Frýdek-Místek vs. FC Baník Ostrava 3:8 (0:4)

Branky: 22. Hajnoš (Dryák), 33. Macíček (Šnyta), 39. Macíček (Šnyta) - 6. Nieslanik (Potůček), 15. Regec (Nieslanik), 17. Stebel (Kondziolka), 20. Frebort, 25. Frebort (Kondziolka), 31. Nieslanik (Regec), 32. Potůček, 37. Potůček (Nieslanik). 
Sportovní hala 6. Základní škola Frýdek-Místek, ST 17. dubna 2024 od 20 hodin.
Rozhodčí: Daniel Čuba, Marek Klečacký

RIFC Drivers Nový Jičín vs. AC Gamaspol Jeseník 0:3 (0:0)

Branky: 26. Vavrač (Marcinov), 34. Vavrač (Marcinov), 39. Salva.
Sportovní hala ABC Nový Jičín, NE 28. dubna 2024 od 15 hodin.
Rozhodčí: Radim Filipský, Patrik Smetana.

Fénix Budišov n. B. vs. KFV Roub Vítkovice 7:1 (2:0)

Branky: 7. Černoch (J. Němeček), 15. Hudeček (Mička), 24. Hudeček (Němeček M.), 35. M. Pražák (Mikulenka), 36. Černoch, 38. Skácel (Hudeček), 40. Skácel - 22. Telnar. 
Sportovní hala Budišov nad Budišovkou, čtvrtek 4. dubna 2024 od 19:15 hodin.
Rozhodčí: Přemysl Havlík, Daniel Čuba

REGIONÁLNÍ OSMIFINÁLE

Regionální skupina 2
DOMÁCÍ   HOSTÉ  
Děčín - NOTA vs. Liberecké gazely 3:2 (1:1)

Branky: 13. Línek, 33. Příhonský (Vepřovský), 43. Žemlička (Čisár) - 23. Drzymala (Kowalík), 31. Kowalík (Abrahám).
Sportovní hala Libouchec, 11. 1. 2024, 20.30 hodin.
Rozhodčí: Michal Čurda, Jiří Macháček

Bodlo Děčín vs. TJ Oldřichov 6:12 (3:4)

Branky: 2. Kužel, 5. Šindler, 15. Horáček, 40. Šindler, 41. Mojžíš, 48. Šejnoha - 1. Salák, 9. Salák, 18. Jungmann, 22. Salák, 35. Salák, 31. Jungmann, 34. Salák, 35. Jungmann, 36. Salák, 37. Jungmann, 39. Salák, 44. Konečný. 
Sportovní hala Libouchec, NE 4. února 2024 od 15:00 hodin.
Rozhodčí: Josef Lutka, Jiří Hanzlík

FT Jokers Česká Lípa vs. POP servis Děčín 21:3 (9:3)

Branky: 2. Kýček, 2. Kýček, 3. Kulha Mar., 4. Šimon, 7. Havlík, 11. Pečenka, 19. Pečenka, 21. Kýček, 24. Záleský, 26. Záleský, 29. Pečenka, 30. Kulha Mich., 31. Kýček, 39. Šimon, 41. Kýček, 42. Kulha Mich., 43. Kulha D., 44. Záleský, 45. Havlík, 47. Havlík, 50. Pečenka - 14. Nygrin, 20. Štípský, 24. Nygrin.
Sportovní hala Nový Bor, 7. 1. 2024, 17.00 hodin.
Rozhodčí: Jiří Hanzlík, Josef Lutka

FC Sporting Mladá Boleslav vs. FC NY Tiradores Ústí n. L. 4:3 pen. (2:2, 3:3)

Branky: 1. Beran (Schmidt), 12. Zalabák (Pollák), 22. Zalabák (Povšík) - 2. Vondráček (Sloup), 17. Kubizňák (Soroka), 37. Vondráček.
Sportovní hala Mladá Boleslav, U Stadionu 1322, 14. 1. 2024, 19.30 hodin.
Rozhodčí: Ondřej Ježek, Vladimír Stádník

FSC Tygříci Ústí n. L. vs. FC Rapid Ústí nad Labem 1:14 (0:7)

Branky: 41. Mužík (Procházka) - 4. Koc (Čapek), 5. Čapek (Koc), 9. Jiří Zápotocký (Jar. Zápotocký), 18. Jar. Zápotocký (Vobořil), 19. Čapek (Vondrka), 22. Gajdoš (Vondrka), 25. Žežulka (Jiří Zápotocký), 27. Žežulka (Vávra), 35. Jar. Zápotocký (Vávra), 37. Vávra (Jiří Zápotocký), 40. Novák, 43. Čapek (Koc), 48. Jar. Zápotocký (Žežulka), 50. Vondrka (Koc).
Sportovní hala Krupka, 25. 1. 2024, 20:30 hodin.
Rozhodčí: Jiří Šmid, Lukáš Mollinger.

TJ Proboštov vs. FTZS Liberec 5:11 (2:6)

Branky: 1. Bekakis, 5. Zaspal (Horal), 21. Švejda (Kalabza), 24. Kalabza (Plos), 26. Kalabza (Janda) - 3. Krasnický, 6. M. Bína (Jelínek), 8. Rodrigues (Jelínek), 14. Rodrigues (Allanzin), 18. Jelínek, 20. Jelínek (Krasnický), 24. Rodrigues, 25. M. Bína (Jelínek), 26. Žampa (Rodrigues), 28. M. Bína (Krasnický), 36. Šorsák (M. Bína). 
Sportovní hala Krupka, 12. 1. 2024, 20.30 hodin.
Rozhodčí: Jan Kresta, Jakub Zlatník

FC Malibu Mladá Boleslav vs. FC Slovanka Korado SW Děčín 9:3 (5:3)

Branky: 10. Zajíček (Zabilanský), 11. Polanka (Zabilanský), 13. Zabilanský, 16. Polanka (Maryška), 17. Zajíček (Zabilanský), 21. Machů (Zajíček), 30. Polanka (Kohout), 32. Machů (Polanka), 37. Polanka - 4. Sejkora (Jan Brouček), 5. Kroupa (Jiří Brouček), 9. Kroupa (Jiří Brouček). 
Sportovní hala Mladá Boleslav, U Stadionu 1322, 15. 1. 2024, 20.30 hodin.
Rozhodčí: Jakub Zlatník, Lubomír Řeháček

TJ Slavoj Vrdy vs. SK Olympik Mělník 3:14 (1:6)

Branky: 18. Víšek, 38. Semrád (Víšek), 40. Nový (Víšek) - 6. Gabčo (Křížek), 8. Chalupa (Vokoun), 10. Vokoun (Tarr), 15. Šup (Abrham), 17. Vokoun (Šup), 20. Šup (Chalupa), 22. Šup (Chalupa), 23. M. Sváta (Křížek), 24. Gabčo (M. Sváta), 26. Vokoun (Šup), 27. Šup, 28. Chalupa (Vokoun), 30. Machytka (Šup), 31. Šup (Vokoun). 
Sportovní hala Klimeška, Kutná Hora, 23. 1. 2024, 20:00 hodin.
Rozhodčí: Petr Pivoňka, Pavel Kolbaba.

 

Regionální skupina 3
DOMÁCÍ   HOSTÉ  
FC Sapa Praha vs. FK Boca Chotěboř 3:2 pen (2:2, 1:1)

Branky: 19. Nguyen (Trajhan), 27. Tran (Nguyen) - 12. Jícha (Klement), 28. Jícha (Klimeš).
Sportovní hala ZŠ Kunratice, Praha, NE 11. února 2024 od 14:20 hodin.
Rozhodčí: Martin Cílek, Stanislav Laštovička

Benfika Hranice vs. SK Slavia Praha 4:12 (0:6)

Branky: 27. Macák (Křenek), 30. Hostaša (J. Kuchař), 39. J. Kuchař, 46. D. Kuchař (Macák) - 2. Míča (Havrda), 6. Brychta (Křemen), 8. Brychta (Homola), 9. Havrda (Křemen), 14. Brychta (Křemen), 20. Křemen (Havrda), 31. Vaktor (Kuchta), 34. Hrdina (Sandeckij), 34. Kuchta (Hrdina), 43. Sandeckij (Kuchta), 45. Sandeckij (Hrdina), 48. Sláma (Hrdina).
Sportovní hala SK Slavia Praha, Eden, 11. 1. 2024, 20.30 hodin.
Rozhodčí: David Lafek, Matěj Horák

S.U.D Světlá n. S. vs. Absolut Černý Dub 4:8 (1:3)

Branky: 11. Toula (Turek), 33. Křikava, 48. Trpišovský (Turek), 49. Karel (Žemlička) - 1. Janák, 3. 16. Čermák (Růžička), 23. Čermák (Janák), 36. Růžička (Čermák), 37. Janeček (Janák), 37. Růžička (Matoušek), 41. Smíšek (Janák), 46. Růžička (Čermák).
Sportovní hala Světlá nad Sázavou, NE 11. února 2024 od 11.00 hodin.
Rozhodčí: Petr Pivoňka, Pavel Kolbaba

1.FC COLORGRIF Budweis vs. Arsenal Benešov 4:5 (1:2)

Branky: 6. Hák (Říha), 38. Wohlgemuth (Janáček), 40. Wohlgemuth (Pravda), 40. Janáček - 2. Čipera (Jak. Kouklík), 16. Jak. Kouklík (Pecka), 28. Hušek (Jos. Kouklík), 33. Pecka (Dřevojan), 37. Novotný.
Sportovní hala TJ Lokomotiva, České Budějovice, 13. 1. 2024, 19.30 hodin.
Rozhodčí: Libor Kaštánek, Michal Chyba

Tenisáci Benešov vs. Wizards DDM Praha 10 2:1 (2:0)

Branky: 6. Rozsypal, 16. Sklenička (Božovský) - 36. Hloušek (Tomek).
Sportovní hala Neveklov, ST 14. února 2024 ve 20:30 hodin.
Rozhodčí: David Lafek, Matěj Horák

Tex-Color České Budějovice vs. Bohemians Praha 1905 7:2 (3:2)

Branky: 7. Jasanský, 7. Benát, 16. Polanský (Pouzar), 26. Jasanský (Pouzar), 30. Benát (Lerch), 33. Benát (Hrbáč), 40. Benát (Pouzar) - 6. Prejsa (O. Holub), 10. V. Holub (Ploc).
Sportovní hala TJ Lokomotiva, České Budějovice, NE 25. února 2024 v 19:30 hodin.
Rozhodčí: Zdeněk Petr, Luboš Rygl

ČAFC Praha - futsal vs. Sparta Praha 1:5 (0:2)

Branky: 40. Kameník - 2. Winter, 12. Doležel (Hora), 29. Doležel (Vrchota), 33. Kristen (Winter), 38. Formánek (Hudousek).
Sportovní hala Slavia Praha, PÁ 2. února 2024 od 20 hodin.
Rozhodčí: Alice Vévodová, Radek Dragoun

volný los vs. Futsal klub Havlíčkův Brod  

 

Regionální skupina 4
DOMÁCÍ   HOSTÉ  
FC Stera Pardubice vs. SK Zvoneček Stojice 3:9 (3:2)

Branky: 5. Sekyrka (Pecháček), 14. Růžička, 15. Andrej - 6. Svoboda, 17. Ilko, 30. Pilný (Novák), 39. Lorenc (Zíma), 40. Salfický (Stránský), 43. Stránský (Zíma), 46. Zíma (Jirásek), 50. Jirásek, 50. Stránský. 
Sportovní hala Heřmanův Městec, 7. 1. 2024, 19.00 hodin.
Rozhodčí: Karel Čech, David Nekvapil

FC Santus Dobruška vs. 1.FC Nejzbach Vysoké Mýto 2:6 (0:4)

Branky: 26. Komůrka (Kocourek), 42. Hašek (Pěnička) - 2. Jiráský (Semerád), 9. Jiráský (Šeda), 10. Hrubý (Kuta), 23. Hrubý, 45. Hrubý, 50. Jiráský (Novotný).
Sportovní hala Pulická, Dobruška, NE 4. února 2024 od 16:30 hodin.
Rozhodčí: Tomáš Vaněk, Marek Schmeiser

Šmoulové Slatiňany vs. AC Hlinsko 0:5 kontumačně

Tým Šmoulové Slatiňany se ze soutěže odhlásil.

FC Mazáci Přelouč vs. FK Chrudim 0:19 (0:8)

Branky: 2. Koudelka (Slováček), 4. Koudelka (Slováček), 7. André (Éverton), 9. D. Drozd (Max), 15. Vincenzo (Koudelka), 16. Vincenzo (Koudelka), 17. Éverton (Max), 17. Éverton (Max), 21. P. Drozd (Slováček), 24. Slováček (P. Drozd), 25. P. Drozd, 26. André (Max), 29. D. Drozd (Záruba), 31. Krotil (Záruba), 32. Vincenzo (Záruba), 33. Max (André), 34. Éverton (Mareš), 34. Max (Mareš), 34. Max (Éverton). 
Sportovní hala Přelouč, SO 27. ledna 2024, 19:30 hodin.
Rozhodčí: Radek Dragoun, Pavel Kolbaba

SK FOSP Řešetova Lhota vs. Legia Hradec Králové 4:6 pp (1:2, 4:4)

Branky: 5. Petr Bryksi, 24. Tichý, 35. Malina, 48. Donát - 2. Kejř (Mates), 20. Soukup (Mates), 30. Kejř, 34. Kejř (D. Václavíček), 58. Kejř (Svoboda), 59. D. Václavíček (Mates).
Sportovní hala Pulická, Dobruška, NE 4. února 2024 od 18:00 hodin.
Rozhodčí: Marek Schmeiser, Tomáš Vaněk

Spielmachers Chrudim vs. STARTIP Řečany n. L. 3:2 pen. (0:2, 2:2)

Branky: 26. Kobera, 28. Čada (Tlustý) - 19. Tichý (Svoboda), 24. Fejl. Pokutové kopy 4:3.
Sportovní hala Heřmanův Městec, NE 18. února 2024 ve 20 hodin.
Rozhodčí: David Nekvapil, Marek Schmeiser

TJ Dynamo Rosice vs. TFT Pardubice 1:6 (0:2)

Branky: 27. Havránek (Meduna) - 11. Semínko, 14. Semínko (Řehák), 26. Stanek (Jedlička), 33. Jedlička (Řehák), 46. Jedlička, 48. Jedlička (Řehák). 
Sportovní hala Skuteč, SO 17. února 2024 ve 20:30 hodin.
Rozhodčí: Lukáš Hořínek, Kamil Schmeiser

FC Nasavrky vs. Juniors Přelouč FC 0:5 kontumačně

Tým FC Nasavrky se ze soutěže odhlásil.

 

Regionální skupina 5
DOMÁCÍ   HOSTÉ  
FT Starobrno vs. SK Amor Kloboučky Vyškov 2:7 (0:3)

Branky: 29. Procházka (Lukács), 40. Procházka (Ondra) - 9. Husár (Kužílek), 13. Skokan (Zezula), 14. Zezula (Skokan), 23. Jurajda (Zezula), 27. Zezula (Jurajda), 30. Zezula, 35. Kužílek (Husár).
Sportovní hala ZŠ Purkyňova, Vyškov, SO 3. února 2024, 19:30 hodin.
Rozhodčí: Tomáš Slanina, David Dadák

Pablo Escobar Brno vs. FC Atraps Brno 2:6 (1:3)

Branky: 12. Knapp (Kužela), 30. Čejka - 4. Otáhal (Ferby), 7. Pavliš (Ferby), 13. Pavliš, 26. Ferby (Žáček), 28. Pavliš, 35. Husanovič (Pavliš).
Sportovní hala Měnín, NE 25. února 2024 v 17:30 hodin.
Rozhodčí: Jan Kliner, Zdeněk Hřebíček

STŽ Brno vs. NASAN Brno Nový Lískovec 3:1 (2:0)

Branky: 12. P. Šimeček, 20. J. Šimeček (P. Šimeček), 26. J. Šimeček (Balkovič) - 33. Janeček (Čejka).
Sportovní hala Měnín, ČT 22. února 2024 ve 20 hodin.
Rozhodčí: Libor Rohrer, Michal Vala

FK Eliška Brno vs. Dynamo Čížovky Boskovice 5:6 (3:1)

Branky: 9. Kryštof (Kalvoda), 12. Vogt, 19. Pavlík (Špánek), 47. Kalvoda, 48. Špánek (Sedlák) - 3. Stříž (Kamenický), 26. Černý (Kamenický), 27. Pokorný (Cichra), 31. Stříž (Hlaváček), 34. Hlaváček (Stříž), 46. Pokorný (Martínek).
Sportovní hala MSH Modřice, 9. 1. 2024, 20.15 hodin.
Rozhodčí: Michal Vala, Zdeněk Vala

Orel Řečkovice vs. F.C. Arsenal Brtnice 0:5 (0:1)

Branky: 15. Zahrádka (Němeček), 34. Minář (Němeček), 45. Zerhau, 48. Němeček (Hobza), 49. Šlouf (Hobza).
Sportovní hala STAREZ Aréna Vodova, hala 2, 14. 1. 2024, 16.30 hodin.
Rozhodčí: Radim Čep, Michal Ježek

volný los vs. FFK KOBRA Blansko  
volný los vs. Žabinští Vlci Brno  
volný los vs. FC Tango Hodonín  

 

Regionální skupina 6
DOMÁCÍ   HOSTÉ  
FC ComProMiS Ostrava vs. FC Baník Ostrava 3:5 (1:2)

Branky: 12. Macík (Badalyan), 25. Macík, 28. Fendrich (Jurásek) - 6. Kozelský (Volný), 8. Stebel (Volný), 30. Stebel (Volný), 33. Nieslanik (Kozelský), 40. Kozelský.
Sportovní hala SŠ technická a dopravní v Ostravě, 29. 1. 2024, 20:00 hodin.
Rozhodčí: Radim Filipský, Martin Ganaj.

Dragons Nový Jičín vs. AC Gamaspol Jeseník 3:17 (1:9)

Branky: 17. Žídel (Ptáček), 36. Hejkal (Ptáček), 40. Perůtka - 4. Bajza (Kazár), 9. Obšil (Demeter), 10. Demeter (Vavrač), 11. Vavrač (Novák), 13. Demeter, 13. Demeter (Vavrač), 15. Vavrač, 17. Demeter (Jati), 20. Demeter (Vavrač), 26. Jati (Vavrač), 27. Vencálek (Jati), 28. Obšil (Vavrač), 32. Vavrač (Kazár), 33. Jati, 33. Vavrač (Demeter), 36. Jati (Vencálek), 37. Kazár (Vavrač). 
Sportovní hala Emila Zátopka, Kopřivnice, NE 18. února 2024 v 15 hodin.
Rozhodčí: Radim Filipský, Patrik Smetana

Forza Zubří vs. Baracuda Jakubčovice 5:10 (1:8)

Branky: 12. Vahun, 29. Vahun, 33. Konečný, 34. Majer, 39. Plesník - 5. Batrla, 8. Batrla, 9. Petr, 9. Batrla, 15. Ďurica, 16. Hrubý, 17. Vavroš, 21. Batrla, 31. Petr, 36. Batrla.
Sportovní hala Zubří, 12. 1. 2024, 17.20 hodin.
Rozhodčí: Ladislav Glogar, Zdeněk Ovšák

FC Smíšené 2003 Fulnek vs. RIFC DRIVERS Nový Jičín 5:6 (2:4)

Branky: 1. Šesták (Pavlík), 13. Pěla (Pavlík), 35. Sychra, 36. Pěla, 39. Sychra (Pavlištík) - 3. L. Hes, 7. Palla, 16. Frýdl, 18. J. Hes, 31. Palla, 35. Holík (Magdon). 
Sportovní hala Bílovec, PÁ 16. února 2024 v 19 hodin.
Rozhodčí: Ladislav Glogar, Zdeněk Ovšák

1. FC Chachaři Ostrava 2007 vs. SK UP Olomouc 18:1 (7:1)

Branky: 1. Mar. Gaži (Dička), 2. Buchvaldek, 3. Mládek (Mat. Gaži), 5. Taraba (Mar. Gaži), 10. F. Gaži (Taraba), 11. Mládek, 20. Moučka (Hampel), 21. Mat. Gaži (Buchvaldek), 23. Mar. Gaži, 24. Mar. Gaži (Moučka), 25. Mat. Gaži (Moučka), 31. Hampel, 32. Stojan (Matyska), 34. Mládek (Taraba), 39 Taraba (Hampel), 39. Moučka, 39. Moučka (Mat. Gaži), 40. Buchvaldek (F. Gaži) - 12. Grulich (Koval).
Sportovní centrum Dubina-Ostrava, 13. 1. 2024, 19.30 hodin.
Rozhodčí: Radim Filipský, Přemysl Havlík

volný los vs. Fénix Budišov n. B.  
volný los vs. Real Top Frýdek-Místek  
volný los vs. KFV Roub Vítkovice