Projektem Fotbal vs. Futsal chce bývalý reprezentační kouč zacílit minimálně na sto dětí a chce ho uskutečnit v šesti termínech letošního roku. Dva z nich jsou již dané – 29. května a 11. června vždy od 17 hodin. Zbylé se uskuteční na podzim.

„Rozhodl jsem se, že v rámci projektu 100 hodin uspořádám semináře pro 100 dětí, které chtějí poznat futsal, případně se futsalovým tréninkem zlepšit ve fotbalových dovednostech a zařadit se mezi velké fotbalové hvězdy jako Ronaldo, Messi, Iniesta, Neymar a další, kteří futsalem prošli,“ vyjmenoval Tomáš Neumann.

Společně s Neumannem přijedou k zájemcům i další odborníci – trenéři Antonín Plachý, Vlastimil Bartošek a Zdeněk Sláma!  „Čtyřhodinový seminář bude jak formou přednášky, tak klasického tréninku v hale, nebo na malé umělce a bude nejen pro děti, ale i pro trenéry a rodiče. Kde se akce uskuteční, bude na samotných klubech. Přihlásit se mohou všechny mládežnické kluby z celé republiky,“ upozornil Tomáš Neumann.

Z řad zájemců pak tým kolem trenéra Neumanna vybere jednoho, kdo jen zajistí prostory. To je vše. Pak už si jen vychutná seminář, jehož hosty budou navíc i takové osobnosti, jako Antonín Barák, Vítězslav Lavička, Jiří Plíšek nebo Rudolf Řepka.

PODAT ŽÁDOST DO PROJEKTU

Co vám projekt 100 hodin přinese?

Pro hráče a trenéry:

  • Seznámení s futsalem;
  • naučíte se, jak díky futsalovému tréninku zlepšit své dovednosti, rozhodování a lepší práci ve větší intenzitě;
  • skills trénink;
  • jak rozvíjet sílu a rychlost u dětí.

Pro rodiče:

  • Jak působit na děti ohledně výkonu;
  • jak děti motivovat;
  • jak s dětmi komunikovat ohledně sportu.

Tým projektu Fotbal vs. Futsal

Tomáš Neumann – bývalý trenér české futsalové reprezentace, lektor, Futsal FIFA instruktor, nejvyšší mezinárodní futsalová licence.

Antonín Plachý – nejvyšší fotbalová licence, bývalý ligový hráč Sparty Praha, bývalý šéf metodického úseku na FAČR, dnes šéftrenér mládeže AC Sparta Praha.

Vlastimil Bartošek – bývalý futsalový reprezentant a trenér národního týmu Polska, dlouholetý asistent českého národního týmu, nejvyšší mezinárodní futsalová licence UEFA.

Zdeněk Sláma – bývalý futsalový reprezentant, trenér Slavie Praha, skills trenér Dukly Praha, nejvyšší mezinárodní futsalová licence.


O projektu 100 hodin Martina Řehoře

Martin Řehoř je hudební producent a manažer kapely Rybičky 48. Kromě hudebního průmyslu, se profesionálně věnuje masírování a ve svém studiu pomáhá lidem od bolestí. V roce 2023 se rozhodl založit projekt 100 hodin, kdy právě tento čas kalendářního roku věnuje zdarma potřebným lidem. „Rozhodl jsem se věnovat svůj čas mámám samoživitelkám, rodičům s dětmi s postižením, nebo seniorům. Stejně jako v předešlém roce po těchto lidech nebudu chtít za masáž peníze. Jediné, co chci, je, aby každý, kdo mou masáž podstoupí, převzal pomyslnou štafetu a v následujícím roce věnoval alespoň jednu hodinu měsíčně někomu, kdo to potřebuje,“ řekl Řehoř. Svým dílem nyní přispívá do projektu také Řehořův dlouholetý kamarád Tomáš Neumann. Více informací o projektu 100 hodin najdete na této stránce.