Vážení kolegové,

dovolte, abychom vás seznámili s pravidly při komunikaci médií s představiteli Fotbalové asociace České republiky (FAČR) a vedením reprezentačního týmu. Věříme, že budou fungovat k oboustranné spokojenosti. 

Prosíme zástupce všech médií o dodržování následujícího postupu. Veškeré informace vztahující se k fungování FAČR a reprezentace ČR budou poskytovány výhradně prostřednictvím PR oddělení FAČR.

Předseda, místopředsedové, ostatní členové Výkonného výboru FAČR, generální sekretář, ředitelé všech oddělení, členové odborných komisí tak mohou být kontaktováni pouze prostřednictvím oddělení PR FAČR (pověřený ředitel oddělení PR Petr Šedivý, nebo zástupce ředitele oddělení PR Martin Gregor).

Pouze prostřednictvím oddělení PR FAČR a tiskového mluvčího reprezentace "A" Petra Šedivého může být kontaktován také trenér reprezentačního týmu "A". Ten také bude veškerá svá vyjádření, pokud nebude domluva jiná, zveřejňovat výhradně přes internetové stránky FAČR. 

Žádáme o respektování výše uvedených pravidel i pro případ, že disponujete přímými telefonními kontakty na všechny zmíněné osoby.

S veškerými žádostmi o exkluzivní vyjádření či rozhovory se rovněž obracejte na oddělení PR FAČR.

Pevně věříme, že nastavená pravidla komunikace budou přínosem pro všechny strany. Tiskové oddělení FAČR se bude v rámci možností snažit o maximální vstřícnost ke všem vašim požadavkům.

Telefonní a e-mailové kontakty na tiskové oddělení FAČR:

Petr Šedivý (ředitel komunikace & tiskový mluvčí reprezentace "A"): +420 776 651 327; sedivy@fotbal.cz

Martin Gregor (zástupce ředitele komunikace + tiskový mluvčí reprezentace U21): +420 602 433 065; gregor@fotbal.cz

Aleš Strouha (PR projektový manažer): +420 774 860 843; strouha@fotbal.cz

Jaroslav Kolář (oddělení komunikace): +420 603 556 629; kolar@fotbal.cz

Blanka Holubová (oddělení komunikace + akreditace): +420 737 225 153; holubova@fotbal.cz