Z triumfu se po čtyřech jasných výhrách radoval FK Motorlet Praha. Na druhém místě skončily SK Modřany, bronzové medaile si vybojovali hráči FK Dukla JM červení.

Pět týmů, každý s každým na 3x8 minut. Turnaj v kategorii U12/U13 měl jednoduchý systém. FK Motorlet Praha do něj vstoupil hned na jedničku, když v úvodním utkání zdolal FK Dukla JM žlutí vysoko 11:1. O jedenáct branek se postaralo navíc osm různých střelců.

Ve velmi dobrém světle se představili také hráči FK Dukla JM červení, kteří si v prvním utkání poradili s ČAFC Praha 8:1, když se hattrickem blýskl Jan Kolárovec. A do role aspirantů na medaile se po svém úvodním vystoupení pasovaly také SK Modřany, které porazily FK Dukla JM žluté 5:1.

Motorlet zvládl také další dva zápasy, které se později ukázaly jako klíčové v boji o celkový triumf. Proti „červené“ Dukle nasázel hattrick Robin Mužík, který tak výrazně přispěl k vítězství 8:3. O výhře 7:1 nad Modřany pro změnu dvěma góly rozhodli Jan Kůrka a Lukáš Fodor.

Nejvíce problémů na cestě za zlatými medailemi měl Motorlet až v závěrečném duelu, ve kterém potřeboval porazit ČAFC Praha, což se nakonec povedlo (4:2). Druhé nakonec skončily Modřany, které porazily ČAFC Praha 4:0 a v klíčovém duelu o stříbro zdolaly Duklu JM červené těsně 5:4. V posledním utkání se dokonce prosadil brankář Michal Pinc, který byl později vyhlášen nejlepším gólmanem celého turnaje.

Celek FK Dukla JM červení si odnesl bronzové medaile. Ve svém středu měl kanonýra Lukáše Hejtmánka, který se prosadil v každém ze čtyř utkání, dohromady nasázel osm gólů a stal se nejlepším střelcem turnaje. Na čtvrtém místě skončil tým ČAFC Praha, který si poradil s FK Dukla JM žlutí 5:3.

Nejlepšího střelce a brankáře jsme si už zmínili, trofej pro nejlepšího hráče turnaje si odnesl Jan Kůrka z FK Motorlet Praha. Součástí turnaje byla také soutěž v dovednostech od partnera akce Mercuria Laser Game. Zde nejlepšího výsledku v průměru za celý tým dosáhli hráči FK Dukla JM červení (2,7) těsně před ČAFC Praha (2,6).

Všem zúčastněným týmům, hráčům i rodičům děkujeme za povedenou akci a budeme se těšit zase někdy na viděnou! Zároveň děkujeme všem partnerům povedené akce, kterými byly Mercuria Laser Game, SC Řepy, Kappa, KFC a Beach Arena.

Kompletní výsledky najdete ZDE, fotogalerii ZDE.