Reprezentace do 20 let

Dvacítka během podzimních měsíců zaznamenal pět proher, když postupně prohrála s Rumunskem, Itálií, Norskem, Německem a Polskem. Svou bilanci budou chtít svěřenci trenéra Pavla Šustra napravit v březnu, kdy se představí nejprve na hřišti Portugalska a následně v domácím utkání přivítají Anglii.

Na začátku června by se také mužstvo mělo sejít na přípravný kemp.

Reprezentace do 19 let

Národní tým do 19 let čeká vrchol jara v březnu, kdy vyrazí svěřenci trenéra Davida Holoubka do Itálie k zápasům elitní fáze kvalifikace o postup na evropský šampionát, který pořádá Severní Irsko. Mladí čeští reprezentanti musí přejít přes Gruzii, domácí Itálii a Skotsko.

Ještě před tím ale v únoru vyrazí do španělského centra Pinatar, kde je čekají dva přípravné duely s Dánskem. Pokud se český tým probojuje na evropský šampionát, turnaj v Severním Irsku je na programu od 15. do 28. července 2024.

Reprezentace do 18 let

Také národní tým do 18 let zamíří během jarní části sezóny 2023/2024 do španělského Pinataru. Svěřenci trenéra Aleše Křečka zamíří do hojně využívaného tréninkového centra v březnu a v rámci přípravného turnaje se zde utkají s Anglií, Nizozemskem a Německem.

V červnu je na programu přípravný turnaj v Portugalsku, soupeři budou potvrzeni později.

Reprezentace do 17 let

Česká „sedmnáctka“ vyrazí do španělského Pinataru v únoru, kde od 6. do 10. února změří síly s Norskem, Polskem a Švédskem v rámci přípravy.

Svěřenci trenéra Jiřího Žiláka budou vše směřovat k březnové elitní fázi kvalifikace, ve které se utkají postupně s Běloruskem, Bosnou a Hercegovinou a také Polskem. Mini turnaj v rámci elitní fáze kvalifikace pořádá Bosna a Hercegovina a hrát se bude 20., 23. a 26. března. Finálový turnaj hráčů do 17 let se hraje od 20. května do 5. června na Kypru.

Reprezentace do 16 let

Pestrý program čeká také reprezentaci do 16 let. Svěřenci trenéra Pavla Drska se sejdou jako první tým z českých mládežnických reprezentací v novém kalendářním roce. Na konci ledna je totiž čeká Aegean Cup v Turecku, kde se utkají s Řeckem, Irskem a domácím výběrem.

Na konci března vyrazí čeští mladíci do Francie, kde se v rámci mezinárodního turnaje utkají s Walesem, Mexikem a Japonskem. Následovat bude prvního dubna zápas o umístění. A v květnu český výběr čeká ještě UEFA Development Tournament v Polsku.

Reprezentace do 15 let

Nejmladší česká reprezentace se v březnu utká dvakrát s Nizozemskem. Na konci dubna poté vyrazí svěřenci trenéra Karla Havlíčka do Itálie, kde je čeká tradiční mezinárodní turnaj „Delle Nazioni“. Konkrétní soupeře a data zápasů v rámci turnaje zveřejníme později.

Termínové listiny jednotlivých mužstev najdete vždy po kliknutí do názvu reprezentace. Pokud by došlo ke změnám, nebo některá z reprezentací měla další program, najdete vždy nejaktuálnější termíny právě v termínových listinách jednotlivých mužstev.