Česko A - Bilance dle roků

Rok Zápasy V-R-P Skóre
2024 4 4-0-0 13:4
Přípravná utkání české reprezentace v roce 2024 10. 6. 2024 CZE 2:1 MKD
Přípravná utkání české reprezentace v roce 2024 7. 6. 2024 CZE 7:1 MLT
Přípravná utkání české reprezentace v roce 2024 26. 3. 2024 CZE 2:1 ARM
Přípravná utkání české reprezentace v roce 2024 22. 3. 2024 NOR 1:2 CZE
2023 10 5-4-1 17:8
Kvalifikace EURO 2024 20. 11. 2023 Olomouc CZE 3:0 MDA
Kvalifikace EURO 2024 17. 11. 2023 POL 1:1 CZE
Kvalifikace EURO 2024 15. 10. 2023 Plzeň CZE 1:0 FRO
Kvalifikace EURO 2024 12. 10. 2023 ALB 3:0 CZE
Přípravná utkání české reprezentace v roce 2023 10. 9. 2023 Budapešť HUN 1:1 CZE
Kvalifikace EURO 2024 7. 9. 2023 Praha CZE 1:1 ALB
Přípravná utkání české reprezentace v roce 2023 20. 6. 2023 MNE 1:4 CZE
Kvalifikace EURO 2024 17. 6. 2023 Tórshavn FRO 0:3 CZE
Kvalifikace EURO 2024 27. 3. 2023 Kišiněv MDA 0:0 CZE
Kvalifikace EURO 2024 24. 3. 2023 Praha CZE 3:1 POL
2022 10 2-2-6 12:17
Přípravné utkání ČR A s Tureckem 19. 11. 2022 Gaziantep TUR 2:1 CZE
Přípravné utkání ČR A s Faerskými Ostrovy 16. 11. 2022 Olomouc CZE 5:0 FRO
Liga národů 2022/2023 27. 9. 2022 St. Gallen SUI 2:1 CZE
Liga národů 2022/2023 24. 9. 2022 Praha CZE 0:4 POR
Liga národů 2022/2023 12. 6. 2022 Málaga ESP 2:0 CZE
Liga národů 2022/2023 9. 6. 2022 Lisabon POR 2:0 CZE
Liga národů 2022/2023 5. 6. 2022 Praha CZE 2:2 ESP
Liga národů 2022/2023 2. 6. 2022 Praha CZE 2:1 SUI
Přípravné utkání ČR A s Walesem 29. 3. 2022 Cardiff WAL 1:1 CZE
Kvalifikace MS 2022 24. 3. 2022 Solna SWE 1:0pp CZE
2021 17 8-4-5 31:19
Kvalifikace MS 2022 16. 11. 2021 Praha CZE 2:0 EST
Přípravné utkání ČR A s Kuvajtem 11. 11. 2021 Olomouc CZE 7:0 KWT
Kvalifikace MS 2022 11. 10. 2021 Kazaň BLR 0:2 CZE
Kvalifikace MS 2022 8. 10. 2021 Praha CZE 2:2 WAL
Přípravné utkání s Ukrajinou 8. 9. 2021 Plzeň CZE 1:1 UKR
Kvalifikace MS 2022 5. 9. 2021 Brusel BEL 3:0 CZE
Kvalifikace MS 2022 2. 9. 2021 Ostrava CZE 1:0 BLR
EURO 2020 3. 7. 2021 Baku CZE 1:2 DEN
EURO 2020 27. 6. 2021 Budapešť NED 0:2 CZE
EURO 2020 22. 6. 2021 Londýn CZE 0:1 ENG
EURO 2020 18. 6. 2021 Glasgow CRO 1:1 CZE
EURO 2020 14. 6. 2021 Glasgow SCO 0:2 CZE
Přípravné utkání s Albánií 8. 6. 2021 Praha CZE 3:1 ALB
Přípravné utkání s Itálií 4. 6. 2021 Bologna ITA 4:0 CZE
Kvalifikace MS 2022 30. 3. 2021 Cardiff WAL 1:0 CZE
Kvalifikace MS 2022 27. 3. 2021 Praha CZE 1:1 BEL
Kvalifikace MS 2022 24. 3. 2021 Lublin EST 2:6 CZE
2020 8 5-0-3 11:7
Liga národů 2020/21 18. 11. 2020 Plzeň CZE 2:0 SVK
Liga národů 2020/21 15. 11. 2020 Plzeň CZE 1:0 ISR
Přípravné utkání s Německem 11. 11. 2020 Lipsko GER 1:0 CZE
Liga národů 2020/21 14. 10. 2020 Glasgow SCO 1:0 CZE
Liga národů 2020/21 11. 10. 2020 Haifa ISR 1:2 CZE
Přípravné utkání s Kyprem 7. 10. 2020 Larnaka CYP 1:2 CZE
Liga národů 2020/21 7. 9. 2020 Olomouc CZE 1:2 SCO
Liga národů 2020/21 4. 9. 2020 Bratislava SVK 1:3 CZE
2019 10 5-0-5 16:17
Kvalifikace EURO 2020 17. 11. 2019 Sofie BUL 1:0 CZE
Kvalifikace EURO 2020 14. 11. 2019 Plzeň CZE 2:1 XKK
Přípravné utkání se Severním Irskem 14. 10. 2019 Praha CZE 2:3 NIR
Kvalifikace EURO 2020 11. 10. 2019 Praha CZE 2:1 ENG
Kvalifikace EURO 2020 10. 9. 2019 Podgorica MNE 0:3 CZE
Kvalifikace EURO 2020 7. 9. 2019 Priština XKK 2:1 CZE
Kvalifikace EURO 2020 10. 6. 2019 Olomouc CZE 3:0 MNE
Kvalifikace EURO 2020 7. 6. 2019 Praha CZE 2:1 BUL
Přátelské utkání s Brazílií 26. 3. 2019 Praha CZE 1:3 BRA
Kvalifikace EURO 2020 22. 3. 2019 Londýn ENG 5:0 CZE
2018 10 5-0-5 11:16
UEFA Nations League (Liga B - 2018) 19. 11. 2018 CZE 1:0 SVK
Přípravný zápas A týmu s Polskem 15. 11. 2018 Gdaňsk POL 0:1 CZE
UEFA Nations League (Liga B - 2018) 16. 10. 2018 UKR 1:0 CZE
UEFA Nations League (Liga B - 2018) 13. 10. 2018 Trnava SVK 1:2 CZE
Přípravný zápas A týmu s Ruskem 10. 9. 2018 Rostov na Donu RUS 5:1 CZE
UEFA Nations League (Liga B - 2018) 6. 9. 2018 Uherské Hradiště CZE 1:2 UKR
Soustředění "A" týmu v Rakousku 2018 6. 6. 2018 Schwechat NGA 0:1 CZE
Soustředění "A" týmu v Rakousku 2018 1. 6. 2018 St. Pölten AUS 4:0 CZE
China Cup 2018 26. 3. 2018 Nan-ning CHN 1:4 CZE
China Cup 2018 23. 3. 2018 Nan-ning URU 2:0 CZE
2017 10 6-1-3 22:9
Přípravný turnaj reprezentace A v Kataru 2017 11. 11. 2017 Dauhá QAT 0:1 CZE
Přípravný turnaj reprezentace A v Kataru 2017 8. 11. 2017 Dauhá ISL 1:2 CZE
Kvalifikace MS 2018 8. 10. 2017 Plzeň CZE 5:0 SMR
Kvalifikace MS 2018 5. 10. 2017 Baku AZE 1:2 CZE
Kvalifikace MS 2018 4. 9. 2017 Belfast NIR 2:0 CZE
Kvalifikace MS 2018 1. 9. 2017 Praha CZE 1:2 GER
Kvalifikace MS 2018 10. 6. 2017 Oslo NOR 1:1 CZE
Přátelská mezistátní utkání 5. 6. 2017 BEL 2:1 CZE
Kvalifikace MS 2018 26. 3. 2017 SMR 0:6 CZE
Přípravné zápasy reprezentace A 2016 22. 3. 2017 Ústí nad Labem CZE 3:0 LTU
2016 14 4-5-5 18:15
Přípravné zápasy reprezentace A 2016 15. 11. 2016 Mladá Boleslav CZE 1:1 DEN
Kvalifikace MS 2018 11. 11. 2016 Praha CZE 2:1 NOR
Kvalifikace MS 2018 11. 10. 2016 Ostrava CZE 0:0 AZE
Kvalifikace MS 2018 8. 10. 2016 Hamburg GER 3:0 CZE
Kvalifikace MS 2018 4. 9. 2016 Praha CZE 0:0 NIR
Přípravné zápasy reprezentace A 2016 31. 8. 2016 Mladá Boleslav CZE 3:0 ARM
EURO 2016 21. 6. 2016 Lens CZE 0:2 TUR
EURO 2016 17. 6. 2016 Saint-Étienne CZE 2:2 CRO
EURO 2016 13. 6. 2016 Toulouse ESP 1:0 CZE
Přípravné zápasy reprezentace A 2016 5. 6. 2016 Praha CZE 1:2 KOR
Přátelská mezistátní utkání 1. 6. 2016 Innsbruck RUS 1:2 CZE
Přátelská mezistátní utkání 27. 5. 2016 Kufstein CZE 6:0 MLT
Přípravné zápasy reprezentace A 2016 29. 3. 2016 Stockholm SWE 1:1 CZE
Přípravné zápasy reprezentace A 2016 24. 3. 2016 Praha CZE 0:1 SCO
2015 9 4-1-4 14:14
Přátelská mezistátní utkání 17. 11. 2015 Vratislav POL 3:1 CZE
Přátelská mezistátní utkání 13. 11. 2015 Ostrava CZE 4:1 SRB
Kvalifikace EURO 2016 13. 10. 2015 Amsterdam NED 2:3 CZE
Kvalifikace EURO 2016 10. 10. 2015 Praha CZE 0:2 TUR
Kvalifikace EURO 2016 6. 9. 2015 Riga LVA 1:2 CZE
Kvalifikace EURO 2016 3. 9. 2015 Plzeň CZE 2:1 KAZ
Kvalifikace EURO 2016 12. 6. 2015 Reykjavík ISL 2:1 CZE
Přátelská mezistátní utkání 31. 3. 2015 Žilina SVK 1:0 CZE
Kvalifikace EURO 2016 28. 3. 2015 Praha CZE 1:1 LVA
2014 8 4-2-2 15:12
Kvalifikace EURO 2016 16. 11. 2014 Plzeň CZE 2:1 ISL
Kvalifikace EURO 2016 13. 10. 2014 Astana KAZ 2:4 CZE
Kvalifikace EURO 2016 10. 10. 2014 Istanbul TUR 1:2 CZE
Kvalifikace EURO 2016 9. 9. 2014 Praha CZE 2:1 NED
Přátelská mezistátní utkání 3. 9. 2014 Praha CZE 0:1 USA
Přátelská mezistátní utkání 3. 6. 2014 Olomouc CZE 1:2 AUT
Přátelská mezistátní utkání 21. 5. 2014 Helsinki FIN 2:2 CZE
Přátelská mezistátní utkání 5. 3. 2014 Praha CZE 2:2 NOR
2013 10 5-2-3 15:9
Přátelská mezistátní utkání 15. 11. 2013 Olomouc CZE 2:0 CAN
Kvalifikace MS 2014 15. 10. 2013 Sofie BUL 0:1 CZE
Kvalifikace MS 2014 11. 10. 2013 La Valletta MLT 1:4 CZE
Kvalifikace MS 2014 10. 9. 2013 Turín ITA 2:1 CZE
Kvalifikace MS 2014 6. 9. 2013 Praha CZE 1:2 ARM
Přátelská mezistátní utkání 14. 8. 2013 Budapešť HUN 1:1 CZE
Kvalifikace MS 2014 7. 6. 2013 Praha CZE 0:0 ITA
Kvalifikace MS 2014 26. 3. 2013 Jerevan ARM 0:3 CZE
Kvalifikace MS 2014 22. 3. 2013 Olomouc CZE 0:3 DEN
Přátelská mezistátní utkání 6. 2. 2013 Ankara TUR 0:2 CZE
2012 13 5-4-4 14:12
Přátelská mezistátní utkání 14. 11. 2012 Olomouc CZE 3:0 SVK
Kvalifikace MS 2014 16. 10. 2012 Praha CZE 0:0 BUL
Kvalifikace MS 2014 12. 10. 2012 Plzeň CZE 3:1 MLT
Přátelská mezistátní utkání 11. 9. 2012 Teplice CZE 0:1 FIN
Kvalifikace MS 2014 8. 9. 2012 Kodaň DEN 0:0 CZE
Přátelská mezistátní utkání 15. 8. 2012 Lvov UKR 0:0 CZE
EURO 2012 21. 6. 2012 Varšava CZE 0:1 POR
EURO 2012 16. 6. 2012 Vratislav POL 0:1 CZE
EURO 2012 12. 6. 2012 Vratislav GRE 1:2 CZE
EURO 2012 8. 6. 2012 Vratislav RUS 4:1 CZE
Přátelská mezistátní utkání 1. 6. 2012 Praha CZE 1:2 HUN
Přátelská mezistátní utkání 26. 5. 2012 Hartberg ISR 1:2 CZE
Přátelská mezistátní utkání 29. 2. 2012 Dublin IRL 1:1 CZE
2011 12 5-3-4 18:14
Kvalifikace EURO 2012 15. 11. 2011 Podgorica MNE 0:1 CZE
Kvalifikace EURO 2012 11. 11. 2011 Praha CZE 2:0 MNE
Kvalifikace EURO 2012 11. 10. 2011 Kaunas LTU 1:4 CZE
Kvalifikace EURO 2012 7. 10. 2011 Praha CZE 0:2 ESP
Přátelská mezistátní utkání 6. 9. 2011 Praha CZE 4:0 UKR
Kvalifikace EURO 2012 3. 9. 2011 Glasgow SCO 2:2 CZE
Přátelská mezistátní utkání 10. 8. 2011 Oslo NOR 3:0 CZE
MT Kirin CUP 2011 7. 6. 2011 Yokohama JPN 0:0 CZE
MT Kirin CUP 2011 4. 6. 2011 Matsumoto PER 0:0 CZE
Kvalifikace EURO 2012 29. 3. 2011 České Budějovice CZE 2:0 LIE
Kvalifikace EURO 2012 25. 3. 2011 Granada ESP 2:1 CZE
Přátelská mezistátní utkání 9. 2. 2011 Pula CRO 4:2 CZE
2010 8 4-1-3 12:7
Přátelská mezistátní utkání 17. 11. 2010 Aarhus DEN 0:0 CZE
Kvalifikace EURO 2012 12. 10. 2010 Vaduz LIE 0:2 CZE
Kvalifikace EURO 2012 8. 10. 2010 Praha CZE 1:0 SCO
Kvalifikace EURO 2012 7. 9. 2010 Olomouc CZE 0:1 LTU
Přátelská mezistátní utkání 11. 8. 2010 Liberec CZE 4:1 LVA
MPT USA 25. 5. 2010 East Hartford CZE 4:2 USA
MPT USA 22. 5. 2010 Harrison CZE 1:2 TUR
Přátelská mezistátní utkání 3. 3. 2010 Glasgow SCO 1:0 CZE
2009 11 4-5-2 16:7
MT v SAE 18. 11. 2009 Al Ain CZE 0:2 AZE
MT v SAE 15. 11. 2009 Al Ain UAE 0:0 pen: 3:2 CZE
Kvalifikace MS 2010 14. 10. 2009 Praha CZE 0:0 NIR
Kvalifikace MS 2010 10. 10. 2009 Praha CZE 2:0 POL
Kvalifikace MS 2010 9. 9. 2009 Uherské Hradiště CZE 7:0 SMR
Kvalifikace MS 2010 5. 9. 2009 Bratislava SVK 2:2 CZE
Přátelská mezistátní utkání 12. 8. 2009 Teplice CZE 3:1 BEL
Přátelská mezistátní utkání 5. 6. 2009 Jablonec nad Nisou CZE 1:0 MLT
Kvalifikace MS 2010 1. 4. 2009 Praha CZE 1:2 SVK
Kvalifikace MS 2010 28. 3. 2009 Maribor SVN 0:0 CZE
Přátelská mezistátní utkání 11. 2. 2009 Casablanca MAR 0:0 CZE
2008 12 5-3-4 17:14
Kvalifikace MS 2010 19. 11. 2008 Serravalle SMR 0:3 CZE
Kvalifikace MS 2010 15. 10. 2008 Teplice CZE 1:0 SVN
Kvalifikace MS 2010 11. 10. 2008 Chorzów POL 2:1 CZE
Kvalifikace MS 2010 10. 9. 2008 Belfast NIR 0:0 CZE
Přátelská mezistátní utkání 20. 8. 2008 Londýn ENG 2:2 CZE
EURO 2008 15. 6. 2008 Ženeva TUR 3:2 CZE
EURO 2008 11. 6. 2008 Ženeva POR 3:1 CZE
EURO 2008 7. 6. 2008 Basilej SUI 0:1 CZE
Přátelská mezistátní utkání 30. 5. 2008 Praha CZE 3:1 SCO
Přátelská mezistátní utkání 27. 5. 2008 Praha CZE 2:0 LTU
Přátelská mezistátní utkání 26. 3. 2008 Herning DEN 1:1 CZE
Přátelská mezistátní utkání 6. 2. 2008 Larnaka POL 2:0 CZE
2007 10 7-2-1 17:4
Kvalifikace EURO 2008 21. 11. 2007 Nikósie CYP 0:2 CZE
Kvalifikace EURO 2008 17. 11. 2007 Praha CZE 3:1 SVK
Kvalifikace EURO 2008 17. 10. 2007 Mnichov GER 0:3 CZE
Kvalifikace EURO 2008 12. 9. 2007 Praha CZE 1:0 IRL
Kvalifikace EURO 2008 8. 9. 2007 Serravalle SMR 0:3 CZE
Přátelská mezistátní utkání 22. 8. 2007 Vídeň AUT 1:1 CZE
Kvalifikace EURO 2008 2. 6. 2007 Cardiff WAL 0:0 CZE
Kvalifikace EURO 2008 28. 3. 2007 Liberec CZE 1:0 CYP
Kvalifikace EURO 2008 24. 3. 2007 Praha CZE 1:2 GER
Přátelská mezistátní utkání 7. 2. 2007 Brusel BEL 0:2 CZE
2006 13 7-3-3 26:12
Přátelská mezistátní utkání 15. 11. 2006 Praha CZE 1:1 DEN
Kvalifikace EURO 2008 11. 10. 2006 Dublin IRL 1:1 CZE
Kvalifikace EURO 2008 7. 10. 2006 Liberec CZE 7:0 SMR
Kvalifikace EURO 2008 6. 9. 2006 Bratislava SVK 0:3 CZE
Kvalifikace EURO 2008 2. 9. 2006 Teplice CZE 2:1 WAL
Přátelská mezistátní utkání 16. 8. 2006 Uherské Hradiště CZE 1:3 SRB
MS 2006 22. 6. 2006 Hamburk ITA 2:0 CZE
MS 2006 17. 6. 2006 Kolín nad Rýnem GHA 2:0 CZE
MS 2006 12. 6. 2006 Gelsenkirchen USA 0:3 CZE
Přátelská mezistátní utkání 3. 6. 2006 Praha CZE 3:0 TRI
Přátelská mezistátní utkání 30. 5. 2006 Jablonec nad Nisou CZE 1:0 CRC
Soustředění Seefeld 26. 5. 2006 Innsbruck KSA 0:2 CZE
Přátelská mezistátní utkání 1. 3. 2006 Izmir TUR 2:2 CZE
2005 12 9-0-3 35:12
Kvalifikace MS 2006 16. 11. 2005 Praha CZE 1:0 NOR
Kvalifikace MS 2006 12. 11. 2005 Oslo NOR 0:1 CZE
Kvalifikace MS 2006 12. 10. 2005 Helsinki FIN 0:3 CZE
Kvalifikace MS 2006 8. 10. 2005 Praha CZE 0:2 NED
Kvalifikace MS 2006 7. 9. 2005 Olomouc CZE 4:1 ARM
Kvalifikace MS 2006 3. 9. 2005 Novodari ROU 2:0 CZE
Přátelská mezistátní utkání 17. 8. 2005 Jönköping SWE 2:1 CZE
Kvalifikace MS 2006 8. 6. 2005 Teplice CZE 6:1 MKD
Kvalifikace MS 2006 4. 6. 2005 Liberec CZE 8:1 AND
Kvalifikace MS 2006 30. 3. 2005 Andorra la Vella AND 0:4 CZE
Kvalifikace MS 2006 26. 3. 2005 Teplice CZE 4:3 FIN
Přátelská mezistátní utkání 9. 2. 2005 Celje SVN 0:3 CZE
2004 15 9-2-4 24:13
Kvalifikace MS 2006 17. 11. 2004 Skopje MKD 0:2 CZE
Kvalifikace MS 2006 13. 10. 2004 Jerevan ARM 0:3 CZE
Kvalifikace MS 2006 9. 10. 2004 Praha CZE 1:0 ROU
Kvalifikace MS 2006 8. 9. 2004 Amsterdam NED 2:0 CZE
Přátelská mezistátní utkání 18. 8. 2004 Praha CZE 0:0 GRE
EURO 2004 1. 7. 2004 Porto GRE 1:0pp CZE
EURO 2004 27. 6. 2004 Porto CZE 3:0 DEN
EURO 2004 23. 6. 2004 Lisabon GER 1:2 CZE
EURO 2004 19. 6. 2004 Aveiro NED 2:3 CZE
EURO 2004 15. 6. 2004 Aveiro CZE 2:1 LVA
Přátelská mezistátní utkání 6. 6. 2004 Teplice CZE 2:0 EST
Přátelská mezistátní utkání 2. 6. 2004 Praha CZE 3:1 BUL
Přátelská mezistátní utkání 28. 4. 2004 Praha CZE 0:1 JPN
Přátelská mezistátní utkání 31. 3. 2004 Dublin IRL 2:1 CZE
Přátelská mezistátní utkání 18. 2. 2004 Palermo ITA 2:2 CZE
2003 9 8-1-0 30:6
Přátelská mezistátní utkání 12. 11. 2003 Teplice CZE 5:1 CAN
Kvalifikace EURO 2004 11. 10. 2003 Vídeň AUT 2:3 CZE
Kvalifikace EURO 2004 10. 9. 2003 Praha CZE 3:1 NED
Kvalifikace EURO 2004 6. 9. 2003 Minsk BLR 1:3 CZE
Kvalifikace EURO 2004 11. 6. 2003 Olomouc CZE 5:0 MDA
Přátelská mezistátní utkání 30. 4. 2003 Teplice CZE 4:0 TUR
Kvalifikace EURO 2004 2. 4. 2003 Praha CZE 4:0 AUT
Kvalifikace EURO 2004 29. 3. 2003 Rotterdam NED 1:1 CZE
Přátelská mezistátní utkání 12. 2. 2003 Saint-Denis FRA 0:2 CZE
2002 10 7-3-0 23:7
Přátelská mezistátní utkání 20. 11. 2002 Teplice CZE 3:3 SWE
Kvalifikace EURO 2004 16. 10. 2002 Teplice CZE 2:0 BLR
Kvalifikace EURO 2004 12. 10. 2002 Kišiněv MDA 0:2 CZE
Přátelská mezistátní utkání 6. 9. 2002 Praha CZE 5:0 YUG
Přátelská mezistátní utkání 21. 8. 2002 Olomouc CZE 4:1 SVK
Přátelská mezistátní utkání 18. 5. 2002 Praha CZE 1:0 ITA
Přátelská mezistátní utkání 17. 4. 2002 Ioánnina GRE 0:0 CZE
Přátelská mezistátní utkání 27. 3. 2002 Cardiff WAL 0:0 CZE
MT Kypr 13. 2. 2002 Nikósie CYP 3:4 CZE
MT Kypr 12. 2. 2002 Larnaca HUN 0:2 CZE
2001 12 5-3-4 22:12
Kvalifikace MS 2002 14. 11. 2001 Praha CZE 0:1 BEL
Kvalifikace MS 2002 10. 11. 2001 Brusel BEL 1:0 CZE
Kvalifikace MS 2002 6. 10. 2001 Praha CZE 6:0 BUL
Kvalifikace MS 2002 5. 9. 2001 Teplice CZE 3:2 MLT
Kvalifikace MS 2002 1. 9. 2001 Reykjavík ISL 3:1 CZE
Přátelská mezistátní utkání 15. 8. 2001 Drnovice CZE 5:0 KOR
Kvalifikace MS 2002 6. 6. 2001 Teplice CZE 3:1 NIR
Kvalifikace MS 2002 2. 6. 2001 Kodaň DEN 2:1 CZE
Přátelská mezistátní utkání 25. 4. 2001 Praha CZE 1:1 BEL
Kvalifikace MS 2002 28. 3. 2001 Praha CZE 0:0 DEN
Kvalifikace MS 2002 24. 3. 2001 Belfast NIR 0:1 CZE
Přátelská mezistátní utkání 28. 2. 2001 Skopje MKD 1:1 CZE
2000 12 6-1-5 21:13
Kvalifikace MS 2002 11. 10. 2000 La Valletta MLT 0:0 CZE
Kvalifikace MS 2002 7. 10. 2000 Teplice CZE 4:0 ISL
Kvalifikace MS 2002 2. 9. 2000 Sofie BUL 0:1 CZE
Přátelská mezistátní utkání 16. 8. 2000 Ostrava CZE 0:1 SVN
EURO 2000 21. 6. 2000 Lutych DEN 0:2 CZE
EURO 2000 16. 6. 2000 Bruggy CZE 1:2 FRA
EURO 2000 11. 6. 2000 Amsterdam NED 1:0 CZE
Přátelská mezistátní utkání 3. 6. 2000 Norimberk GER 3:2 CZE
Přátelská mezistátní utkání 26. 4. 2000 Praha CZE 4:1 ISR
Přátelská mezistátní utkání 29. 3. 2000 Teplice CZE 3:1 AUS
Přátelská mezistátní utkání 23. 2. 2000 Dublin IRL 3:2 CZE
MT "CARLSBERG CUP 2000" 8. 2. 2000 MEX 1:2 CZE
1999 11 9-1-1 24:6
Přátelská mezistátní utkání 13. 11. 1999 Eindhoven NED 1:1 CZE
Kvalifikace EURO 2000 9. 10. 1999 Praha CZE 2:0 FRO
Kvalifikace EURO 2000 8. 9. 1999 Teplice CZE 3:0 BIH
Kvalifikace EURO 2000 4. 9. 1999 Vilnius LTU 0:4 CZE
Přátelská mezistátní utkání 18. 8. 1999 Drnovice CZE 3:0 SUI
Kvalifikace EURO 2000 9. 6. 1999 Praha CZE 3:2 SCO
Kvalifikace EURO 2000 5. 6. 1999 St. Maxime EST 0:2 CZE
Přátelská mezistátní utkání 28. 4. 1999 Varšava POL 2:1 CZE
Kvalifikace EURO 2000 31. 3. 1999 Glasgow SCO 1:2 CZE
Kvalifikace EURO 2000 27. 3. 1999 Teplice CZE 2:0 LTU
Přátelská mezistátní utkání 9. 2. 1999 Brusel BEL 0:1 CZE
1998 10 7-2-1 17:8
Přátelská mezistátní utkání 18. 11. 1998 Londýn ENG 2:0 CZE
Kvalifikace EURO 2000 14. 10. 1998 Teplice CZE 4:1 EST
Kvalifikace EURO 2000 10. 10. 1998 Sarajevo BIH 1:3 CZE
Kvalifikace EURO 2000 6. 9. 1998 Toftir FRO 0:1 CZE
Přátelská mezistátní utkání 19. 8. 1998 Praha CZE 1:0 DEN
Přátelská mezistátní utkání 27. 5. 1998 Soul KOR 2:2 CZE
Kirin Cup 1998 24. 5. 1998 Yokohama JPN 0:0 CZE
Kirin Cup 1998 21. 5. 1998 Šanghaj PAR 0:1 CZE
Přátelská mezistátní utkání 22. 4. 1998 Murska Sobota SVN 1:3 CZE
Přátelská mezistátní utkání 25. 3. 1998 Olomouc CZE 2:1 IRL
1997 14 8-1-5 26:14
FIFA/Konfederační pohár Saudská Arábie 21. 12. 1997 Rijád URU 0:1 CZE
FIFA/Konfederační pohár Saudská Arábie 19. 12. 1997 Rijád BRA 2:0 CZE
FIFA/Konfederační pohár Saudská Arábie 17. 12. 1997 Rijád UAE 1:6 CZE
FIFA/Konfederační pohár Saudská Arábie 15. 12. 1997 Rijád URU 2:1 CZE
FIFA/Konfederační pohár Saudská Arábie 13. 12. 1997 Rijád ZAF 2:2 CZE
Kvalifikace MS 1998 11. 10. 1997 Praha CZE 3:0 SVK
Kvalifikace MS 1998 23. 9. 1997 La Valletta MLT 0:1 CZE
Kvalifikace MS 1998 6. 9. 1997 Toftir FRO 0:2 CZE
Kvalifikace MS 1998 26. 8. 1997 Bratislava SVK 2:1 CZE
Kvalifikace MS 1998 20. 8. 1997 Teplice CZE 2:0 FRO
Kvalifikace MS 1998 8. 6. 1997 Valladolid ESP 1:0 CZE
Kvalifikace MS 1998 2. 4. 1997 Praha CZE 1:2 YUG
Přátelská mezistátní utkání 12. 3. 1997 Ostrava CZE 2:1 POL
Přátelská mezistátní utkání 26. 2. 1997 Poděbrady CZE 4:1 BLR
1996 16 8-4-4 25:14
MT Maroko 12. 12. 1996 Casablanca CRO 1:1 pen: 4:1 CZE
MT Maroko 11. 12. 1996 Casablanca NGA 1:2 CZE
Kvalifikace MS 1998 10. 11. 1996 Bělehrad YUG 1:0 CZE
Kvalifikace MS 1998 9. 10. 1996 Praha CZE 0:0 ESP
Kvalifikace MS 1998 18. 9. 1996 Teplice CZE 6:0 MLT
Přátelská mezistátní utkání 4. 9. 1996 Jablonec nad Nisou CZE 2:1 ISL
EURO 1996 30. 6. 1996 Londýn GER 2:1pp CZE
EURO 1996 26. 6. 1996 Manchester FRA 0:0 pen: 5:6 CZE
EURO 1996 23. 6. 1996 Birmingham POR 0:1 CZE
EURO 1996 19. 6. 1996 Liverpool RUS 3:3 CZE
EURO 1996 14. 6. 1996 Liverpool ITA 1:2 CZE
EURO 1996 9. 6. 1996 Manchester GER 2:0 CZE
Přátelská mezistátní utkání 1. 6. 1996 Basilej SUI 1:2 CZE
Přátelská mezistátní utkání 29. 5. 1996 Salzburg AUT 1:0 CZE
Přátelská mezistátní utkání 24. 4. 1996 Praha CZE 2:0 IRL
Přátelská mezistátní utkání 26. 3. 1996 Ostrava CZE 3:0 TUR
1995 10 7-2-1 22:8
Přátelská mezistátní utkání 13. 12. 1995 Kuvajt City KWT 1:2 CZE
Kvalifikace EURO 1996 15. 11. 1995 Praha CZE 3:0 LUX
Kvalifikace EURO 1996 7. 10. 1995 Minsk BLR 0:2 CZE
Kvalifikace EURO 1996 6. 9. 1995 Praha CZE 2:0 NOR
Kvalifikace EURO 1996 16. 8. 1995 Oslo NOR 1:1 CZE
Kvalifikace EURO 1996 7. 6. 1995 Esch LUX 1:0 CZE
Přátelská mezistátní utkání 8. 5. 1995 Bratislava SVK 1:1 CZE
Kvalifikace EURO 1996 26. 4. 1995 Praha CZE 3:1 NED
Kvalifikace EURO 1996 29. 3. 1995 Ostrava CZE 4:2 BLR
Přátelská mezistátní utkání 8. 3. 1995 Brno CZE 4:1 FIN
1994 8 4-3-1 20:11
Kvalifikace EURO 1996 16. 11. 1994 Rotterdam NED 0:0 CZE
Kvalifikace EURO 1996 12. 10. 1994 La Valletta MLT 0:0 CZE
Kvalifikace EURO 1996 6. 9. 1994 Ostrava CZE 6:1 MLT
Přátelská mezistátní utkání 17. 8. 1994 Bordeaux FRA 2:2 CZE
Přátelská mezistátní utkání 5. 6. 1994 Dublin IRL 1:3 CZE
Přátelská mezistátní utkání 25. 5. 1994 Ostrava CZE 5:3 LTU
Přátelská mezistátní utkání 20. 4. 1994 Zürich SUI 3:0 CZE
Přátelská mezistátní utkání 23. 2. 1994 Istanbul TUR 1:4 CZE
1993 7 3-4-0 15:6
Kvalifikace MS 1994 17. 11. 1993 Brusel BEL 0:0 CZE
Kvalifikace MS 1994 27. 10. 1993 Košice CZE 3:0 CYP
Kvalifikace MS 1994 8. 9. 1993 Cardiff WAL 2:2 CZE
Kvalifikace MS 1994 16. 6. 1993 Toftir FRO 0:3 CZE
Kvalifikace MS 1994 2. 6. 1993 Košice CZE 5:2 ROU
Kvalifikace MS 1994 28. 4. 1993 Ostrava CZE 1:1 WAL
Kvalifikace MS 1994 23. 3. 1993 Limassol CYP 1:1 CZE
1992 8 1-4-3 11:11
Kvalifikace MS 1994 14. 11. 1992 Bukurešť ROU 1:1 CZE
Kvalifikace MS 1994 23. 9. 1992 Bratislava CZE 4:0 FRO
Kvalifikace MS 1994 2. 9. 1992 Praha CZE 1:2 BEL
Přátelská mezistátní utkání 19. 8. 1992 Bratislava CZE 2:2 AUT
Přátelská mezistátní utkání 27. 5. 1992 Jastrebie-Zdroj POL 1:0 CZE
Přátelská mezistátní utkání 22. 4. 1992 Praha CZE 1:1 GER
Přátelská mezistátní utkání 25. 3. 1992 Praha CZE 2:2 ENG
Přátelská mezistátní utkání 4. 1. 1992 Káhira EGY 2:0 CZE
1991 11 7-1-3 19:10
Přátelská mezistátní utkání 18. 12. 1991 Goiänia BRA 2:1 CZE
Kvalifikace EURO 1992 13. 11. 1991 Sevilla ESP 2:1 CZE
Kvalifikace EURO 1992 16. 10. 1991 Olomouc CZE 2:1 ALB
Přátelská mezistátní utkání 25. 9. 1991 Oslo NOR 2:3 CZE
Kvalifikace EURO 1992 4. 9. 1991 Bratislava CZE 1:2 FRA
Přátelská mezistátní utkání 21. 8. 1991 Praha CZE 1:1 SUI
Kvalifikace EURO 1992 5. 6. 1991 Reykjavík ISL 0:1 CZE
Kvalifikace EURO 1992 1. 5. 1991 Tirana ALB 0:2 CZE
Přátelská mezistátní utkání 27. 3. 1991 Chomutov CZE 4:0 POL
Přátelská mezistátní utkání 6. 2. 1991 Sydney AUS 0:2 CZE
Přátelská mezistátní utkání 30. 1. 1991 Melbourne AUS 0:1 CZE
1990 13 5-1-7 18:17
Kvalifikace EURO 1992 14. 11. 1990 Praha CZE 3:2 ESP
Kvalifikace EURO 1992 13. 10. 1990 Paříž FRA 2:1 CZE
Kvalifikace EURO 1992 26. 9. 1990 Košice CZE 1:0 ISL
Přátelská mezistátní utkání 29. 8. 1990 Kuusankoski FIN 1:1 CZE
MS 1990 1. 7. 1990 Milán GER 1:0 CZE
MS 1990 23. 6. 1990 Bari CRC 1:4 CZE
MS 1990 19. 6. 1990 Řím ITA 2:0 CZE
MS 1990 15. 6. 1990 Florencie AUT 0:1 CZE
MS 1990 10. 6. 1990 Florencie USA 1:5 CZE
Přátelská mezistátní utkání 26. 5. 1990 Düsseldorf GER 1:0 CZE
Přátelská mezistátní utkání 25. 4. 1990 Londýn ENG 4:2 CZE
Přátelská mezistátní utkání 4. 4. 1990 Brno CZE 0:1 EGY
Přátelská mezistátní utkání 21. 2. 1990 Alicante ESP 1:0 CZE
1989 8 6-1-1 15:4
Kvalifikace MS 1990 15. 11. 1989 Lisabon POR 0:0 CZE
Kvalifikace MS 1990 25. 10. 1989 Praha CZE 3:0 SUI
Kvalifikace MS 1990 6. 10. 1989 Praha CZE 2:1 POR
Přátelská mezistátní utkání 5. 9. 1989 Nitra CZE 2:0 ROU
Kvalifikace MS 1990 7. 6. 1989 Bern SUI 0:1 CZE
Kvalifikace MS 1990 9. 5. 1989 Praha CZE 4:0 LUX
Kvalifikace MS 1990 29. 4. 1989 Brusel BEL 2:1 CZE
Přátelská mezistátní utkání 11. 4. 1989 Štýrský Hradec AUT 1:2 CZE
1988 9 5-3-1 14:9
Kvalifikace MS 1990 16. 11. 1988 Bratislava CZE 0:0 BEL
Přátelská mezistátní utkání 4. 11. 1988 Bratislava CZE 3:2 NOR
Kvalifikace MS 1990 18. 10. 1988 Esch LUX 0:2 CZE
Přátelská mezistátní utkání 20. 9. 1988 Praha CZE 4:2 AUT
Přátelská mezistátní utkání 24. 8. 1988 Paříž FRA 1:1 CZE
Přátelská mezistátní utkání 1. 6. 1988 Kodaň DEN 0:1 CZE
Přátelská mezistátní utkání 27. 4. 1988 Trnava CZE 1:1 XSS
Přátelská mezistátní utkání 23. 3. 1988 Sofie BUL 2:0 CZE
Přátelská mezistátní utkání 24. 2. 1988 Málaga ESP 1:2 CZE
1987 7 3-2-2 9:9
Kvalifikace EURO 1988 11. 11. 1987 Praha CZE 2:0 WAL
Přátelská mezistátní utkání 27. 10. 1987 Bratislava CZE 3:1 POL
Kvalifikace EURO 1988 9. 9. 1987 Helsinki FIN 3:0 CZE
Kvalifikace EURO 1988 3. 6. 1987 Kodaň DEN 1:1 CZE
Přátelská mezistátní utkání 13. 5. 1987 Brandenburg NDR 2:0 CZE
Kvalifikace EURO 1988 29. 4. 1987 Wrexham WAL 1:1 CZE
Přátelská mezistátní utkání 25. 3. 1987 Bellinzona SUI 1:2 CZE
1986 9 6-2-1 13:3
Kvalifikace EURO 1988 12. 11. 1986 Bratislava CZE 0:0 DEN
Kvalifikace EURO 1988 15. 10. 1986 Brno CZE 3:0 FIN
Přátelská mezistátní utkání 10. 9. 1986 Praha CZE 1:0 NED
Přátelská mezistátní utkání 10. 8. 1986 Sydney AUS 0:3 CZE
Přátelská mezistátní utkání 6. 8. 1986 Adelaide AUS 0:1 CZE
Přátelská mezistátní utkání 3. 8. 1986 Melbourne AUS 1:1 CZE
Turnaj 200 let Reykjavík 1986 29. 5. 1986 Reykjavík ISL 1:2 CZE
Turnaj 200 let Reykjavík 1986 27. 5. 1986 Reykjavík IRL 1:0 CZE
Přátelská mezistátní utkání 23. 4. 1986 Nitra CZE 2:0 NDR
1985 8 3-2-3 9:13
Kvalifikace MS 1986 17. 11. 1985 Mnichov GER 2:2 CZE
Kvalifikace MS 1986 16. 10. 1985 Praha CZE 2:1 SWE
Kvalifikace MS 1986 25. 9. 1985 Praha CZE 1:0 POR
Přátelská mezistátní utkání 4. 9. 1985 Brno CZE 3:1 POL
Kvalifikace MS 1986 5. 6. 1985 Stockholm SWE 2:0 CZE
Kvalifikace MS 1986 30. 4. 1985 Praha CZE 1:5 GER
Kvalifikace MS 1986 21. 4. 1985 La Valletta MLT 0:0 CZE
Přátelská mezistátní utkání 27. 3. 1985 Sion SUI 2:0 CZE
1984 6 3-1-2 9:5
Kvalifikace MS 1986 31. 10. 1984 Praha CZE 4:0 MLT
Kvalifikace MS 1986 14. 10. 1984 Porto POR 2:1 CZE
Přátelská mezistátní utkání 5. 9. 1984 Athény GRE 0:1 CZE
Přátelská mezistátní utkání 16. 5. 1984 Praha CZE 1:0 DEN
Přátelská mezistátní utkání 7. 4. 1984 Verona ITA 1:1 CZE
Přátelská mezistátní utkání 28. 3. 1984 Erfurt NDR 2:1 CZE
1983 8 3-3-2 12:5
Kvalifikace EURO 1984 30. 11. 1983 Bratislava CZE 1:1 ROU
Kvalifikace EURO 1984 16. 11. 1983 Praha CZE 2:0 ITA
Přátelská mezistátní utkání 26. 10. 1983 Praha CZE 1:2 BUL
Kvalifikace EURO 1984 21. 9. 1983 Stockholm SWE 1:0 CZE
Přátelská mezistátní utkání 7. 9. 1983 Neuchatel SUI 0:0 CZE
Kvalifikace EURO 1984 15. 5. 1983 Bukurešť ROU 0:1 CZE
Kvalifikace EURO 1984 16. 4. 1983 Praha CZE 6:0 CYP
Kvalifikace EURO 1984 27. 3. 1983 Nikósie CYP 1:1 CZE
1982 11 2-6-3 14:15
Kvalifikace EURO 1984 13. 11. 1982 Milán ITA 2:2 CZE
Přátelská mezistátní utkání 27. 10. 1982 Kodaň DEN 1:3 CZE
Kvalifikace EURO 1984 6. 10. 1982 Bratislava CZE 2:2 SWE
MS 1982 24. 6. 1982 Valladolid FRA 1:1 CZE
MS 1982 20. 6. 1982 Bilbao ENG 2:0 CZE
MS 1982 17. 6. 1982 Valladolid KWT 1:1 CZE
Přátelská mezistátní utkání 28. 4. 1982 Vídeň AUT 2:1 CZE
Přátelská mezistátní utkání 14. 4. 1982 Kolín nad Rýnem GER 2:1 CZE
Přátelská mezistátní utkání 24. 3. 1982 Praha CZE 2:1 GRE
Přátelská mezistátní utkání 9. 3. 1982 Mar del Plata ARG 0:0 CZE
Přátelská mezistátní utkání 3. 3. 1982 Sao Paulo BRA 1:1 CZE
1981 10 4-3-3 19:10
Kvalifikace MS 1982 29. 11. 1981 Bratislava CZE 1:1 XSS
Přátelská mezistátní utkání 11. 11. 1981 Buenos Aires ARG 1:1 CZE
Kvalifikace MS 1982 28. 10. 1981 Tbilisi XSS 2:0 CZE
Kvalifikace MS 1982 23. 9. 1981 Reykjavík ISL 1:1 CZE
Kvalifikace MS 1982 9. 9. 1981 Praha CZE 2:0 WAL
Přátelská mezistátní utkání 18. 8. 1981 Praha CZE 4:0 XUE
Kvalifikace MS 1982 27. 5. 1981 Bratislava CZE 6:1 ISL
Přátelská mezistátní utkání 29. 4. 1981 Dublin IRL 3:1 CZE
Kvalifikace MS 1982 15. 4. 1981 Istanbul TUR 0:3 CZE
Přátelská mezistátní utkání 24. 3. 1981 Bratislava CZE 0:1 SUI
1980 16 6-5-5 24:15
Kvalifikace MS 1982 3. 12. 1980 Praha CZE 2:0 TUR
Kvalifikace MS 1982 19. 11. 1980 Cardiff WAL 1:0 CZE
Přátelská mezistátní utkání 15. 10. 1980 Buenos Aires ARG 1:0 CZE
Přátelská mezistátní utkání 8. 10. 1980 Praha CZE 0:1 NDR
Přátelská mezistátní utkání 24. 9. 1980 Chorzów POL 1:1 CZE
EURO 1980 21. 6. 1980 CZE 1:1 pen: 9:8 ITA
EURO 1980 17. 6. 1980 NED 1:1 CZE
EURO 1980 14. 6. 1980 GRE 1:3 CZE
EURO 1980 11. 6. 1980 CZE 0:1 GER
Přátelská mezistátní utkání 18. 5. 1980 Brno CZE 2:1 ROU
Přátelská mezistátní utkání 30. 4. 1980 Košice CZE 1:0 HUN
Přátelská mezistátní utkání 16. 4. 1980 Gijon ESP 2:2 CZE
Přátelská mezistátní utkání 26. 3. 1980 Basilej SUI 2:0 CZE
Přátelská mezistátní utkání 9. 2. 1980 Melbourne AUS 2:2 CZE
Přátelská mezistátní utkání 3. 2. 1980 Sydney AUS 0:5 CZE
Přátelská mezistátní utkání 27. 1. 1980 Canberra AUS 0:4 CZE
1979 9 6-0-3 20:9
Kvalifikace EURO 1980 24. 11. 1979 Praha CZE 4:0 LUX
Kvalifikace EURO 1980 17. 11. 1979 Paříž FRA 2:1 CZE
Kvalifikace EURO 1980 10. 10. 1979 Praha CZE 4:1 SWE
Přátelská mezistátní utkání 26. 9. 1979 Praha CZE 4:1 IRL
Přátelská mezistátní utkání 12. 9. 1979 Nyiregyháza HUN 2:1 CZE
Přátelská mezistátní utkání 5. 5. 1979 Moskva XSS 3:0 CZE
Kvalifikace EURO 1980 1. 5. 1979 Esch LUX 0:3 CZE
Kvalifikace EURO 1980 4. 4. 1979 Bratislava CZE 2:0 FRA
Přátelská mezistátní utkání 14. 3. 1979 Bratislava CZE 1:0 ESP
1978 10 3-2-5 12:12
Přátelská mezistátní utkání 29. 11. 1978 Londýn ENG 1:0 CZE
Přátelská mezistátní utkání 8. 11. 1978 Bratislava CZE 3:0 ITA
Přátelská mezistátní utkání 11. 10. 1978 Praha CZE 3:4 GER
Kvalifikace EURO 1980 4. 10. 1978 Solna SWE 1:3 CZE
Přátelská mezistátní utkání 6. 9. 1978 Lipsko NDR 2:1 CZE
Přátelská mezistátní utkání 21. 5. 1978 Stockholm SWE 0:0 CZE
Přátelská mezistátní utkání 17. 5. 1978 Rio de Janeiro BRA 2:0 CZE
Přátelská mezistátní utkání 23. 4. 1978 Brno CZE 0:0 BUL
Přátelská mezistátní utkání 15. 4. 1978 Budapešť HUN 2:1 CZE
Přátelská mezistátní utkání 22. 3. 1978 Soluň GRE 0:1 CZE
1977 9 3-2-4 8:10
Kvalifikace MS 1978 16. 11. 1977 Praha CZE 1:0 WAL
Přátelská mezistátní utkání 9. 11. 1977 Praha CZE 1:1 HUN
Kvalifikace MS 1978 21. 9. 1977 Glasgow SCO 3:1 CZE
Přátelská mezistátní utkání 7. 9. 1977 Bratislava CZE 1:0 TUR
Přátelská mezistátní utkání 1. 6. 1977 Ostrava CZE 0:0 AUT
Přátelská mezistátní utkání 24. 5. 1977 Basilej SUI 1:0 CZE
Přátelská mezistátní utkání 20. 4. 1977 Budapešť HUN 2:0 CZE
Kvalifikace MS 1978 30. 3. 1977 Wrexham WAL 3:0 CZE
Přátelská mezistátní utkání 23. 3. 1977 Praha CZE 4:0 GRE
1976 11 4-6-1 19:14
Přátelská mezistátní utkání 17. 11. 1976 Hannover GER 2:0 CZE
Kvalifikace MS 1978 13. 10. 1976 Praha CZE 2:0 SCO
Přátelská mezistátní utkání 6. 10. 1976 Praha CZE 3:2 ROU
Přátelská mezistátní utkání 22. 9. 1976 Bukurešť ROU 1:1 CZE
EURO 1976 20. 6. 1976 Bělehrad GER 2:2 pen: 3:5 CZE
EURO 1976 16. 6. 1976 Záhřeb NED 1:3pp CZE
Kvalifikace EURO 1976 22. 5. 1976 Kyjev XSS 2:2 CZE
Kvalifikace EURO 1976 24. 4. 1976 Bratislava CZE 2:0 XSS
Kvalifikace OH 1976 7. 4. 1976 Lipsko NDR 0:0 CZE
Přátelská mezistátní utkání 27. 3. 1976 Paříž FRA 2:2 CZE
Přátelská mezistátní utkání 10. 3. 1976 Košice CZE 2:2 XSS
1975 10 4-6-0 19:6
Kvalifikace EURO 1976 23. 11. 1975 Limassol CYP 0:3 CZE
Kvalifikace OH 1976 19. 11. 1975 Brno CZE 1:1 NDR
Kvalifikace EURO 1976 12. 11. 1975 Porto POR 1:1 CZE
Kvalifikace EURO 1976 30. 10. 1975 Bratislava CZE 2:1 ENG
Přátelská mezistátní utkání 15. 10. 1975 Bratislava CZE 1:1 HUN
Přátelská mezistátní utkání 24. 9. 1975 Brno CZE 1:1 SUI
Přátelská mezistátní utkání 7. 6. 1975 Vídeň AUT 0:0 CZE
Kvalifikace EURO 1976 30. 4. 1975 Praha CZE 5:0 POR
Kvalifikace EURO 1976 20. 4. 1975 Praha CZE 4:0 CYP
Přátelská mezistátní utkání 31. 3. 1975 Praha CZE 1:1 ROU
1974 10 5-2-3 15:11
Přátelská mezistátní utkání 20. 12. 1974 Teherán IRN 0:1 CZE
Přátelská mezistátní utkání 13. 11. 1974 Praha CZE 2:2 POL
Kvalifikace EURO 1976 30. 10. 1974 Londýn ENG 3:0 CZE
Přátelská mezistátní utkání 13. 10. 1974 Bratislava CZE 4:0 SWE
Přátelská mezistátní utkání 25. 9. 1974 Praha CZE 3:1 NDR
Přátelská mezistátní utkání 20. 5. 1974 Oděssa XSS 0:1 CZE
Přátelská mezistátní utkání 27. 4. 1974 Praha CZE 3:3 FRA
Přátelská mezistátní utkání 13. 4. 1974 Plovdiv BUL 0:1 CZE
Přátelská mezistátní utkání 7. 4. 1974 Rio de Janeiro BRA 1:0 CZE
Přátelská mezistátní utkání 27. 3. 1974 Drážďany NDR 1:0 CZE
1973 6 2-2-2 10:7
Kvalifikace MS 1974 17. 10. 1973 Bratislava CZE 1:0 SCO
Kvalifikace MS 1974 26. 9. 1973 Glasgow SCO 2:1 CZE
Kvalifikace MS 1974 6. 6. 1973 Praha CZE 6:0 DEN
Přátelská mezistátní utkání 27. 5. 1973 Praha CZE 1:1 ENG
Kvalifikace MS 1974 2. 5. 1973 Kodaň DEN 1:1 CZE
Přátelská mezistátní utkání 28. 3. 1973 Düsseldorf GER 3:0 CZE
1972 9 3-2-4 13:11
Přátelská mezistátní utkání 1. 11. 1972 Bratislava CZE 1:3 NDR
Přátelská mezistátní utkání 15. 10. 1972 Bydhošť POL 3:0 CZE
Přátelská mezistátní utkání 30. 8. 1972 Praha CZE 1:2 NED
Pohár nezávislosti 1972 6. 7. 1972 Sao Paulo YUG 2:1 CZE
Pohár nezávislosti 1972 2. 7. 1972 Porto Alegre SCO 0:0 CZE
Pohár nezávislosti 1972 28. 6. 1972 Rio de Janeiro BRA 0:0 CZE
Přátelská mezistátní utkání 14. 5. 1972 Göteborg SWE 1:2 CZE
Přátelská mezistátní utkání 26. 4. 1972 Plzeň CZE 6:0 LUX
Přátelská mezistátní utkání 8. 4. 1972 Brno CZE 2:0 AUT
1971 7 4-1-2 11:5
Kvalifikace EURO 1972 14. 11. 1971 Bukurešť ROU 2:1 CZE
Kvalifikace EURO 1972 27. 10. 1971 Praha CZE 1:0 WAL
Přátelská mezistátní utkání 25. 9. 1971 Berlín NDR 1:1 CZE
Přátelská mezistátní utkání 14. 7. 1971 Rio de Janeiro BRA 1:0 CZE
Kvalifikace EURO 1972 16. 6. 1971 Helsinki FIN 0:4 CZE
Kvalifikace EURO 1972 16. 5. 1971 Bratislava CZE 1:0 ROU
Kvalifikace EURO 1972 21. 4. 1971 Swansea WAL 1:3 CZE
1970 9 3-2-4 11:14
Přátelská mezistátní utkání 25. 10. 1970 Praha CZE 2:2 POL
Kvalifikace EURO 1972 7. 10. 1970 Praha CZE 1:1 FIN
Přátelská mezistátní utkání 5. 9. 1970 Nice FRA 3:0 CZE
MS 1970 11. 6. 1970 Guadalajara ENG 1:0 CZE
MS 1970 6. 6. 1970 Guadalajara ROU 2:1 CZE
MS 1970 3. 6. 1970 Guadalajara BRA 4:1 CZE
Přátelská mezistátní utkání 13. 5. 1970 Oslo NOR 0:2 CZE
Přátelská mezistátní utkání 9. 5. 1970 Esch LUX 0:1 CZE
Přátelská mezistátní utkání 12. 4. 1970 Vídeň AUT 1:3 CZE
1969 6 3-1-2 12:9
Kvalifikace MS 1970 3. 12. 1969 Marseille HUN 1:4 CZE
Kvalifikace MS 1970 7. 10. 1969 Praha CZE 3:0 IRL
Kvalifikace MS 1970 14. 9. 1969 Praha CZE 3:3 HUN
Kvalifikace MS 1970 25. 5. 1969 Budapešť HUN 2:0 CZE
Kvalifikace MS 1970 4. 5. 1969 Dublin IRL 1:2 CZE
Přátelská mezistátní utkání 16. 4. 1969 Rotterdam NED 2:0 CZE
1968 4 4-0-0 10:2
Kvalifikace MS 1970 20. 10. 1968 Bratislava CZE 1:0 DEN
Kvalifikace MS 1970 25. 9. 1968 Kodaň DEN 0:3 CZE
Přátelská mezistátní utkání 23. 6. 1968 Bratislava CZE 3:2 BRA
Přátelská mezistátní utkání 27. 4. 1968 Bratislava CZE 3:0 YUG
1967 7 4-1-2 10:5
Kvalifikace EURO 1968 22. 11. 1967 Praha CZE 1:2 IRL
Kvalifikace EURO 1968 15. 11. 1967 Ankara TUR 0:0 CZE
Kvalifikace EURO 1968 22. 10. 1967 Madrid ESP 2:1 CZE
Kvalifikace EURO 1968 1. 10. 1967 Praha CZE 1:0 ESP
Kvalifikace EURO 1968 18. 6. 1967 Bratislava CZE 3:0 TUR
Kvalifikace EURO 1968 21. 5. 1967 Dublin IRL 0:2 CZE
Přátelská mezistátní utkání 3. 5. 1967 Basilej SUI 1:2 CZE
1966 6 1-2-3 6:8
Přátelská mezistátní utkání 6. 11. 1966 Amsterdam NED 1:2 CZE
Přátelská mezistátní utkání 2. 11. 1966 Londýn ENG 0:0 CZE
Přátelská mezistátní utkání 19. 10. 1966 Bělehrad YUG 1:0 CZE
Přátelská mezistátní utkání 15. 6. 1966 Rio de Janeiro BRA 2:2 CZE
Přátelská mezistátní utkání 12. 6. 1966 Rio de Janeiro BRA 2:1 CZE
Přátelská mezistátní utkání 18. 5. 1966 Praha CZE 1:2 XSS
1965 6 3-1-2 12:4
Kvalifikace MS 1966 21. 11. 1965 Brno CZE 3:1 TUR
Kvalifikace MS 1966 31. 10. 1965 Porto POR 0:0 CZE
Kvalifikace MS 1966 9. 10. 1965 Istanbul TUR 0:6 CZE
Kvalifikace MS 1966 19. 9. 1965 Praha CZE 3:1 ROU
Kvalifikace MS 1966 30. 5. 1965 Bukurešť ROU 1:0 CZE
Kvalifikace MS 1966 25. 4. 1965 Bratislava CZE 0:1 POR
1964 5 1-2-2 9:10
Přátelská mezistátní utkání 11. 10. 1964 Budapešť HUN 2:2 CZE
Přátelská mezistátní utkání 13. 9. 1964 Varšava POL 2:1 CZE
Přátelská mezistátní utkání 17. 5. 1964 Praha CZE 2:3 YUG
Přátelská mezistátní utkání 29. 4. 1964 Ludwigshafen GER 3:4 CZE
Přátelská mezistátní utkání 11. 4. 1964 Florencie ITA 0:0 CZE
1963 6 0-2-4 6:13
Přátelská mezistátní utkání 3. 11. 1963 Záhřeb YUG 2:0 CZE
Přátelská mezistátní utkání 2. 6. 1963 Praha CZE 2:2 HUN
Přátelská mezistátní utkání 29. 5. 1963 Bratislava CZE 2:4 ENG
Přátelská mezistátní utkání 28. 4. 1963 Sofie BUL 1:0 CZE
Přátelská mezistátní utkání 24. 4. 1963 Vídeň AUT 3:1 CZE
Kvalifikace EURO 1964 31. 3. 1963 Praha CZE 1:1 NDR
1962 11 6-1-4 20:14
Kvalifikace EURO 1964 21. 11. 1962 Berlín NDR 2:1 CZE
Přátelská mezistátní utkání 28. 10. 1962 Bratislava CZE 2:1 POL
Přátelská mezistátní utkání 16. 9. 1962 Vídeň AUT 0:6 CZE
MS 1962 17. 6. 1962 Santiago de Chile BRA 3:1 CZE
MS 1962 15. 6. 1962 Viňa del Mar YUG 1:3 CZE
MS 1962 10. 6. 1962 Rancagua HUN 0:1 CZE
MS 1962 7. 6. 1962 Viňa del Mar MEX 3:1 CZE
MS 1962 2. 6. 1962 Viňa del Mar BRA 0:0 CZE
MS 1962 31. 5. 1962 Viňa del Mar ESP 0:1 CZE
Přátelská mezistátní utkání 22. 4. 1962 Praha CZE 3:1 URU
Přátelská mezistátní utkání 7. 4. 1962 Göteborg SWE 3:1 CZE
1961 8 6-1-1 27:12
Kvalifikace MS 1962 29. 11. 1961 Brusel SCO 2:4 CZE
Kvalifikace MS 1962 29. 10. 1961 Praha CZE 7:1 IRL
Kvalifikace MS 1962 8. 10. 1961 Dublin IRL 1:3 CZE
Kvalifikace MS 1962 26. 9. 1961 Glasgow SCO 3:2 CZE
Přátelská mezistátní utkání 19. 6. 1961 Brno CZE 3:3 ARG
Kvalifikace MS 1962 14. 5. 1961 Bratislava CZE 4:0 SCO
Přátelská mezistátní utkání 29. 4. 1961 Ostrava CZE 2:1 MEX
Přátelská mezistátní utkání 26. 3. 1961 Praha CZE 2:1 SWE
1960 6 5-0-1 15:3
Přátelská mezistátní utkání 30. 10. 1960 Praha CZE 4:0 NED
EURO 1960 9. 7. 1960 Marseille FRA 0:2 CZE
EURO 1960 6. 7. 1960 Marseille XSS 3:0 CZE
Přátelská mezistátní utkání 29. 5. 1960 Bratislava CZE 3:0 ROU
EURO 1960 22. 5. 1960 Bukurešť ROU 0:2 CZE
Přátelská mezistátní utkání 1. 5. 1960 Praha CZE 4:0 AUT
1959 6 3-1-2 14:9
Mezinárodní pohár 1. 11. 1959 Praha CZE 2:1 ITA
Přátelská mezistátní utkání 18. 10. 1959 Brno CZE 5:1 DEN
Přátelská mezistátní utkání 23. 9. 1959 Kodaň DEN 2:2 CZE
Přátelská mezistátní utkání 6. 9. 1959 Moskva XSS 3:1 CZE
Kvalifikace EURO 1960 10. 5. 1959 Bratislava CZE 4:0 IRL
Kvalifikace EURO 1960 5. 4. 1959 Dublin IRL 2:0 CZE
1958 10 3-2-5 16:14
Přátelská mezistátní utkání 18. 12. 1958 Istanbul TUR 1:0 CZE
Mezinárodní pohár 13. 12. 1958 Janov ITA 1:1 CZE
Přátelská mezistátní utkání 12. 10. 1958 Ostrava CZE 0:1 BUL
Mezinárodní pohár 20. 9. 1958 Bratislava CZE 2:1 SUI
Přátelská mezistátní utkání 30. 8. 1958 Praha CZE 1:2 XSS
MS 1958 17. 6. 1958 Malmö NIR 2:1pp CZE
MS 1958 15. 6. 1958 Helsingborg ARG 1:6 CZE
MS 1958 11. 6. 1958 Helsingborg GER 2:2 CZE
MS 1958 8. 6. 1958 Halmstad NIR 1:0 CZE
Přátelská mezistátní utkání 2. 4. 1958 Praha CZE 3:2 GER
1957 7 5-1-1 14:6
Přátelská mezistátní utkání 13. 12. 1957 Káhira EGY 1:2 CZE
Kvalifikace MS 1958 27. 10. 1957 Lipsko NDR 1:4 CZE
Mezinárodní pohár 13. 10. 1957 Vídeň AUT 2:2 CZE
Kvalifikace MS 1958 16. 6. 1957 Brno CZE 3:1 NDR
Kvalifikace MS 1958 26. 5. 1957 Praha CZE 2:0 WAL
Mezinárodní pohár 18. 5. 1957 Bratislava CZE 1:0 YUG
Kvalifikace MS 1958 1. 5. 1957 Cardiff WAL 1:0 CZE
1956 10 4-2-4 16:15
Přátelská mezistátní utkání 25. 11. 1956 Praha CZE 1:1 TUR
Mezinárodní pohár 30. 9. 1956 Bělehrad YUG 1:2 CZE
Přátelská mezistátní utkání 26. 8. 1956 Santiago de Chile CHI 3:0 CZE
Přátelská mezistátní utkání 19. 8. 1956 Buenos Aires ARG 1:0 CZE
Přátelská mezistátní utkání 12. 8. 1956 Montevideo URU 2:1 CZE
Přátelská mezistátní utkání 8. 8. 1956 Sao Paulo BRA 4:1 CZE
Přátelská mezistátní utkání 5. 8. 1956 Rio de Janeiro BRA 0:1 CZE
Mezinárodní pohár 20. 5. 1956 Budapešť HUN 2:4 CZE
Mezinárodní pohár 10. 5. 1956 Ženeva SUI 1:6 CZE
Přátelská mezistátní utkání 21. 4. 1956 Praha CZE 0:0 BRA
1955 5 3-0-2 12:11
Přátelská mezistátní utkání 13. 11. 1955 Sofie BUL 3:0 CZE
Mezinárodní pohár 2. 10. 1955 Praha CZE 1:3 HUN
Přátelská mezistátní utkání 25. 9. 1955 Praha CZE 5:2 BEL
Přátelská mezistátní utkání 5. 6. 1955 Brusel BEL 1:3 CZE
Mezinárodní pohár 27. 3. 1955 Brno CZE 3:2 AUT
1954 3 0-0-3 1:11
Přátelská mezistátní utkání 24. 10. 1954 Budapešť HUN 4:1 CZE
MS 1954 19. 6. 1954 Curych AUT 5:0 CZE
MS 1954 16. 6. 1954 Bern URU 2:0 CZE
1953 9 5-2-2 14:10
Mezinárodní pohár 13. 12. 1953 Janov ITA 3:0 CZE
Kvalifikace MS 1954 8. 11. 1953 Bratislava CZE 0:0 BUL
Kvalifikace MS 1954 25. 10. 1953 Bukurešť ROU 0:1 CZE
Přátelská mezistátní utkání 4. 10. 1953 Praha CZE 1:5 HUN
Mezinárodní pohár 20. 9. 1953 Praha CZE 5:0 SUI
Kvalifikace MS 1954 6. 9. 1953 Sofie BUL 1:2 CZE
Kvalifikace MS 1954 14. 6. 1953 Praha CZE 2:0 ROU
Přátelská mezistátní utkání 10. 5. 1953 Vratislav POL 1:1 CZE
Mezinárodní pohár 26. 4. 1953 Praha CZE 2:0 ITA
1952 5 0-1-4 6:15
Přátelská mezistátní utkání 7. 12. 1952 Tirana ALB 2:1 CZE
Přátelská mezistátní utkání 29. 11. 1952 Tirana ALB 3:2 CZE
Přátelská mezistátní utkání 19. 10. 1952 Budapešť HUN 5:0 CZE
Přátelská mezistátní utkání 14. 9. 1952 Praha CZE 2:2 POL
Přátelská mezistátní utkání 11. 5. 1952 Bukurešť ROU 3:1 CZE
1951 2 0-1-1 3:4
Přátelská mezistátní utkání 14. 10. 1951 Ostrava CZE 1:2 HUN
Přátelská mezistátní utkání 20. 5. 1951 Praha CZE 2:2 ROU
1950 5 3-1-1 10:8
Přátelská mezistátní utkání 22. 10. 1950 Varšava POL 1:4 CZE
Přátelská mezistátní utkání 17. 9. 1950 Praha CZE 3:0 ALB
Přátelská mezistátní utkání 27. 8. 1950 Sofie BUL 1:2 CZE
Přátelská mezistátní utkání 21. 5. 1950 Bukurešť ROU 1:1 CZE
Přátelská mezistátní utkání 30. 4. 1950 Budapešť HUN 5:0 CZE
1949 7 3-1-3 14:13
Přátelská mezistátní utkání 13. 11. 1949 Paříž FRA 1:0 CZE
Přátelská mezistátní utkání 30. 10. 1949 Ostrava CZE 2:0 POL
Mezinárodní pohár 25. 9. 1949 Vídeň AUT 3:1 CZE
Přátelská mezistátní utkání 4. 9. 1949 Praha CZE 1:3 BUL
Přátelská mezistátní utkání 22. 5. 1949 Praha CZE 3:2 ROU
Mezinárodní pohár 10. 4. 1949 Praha CZE 5:2 HUN
Přátelská mezistátní utkání 23. 3. 1949 Bratislava CZE 2:2 LUX
1948 7 1-1-5 7:14
Mezinárodní pohár 31. 10. 1948 Bratislava CZE 3:1 AUT
Mezinárodní pohár 10. 10. 1948 Basilej SUI 1:1 CZE
Přátelská mezistátní utkání 29. 8. 1948 Sofie BUL 1:0 CZE
Balkánsko-středoevropský pohár 1948 4. 7. 1948 Kluž ROU 2:1 CZE
Přátelská mezistátní utkání 12. 6. 1948 Praha CZE 0:4 FRA
Balkánsko-středoevropský pohár 1948 23. 5. 1948 Budapešť HUN 2:1 CZE
Balkánsko-středoevropský pohár 1948 18. 4. 1948 Varšava POL 3:1 CZE
1947 6 4-1-1 21:13
Přátelská mezistátní utkání 14. 12. 1947 Bari ITA 3:1 CZE
Přátelská mezistátní utkání 5. 10. 1947 Praha CZE 3:2 AUT
Přátelská mezistátní utkání 21. 9. 1947 Kluž ROU 2:6 CZE
Přátelská mezistátní utkání 31. 8. 1947 Praha CZE 6:3 POL
Přátelská mezistátní utkání 20. 6. 1947 Kodaň DEN 2:2 CZE
Přátelská mezistátní utkání 11. 5. 1947 Praha CZE 3:1 YUG
1946 5 2-0-3 9:14
Přátelská mezistátní utkání 27. 10. 1946 Vídeň AUT 3:4 CZE
Přátelská mezistátní utkání 29. 9. 1946 Bělehrad YUG 4:2 CZE
Přátelská mezistátní utkání 14. 9. 1946 Praha CZE 3:2 SUI
Přátelská mezistátní utkání 9. 5. 1946 Praha CZE 0:2 YUG
Přátelská mezistátní utkání 7. 4. 1946 Paříž FRA 3:0 CZE
1939 3 1-2-0 16:12
Přátelská mezistátní utkání 12. 11. 1939 Vratislav GER 4:4 CZE
Přátelská mezistátní utkání 22. 10. 1939 Praha CZE 5:5 AUT
Přátelská mezistátní utkání 27. 8. 1939 Praha CZE 7:3 YUG
1938 9 5-2-2 28:14
Přátelská mezistátní utkání 4. 12. 1938 Praha CZE 6:2 ROU
Pohár Malé Dohody 1938 28. 8. 1938 Záhřeb YUG 1:3 CZE
Přátelská mezistátní utkání 7. 8. 1938 Stockholm SWE 2:6 CZE
MS 1938 14. 6. 1938 Bordeaux BRA 2:1 CZE
MS 1938 12. 6. 1938 Bordeaux BRA 1:1pp CZE
MS 1938 5. 6. 1938 Le Havre NED 0:3pp CZE
Přátelská mezistátní utkání 18. 5. 1938 Praha CZE 2:2 IRL
Kvalifikace MS 1938 24. 4. 1938 Praha CZE 6:0 BUL
Mezinárodní pohár 3. 4. 1938 Basilej SUI 4:0 CZE
1937 11 4-2-5 26:32
Přátelská mezistátní utkání 8. 12. 1937 Glasgow SCO 5:0 CZE
Přátelská mezistátní utkání 1. 12. 1937 Londýn ENG 5:4 CZE
Kvalifikace MS 1938 7. 11. 1937 Sofie BUL 1:1 CZE
Mezinárodní pohár 24. 10. 1937 Praha CZE 2:1 AUT
Přátelská mezistátní utkání 13. 10. 1937 Praha CZE 4:0 LVA
Pohár Malé Dohody 1937 3. 10. 1937 Praha CZE 5:4 YUG
Mezinárodní pohár 19. 9. 1937 Budapešť HUN 8:3 CZE
Mezinárodní pohár 23. 5. 1937 Praha CZE 0:1 ITA
Přátelská mezistátní utkání 15. 5. 1937 Praha CZE 1:3 SCO
Pohár Malé Dohody 1937 18. 4. 1937 Bukurešť ROU 1:1 CZE
Mezinárodní pohár 21. 2. 1937 Praha CZE 5:3 SUI
1936 6 3-1-2 11:7
Přátelská mezistátní utkání 13. 12. 1936 Janov ITA 2:0 CZE
Mezinárodní pohár 18. 10. 1936 Praha CZE 5:2 HUN
Přátelská mezistátní utkání 27. 9. 1936 Praha CZE 1:2 GER
Přátelská mezistátní utkání 26. 4. 1936 Praha CZE 1:0 ESP
Mezinárodní pohár 22. 3. 1936 Vídeň AUT 1:1 CZE
Přátelská mezistátní utkání 9. 2. 1936 Paříž FRA 0:3 CZE
1935 6 2-2-2 6:5
Přátelská mezistátní utkání 27. 10. 1935 Praha CZE 2:1 ITA
Mezinárodní pohár 22. 9. 1935 Budapešť HUN 1:0 CZE
Přátelská mezistátní utkání 6. 9. 1935 Bělehrad YUG 0:0 CZE
Přátelská mezistátní utkání 26. 5. 1935 Drážďany GER 2:1 CZE
Mezinárodní pohár 14. 4. 1935 Praha CZE 0:0 AUT
Mezinárodní pohár 17. 3. 1935 Praha CZE 3:1 SUI
1934 10 6-3-1 22:15
Mezinárodní pohár 14. 10. 1934 Ženeva SUI 2:2 CZE
Mezinárodní pohár 23. 9. 1934 Vídeň AUT 2:2 CZE
Přátelská mezistátní utkání 2. 9. 1934 Praha CZE 3:1 YUG
MS 1934 10. 6. 1934 Řím ITA 2:1pp CZE
MS 1934 3. 6. 1934 Řím CZE 3:1 GER
MS 1934 31. 5. 1934 Turín CZE 3:2 SUI
MS 1934 27. 5. 1934 Terst CZE 2:1 ROU
Přátelská mezistátní utkání 16. 5. 1934 Praha CZE 2:1 ENG
Mezinárodní pohár 29. 4. 1934 Praha CZE 2:2 HUN
Přátelská mezistátní utkání 25. 3. 1934 Paříž FRA 1:2 CZE
1933 7 3-1-3 12:11
Kvalifikace MS 1934 15. 10. 1933 Varšava POL 1:2 CZE
Přátelská mezistátní utkání 17. 9. 1933 Praha CZE 3:3 AUT
Přátelská mezistátní utkání 6. 8. 1933 Záhřeb YUG 2:1 CZE
Přátelská mezistátní utkání 10. 6. 1933 Praha CZE 4:0 FRA
Mezinárodní pohár 7. 5. 1933 Florencie ITA 2:0 CZE
Přátelská mezistátní utkání 9. 4. 1933 Vídeň AUT 1:2 CZE
Přátelská mezistátní utkání 19. 3. 1933 Budapešť HUN 2:0 CZE
1932 7 3-1-3 10:14
Mezinárodní pohár 28. 10. 1932 Praha CZE 2:1 ITA
Přátelská mezistátní utkání 9. 10. 1932 Praha CZE 2:1 YUG
Mezinárodní pohár 18. 9. 1932 Budapešť HUN 2:1 CZE
Přátelská mezistátní utkání 29. 5. 1932 Amsterdam NED 1:2 CZE
Mezinárodní pohár 22. 5. 1932 Praha CZE 1:1 AUT
Mezinárodní pohár 17. 4. 1932 Curych SUI 5:1 CZE
Přátelská mezistátní utkání 20. 3. 1932 Praha CZE 1:3 HUN
1931 8 3-2-3 20:16
Mezinárodní pohár 15. 11. 1931 Řím ITA 2:2 CZE
Přátelská mezistátní utkání 20. 9. 1931 Budapešť HUN 3:0 CZE
Přátelská mezistátní utkání 2. 8. 1931 Bělehrad YUG 2:1 CZE
Přátelská mezistátní utkání 14. 6. 1931 Varšava POL 0:4 CZE
Mezinárodní pohár 13. 6. 1931 Praha CZE 7:3 SUI
Mezinárodní pohár 12. 4. 1931 Vídeň AUT 2:1 CZE
Mezinárodní pohár 22. 3. 1931 Praha CZE 3:3 HUN
Přátelská mezistátní utkání 15. 2. 1931 Paříž FRA 1:2 CZE
1930 8 3-3-2 12:10
Přátelská mezistátní utkání 26. 10. 1930 Budapešť HUN 1:1 CZE
Přátelská mezistátní utkání 21. 9. 1930 Antverpy BEL 2:3 CZE
Přátelská mezistátní utkání 14. 6. 1930 Praha CZE 2:0 ESP
Přátelská mezistátní utkání 11. 5. 1930 Paříž FRA 2:3 CZE
Přátelská mezistátní utkání 1. 5. 1930 Praha CZE 1:1 HUN
Přátelská mezistátní utkání 23. 3. 1930 Praha CZE 2:2 AUT
Přátelská mezistátní utkání 12. 1. 1930 Lisabon POR 1:0 CZE
Přátelská mezistátní utkání 1. 1. 1930 Barcelona ESP 1:0 CZE
1929 8 3-3-2 23:17
Přátelská mezistátní utkání 28. 10. 1929 Praha CZE 4:3 YUG
Mezinárodní pohár 6. 10. 1929 Praha CZE 5:0 SUI
Přátelská mezistátní utkání 15. 9. 1929 Vídeň AUT 2:1 CZE
Mezinárodní pohár 8. 9. 1929 Praha CZE 1:1 HUN
Přátelská mezistátní utkání 28. 6. 1929 Záhřeb YUG 3:3 CZE
Mezinárodní pohár 5. 5. 1929 Lausanne SUI 1:4 CZE
Přátelská mezistátní utkání 17. 3. 1929 Praha CZE 3:3 AUT
Mezinárodní pohár 3. 3. 1929 Bologna ITA 4:2 CZE
1928 6 5-0-1 19:6
Turnaj Praha 1928 28. 10. 1928 Praha CZE 7:1 YUG
Turnaj Praha 1928 27. 10. 1928 Praha CZE 3:2 POL
Přátelská mezistátní utkání 23. 9. 1928 Praha CZE 6:1 HUN
Přátelská mezistátní utkání 13. 5. 1928 Paříž FRA 0:2 CZE
Mezinárodní pohár 22. 4. 1928 Budapešť HUN 2:0 CZE
Mezinárodní pohár 1. 4. 1928 Vídeň AUT 0:1 CZE
1927 10 7-3-0 27:13
Přátelská mezistátní utkání 28. 10. 1927 Praha CZE 5:3 YUG
Mezinárodní pohár 23. 10. 1927 Praha CZE 2:2 ITA
Přátelská mezistátní utkání 9. 10. 1927 Budapešť HUN 1:2 CZE
Mezinárodní pohár 18. 9. 1927 Praha CZE 2:0 AUT
Přátelská mezistátní utkání 31. 7. 1927 Bělehrad YUG 1:1 CZE
Přátelská mezistátní utkání 26. 5. 1927 Praha CZE 4:0 BEL
Přátelská mezistátní utkání 24. 4. 1927 Praha CZE 4:1 HUN
Přátelská mezistátní utkání 20. 3. 1927 Vídeň AUT 1:2 CZE
Mezinárodní pohár 20. 2. 1927 Milán ITA 2:2 CZE
Přátelská mezistátní utkání 2. 1. 1927 Lutych BEL 2:3 CZE
1926 8 3-1-4 18:16
Přátelská mezistátní utkání 28. 10. 1926 Praha CZE 3:1 ITA
Přátelská mezistátní utkání 28. 9. 1926 Praha CZE 1:2 AUT
Přátelská mezistátní utkání 3. 7. 1926 Praha CZE 4:2 SWE
Přátelská mezistátní utkání 28. 6. 1926 Záhřeb YUG 2:6 CZE
Přátelská mezistátní utkání 13. 6. 1926 Stockholm SWE 2:2 CZE
Přátelská mezistátní utkání 6. 6. 1926 Budapešť HUN 2:1 CZE
Přátelská mezistátní utkání 14. 3. 1926 Vídeň AUT 2:0 CZE
Přátelská mezistátní utkání 17. 1. 1926 Turín ITA 3:1 CZE
1925 3 3-0-0 12:1
Přátelská mezistátní utkání 28. 10. 1925 Praha CZE 7:0 YUG
Přátelská mezistátní utkání 11. 10. 1925 Praha CZE 2:0 HUN
Přátelská mezistátní utkání 24. 5. 1925 Praha CZE 3:1 AUT
1924 5 3-1-1 12:5
Přátelská mezistátní utkání 28. 9. 1924 Záhřeb YUG 0:2 CZE
Přátelské utkání 31. 8. 1924 Praha CZE 4:1 ROU
OH 1924 30. 5. 1924 Paříž SUI 1:0 CZE
OH 1924 28. 5. 1924 Paříž SUI 1:1 CZE
OH 1924 25. 5. 1924 Paříž TUR 2:5 CZE
1923 4 3-1-0 17:5
Přátelská mezistátní utkání 28. 10. 1923 Praha CZE 4:4 YUG
Přátelská mezistátní utkání 1. 7. 1923 Kluž ROU 0:6 CZE
Přátelská mezistátní utkání 27. 5. 1923 Praha CZE 5:1 ITA
Přátelská mezistátní utkání 6. 5. 1923 Praha CZE 2:0 DEN
1922 4 2-1-1 9:5
Přátelská mezistátní utkání 13. 8. 1922 Stockholm SWE 0:2 CZE
Přátelská mezistátní utkání 28. 6. 1922 Záhřeb YUG 4:3 CZE
Přátelská mezistátní utkání 11. 6. 1922 Kodaň DEN 0:3 CZE
Přátelská mezistátní utkání 26. 2. 1922 Turín ITA 1:1 CZE
1921 2 1-1-0 8:3
Přátelská mezistátní utkání 13. 11. 1921 Praha CZE 2:2 SWE
Přátelská mezistátní utkání 28. 10. 1921 Praha CZE 6:1 YUG
1920 4 3-0-1 15:3
OH 1920 2. 9. 1920 Antverpy BEL 2:0 CZE
OH 1920 31. 8. 1920 Antverpy FRA 1:4 CZE
OH 1920 29. 8. 1920 Brusel NOR 0:4 CZE
OH 1920 28. 8. 1920 Antverpy YUG 0:7 CZE
1908 2 0-0-2 2:9
Přátelská mezistátní utkání 13. 6. 1908 Praha CZE 0:4 ENG
Přátelská mezistátní utkání 5. 4. 1908 Budapešť CZE 2:5 XUH
1907 2 1-0-1 7:8
Přátelská mezistátní utkání 6. 10. 1907 Praha CZE 5:3 XUH
Přátelská mezistátní utkání 7. 4. 1907 Budapešť CZE 2:5 XUH
1906 2 0-2-0 5:5
Přátelská mezistátní utkání 7. 10. 1906 Praha CZE 4:4 XUH
Přátelská mezistátní utkání 1. 4. 1906 Budapešť XUH 1:1 CZE