Česko 16 - Bilance dle roků

Rok Zápasy V-R-P Skóre
2024 10 2-1-7 15:19
UEFA Development Tournament hráčů do 16 let 2024 25. 5. 2024 CZE 3:4 POL
UEFA Development Tournament hráčů do 16 let 2024 22. 5. 2024 CZE 4:1 WAL
UEFA Development Tournament hráčů do 16 let 2024 20. 5. 2024 TUR 3:3 pen: 4:2 CZE
Přípravný turnaj hráčů do 16 let ve Francii 2024 1. 4. 2024 ARG 2:1 CZE
Přípravný turnaj hráčů do 16 let ve Francii 2024 30. 3. 2024 JPN 2:0 CZE
Přípravný turnaj hráčů do 16 let ve Francii 2024 28. 3. 2024 CZE 1:2 MEX
Přípravný turnaj hráčů do 16 let ve Francii 2024 26. 3. 2024 CZE 2:0 WAL
Aegean Cup 2024 26. 1. 2024 TUR 2:0 CZE
Aegean Cup 2024 24. 1. 2024 IRL 2:1 CZE
Aegean Cup 2024 22. 1. 2024 CZE 0:1 GRE
2023 11 5-2-4 24:19
Přípravná utkání reprezentace do 16 let v roce 2023 23. 11. 2023 ITA 2:2 CZE
Přípravná utkání reprezentace do 16 let v roce 2023 21. 11. 2023 ITA 0:2 CZE
Přípravná utkání reprezentace do 16 let v roce 2023 5. 10. 2023 SVK 2:1 CZE
Přípravná utkání reprezentace do 16 let v roce 2023 3. 10. 2023 CZE 1:3 SVK
Přípravný turnaj U16 ve Francii 10. 4. 2023 CZE 1:3 MEX
Přípravný turnaj U16 ve Francii 8. 4. 2023 DEN 2:2 pen: 4:1 CZE
Přípravný turnaj U16 ve Francii 6. 4. 2023 POR 0:2 CZE
Přípravný turnaj U16 ve Francii 4. 4. 2023 JPN 2:1 CZE
Development Tournament U16 v Izraeli 26. 2. 2023 Shefayim CZE 4:2 ROU
Development Tournament U16 v Izraeli 23. 2. 2023 Shefayim CHI 1:4 CZE
Development Tournament U16 v Izraeli 21. 2. 2023 Shefayim ISR 2:4 CZE
2022 11 6-3-2 31:16
Přípravná utkání ČR U16 se Slovinskem 10. 11. 2022 Brdo pri Kranju SVN 2:4 CZE
Přípravná utkání ČR U16 se Slovinskem 8. 11. 2022 Brdo pri Kranju SVN 1:2 CZE
Přípravná utkání ČR U16 se Slovenskem 13. 10. 2022 Kroměříž CZE 4:1 SVK
Přípravná utkání ČR U16 se Slovenskem 11. 10. 2022 Púchov SVK 0:2 CZE
Přípravná utkání ČR U16 s Maďarskem 8. 9. 2022 Budapešť HUN 3:3 CZE
Přípravná utkání ČR U16 s Maďarskem 6. 9. 2022 Budapešť HUN 1:6 CZE
Přípravná utkání U16 s Rakouskem 28. 4. 2022 Písek CZE 1:1 AUT
Přípravná utkání U16 s Rakouskem 26. 4. 2022 Písek CZE 2:2 AUT
UEFA Development Tournament U16 2022 6. 3. 2022 Paralimni CZE 1:2 CYP
UEFA Development Tournament U16 2022 3. 3. 2022 Sotira DEN 0:4 CZE
UEFA Development Tournament U16 2022 1. 3. 2022 Sotira NOR 3:2 CZE
2021 6 4-0-2 14:12
Přípravná utkání U16 s Německem 13. 11. 2021 Chomutov CZE 1:3 GER
Přípravná utkání U16 s Německem 11. 11. 2021 Chomutov CZE 3:2 GER
Přípravná utkání U16 se Slovenskem 21. 10. 2021 Púchov SVK 1:2 CZE
Přípravná utkání U16 se Slovenskem 19. 10. 2021 Strání CZE 3:0 SVK
Přípravná utkání U16 s Norskem 19. 8. 2021 Moss NOR 2:3 CZE
Přípravná utkání U16 s Norskem 17. 8. 2021 Moss NOR 4:2 CZE
2020 3 1-1-1 7:5
U16 UEFA Development Tournament 2020, La Manga 20. 2. 2020 La Manga WAL 1:1 CZE
U16 UEFA Development Tournament 2020, La Manga 17. 2. 2020 La Manga CZE 3:0 SVK
U16 UEFA Development Tournament 2020, La Manga 15. 2. 2020 La Manga NOR 4:3 CZE
2019 12 7-3-2 21:11
Přípravná utkání U16 s Německem 18. 11. 2019 Bogen GER 3:0 CZE
Přípravná utkání U16 s Německem 15. 11. 2019 Seligenporten GER 0:1 CZE
Přípravné zápasy U16 se Slovenskem 17. 10. 2019 Nivnice CZE 2:0 SVK
Přípravné zápasy U16 se Slovenskem 15. 10. 2019 Dubnica nad Váhom SVK 0:2 CZE
Přátelská utkání U16 s Gruzií 6. 6. 2019 Dobřany CZE 2:3 GEO
Přátelská utkání U16 s Gruzií 4. 6. 2019 Přeštice CZE 4:0 GEO
U-16 Development Tournament 2019 19. 5. 2019 Praha CZE 0:0 pen: 4:3 VEN
U-16 Development Tournament 2019 17. 5. 2019 Praha CZE 1:1 pen: 3:5 HUN
U-16 Development Tournament 2019 15. 5. 2019 Praha CZE 1:1 pen: 7:6 USA
Turnaj čtyř zemí U16 ve Spojených arabských emirátech 14. 2. 2019 Dubai CZE 2:0 XKK
Turnaj čtyř zemí U16 ve Spojených arabských emirátech 12. 2. 2019 Dubai UAE 1:2 CZE
Turnaj čtyř zemí U16 ve Spojených arabských emirátech 10. 2. 2019 Dubai CZE 4:2 BEL
2018 19 8-3-8 36:33
Přátelská utkání U16 s Německem 11. 11. 2018 Nordhausen GER 3:1 CZE
Přátelská utkání U16 s Německem 9. 11. 2018 Gotha GER 7:0 CZE
Přátelská utkání U16 se Slovenskem 11. 10. 2018 Ilava SVK 0:1 CZE
Přátelská utkání U16 se Slovenskem 9. 10. 2018 Nivnice CZE 1:1 SVK
Přátelská utkání U16 s Polskem 20. 9. 2018 POL 3:1 CZE
Přátelská utkání U16 s Polskem 18. 9. 2018 CZE 2:0 POL
Přátelská utkání s Rumunskem 2018 16. 8. 2018 Tábor CZE 0:1 ROU
Přátelská utkání s Rumunskem 2018 14. 8. 2018 Soběslav CZE 2:2 ROU
Přípravné zápasy s Běloruskem 7. 6. 2018 Dobřany CZE 4:0 BLR
Přípravné zápasy s Běloruskem 5. 6. 2018 Přeštice CZE 0:1 BLR
U16 Turnaj čtyř zemí v Rumunsku 14. 4. 2018 Buftea NED 7:0 CZE
U16 Turnaj čtyř zemí v Rumunsku 12. 4. 2018 Buftea POL 0:4 CZE
U16 Turnaj čtyř zemí v Rumunsku 10. 4. 2018 Mogoșoaia CZE 6:1 ROU
U-16 Development Tournament 2018 12. 3. 2018 Stara Pazova NOR 1:3 CZE
U-16 Development Tournament 2018 10. 3. 2018 Stara Pazova SRB 1:0 pen: 3:1 CZE
U-16 Development Tournament 2018 8. 3. 2018 Stara Pazova CZE 3:1 SVN
U16 Emirates International Tournament 2018 10. 2. 2018 CZE 0:1 JPN
U16 Emirates International Tournament 2018 8. 2. 2018 BEL 3:3 CZE
U16 Emirates International Tournament 2018 6. 2. 2018 UAE 0:5 CZE
2017 19 9-2-8 38:43
Přátelská mezistátní utkání U16 11. 11. 2017 Vlašim CZE 4:0 GER
Přátelská mezistátní utkání U16 9. 11. 2017 Tábor CZE 2:0 GER
Přátelská mezistátní utkání U16 19. 10. 2017 Ilava SVK 1:4 CZE
Přátelská mezistátní utkání U16 17. 10. 2017 Spytihněv CZE 1:4 SVK
Přípravné zápasy s Francií 21. 9. 2017 Praha CZE 0:3 FRA
Přípravné zápasy s Francií 19. 9. 2017 Lhota u Kladna CZE 2:6 FRA
Mezinárodní turnaj U16 V Číně 17. 7. 2017 CHN 1:4 CZE
Mezinárodní turnaj U16 V Číně 15. 7. 2017 JPN 3:0 CZE
Mezinárodní turnaj U16 V Číně 13. 7. 2017 CZE 3:1 UZB
Přátelská mezistátní utkání U16 8. 6. 2017 Svitavy CZE 3:2 BLR
Přátelská mezistátní utkání U16 6. 6. 2017 Vysoké Mýto CZE 3:1 BLR
UEFA Development Tournament 2017 U16 10. 5. 2017 Tubize CZE 1:5 SUI
UEFA Development Tournament 2017 U16 8. 5. 2017 Tubize HUN 2:3 CZE
UEFA Development Tournament 2017 U16 6. 5. 2017 Tubize BEL 2:0 CZE
Přátelská mezistátní utkání U16 9. 3. 2017 Slaný CZE 2:2 SUI
Přátelská mezistátní utkání U16 7. 3. 2017 Roudnice nad Labem CZE 1:1 SUI
Winter Tournament 2017 16. 2. 2017 Shefayim BUL 1:2 CZE
Winter Tournament 2017 14. 2. 2017 Shefayim RUS 3:0 CZE
Winter Tournament 2017 13. 2. 2017 Shefayim ISR 5:3 CZE
2016 20 3-7-10 19:33
Přátelská mezistátní utkání U16 8. 12. 2016 Assen NED 3:2 CZE
Přátelská mezistátní utkání U16 6. 12. 2016 Assen NED 1:0 CZE
Přátelská mezistátní utkání U16 19. 11. 2016 Pardubice CZE 1:1 GER
Přátelská mezistátní utkání U16 17. 11. 2016 Hradec Králové CZE 1:1 GER
Přípravná utkání reprezentace do 16 let 20. 10. 2016 Brozany nad Ohří CZE 1:0 SRB
Přípravná utkání reprezentace do 16 let 18. 10. 2016 Lhota u Kladna CZE 0:1 SRB
Přípravná utkání reprezentace do 16 let 15. 9. 2016 CZE 1:1 POL
Přípravná utkání reprezentace do 16 let 13. 9. 2016 Karviná CZE 1:0 POL
Bannikovův memoriál 2016 hráčů do 16 let 15. 5. 2016 Borispol UKR 3:2 CZE
Bannikovův memoriál 2016 hráčů do 16 let 14. 5. 2016 Borispol CZE 0:2 LVA
Bannikovův memoriál 2016 hráčů do 16 let 12. 5. 2016 Borispol MDA 2:4 CZE
Bannikovův memoriál 2016 hráčů do 16 let 11. 5. 2016 Borispol CZE 0:0 GEO
Přípravná utkání reprezentace do 16 let 17. 3. 2016 POL 3:0 CZE
Přípravná utkání reprezentace do 16 let 15. 3. 2016 POL 1:1 CZE
UEFA Development Tournament U16 2016 21. 2. 2016 CZE 1:1 pen: 7:6 NOR
UEFA Development Tournament U16 2016 18. 2. 2016 ENG 5:1 CZE
UEFA Development Tournament U16 2016 16. 2. 2016 ITA 2:1 CZE
Aegean Cup 2016 21. 1. 2016 Manisa TUR 2:0 CZE
Aegean Cup 2016 19. 1. 2016 Izmir UKR 3:1 CZE
Aegean Cup 2016 18. 1. 2016 Izmir CZE 1:1 NOR
2015 18 5-6-7 27:35
Přátelská mezistátní utkání U16 21. 11. 2015 Žitava GER 4:1 CZE
Přátelská mezistátní utkání U16 19. 11. 2015 Bautzen GER 3:0 CZE
Přátelská mezistátní utkání U16 8. 10. 2015 Staré Město CZE 2:2 SVK
Přátelská mezistátní utkání U16 6. 10. 2015 SVK 1:0 CZE
Přátelská mezistátní utkání U16 17. 9. 2015 Třeboň CZE 2:3 AUT
Přátelská mezistátní utkání U16 15. 9. 2015 AUT 2:1 CZE
Přátelská mezistátní utkání U16 13. 8. 2015 Slaný CZE 2:2 CYP
Přátelská mezistátní utkání U16 11. 8. 2015 Lhota u Kladna CZE 2:2 CYP
Turnaj U16 Nizozemsko 2015 15. 3. 2015 s'-Gravenzande IRL 2:2 CZE
Turnaj U16 Nizozemsko 2015 13. 3. 2015 CZE 2:1 USA
Turnaj U16 Nizozemsko 2015 11. 3. 2015 NED 0:1 CZE
UEFA Development Tournament U16 2015 18. 2. 2015 Dublin AUT 1:5 CZE
UEFA Development Tournament U16 2015 16. 2. 2015 IRL 2:2 pen: 5:3 CZE
UEFA Development Tournament U16 2015 15. 2. 2015 Dublin DEN 3:0 CZE
Aegean CUP U16 2015 24. 1. 2015 Manisa NOR 1:3 CZE
Aegean CUP U16 2015 22. 1. 2015 Manisa CZE 2:0 GRE
Aegean CUP U16 2015 20. 1. 2015 Manisa CZE 0:6 FRA
Aegean CUP U16 2015 19. 1. 2015 Manisa CZE 0:0 UKR
2014 13 4-0-9 22:32
Přátelská mezistátní utkání U16 13. 11. 2014 Slaný CZE 0:4 GER
Přátelská mezistátní utkání U16 11. 11. 2014 Praha CZE 1:3 GER
MPU U16 Dánsko - ČR 23. 10. 2014 Vildbjerg DEN 2:4 CZE
MPU U16 Dánsko - ČR 21. 10. 2014 Ringobing DEN 0:2 CZE
Soustředění, MPU ČR - Slovensko 18. 9. 2014 Uherský Brod CZE 1:2 SVK
Soustředění, MPU ČR - Slovensko 16. 9. 2014 Ilava SVK 1:3 CZE
MPU U16 Holandsko - ČR 8. 5. 2014 Vianen NED 2:0 CZE
MPU U16 Holandsko - ČR 6. 5. 2014 Vianen NED 2:1 CZE
UEFA Development Tournament U16 2014 20. 4. 2014 Stara Pazova CZE 4:2 BUL
UEFA Development Tournament U16 2014 18. 4. 2014 Stara Pazova SRB 2:1 CZE
UEFA Development Tournament U16 2014 17. 4. 2014 Stara Pazova ROU 4:2 CZE
MPU Německo - ČR, 2x 27. 3. 2014 Markranstädt GER 3:2 CZE
MPU Německo - ČR, 2x 25. 3. 2014 Taucha GER 5:1 CZE
2013 15 5-3-7 21:26
MPU Lucembursko - ČR 2x 17. 10. 2013 Luxembourg LUX 0:2 CZE
MPU Lucembursko - ČR 2x 15. 10. 2013 Luxembourg LUX 0:3 CZE
MPU ČR - Slovensko 22. 8. 2013 Staré Město CZE 1:1 SVK
MPU ČR - Slovensko 20. 8. 2013 Trenčianské Teplice SVK 3:2 CZE
Memoriál Viktora Bannikova 19. 5. 2013 Borispol CZE 1:1 pen: 5:4 POL
Memoriál Viktora Bannikova 18. 5. 2013 Borispol CZE 1:1 RUS
Memoriál Viktora Bannikova 16. 5. 2013 Obuchiv CZE 0:3 SRB
Memoriál Viktora Bannikova 15. 5. 2013 Obuchiv CZE 1:0 LVA
UEFA Development Tournament U16 2013 16. 4. 2013 Madrid CZE 1:4 ITA
UEFA Development Tournament U16 2013 14. 4. 2013 Madrid CZE 1:2 ESP
UEFA Development Tournament U16 2013 13. 4. 2013 Madrid CZE 2:3 FRA
Aegean Cup U16 2013 26. 1. 2013 Manisa CZE 2:4 DEN
Aegean Cup U16 2013 24. 1. 2013 Manisa CZE 1:3 FRA
Aegean Cup U16 2013 22. 1. 2013 Manisa CZE 2:1 BEL
Aegean Cup U16 2013 21. 1. 2013 Manisa CZE 1:0 UKR
2012 19 5-2-12 30:43
MPU ČR - Dánsko 2x 4. 10. 2012 Libčice nad Vltavou CZE 4:7 DEN
MPU ČR - Dánsko 2x 2. 10. 2012 Lhota u Kladna CZE 2:4 DEN
MPU U-16 ČR - Slovensko 23. 8. 2012 Staré Město CZE 1:2 SVK
MPU U-16 ČR - Slovensko 21. 8. 2012 Lehota pod Vtáčníkom SVK 6:1 CZE
MPU U-16 Makedonie - ČR 2x 14. 6. 2012 Skopje MKD 1:0 CZE
MPU U-16 Makedonie - ČR 2x 12. 6. 2012 Skopje MKD 1:4 CZE
Turnaj Viktor Bannikov 6. 5. 2012 Obuchiv CZE 1:1 pen: 4:1 POL
Turnaj Viktor Bannikov 5. 5. 2012 Borispol CZE 0:3 TUR
Turnaj Viktor Bannikov 3. 5. 2012 Kyjev CZE 2:3 UKR
Turnaj Viktor Bannikov 2. 5. 2012 Obuchiv SVK 1:0 CZE
MPU ČR - Norsko 2x 12. 4. 2012 Hradec Králové CZE 0:1 NOR
MPU ČR - Norsko 2x 10. 4. 2012 Hradec Králové CZE 2:1 NOR
Přátelská mezistátní utkání U16 21. 3. 2012 Zwettl AUT 3:1 CZE
UEFA Development Tournament U16 2012 29. 2. 2012 Senec CZE 1:1 pen: 3:2 SVN
UEFA Development Tournament U16 2012 27. 2. 2012 Senec CZE 3:2 POL
Aegean Cup U16 2012 22. 1. 2012 Manisa BEL 3:2 CZE
Aegean Cup U16 2012 20. 1. 2012 Manisa USA 0:4 CZE
Aegean Cup U16 2012 18. 1. 2012 Manisa TUR 2:0 CZE
Aegean Cup U16 2012 17. 1. 2012 Manisa CZE 2:1 DEN
2011 15 2-3-10 21:40
MPU Slovinsko - ČR 2x 6. 10. 2011 Sežena SVN 3:1 CZE
MPU Slovinsko - ČR 2x 4. 10. 2011 Dekam SVN 1:2 CZE
MPU U-16 ČR - Slovensko 15. 9. 2011 Uherský Brod CZE 3:4 SVK
MPU U-16 ČR - Slovensko 13. 9. 2011 Lednické Rovné SVK 3:3 CZE
Bannikov memoriál 19. 6. 2011 Kyjev CZE 1:2 POL
Bannikov memoriál 18. 6. 2011 Kyjev CZE 1:1 SRB
Bannikov memoriál 17. 6. 2011 Kyjev CZE 0:4 UKR
Bannikov memoriál 17. 6. 2011 Kyjev CZE 2:0 BLR
MPU ČR - Švýcarsko 2x 19. 5. 2011 Chotýšany u Benešova CZE 1:2 SUI
MPU ČR - Švýcarsko 2x 17. 5. 2011 Chotýšany u Benešova CZE 1:4 SUI
MPU ČR - Norsko 7. 4. 2011 Lhota u Kladna CZE 1:3 NOR
MPU ČR - Norsko 5. 4. 2011 Praha CZE 0:2 NOR
Aegean Cup U16 2011 27. 1. 2011 Manisa BEL 1:1 CZE
Aegean Cup U16 2011 25. 1. 2011 Manisa FRA 4:1 CZE
Aegean Cup U16 2011 24. 1. 2011 Manisa CZE 3:6 SUI
2010 13 8-0-5 27:22
MPU ČR - Belgie 21. 10. 2010 Praha CZE 2:1 BEL
MPU ČR - Belgie 19. 10. 2010 Libčice nad Vltavou CZE 1:2 BEL
MPU ČR - Slovensko 2x 16. 9. 2010 Myjava SVK 0:3 CZE
MPU ČR - Slovensko 2x 14. 9. 2010 Staré Město CZE 2:1 SVK
Bannikov Memorial 20. 6. 2010 Kyjev CZE 2:0 SRB
Bannikov Memorial 19. 6. 2010 Kyjev CZE 2:0 TUR
Bannikov Memorial 17. 6. 2010 Kyjev CZE 4:0 RUS
Bannikov Memorial 16. 6. 2010 Kyjev CZE 2:3 POL
Přátelská mezistátní utkání U16 21. 4. 2010 Kaplice CZE 3:9 AUT
Aegean Cup U16 2010 30. 1. 2010 Manisa UKR 2:0 CZE
Aegean Cup U16 2010 28. 1. 2010 Manisa GRE 0:2 CZE
Aegean Cup U16 2010 26. 1. 2010 Manisa ROU 1:3 CZE
Aegean Cup U16 2010 24. 1. 2010 Manisa FRA 3:1 CZE
2009 13 6-2-5 29:22
2x MU Irsko - ČR 26. 11. 2009 Dundalk CZE 3:3 IRL
2x MU Irsko - ČR 24. 11. 2009 Dundalk CZE 1:2 IRL
U-16 Bavorsko - ČR 2x 16. 9. 2009 Cham GER 0:1 CZE
U-16 Bavorsko - ČR 2x 15. 9. 2009 Cham CZE 2:4 GER
MPU ČR - Slovensko 2x 14. 5. 2009 Púchov SVK 1:0 CZE
MPU ČR - Slovensko 2x 12. 5. 2009 Uherský Brod CZE 2:0 SVK
MPU Švýcarsko - ČR 2x 9. 4. 2009 Buchs SUI 1:5 CZE
MPU Švýcarsko - ČR 2x 7. 4. 2009 Buchs SUI 0:2 CZE
MPU Bavorsko - ČR 2x 27. 3. 2009 Landshut GER 2:5 CZE
MPU Bavorsko - ČR 2x 27. 3. 2009 Landshut GER 1:4 CZE
Aegean Cup U16 2009 29. 1. 2009 Izmir UKR 4:1 CZE
Aegean Cup U16 2009 27. 1. 2009 Izmir FRA 2:1 CZE
Aegean Cup U16 2009 26. 1. 2009 Izmir BEL 2:2 CZE
2008 14 6-2-6 26:21
MPU U-16 Rakousko 2x 16. 10. 2008 Kaplice CZE 3:0 AUT
MPU U-16 Rakousko 2x 14. 10. 2008 Gmünd AUT 4:2 CZE
MPU ČR - Slovensko 17. 9. 2008 Bojkovice CZE 2:0 SVK
MPU ČR - Slovensko 16. 9. 2008 Horné Srnie SVK 1:0 CZE
MPU ČR - Slovensko, Slovensko - ČR 29. 5. 2008 Nemšová SVK 1:3 CZE
MPU ČR - Slovensko, Slovensko - ČR 27. 5. 2008 Staré Město CZE 1:1 SVK
MPU ČR - Švýcarsko 24. 4. 2008 Libčice nad Vltavou CZE 5:1 SUI
MPU ČR - Švýcarsko 22. 4. 2008 Slaný CZE 2:4 SUI
MPU Bavorsko - ČR 19. 3. 2008 Regensburg GER 2:1 CZE
MPU Bavorsko - ČR 18. 3. 2008 Regensburg GER 3:2 CZE
Aegean Cup U16 2008 2. 2. 2008 Mugla AZE 1:2 CZE
Aegean Cup U16 2008 31. 1. 2008 Mugla RUS 0:1 CZE
Aegean Cup U16 2008 29. 1. 2008 Mugla GRE 1:1 CZE
Aegean Cup U16 2008 28. 1. 2008 Mugla TUR 2:1 CZE
2007 14 5-3-6 20:19
MPU Slovinsko - ČR 2x 22. 11. 2007 Murska Sobota SVN 0:2 CZE
MPU Slovinsko - ČR 2x 20. 11. 2007 Murska Sobota SVN 0:1 CZE
MPU ČR - Slovensko 2x 13. 9. 2007 Partizánske SVK 0:3 CZE
MPU ČR - Slovensko 2x 11. 9. 2007 Staré Město CZE 5:2 SVK
MPU ČR - Srbsko 2x 24. 5. 2007 Hrotovice CZE 2:0 SRB
MPU ČR - Srbsko 2x 22. 5. 2007 Třebelovice CZE 0:2 SRB
Turnaj Ballymena U-16 27. 4. 2007 Ballymena SUI 1:1 pen: 8:9 CZE
Turnaj Ballymena U-16 25. 4. 2007 Wellington CZE 1:1 SCO
Turnaj Ballymena U-16 24. 4. 2007 Ballymena USA 3:2 CZE
Turnaj Ballymena U-16 23. 4. 2007 Larne IRL 2:1 CZE
MPU ČR - Rakousko 2x 22. 3. 2007 Hollabrunn AUT 1:0 CZE
MPU ČR - Rakousko 2x 20. 3. 2007 Mikulov CZE 0:2 AUT
MPU Německo - ČR U-16 18. 2. 2007 Heusenstamm GER 3:0 CZE
MPU Německo - ČR U-16 16. 2. 2007 Heusenstamm GER 2:2 CZE
2006 17 12-4-1 35:11
MPU Slovensko (2x) 26. 10. 2006 Bojkovice CZE 2:1 SVK
MPU Slovensko (2x) 24. 10. 2006 Stará Turá SVK 0:3 CZE
MPU Belgie - ČR 21. 9. 2006 Blegny BEL 1:1 CZE
MPU Belgie - ČR 19. 9. 2006 Gravenvoeren BEL 1:0 CZE
MPU U-16 Slovensko - ČR, ČR - Slovensko 18. 5. 2006 Frýdek-Místek CZE 3:1 SVK
MPU U-16 Slovensko - ČR, ČR - Slovensko 16. 5. 2006 Nemšová SVK 1:1 CZE
Mezistání turnaj U-16, Ballymena 29. 4. 2006 Ballymena USA 0:1 CZE
Mezistání turnaj U-16, Ballymena 26. 4. 2006 Larne SCO 0:4 CZE
Mezistání turnaj U-16, Ballymena 25. 4. 2006 Ballymena CAN 0:4 CZE
Mezistání turnaj U-16, Ballymena 24. 4. 2006 Larne BEL 1:2 CZE
MPU ČR - Severní Irsko 30. 3. 2006 Nymburk CZE 3:1 NIR
MPU ČR - Severní Irsko 28. 3. 2006 Nymburk CZE 3:0 NIR
Aegean Cup U16 2006 3. 2. 2006 Izmir UKR 1:1 pen: 4:3 CZE
Aegean Cup U16 2006 2. 2. 2006 Izmir NED 0:1 CZE
Aegean Cup U16 2006 31. 1. 2006 Izmir UKR 1:2 CZE
Aegean Cup U16 2006 29. 1. 2006 Izmir ROU 2:2 CZE
Aegean Cup U16 2006 28. 1. 2006 Izmir SCO 0:2 CZE
2005 12 5-3-4 17:10
MPU U-16 Polsko vs. ČR 20. 10. 2005 Brzeg Dolny POL 0:0 CZE
MPU U-16 Polsko vs. ČR 18. 10. 2005 Vratislav POL 2:2 CZE
MPU U-16 ČR vs. Belgie 22. 9. 2005 Blšany CZE 4:1 BEL
MPU U-16 ČR vs. Belgie 20. 9. 2005 Žatec CZE 0:1 BEL
MPU U-16 Rakousko 26. 5. 2005 Gmünd AUT 3:0 CZE
MPU U-16 Rakousko 24. 5. 2005 Borek CZE 0:1 AUT
MT U-16 Ballymena 29. 4. 2005 Ballymena USA 0:1 CZE
MT U-16 Ballymena 27. 4. 2005 Islandmagee SCO 0:3 CZE
MT U-16 Ballymena 25. 4. 2005 Larne FIN 0:1 CZE
MT U-16 Ballymena 16. 4. 2005 Ballymena SUI 2:1 CZE
MPU U-16 Slovinsko vs. ČR 7. 4. 2005 Bakovci SVN 0:0 CZE
MPU U-16 Slovinsko vs. ČR 5. 4. 2005 Križevci SVN 0:5 CZE
2004 13 8-2-3 23:14
MPU U-16 ČR - Severní Irsko 21. 10. 2004 Písek CZE 2:0 NIR
MPU U-16 ČR - Severní Irsko 19. 10. 2004 Strakonice CZE 4:2 NIR
MPU U-16 Slovensko 16. 9. 2004 Nemšová SVK 3:3 CZE
MPU U-16 Slovensko 14. 9. 2004 Otrokovice CZE 3:1 SVK
Bannikov Memorial - mezinárodní turnaj U-16 19. 6. 2004 Kyjev SVK 3:1 CZE
Bannikov Memorial - mezinárodní turnaj U-16 17. 6. 2004 Obuchiv UKR 2:1 CZE
Bannikov Memorial - mezinárodní turnaj U-16 15. 6. 2004 Brovary MDA 0:3 CZE
Bannikov Memorial - mezinárodní turnaj U-16 14. 6. 2004 Obuchiv POL 1:2 CZE
Mezistátní turnaj U-16 v Itálii 28. 4. 2004 Lignano ITA 1:0 CZE
Mezistátní turnaj U-16 v Itálii 27. 4. 2004 Lignano POL 0:1 CZE
Mezistátní turnaj U-16 v Itálii 26. 4. 2004 Torviscosa HUN 1:2 CZE
MPU ČR - Belgie U-16 8. 4. 2004 Mnichovo Hradiště CZE 0:0 BEL
MPU ČR - Belgie U-16 6. 4. 2004 Jičín CZE 1:0 BEL
2003 15 7-5-3 20:14
MPU U-16 Polsko 15. 10. 2003 Milówka POL 2:2 CZE
MPU U-16 Polsko 14. 10. 2003 Zywiec POL 0:0 CZE
MPU ČR - Slovensko 18. 9. 2003 Luhačovice CZE 2:2 SVK
MPU ČR - Slovensko 16. 9. 2003 Kroměříž CZE 2:1 SVK
Turnaj v Severním Irsku 5. 5. 2003 Ballymena SCO 1:0 CZE
Turnaj v Severním Irsku 3. 5. 2003 Ballymena ISR 1:1 CZE
Turnaj v Severním Irsku 2. 5. 2003 Ballymena ENG 1:2 CZE
Turnaj v Severním Irsku 1. 5. 2003 Ballymena IRL 0:1 CZE
Přátelské utkání 10. 4. 2003 Lanžhot CZE 1:0 HUN
Přátelské utkání 8. 4. 2003 Velké Pavlovice CZE 0:1 HUN
Aegean Cup U16 2003 12. 1. 2003 Denizli TUR 1:0 CZE
Aegean Cup U16 2003 10. 1. 2003 Kusadasi ISR 1:1 CZE
Aegean Cup U16 2003 8. 1. 2003 Kusadasi UKR 1:2 CZE
Aegean Cup U16 2003 7. 1. 2003 Kusadasi FRA 1:3 CZE
Aegean Cup U16 2003 7. 1. 2003 Kusadasi FRA 1:3 CZE
2002 9 4-1-4 16:14
Přátelské utkání se Slovenskem 16. 10. 2002 Brezová SVK 0:2 CZE
Přátelské utkání se Slovenskem 14. 10. 2002 Myjava SVK 1:6 CZE
MT Itálie 15. 9. 2002 Gaeta ITA 3:0 CZE
MT Itálie 13. 9. 2002 Formia URU 3:1 CZE
MT Itálie 12. 9. 2002 Formia IRL 2:0 CZE
PMU Rakousko "16" - ČR "16" 30. 5. 2002 Krummnussbaum AUT 0:0 CZE
PMU Rakousko "16" - ČR "16" 28. 5. 2002 Amstetten AUT 4:2 CZE
PMU ČR "16" - Polsko "16" 25. 4. 2002 Albrechtice POL 0:3 CZE
PMU ČR "16" - Polsko "16" 23. 4. 2002 Třinec CZE 2:1 POL
2001 8 3-2-3 14:11
MU ČR - Slovensko "16" 25. 10. 2001 Kněžpole CZE 2:0 SVK
MU ČR - Slovensko "16" 23. 10. 2001 Bojkovice CZE 4:0 SVK
Přátelská mezistátní utkání U16 25. 9. 2001 Oensingen SUI 4:3 CZE
Kvalifikace EURO 2001 U16 10. 3. 2001 Ronchi ITA 3:0 CZE
Kvalifikace EURO 2001 U16 8. 3. 2001 Gradisca BIH 1:1 CZE
Kvalifikace EURO 2001 U16 6. 3. 2001 Ronchi BUL 0:2 CZE
Soustředění ČR "16" 22. 2. 2001 Žminj CRO 1:1 CZE
Soustředění ČR "16" 20. 2. 2001 Z. Valtruna CRO 2:1 CZE
2000 24 10-7-7 41:33
PU ČR "16" - Belgie "16" 9. 11. 2000 Dekam SVN 1:0 CZE
PU ČR "16" - Belgie "16" 7. 11. 2000 Dekam SVN 1:2 CZE
PU ČR - Španělsko "17" 5. 10. 2000 Horky nad Jizerou CZE 1:2 ESP
PU ČR - Španělsko "17" 3. 10. 2000 Mnichovo Hradiště CZE 2:3 ESP
MT "U 16" "Syrena CUP 2000" 10. 9. 2000 Varšava FIN 3:1 CZE
MT "U 16" "Syrena CUP 2000" 8. 9. 2000 Ostrolece HUN 0:1 CZE
MT "U 16" "Syrena CUP 2000" 7. 9. 2000 Mlawa UKR 0:0 CZE
MT "U 16" "Syrena CUP 2000" 6. 9. 2000 Plonsk BEL 1:1 CZE
MT "Rackeve" 6. 8. 2000 Szigetszentmárton ISR 2:0 CZE
MT "Rackeve" 5. 8. 2000 Miske POL 0:1 CZE
MT "Rackeve" 3. 8. 2000 Miske SVK 0:0 CZE
MT "Rackeve" 2. 8. 2000 Kalocsa YUG 2:1 CZE
EURO U16 2000 14. 5. 2000 Tel Aviv POR 2:1pp CZE
EURO U16 2000 11. 5. 2000 Jeruzalém NED 1:2 CZE
EURO U16 2000 9. 5. 2000 Herzliya ESP 0:2 CZE
EURO U16 2000 6. 5. 2000 Tel Aviv FIN 3:7 CZE
EURO U16 2000 4. 5. 2000 Rishon Le-Zion SVK 2:2 CZE
EURO U16 2000 2. 5. 2000 Rishon Le-Zion DEN 1:3 CZE
2 MU ČR - Rusko "16" 13. 4. 2000 Nový Bydžov CZE 2:1 RUS
2 MU ČR - Rusko "16" 11. 4. 2000 Rejšice CZE 2:2 RUS
Kvalifikace EURO U16 2000 7. 3. 2000 Limassol CYP 1:3 CZE
Kvalifikace EURO U16 2000 5. 3. 2000 Limassol FRA 2:2 CZE
MU Chorvatsko - ČR "16" 24. 2. 2000 Poreč CRO 2:2 CZE
MU Chorvatsko - ČR "16" 22. 2. 2000 Valbruna CRO 1:3 CZE
1999 18 9-2-7 26:20
Mu ČR "16" - Skotsko "16" 13. 10. 1999 Litoměřice CZE 0:2 SCO
Mu ČR "16" - Skotsko "16" 12. 10. 1999 Roudnice nad Labem CZE 1:0 SCO
MT "Syrena CUP" 5. 9. 1999 Zabki POL 1:0 CZE
MT "Syrena CUP" 3. 9. 1999 Bialobrzegi LTU 1:3 CZE
MT "Syrena CUP" 2. 9. 1999 Grójec UKR 3:2 CZE
MT "Syrena CUP" 1. 9. 1999 Bialobrzegi CRO 1:5 CZE
MT Ráckeve "16" 1. 8. 1999 Kalocza ISR 1:2 CZE
MT Ráckeve "16" 31. 7. 1999 Harta POL 1:1 CZE
MT Ráckeve "16" 29. 7. 1999 Harta YUG 1:2 CZE
MT Ráckeve "16" 28. 7. 1999 Kalocza CRO 2:1 CZE
EURO U16 1999 7. 5. 1999 Prostějov CZE 1:2 GER
EURO U16 1999 4. 5. 1999 Kyjov CZE 2:3 POL
EURO U16 1999 2. 5. 1999 Zlín CZE 1:0pp ENG
EURO U16 1999 29. 4. 1999 Kyjov CZE 2:0 GRE
EURO U16 1999 27. 4. 1999 Ratíškovice CZE 1:0 DEN
EURO U16 1999 25. 4. 1999 Lanžhot CZE 0:1 GER
MU Polsko - ČR "16" 25. 3. 1999 Rybnik POL 1:2 CZE
MU Polsko - ČR "16" 23. 3. 1999 Czerwionka POL 0:0 CZE
1998 13 8-3-2 22:6
MUČR "16" - Holandsko "16" 7. 10. 1998 Nový Bydžov CZE 2:1 NED
MUČR "16" - Holandsko "16" 6. 10. 1998 Horky nad Jizerou CZE 1:0 NED
MT "Syrena CUP" 6. 9. 1998 Karczewie CRO 1:1 pen: 1:4 CZE
MT "Syrena CUP" 4. 9. 1998 Nidzica UKR 0:3 CZE
MT "Syrena CUP" 3. 9. 1998 Mlawa HUN 0:1 CZE
MT "Syrena CUP" 2. 9. 1998 Mlawa CYP 1:2 CZE
MT "U 16" Rackeve 9. 8. 1998 Ráckeve SUI 0:0 pen: 3:4 CZE
MT "U 16" Rackeve 6. 8. 1998 Akasztó YUG 1:0 CZE
MT "U 16" Rackeve 5. 8. 1998 Ráckeve SVK 0:1 CZE
Soustředění a KU ME "U 16" 7. 3. 1998 Andorra la Vella ITA 0:0 CZE
Soustředění a KU ME "U 16" 3. 3. 1998 Andorra la Vella AND 0:10 CZE
MU ČR "16" - Slovensko "16" 12. 2. 1998 Hořátev CZE 1:0 SVK
MU ČR "16" - Slovensko "16" 10. 2. 1998 Nymburk CZE 0:2 SVK
1997 12 4-5-3 19:12
MU Švýcarsko - ČR "16" 6. 11. 1997 Hergiswil SUI 1:0 CZE
MU Švýcarsko - ČR "16" 4. 11. 1997 Schwyz SUI 0:1 CZE
PU ČR "16" - Bavorsko "16" 8. 10. 1997 Tachov CZE 5:0 GER
PU ČR "16" - Bavorsko "16" 7. 10. 1997 Tachov CZE 3:0 GER
MT "Syrena CUP" Varšava "U 16" 5. 9. 1997 Bialobrzegi HUN 2:0 CZE
MT "Syrena CUP" Varšava "U 16" 4. 9. 1997 Bialobrzegi CYP 1:1 CZE
MT "Syrena CUP" Varšava "U 16" 3. 9. 1997 Grójec DEN 1:1 CZE
MT v Maďarsku 16. 8. 1997 Brusel HUN 2:4 CZE
MT v Maďarsku 15. 8. 1997 Kiskunlacháza SUI 1:1 CZE
MT v Maďarsku 13. 8. 1997 Szigetújfalu POL 2:1 CZE
MT v Maďarsku 12. 8. 1997 Dunavarsány CRO 1:1 CZE
Přátelská mezistátní utkání U16 23. 4. 1997 Budapešt HUN 1:1 CZE
1996 12 6-4-2 19:10
Kvalifikace EURO U16 1997 1. 11. 1996 Chester ESP 1:1 CZE
Kvalifikace EURO U16 1997 28. 10. 1996 Chester ENG 2:2 CZE
Mezistátní utkání Německo "16" - ČR "16" 17. 10. 1996 Weismain GER 1:1 CZE
Mezistátní utkání Německo "16" - ČR "16" 15. 10. 1996 Hof GER 1:0 CZE
Mezinárodní turnaj "Syrena Cup" 8. 9. 1996 Varšava POL 0:2 CZE
Mezinárodní turnaj "Syrena Cup" 7. 9. 1996 Blonie HUN 0:1 CZE
Mezinárodní turnaj "Syrena Cup" 5. 9. 1996 Plonsk FIN 0:1 CZE
Mezinárodní turnaj "Syrena Cup" 4. 9. 1996 Grodzisk ROU 0:4 CZE
Mezinárodní turnaj "Rackeve" 11. 8. 1996 Ráckeve UKR 1:4 CZE
Mezinárodní turnaj "Rackeve" 10. 8. 1996 Ráckeve ISR 2:2 CZE
Mezinárodní turnaj "Rackeve" 8. 8. 1996 Ráckeve SVK 2:0 CZE
Mezinárodní turnaj "Rackeve" 7. 8. 1996 Ráckeve FRA 0:1 CZE
1994 13 7-2-4 36:15
Kvalifikace U16 EURO 1995 22. 10. 1994 Praha CZE 10:0 EST
Mezinárodní turnaj "Syrena CUP" 4. 9. 1994 Varšava GRE 0:5 CZE
Mezinárodní turnaj "Syrena CUP" 3. 9. 1994 Varšava CYP 1:2 CZE
Mezinárodní turnaj "Syrena CUP" 31. 8. 1994 Varšava RUS 0:6 CZE
Mezinárodní dorost. turnaj Rackeve 15. 8. 1994 Ráckeve UKR 2:1 CZE
Mezinárodní dorost. turnaj Rackeve 13. 8. 1994 Ráckeve ISR 3:3 CZE
Mezinárodní dorost. turnaj Rackeve 12. 8. 1994 Ráckeve SUI 1:0 CZE
Mezinárodní dorost. turnaj Rackeve 10. 8. 1994 Ráckeve HUN 2:2 CZE
Mezinárodní turnaj "Syrena CUP" 1. 8. 1994 Varšava HUN 3:1 CZE
Mezinárodní dorost. turnaj Rackeve 4. 5. 1994 Ráckeve GER 0:1 CZE
Přátelská mezistátní utkání U16 3. 5. 1994 Cham GER 1:3 CZE
Mezistátní utkání Slovensko - Česká republika 9. 3. 1994 Holice na Ostrove SVK 0:1 CZE
Mezistátní utkání Slovensko - Česká republika 8. 3. 1994 Holice na Ostrove SVK 2:1 CZE
1993 8 4-2-2 14:7
Mez.dor.turnaj "Syrena Cup"-Polsko,Varšava 5. 9. 1993 Varšava SUI 1:0 CZE
Mez.dor.turnaj "Syrena Cup"-Polsko,Varšava 4. 9. 1993 Varšava HUN 0:4 CZE
Mez.dor.turnaj "Syrena Cup"-Polsko,Varšava 2. 9. 1993 Varšava GRE 1:1 CZE
Mez.dor.turnaj "Syrena Cup"-Polsko,Varšava 1. 9. 1993 Varšava RUS 0:0 CZE
Mez.dor.turnaj Zlatý Klas-Maďarsko 8. 8. 1993 Ráckeve HUN 0:2 CZE
Mez.dor.turnaj Zlatý Klas-Maďarsko 6. 8. 1993 Ráckeve TUR 2:1 CZE
Mez.dor.turnaj Zlatý Klas-Maďarsko 4. 8. 1993 Ráckeve CRO 2:3 CZE
Mez.dor.turnaj Zlatý Klas-Maďarsko 3. 8. 1993 Ráckeve POL 1:3 CZE