Česko 18 - Bilance dle soupeřů

Země Zápasy V-R-P Skóre
Albánie
1 0-0-1 1:2
Kvalifikace EURO U18 1998 18. 10. 1997 Bělá pod Bezdězem ALB 2:1 CZE
Anglie
5 2-1-2 9:6
Přípravný turnaj hráčů do 18 let ve Španělsku 20. 3. 2024 CZE 1:2 ENG
Pinatar Cup 2019 18. 11. 2019 Murcia CZE 0:1 ENG
Sportschain Cup UAE 2019 22. 3. 2019 CZE 1:0 ENG
Přípravná utkání U18 v Anglii 15. 10. 2018 ENG 2:2 CZE
MT Itálie 13. 6. 2002 ENG 1:5 CZE
Arménie
2 1-0-1 5:5
Kvalifikace EURO U18 1999 4. 10. 1998 Borispol ARM 1:2 CZE
Kvalifikace EURO U18 1998 16. 10. 1997 Neratovice CZE 3:4 ARM
Ázerbájdžán
2 1-1-0 3:1
Memoriál Valentina Granatkina 6. 1. 2014 Petrohrad AZE 0:2 CZE
Granatkin Memorial 7. 1. 2013 Petrohrad CZE 1:1 AZE
Belgie
16 9-4-3 36:22
Football Federations Cup U18 2022 23. 3. 2022 L'Alfàs del Pi BEL 2:3 CZE
Mezinárodní turnaj U18 v Chorvatsku 8. 10. 2021 Medulin CZE 0:1 BEL
Pinatar Cup 2019 15. 11. 2019 Murcia BEL 3:3 CZE
Sportschain Cup UAE 2019 20. 3. 2019 BEL 0:5 CZE
Turnaj ve Španělsku (6.-14.11.2017) 11. 11. 2017 Murcia BEL 1:1 CZE
MPU ČR - Belgie 2x 25. 9. 2014 Polná CZE 5:3 BEL
MPU ČR - Belgie 2x 23. 9. 2014 Jihlava CZE 0:3 BEL
Slovakia Cup U18 2014 2. 5. 2014 Beluša CZE 4:1 BEL
Mezinárodní přátelská utkání U18 3. 4. 2008 Malmédy BEL 0:1 CZE
Mezinárodní přátelská utkání U18 1. 4. 2008 Malmédy BEL 1:3 CZE
Memoriál Václava Ježka U18 2006 26. 8. 2006 Český Dub CZE 1:1 pen: 3:5 BEL
Slovakia Cup U18 2006 27. 4. 2006 Solčany BEL 0:2 CZE
MPU U18 Belgie vs. ČR 24. 11. 2005 Arlon BEL 1:3 CZE
MPU U18 Belgie vs. ČR 22. 11. 2005 Virton BEL 1:1 CZE
Slovakia Cup U18 2004 26. 4. 2004 Solčany BEL 1:3 CZE
Slovakia Cup U18 2003 1. 5. 2003 Brezová BEL 3:1 CZE
Bělorusko
5 3-1-1 13:6
Slovakia Cup 2017 U18 28. 4. 2017 CZE 2:2 pen: 4:2 BLR
MPU ČR - Bělorusko 14. 4. 2011 Vlašim CZE 5:0 BLR
MPU ČR - Bělorusko 12. 4. 2011 Votice CZE 2:0 BLR
MPU ČR - Bělorusko 11. 10. 2007 Lanžhot CZE 1:3 BLR
MPU ČR - Bělorusko 10. 10. 2007 Mutěnice CZE 3:1 BLR
Bosna a Hercegovina
2 2-0-0 6:1
Přípravná utkání U18 s Bosnou a Hercegovinou 6. 6. 2019 Vlašim CZE 3:1 BIH
Přípravná utkání U18 s Bosnou a Hercegovinou 4. 6. 2019 Tábor CZE 3:0 BIH
Bulharsko
2 1-1-0 4:2
Memoriál V. Ježka 2018 21. 8. 2018 Vrchlabí CZE 2:2 BUL
Soustředění "U 18" 17. 10. 2000 Kyjov CZE 2:0 BUL
Černá Hora
6 5-1-0 16:3
Mezinárodní přátelská utkání U18 20. 10. 2016 Mikulov CZE 3:1 MNE
Mezinárodní přátelská utkání U18 18. 10. 2016 Šardice CZE 2:0 MNE
Mezinárodní přátelská utkání U18 28. 5. 2015 MNE 1:2 CZE
Mezinárodní přátelská utkání U18 26. 5. 2015 MNE 1:1 CZE
MPU ČR - Černá Hora 2x 5. 6. 2014 Kroměříž CZE 5:0 MNE
MPU ČR - Černá Hora 2x 3. 6. 2014 Kroměříž CZE 3:0 MNE
Dánsko
11 4-4-3 20:16
Přípravný turnaj U18 ve Španělsku 25. 3. 2023 CZE 2:3 DEN
Mezinárodní turnaj U18 v Chorvatsku 5. 10. 2021 Medulin DEN 3:3 CZE
Přípravné zápasy s Dánskem 26. 3. 2018 Hradec Králové CZE 2:2 DEN
Přípravné zápasy s Dánskem 23. 3. 2018 Hradec Králové CZE 3:0 DEN
Slovakia Cup U18 2013 27. 4. 2012 Púchov CZE 1:0 DEN
Slovakia Cup U18 2010 27. 4. 2010 Povážská Bystrica CZE 0:0 DEN
Memoriál Václava Ježka U18 2009 25. 8. 2009 Benátky nad Jizerou CZE 3:3 DEN
2x MU ČR - Dánsko 3. 10. 2002 Praha CZE 2:1 DEN
2x MU ČR - Dánsko 1. 10. 2002 Horní Počernice CZE 0:1 DEN
Kvalifikace EURO U18 2000 19. 10. 1999 Slagelse DEN 0:2 CZE
Kvalifikace EURO U18 1995 28. 9. 1994 Blšany CZE 2:3 DEN
Estonsko
1 1-0-0 2:0
Memoriál Valentina Granatkina 11. 1. 2014 Petrohrad CZE 2:0 EST
Finsko
10 6-1-3 21:17
Přípravný turnaj hráčů do 18 let v Portugalsku 7. 6. 2024 FIN 4:0 CZE
Turnaj Václava Ježka 2022 23. 9. 2022 Brumov CZE 2:2 FIN
Mezinárodní přátelská utkání U18 10. 9. 2016 Polná CZE 2:1 FIN
Mezinárodní přátelská utkání U18 8. 9. 2016 Jihlava CZE 1:2 FIN
MPU ČR - Finsko (2x) 1. 6. 2006 Litomyšl CZE 1:0 FIN
MPU ČR - Finsko (2x) 30. 5. 2006 Letohrad CZE 3:1 FIN
EURO U18 2001 23. 6. 2001 Helsinki FIN 1:4 CZE
MU ČR "18" - Slovinsko "18" 24. 8. 2000 Kuopio FIN 4:2 CZE
MU ČR "18" - Slovinsko "18" 22. 8. 2000 Kuopio FIN 0:3 CZE
EURO U18 2000 21. 7. 2000 Nördlingen FIN 2:3 CZE
Francie
7 1-1-5 3:12
Turnaj v Limoges 13. 10. 2013 Limoges FRA 4:0 CZE
Memoriál Václava Ježka U18 2011 23. 8. 2011 Šardice FRA 2:1 CZE
MPU U-18 Francie vs. ČR 29. 9. 2005 La Bresse FRA 1:2 CZE
MPU U-18 Francie vs. ČR 27. 9. 2005 Eloyes FRA 2:0 CZE
Memoriál Václava Ježka U18 2004 28. 8. 2004 Český Dub CZE 0:2 FRA
Slovakia Cup U18 2004 27. 4. 2004 Nemšová FRA 0:0 CZE
EURO U18 2000 19. 7. 2000 Donauwörth FRA 1:0 CZE
Gruzie
2 0-1-1 3:4
Kvalifikace EURO U18 1999 11. 5. 1999 Batumi GEO 2:1 CZE
Kvalifikace EURO U18 1999 21. 4. 1999 Opava CZE 2:2 GEO
Chorvatsko
12 1-3-8 12:20
Mezinárodní turnaj U18 v Chorvatsku 11. 10. 2021 Medulin CRO 1:0 CZE
Slovakia Cup U18 2019 21. 5. 2019 Zvolen CRO 1:1 CZE
Memoriál Václava Ježka U18 2009 28. 8. 2009 Horní Počernice CZE 1:2 CRO
Slovakia Cup U18 2009 27. 4. 2009 Povážská Bystrica CRO 2:1 CZE
Memoriál Václava Ježka U18 2005 26. 8. 2005 Dobrovice CZE 1:2 CRO
MPU U-18 Chorvatsko vs. ČR 23. 9. 2004 Zabok CRO 3:1 CZE
MPU U-18 Chorvatsko vs. ČR 21. 9. 2004 Vrbovec CRO 1:0 CZE
Slovakia Cup U18 2003 28. 4. 2003 Rybany CRO 4:2 CZE
Slovakia Cup U18 2002 22. 4. 2002 Nové Zámky CRO 1:1 pen: 5:3 CZE
MU ČR - Chorvatsko 23. 3. 2000 Otrokovice CZE 2:0 CRO
MU ČR - Chorvatsko 21. 3. 2000 Kroměříž CZE 1:2 CRO
Mezinárodní přátelská utkání U18 26. 2. 1997 Poreč CRO 1:1 CZE
Irsko
11 9-0-2 22:10
Turnaj ve Španělsku (6.-14.11.2017) 13. 11. 2017 Murcia IRL 1:4 CZE
Slovakia Cup 2017 U18 24. 4. 2017 IRL 1:3 CZE
Mezinárodní přátelská utkání U18 30. 11. 2015 IRL 1:3 CZE
Mezinárodní přátelská utkání U18 28. 11. 2015 IRL 4:0 CZE
MPU U18 ČR - Irsko 3. 4. 2014 Libčice nad Vltavou CZE 0:2 IRL
MPU U18 ČR - Irsko 1. 4. 2014 Lhota u Kladna CZE 2:1 IRL
Memoriál Václava Ježka U18 2010 24. 8. 2010 Český Dub IRL 0:2 CZE
Memoriál Václava Ježka U18 2003 26. 8. 2003 Horní Počernice CZE 2:0 IRL
Memoriál Václava Ježka U18 2002 28. 8. 2002 Dobrovice CZE 1:0 IRL
Memoriál Václava Ježka U18 2001 12. 9. 2001 Kosmonosy CZE 4:0 IRL
Soustředění "U 18" 15. 10. 2000 Lanžhot CZE 1:0 IRL
Island
2 2-0-0 5:0
Turnaj Václava Ježka 2017 22. 8. 2017 Slaný CZE 3:0 ISL
Memoriál Václava Ježka U18 2008 26. 8. 2008 Český Dub CZE 2:0 ISL
Itálie
15 7-4-4 22:24
Přípravný zápas U18 s Itálií 16. 11. 2018 ITA 3:3 CZE
Mezinárodní přátelská utkání U18 7. 10. 2017 ITA 5:0 CZE
Mezinárodní přátelská utkání U18 16. 9. 2015 Praha CZE 3:2 ITA
Granatkin Memorial 13. 1. 2013 Petrohrad CZE 0:5 ITA
Slovakia Cup U18 2010 29. 4. 2010 Horné Srnie CZE 0:0 ITA
MPU ČR - Itálie 2x 24. 9. 2009 Náchod CZE 1:3 ITA
MPU ČR - Itálie 2x 22. 9. 2009 Trutnov CZE 1:0 ITA
MPU U-18 Itálie vs. ČR 28. 10. 2004 Florencie ITA 1:2 CZE
MPU U-18 Itálie vs. ČR 26. 10. 2004 Florencie ITA 0:4 CZE
Slovakia Cup U18 2002 23. 4. 2002 Brezová ITA 1:1 pen: 3:1 CZE
Kvalifikace EURO U18 2000 10. 5. 2000 Castelo San Pietro ITA 0:1 CZE
Kvalifikace EURO U18 2000 19. 4. 2000 Zlín CZE 2:1 ITA
Mezinárodní turnaj "Subotica" 4. 9. 1998 Subotica ITA 2:0 CZE
Mezinárodní přátelská utkání U18 25. 3. 1998 Poděbrady CZE 3:0 ITA
Mezinárodní přátelská utkání U18 11. 3. 1997 Viareggio ITA 1:1 CZE
Izrael
3 1-0-2 5:9
Přípravný turnaj U18 v Izraeli 27. 11. 2022 ISR 1:3 CZE
Slovakia Cup U18 2005 29. 4. 2005 Partizánske ISR 4:0 CZE
Mezinárodní turnaj 2. 9. 1997 Subotica ISR 4:2 CZE
Japonsko
9 5-0-4 17:14
Sportschain Cup UAE 2019 24. 3. 2019 JPN 1:2 CZE
Mezinárodní turnaj U18 - Lisabon 2018 13. 6. 2018 CZE 0:1 JPN
Turnaj Václava Ježka 2017 26. 8. 2017 Lovosice CZE 2:4 JPN
Memoriál Václava Ježka U18 2016 17. 8. 2016 Tachov CZE 2:3 JPN
Memoriál Václava Ježka U18 2015 19. 8. 2015 Vysoké Mýto JPN 1:4 CZE
Memoriál Valentina Granatkina 4. 1. 2014 Petrohrad JPN 3:1 CZE
Memoriál Václava Ježka U18 2013 20. 8. 2013 Hrádek nad Nisou CZE 4:1 JPN
Slovakia Cup U18 2013 24. 4. 2012 Dolné Vestenice CZE 1:0 JPN
Slovakia Cup U18 2005 28. 4. 2005 Rybany JPN 0:1 CZE
Jugoslávie
3 2-1-0 4:2
EURO U18 2001 21. 6. 2001 Helsinki YUG 0:1 CZE
Mezinárodní turnaj "Subotica" 5. 9. 1998 Subotica YUG 1:1 CZE
Mezinárodní turnaj 3. 9. 1997 Subotica YUG 1:2 CZE
Kanada
1 1-0-0 3:2
Mezinárodní přátelská utkání U18 26. 5. 2003 Přibyslavice CZE 3:2 CAN
Kazachstán
1 1-0-0 2:0
Slovakia Cup 2018 8. 5. 2018 Červeník CZE 2:0 KAZ
Korejská republika
1 0-0-1 1:4
Přípravný turnaj U18 v Portugalsku 12. 6. 2022 Lisabon CZE 1:4 KOR
Kypr
1 1-0-0 4:1
Tréninkový kemp Kypr (28. 1. - 3. 2. 2017) 1. 2. 2017 CYP 1:4 CZE
Kypr
1 1-0-0 2:1
Mezinárodní turnaj 4. 9. 1997 Subotica CYP 1:2 CZE
Litva
2 2-0-0 6:0
Granatkin Memorial 9. 1. 2013 Petrohrad CZE 3:0 LTU
Kvalifikace EURO U18 2000 23. 10. 1999 Naestved LTU 0:3 CZE
Lotyšsko
3 3-0-0 9:1
Memoriál Václava Ježka U18 2019 22. 8. 2019 Ústí nad Labem CZE 2:1 LVA
Mezinárodní přátelský turnaj U18 4. 1. 2012 Petrohrad LVA 0:2 CZE
Kvalifikace EURO U18 2000 21. 10. 1999 Slagelse LVA 0:5 CZE
Maďarsko
13 8-3-2 28:15
Memoriál Václava Ježka U18 2019 20. 8. 2019 Roudnice nad Labem CZE 5:1 HUN
Memoriál Václava Ježka U18 2015 18. 8. 2015 Hradec Králové CZE 2:0 HUN
Memoriál Václava Ježka U18 2014 19. 8. 2014 Kroměříž CZE 4:1 HUN
Mezinárodní turnaj v Portugalsku 21. 5. 2013 Lisabon HUN 0:0 CZE
Memoriál Václava Ježka U18 2011 27. 8. 2011 Moravský Krumlov CZE 2:2 pen: 7:6 HUN
Memoriál Václava Ježka U18 2008 27. 8. 2008 Nový Bydžov CZE 1:2 HUN
Slovakia Cup U18 2008 29. 4. 2008 Horné Srnie CZE 2:0 HUN
Slovakia Cup U18 2007 30. 4. 2007 Galanta HUN 4:2 CZE
Memoriál Václava Ježka U18 2006 23. 8. 2006 Čelákovice CZE 3:3 HUN
Slovakia Cup U18 2005 26. 4. 2005 Galanta HUN 1:2 CZE
Memoriál Václava Ježka U18 2004 24. 8. 2004 Čáslav CZE 1:0 HUN
Memoriál Václava Ježka U18 2002 27. 8. 2002 Český Dub CZE 1:0 HUN
Mezinárodní turnaj "Subotica" 6. 9. 1998 Subotica HUN 1:3 CZE
Malta
1 1-0-0 4:0
Memoriál Václava Ježka U18 2007 22. 8. 2007 Přelouč CZE 4:0 MLT
Moldavsko
1 1-0-0 5:0
Soustředění "U 18" 20. 10. 2000 Velké Pavlovice CZE 5:0 MDA
Německo
10 4-2-4 20:22
Přípravný turnaj hráčů do 18 let ve Španělsku 25. 3. 2024 GER 1:4 CZE
Přípravná utkání reprezentace do 18 let v roce 2023 15. 11. 2023 GER 1:2 CZE
Přípravný turnaj U18 v Izraeli 25. 11. 2022 Shefayim GER 1:1 CZE
Turnaj Václava Ježka 2022 21. 9. 2022 Zlín CZE 0:4 GER
Memoriál Václava Ježka U18 2021 5. 9. 2021 Tábor CZE 2:3 GER
Mezinárodní turnaj v Turecku U18 14. 11. 2015 Antalya GER 2:3 CZE
Turnaj Turecko 16. 11. 2013 Antalya GER 2:2 CZE
Memoriál Václava Ježka U18 2009 26. 8. 2009 Čelákovice CZE 4:3 GER
Memoriál Václava Ježka U18 2001 15. 9. 2001 Mladá Boleslav CZE 1:2 GER
EURO U18 2000 23. 7. 2000 Aichach GER 3:1 CZE
Nizozemsko
8 1-2-5 9:15
Přípravný turnaj hráčů do 18 let ve Španělsku 22. 3. 2024 CZE 3:4 NED
Přípravné utkání U18 s Nizozemskem 11. 10. 2018 Mladá Boleslav CZE 1:2 NED
Turnaj ve Španělsku (6.-14.11.2017) 9. 11. 2017 Murcia NED 1:4 CZE
Mezinárodní přátelská utkání U18 27. 3. 2017 NED 5:0 CZE
Mezinárodní turnaj v Turecku U18 16. 11. 2015 Antalya NED 1:1 CZE
Turnaj Turecko 18. 11. 2013 Antalya CZE 0:0 NED
Mezinárodní přátelská utkání U18 22. 11. 2007 Mladá Boleslav CZE 0:1 NED
Mezinárodní přátelská utkání U18 17. 10. 2001 CZE 0:1 NED
Norsko
16 9-3-4 27:14
Přípravný turnaj U18 ve Španělsku 28. 3. 2023 NOR 2:2 CZE
Přípravný turnaj U18 v Portugalsku 10. 6. 2022 Lisabon NOR 0:1 CZE
Football Federations Cup U18 2022 25. 3. 2022 Finestrat CZE 0:1 NOR
Pinatar Cup 2019 13. 11. 2019 Murcia NOR 2:2 CZE
Mezinárodní turnaj U18 - Lisabon 2018 15. 6. 2018 NOR 1:1 CZE
Turnaj La Manga U-18 2018 11. 2. 2018 NOR 0:1 CZE
Slovakia Cup 2016 U18 26. 4. 2016 CZE 1:0 NOR
Slovakia Cup U18 2015 21. 4. 2015 CZE 1:0 NOR
Slovakia Cup U18 2013 26. 4. 2012 Púchov CZE 1:2 NOR
Memoriál Václava Ježka U18 2008 29. 8. 2008 Přelouč CZE 4:0 NOR
Memoriál Václava Ježka U18 2007 24. 8. 2007 Čelákovice CZE 2:3 NOR
Memoriál Václava Ježka U18 2006 22. 8. 2006 Český Dub CZE 3:1 NOR
Memoriál Václava Ježka U18 2004 25. 8. 2004 Horní Počernice CZE 1:0 NOR
Mezistátní turnaj U-18 ve Švédsku 21. 7. 2003 NOR 1:4 CZE
Memoriál Václava Ježka U18 2002 30. 8. 2002 Sokoleč CZE 3:0 NOR
Mezinárodní turnaj - Švédsko 17. 7. 2001 Varberg NOR 1:0 CZE
Polsko
23 11-4-8 27:27
Přípravná utkání reprezentace do 18 let v roce 2023 17. 10. 2023 POL 5:0 CZE
Turnaj La Manga U-18 2018 9. 2. 2018 CZE 2:0 POL
Turnaj v Limoges 9. 10. 2013 Limoges CZE 1:1 POL
MPU 18. 4. 2013 Opava CZE 1:2 POL
MPU 16. 4. 2013 Kedzierzyn Koźle POL 1:0 CZE
Slovakia Cup U18 2013 23. 4. 2012 Trnčianské Stankovce CZE 1:0 POL
MPU Polsko - ČR 2x 9. 10. 2008 Boguchwala POL 0:3 CZE
MPU Polsko - ČR 2x 7. 10. 2008 Boguchwala POL 1:2 CZE
Memoriál Václava Ježka U18 2008 30. 8. 2008 Český Dub CZE 0:0 pen: 3:0 POL
Memoriál Václava Ježka U18 2007 21. 8. 2007 Horní Počernice CZE 2:1 POL
Slovakia Cup U18 2006 24. 4. 2006 Galanta POL 0:2 CZE
Slovakia Cup U18 2004 30. 4. 2004 Dubnica nad Váhom POL 4:0 CZE
Memoriál Václava Ježka U18 2003 30. 8. 2003 Nymburk CZE 1:1 pen: 3:1 POL
Slovakia Cup U18 2003 29. 4. 2003 Nováky POL 1:0 CZE
Memoriál Václava Ježka U18 2002 31. 8. 2002 Horní Počernice CZE 0:0 pen: 5:6 POL
Slovakia Cup U18 2002 25. 4. 2002 Myjava POL 2:0 CZE
EURO U18 2001 29. 6. 2001 Helsinki POL 3:1 CZE
PU ČR - Polsko "18" 19. 8. 1999 Klodzko POL 0:1 CZE
PU ČR - Polsko "18" 17. 8. 1999 Náchod CZE 2:1 POL
Mezinárodní přátelská utkání U18 17. 3. 1999 Hradec nad Moravicí CZE 3:1 POL
Kvalifikace EURO U18 1995 5. 10. 1994 Hlinsko CZE 4:1 POL
Kvalifikace EURO U18 1995 7. 9. 1994 Czechowice Dziedzice POL 2:0 CZE
Kvalifikace EURO U18 1994 8. 9. 1993 Poštorná CZE 1:0 POL
Portugalsko
14 1-4-9 12:29
Přípravný turnaj hráčů do 18 let v Portugalsku 11. 6. 2024 POR 1:1 CZE
Přípravná utkání reprezentace do 18 let v roce 2023 18. 11. 2023 POR 2:1 CZE
Přípravný turnaj U18 v Portugalsku 14. 6. 2022 Lisabon POR 5:1 CZE
Mezinárodní turnaj U18 - Lisabon 2018 17. 6. 2018 POR 2:1 CZE
Mezinárodní turnaj v Portugalsku U18 17. 6. 2016 POR 5:2 CZE
Mezinárodní turnaj v Portugalsku 25. 5. 2013 Lisabon POR 1:0 CZE
MPU Portugalsko - ČR 22. 3. 2012 Fátima POR 4:2 CZE
MPU Portugalsko - ČR 20. 3. 2012 Fátima POR 3:0 CZE
MPU U-18 Portugalsko - ČR 2x 15. 1. 2009 Torres Vedras POR 0:1 CZE
MPU U-18 Portugalsko - ČR 2x 13. 1. 2009 Torres Vedras POR 1:0 CZE
MPU U-18 Portugalsko vs. ČR 25. 11. 2004 Sintra POR 1:1 CZE
MPU U-18 Portugalsko vs. ČR 23. 11. 2004 Lourinha POR 2:0 CZE
Kvalifikace EURO U18 1994 28. 11. 1993 Lisabon POR 2:2 CZE
Kvalifikace EURO U18 1994 27. 10. 1993 České Budějovice CZE 0:0 POR
Rakousko
12 7-3-2 20:13
Přípravná utkání U18 s Rakouskem 13. 11. 2021 Mattersburg AUT 3:2 CZE
Přípravná utkání U18 s Rakouskem 10. 11. 2021 Mattersburg AUT 0:0 CZE
Memoriál Václava Ježka U18 2021 1. 9. 2021 Písek CZE 2:1 AUT
Přípravný zápas U18 s Rakouskem 19. 11. 2018 Znojmo CZE 1:0 AUT
Mezinárodní turnaj v Portugalsku U18 19. 6. 2016 CZE 4:3 AUT
Mezinárodní přátelská utkání U18 24. 3. 2010 Laa an der Thaya AUT 3:1 CZE
MPU Rakousko (2x) 12. 10. 2006 Gmünd AUT 0:0 CZE
MPU Rakousko (2x) 10. 10. 2006 Písek CZE 3:1 AUT
Mezinárodní přátelská utkání U18 22. 3. 2006 Hollabrunn AUT 1:2 CZE
Mezinárodní přátelská utkání U18 19. 5. 2004 Borek CZE 1:1 AUT
Kvalifikace EURO U18 2001 16. 5. 2001 Drnovice CZE 2:0 AUT
Kvalifikace EURO U18 2001 2. 5. 2001 Retz AUT 0:2 CZE
Rumunsko
3 2-0-1 8:5
Turnaj La Manga U-18 2018 13. 2. 2018 CZE 3:1 ROU
Memoriál Václava Ježka U18 2013 22. 8. 2013 Hrádek nad Nisou CZE 3:1 pen: 1:1 ROU
MT Itálie 12. 6. 2002 ROU 3:2 CZE
Rusko
9 1-4-4 10:18
Slovakia Cup 2017 U18 27. 4. 2017 CZE 1:4 RUS
Mezinárodní turnaj v Portugalsku U18 15. 6. 2016 CZE 3:3 RUS
Slovakia Cup 2016 U18 25. 4. 2016 RUS 4:0 CZE
Memoriál Václava Ježka U18 2015 22. 8. 2015 Pardubice CZE 1:1 pen: 3:1 RUS
Slovakia Cup U18 2015 23. 4. 2015 CZE 1:2 RUS
Mezinárodní přátelský turnaj U18 9. 1. 2012 Petrohrad RUS 1:1 CZE
Slovakia Cup U18 2007 3. 5. 2007 Nováky RUS 1:2 CZE
Mezistátní turnaj U-18 ve Švédsku 15. 7. 2003 Varberg RUS 1:0 CZE
EURO U18 2000 17. 7. 2000 Augsburg RUS 1:1 CZE
Řecko
5 1-2-2 6:7
Memoriál Valentina Granatkina 8. 1. 2014 Petrohrad CZE 1:2 GRE
"MERIDIAN CUP" 15. 3. 2001 Pyrgos GRE 0:2 CZE
"MERIDIAN CUP" 13. 3. 2001 Pyrgos GRE 2:2 CZE
MU Řecko "18" - ČR "18" 25. 2. 1999 Trikala GRE 2:0 CZE
MU Řecko "18" - ČR "18" 23. 2. 1999 Karditsa GRE 1:1 CZE
Saudská Arábie
1 1-0-0 2:1
Slovakia Cup U18 2015 20. 4. 2015 CZE 2:1 KSA
Severní Irsko
1 0-0-1 0:1
Football Federations Cup U18 2022 28. 3. 2022 Valenciana NIR 1:0 CZE
Severní Makedonie
1 1-0-0 2:1
Slovakia Cup 2016 U18 28. 4. 2016 MKD 1:2 CZE
Slovensko
24 10-8-6 38:32
Přípravný turnaj hráčů do 18 let v Portugalsku 9. 6. 2024 CZE 3:1 SVK
Turnaj Václava Ježka 2023 8. 9. 2023 CZE 6:0 SVK
Přípravná utkání reprezentace do 18 let v roce 2023 9. 6. 2023 SVK 2:3 CZE
Přípravná utkání reprezentace do 18 let v roce 2023 6. 6. 2023 SVK 1:1 CZE
Memoriál Václava Ježka U18 2021 3. 9. 2021 Hluboká nad Vltavou CZE 1:1 SVK
Slovakia Cup U18 2019 24. 5. 2019 Banská Bystrica SVK 0:0 pen: 6:5 CZE
Memoriál V. Ježka 2018 25. 8. 2018 Třebechovice p. Orebem CZE 1:6 SVK
Slovakia Cup 2018 11. 5. 2018 Senec SVK 1:0 CZE
Turnaj Václava Ježka 2017 25. 8. 2017 Ostrá CZE 4:0 SVK
Slovakia Cup 2016 U18 29. 4. 2016 Myjava SVK 0:1 CZE
Slovakia Cup U18 2015 24. 4. 2015 SVK 2:1 CZE
Memoriál Václava Ježka U18 2014 28. 8. 2014 Kroměříž CZE 2:0 SVK
Slovakia Cup U18 2014 1. 5. 2014 Lehota pod Vtáčníkom CZE 0:1 SVK
Slovakia Cup U18 2010 30. 4. 2010 Beluša CZE 1:1 pen: 3:0 SVK
Slovakia Cup U18 2009 1. 5. 2009 Bokšina SVK 0:1 CZE
Slovakia Cup U18 2007 4. 5. 2007 Zlaté Moravce SVK 2:0 CZE
Slovakia Cup U18 2006 28. 4. 2006 Zlaté Moravce SVK 0:0 pen: 4:5 CZE
Memoriál Václava Ježka U18 2003 29. 8. 2003 Nymburk CZE 1:1 SVK
Mezinárodní turnaj - Švédsko 19. 7. 2001 Vinberg SVK 1:3 CZE
Mezinárodní přátelská utkání U18 27. 9. 2000 Ružomberok SVK 1:2 CZE
2 MU Slovensko-ČR a ČR-Slovensko "18" 8. 9. 1999 Slušovice CZE 2:1 SVK
2 MU Slovensko-ČR a ČR-Slovensko "18" 7. 9. 1999 Rybany SVK 1:1 CZE
Kvalifikace EURO U18 1998 14. 10. 1997 Český Dub CZE 3:3 SVK
Mezinárodní přátelská utkání U18 31. 5. 1994 Bánovce nad Bebravou SVK 6:1 CZE
Slovinsko
17 9-6-2 23:12
Mezinárodní přátelská utkání U18 7. 6. 2017 CZE 1:1 SVN
Granatkin Memorial 11. 1. 2013 Petrohrad CZE 2:1 SVN
MPU ČR - Slovinsko 2x 30. 9. 2010 Benešov CZE 3:2 SVN
MPU ČR - Slovinsko 2x 28. 9. 2010 Benešov CZE 2:0 SVN
MPU ČR - Slovinsko 2x 7. 6. 2007 Lanžhot CZE 2:1 SVN
MPU ČR - Slovinsko 2x 5. 6. 2007 Šardice CZE 1:1 SVN
Memoriál Václava Ježka U18 2005 24. 8. 2005 Roudnice nad Labem CZE 0:0 SVN
MPU ČR vs. Slovinsko 25. 9. 2003 Rosice CZE 0:2 SVN
MPU ČR vs. Slovinsko 23. 9. 2003 Velké Meziříčí CZE 0:0 SVN
PMU Slovinsko vs. Česká republika 20. 3. 2003 Sežena SVN 0:1 CZE
PMU Slovinsko vs. Česká republika 18. 3. 2003 Sežena SVN 0:4 CZE
MT Itálie 14. 6. 2002 SVN 0:0 CZE
MU Slovinsko - ČR U 18 14. 3. 2002 Dekam SVN 0:3 CZE
MU Slovinsko - ČR U 18 12. 3. 2002 Ilirska Bistrica SVN 3:0 CZE
Memoriál Václava Ježka U18 2001 11. 9. 2001 Lázně Bohdaneč CZE 1:0 SVN
2 mezistátní utkání ČR "18"-Slovinsko "18" 10. 8. 1994 Nymburk CZE 0:0 SVN
2 mezistátní utkání ČR "18"-Slovinsko "18" 9. 8. 1994 Nymburk CZE 3:1 SVN
Spojené arabské emiráty
6 6-0-0 15:1
Přípravný turnaj U18 v Izraeli 29. 11. 2022 Shefayim CZE 3:1 UAE
Memoriál V. Ježka 2018 22. 8. 2018 Trutnov CZE 1:0 UAE
Mezinárodní přátelská utkání U18 26. 11. 2016 Dubaj UAE 0:3 CZE
Mezinárodní přátelská utkání U18 24. 11. 2016 Dubaj UAE 0:1 CZE
Memoriál Václava Ježka U18 2016 16. 8. 2016 Rokycany CZE 1:0 UAE
Slovakia Cup U18 2014 29. 4. 2014 Partizánske CZE 6:0 UAE
Srbsko
4 2-1-1 5:4
Mezinárodní přátelská utkání U18 18. 5. 2017 SRB 3:1 CZE
Mezinárodní přátelská utkání U18 16. 5. 2017 SRB 0:2 CZE
MPU ČR - Srbsko 2x 17. 3. 2011 Mikulov CZE 0:0 SRB
MPU ČR - Srbsko 2x 15. 3. 2011 Lanžhot CZE 2:1 SRB
Španělsko
4 2-1-1 5:4
Slovakia Cup U18 2019 23. 5. 2019 ESP 1:2 CZE
Kvalifikace EURO U18 1998 14. 5. 1997 Alcázar de San Juan ESP 0:0 CZE
Kvalifikace EURO U21 1998 7. 5. 1997 České Budějovice CZE 1:2 ESP
Mezinárodní přátelská utkání U18 8. 6. 1994 Cáceres ESP 1:2 CZE
Švédsko
10 7-1-2 18:12
Přípravná utkání reprezentace do 18 let v roce 2023 15. 10. 2023 CZE 4:3 SWE
Přípravný turnaj U18 ve Španělsku 22. 3. 2023 SWE 1:2 CZE
Přípravný zápas U18 se Švédskem 10. 10. 2019 Kravaře CZE 3:1 SWE
Přípravná utkání U18 v Anglii 13. 10. 2018 SWE 0:1 CZE
Memoriál Václava Ježka U18 2006 25. 8. 2006 Čáslav CZE 2:0 SWE
Memoriál Václava Ježka U18 2005 23. 8. 2005 Horní Počernice CZE 1:1 SWE
Memoriál Václava Ježka U18 2004 27. 8. 2004 Lázně Bohdaneč CZE 1:0 SWE
Memoriál Václava Ježka U18 2003 27. 8. 2003 Nymburk CZE 3:2 SWE
Mezistátní turnaj U-18 ve Švédsku 17. 7. 2003 Vinberg SWE 3:1 CZE
Mezinárodní turnaj - Švédsko 21. 7. 2001 Falkenberg SWE 1:0 CZE
Švýcarsko
4 1-2-1 7:7
Mezinárodní přátelská utkání U18 22. 3. 2017 SUI 2:2 CZE
Mezinárodní přátelská utkání U18 29. 10. 2015 Ústí nad Labem CZE 2:1 SUI
Mezinárodní přátelská utkání U18 27. 10. 2015 Teplice CZE 1:2 SUI
Mezinárodní přátelská utkání U18 1. 6. 2005 Broc SUI 2:2 CZE
Turecko
11 4-3-4 18:15
Turnaj Václava Ježka 2023 6. 9. 2023 CZE 3:0 TUR
Přípravný zápas U18 s Tureckem 14. 10. 2019 Havířov CZE 3:0 TUR
Slovakia Cup 2017 U18 25. 4. 2017 CZE 0:1 TUR
Mezinárodní turnaj v Turecku U18 12. 11. 2015 Antalya TUR 0:1 CZE
Turnaj Turecko 14. 11. 2013 Antalya TUR 1:1 CZE
Mezinárodní přátelský turnaj U18 7. 1. 2012 Petrohrad TUR 1:1 CZE
Memoriál Václava Ježka U18 2010 28. 8. 2010 Přelouč TUR 1:4 CZE
Slovakia Cup U18 2009 28. 4. 2009 Nemšová TUR 2:1 CZE
Slovakia Cup U18 2008 28. 4. 2008 Púchov TUR 2:2 CZE
MPU Turecko - ČR 15. 3. 2007 Akcaabat TUR 2:1 CZE
MPU Turecko - ČR 14. 3. 2007 Trabzon TUR 5:1 CZE
Ukrajina
26 11-9-6 39:27
Memoriál Václava Ježka U18 2019 24. 8. 2019 Ústí nad Labem CZE 0:0 pen: 2:3 UKR
Slovakia Cup U18 2019 20. 5. 2019 Zvolen CZE 0:2 UKR
Slovakia Cup 2018 7. 5. 2018 Jaslovské Bohunice UKR 0:3 CZE
Turnaj Václava Ježka 2017 23. 8. 2017 Libčice nad Vltavou UKR 0:3 CZE
Memoriál Václava Ježka U18 2016 19. 8. 2016 Raková CZE 2:0 UKR
Memoriál Václava Ježka U18 2015 21. 8. 2015 Chrudim CZE 2:2 pen: 2:0 UKR
Slovakia Cup U18 2014 28. 4. 2014 Nové Mesto nad Váhom CZE 0:1 UKR
Memoriál Valentina Granatkina 9. 1. 2014 Petrohrad CZE 1:1 pen: : UKR
Memoriál Václava Ježka U18 2013 24. 8. 2013 Jablonec nad Nisou CZE 2:2 pen: 3:4 UKR
Granatkin Memorial 5. 1. 2013 Petrohrad CZE 3:3 UKR
Mezinárodní přátelský turnaj U18 8. 1. 2012 Petrohrad UKR 1:4 CZE
Memoriál Václava Ježka U18 2011 24. 8. 2011 Vyškov CZE 2:1 UKR
Memoriál Václava Ježka U18 2010 25. 8. 2010 Nový Bydžov CZE 0:0 UKR
Slovakia Cup U18 2010 26. 4. 2010 Dolné Vestenice UKR 0:1 CZE
Slovakia Cup U18 2009 30. 4. 2009 Stará Turá UKR 2:1 CZE
Slovakia Cup U18 2008 1. 5. 2008 Kanianka UKR 0:0 CZE
Memoriál Václava Ježka U18 2007 25. 8. 2007 Mnichovo Hradiště CZE 3:1 UKR
Slovakia Cup U18 2007 1. 5. 2007 Jalšové UKR 0:2 CZE
Slovakia Cup U18 2006 25. 4. 2006 Nové Mesto nad Váhom UKR 1:1 CZE
Slovakia Cup U18 2005 25. 4. 2005 Šala UKR 1:0 CZE
Slovakia Cup U18 2004 29. 4. 2004 Ludanice UKR 0:3 CZE
Mezinárodní přátelské utkání ČR - Ukrajina 31. 10. 2002 Sokoleč CZE 0:2 UKR
Mezinárodní přátelské utkání ČR - Ukrajina 29. 10. 2002 Nymburk CZE 0:3 UKR
Memoriál Václava Ježka U18 2001 14. 9. 2001 Brumov CZE 1:1 UKR
EURO U18 2001 25. 6. 2001 Vantaa UKR 2:3 CZE
Kvalifikace EURO U18 1999 6. 10. 1998 Borispol UKR 1:2 CZE
USA
8 2-1-5 11:17
Turnaj Václava Ježka 2023 10. 9. 2023 CZE 2:0 USA
Turnaj Václava Ježka 2022 25. 9. 2022 Dolní Němčí CZE 1:4 USA
Memoriál V. Ježka 2018 24. 8. 2018 Vrchlabí CZE 1:1 USA
Slovakia Cup 2018 10. 5. 2018 Jaslovské Bohunice CZE 3:1 USA
Memoriál Václava Ježka U18 2016 20. 8. 2016 Plzeň CZE 2:4 USA
Memoriál Václava Ježka U18 2014 21. 8. 2014 Zlín CZE 2:3 USA
Turnaj v Limoges 11. 10. 2013 Limoges USA 1:0 CZE
Mezinárodní turnaj v Portugalsku 21. 5. 2013 Lisabon CZE 0:3 USA
Wales
2 0-0-2 2:4
Mezinárodní přátelská utkání U18 10. 3. 2016 WAL 1:0 CZE
Mezinárodní přátelská utkání U18 8. 3. 2016 WAL 3:2 CZE
země
zápasů
v-r-p
skóre
Albánie
1
0-0-1
1:2
Anglie
5
2-1-2
9:6
Arménie
2
1-0-1
5:5
Ázerbájdžán
2
1-1-0
3:1
Belgie
16
9-4-3
36:22
Bělorusko
5
3-1-1
13:6
Bosna a Hercegovina
2
2-0-0
6:1
Bulharsko
2
1-1-0
4:2
Černá Hora
6
5-1-0
16:3
Dánsko
11
4-4-3
20:16
Estonsko
1
1-0-0
2:0
Finsko
10
6-1-3
21:17
Francie
7
1-1-5
3:12
Gruzie
2
0-1-1
3:4
Chorvatsko
12
1-3-8
12:20
Irsko
11
9-0-2
22:10
Island
2
2-0-0
5:0
Itálie
15
7-4-4
22:24
Izrael
3
1-0-2
5:9
Japonsko
9
5-0-4
17:14
Jugoslávie
3
2-1-0
4:2
Kanada
1
1-0-0
3:2
Kazachstán
1
1-0-0
2:0
Korejská republika
1
0-0-1
1:4
Kypr
1
1-0-0
4:1
Kypr
1
1-0-0
2:1
Litva
2
2-0-0
6:0
Lotyšsko
3
3-0-0
9:1
Maďarsko
13
8-3-2
28:15
Malta
1
1-0-0
4:0
Moldavsko
1
1-0-0
5:0
Německo
10
4-2-4
20:22
Nizozemsko
8
1-2-5
9:15
Norsko
16
9-3-4
27:14
Polsko
23
11-4-8
27:27
Portugalsko
14
1-4-9
12:29
Rakousko
12
7-3-2
20:13
Rumunsko
3
2-0-1
8:5
Rusko
9
1-4-4
10:18
Řecko
5
1-2-2
6:7
Saudská Arábie
1
1-0-0
2:1
Severní Irsko
1
0-0-1
0:1
Severní Makedonie
1
1-0-0
2:1
Slovensko
24
10-8-6
38:32
Slovinsko
17
9-6-2
23:12
Spojené arabské emiráty
6
6-0-0
15:1
Srbsko
4
2-1-1
5:4
Španělsko
4
2-1-1
5:4
Švédsko
10
7-1-2
18:12
Švýcarsko
4
1-2-1
7:7
Turecko
11
4-3-4
18:15
Ukrajina
26
11-9-6
39:27
USA
8
2-1-5
11:17
Wales
2
0-0-2
2:4