Česko 17 - Bilance dle soupeřů

Země Zápasy V-R-P Skóre
Albánie
4 3-0-1 15:3
Kvalifikace ME hráčů do 17 let 2024 - základní fáze 18. 11. 2023 CZE 6:1 ALB
Kvalifikace ME U17 - základní fáze 23. 10. 2018 CZE 6:0 ALB
Kvalifikace EURO U17 2014 Elitní fáze 31. 3. 2014 Stonky ALB 0:2 CZE
Turnaj v Maďarsku 31. 7. 2013 Ráckeve CZE 1:2 ALB
Alžírsko
1 0-1-0 1:1
Mezinárodní turnaj 29. 3. 1994 Cervia ALG 1:1 CZE
Andorra
2 2-0-0 6:0
Kvalifikace EURO U17 2015 1. fáze 27. 9. 2014 Andorra la Vella CZE 1:0 AND
Kvalifikace EURO U17 2006 1. fáze 25. 9. 2005 Andorra la Vella AND 0:5 CZE
Anglie
11 1-3-7 8:21
Syrenka Cup 2022 23. 9. 2022 Blonie ENG 3:0 CZE
Turnaj U17 v Anglii 2019 19. 11. 2019 Solihull ENG 2:0 CZE
Turnaj UEFA v Irsku 14. 11. 2018 Dublin CZE 0:0 ENG
Kvalifikace ME 2017 U17 - elitní fáze 23. 3. 2017 ENG 5:3 CZE
U17 turnaj 27. 8. 2014 St. George's Park ENG 1:1 CZE
Kvalifikace EURO U17 2014 Elitní fáze 26. 3. 2014 Stonky ENG 1:0 CZE
Turnaj U-17 v Anglii 26. 8. 2011 Bishops Stortford CZE 1:0 ENG
EURO U17 2010 18. 5. 2010 Vaduz ENG 3:1 CZE
Kvalifikace EURO U17 2003 Elitní fáze 12. 3. 2003 Chester ENG 2:0 CZE
ME U 17 - Dánsko 11. 7. 2002 Birmingham ENG 2:0 CZE
Turnaj U17 září 2001 Česko 5. 9. 2000 Nymburk CZE 2:2 ENG
Arménie
3 2-1-0 13:2
Kvalifikace ME 2018 U17 - základní fáze 13. 10. 2017 Letohrad CZE 7:0 ARM
Kvalifikace EURO U17 2011 1. fáze 24. 9. 2010 Reykjavík CZE 1:1 ARM
Kvalifikace EURO U17 2008 1. fáze 4. 10. 2007 Hrádek nad Nisou CZE 5:1 ARM
Austrálie
1 0-1-0 0:0
Přípravný turnaj U17 v Turecku 10. 2. 2023 CZE 0:0 AUS
Ázerbájdžán
1 1-0-0 2:0
Kvalifikace ME U17 - základní fáze 26. 10. 2018 CZE 2:0 AZE
Belgie
14 6-4-4 24:19
Mistrovství Evropy U17 v Irsku 2019 3. 5. 2019 Dublin CZE 1:1 BEL
EURO U17 2015 9. 5. 2015 Sozopol CZE 0:3 BEL
Turnaj v Maďarsku 7. 8. 2010 Dunavarsány BEL 2:1 CZE
Kvalifikace EURO U17 2009 Elitní fáze 14. 3. 2009 Benidorm BEL 2:2 CZE
Syrenka cup 28. 8. 2008 Radom BEL 3:4 CZE
EURO U17 2006 8. 5. 2006 Grevenmacher BEL 1:3 CZE
MT U17 La Manga 2. 3. 2006 La Manga BEL 1:1 CZE
Kvalifikační turnaj ME U-17 22. 10. 2003 Maasmechelen BEL 2:1 CZE
Kvalifikace EURO U17 2003 1. fáze 28. 10. 2002 Peyia BEL 1:1 CZE
Kvalifikace EURO U17 2002 1. fáze 29. 9. 2001 Levice BEL 0:3 CZE
MT ve Švédsku 21. 7. 2000 Tvääker BEL 0:3 CZE
MU Belgie - ČR "17" 16. 3. 2000 La Ville de Huy BEL 1:2 CZE
MU Belgie - ČR "17" 14. 3. 2000 Prayon BEL 0:1 CZE
Mezinárodní turnaj 31. 3. 1994 Cervia BEL 2:1 CZE
Bělorusko
5 3-2-0 6:1
Kvalifikace ME hráčů do 17 let 2024 - elitní fáze 20. 3. 2024 BLR 0:1 CZE
Development Cup U17 2015 19. 1. 2015 Minsk BLR 0:0 CZE
Kvalifikace EURO U17 2012 Elitní fáze 29. 3. 2012 Esch-sur-Alzette BLR 0:0 CZE
Kvalifikace EURO U17 2010 1. fáze 5. 9. 2009 Minsk CZE 1:0 BLR
Syrenka cup 30. 8. 2008 Radom BLR 1:4 CZE
Bosna a Hercegovina
6 4-1-1 16:7
Kvalifikace ME hráčů do 17 let 2024 - elitní fáze 23. 3. 2024 CZE 2:0 BIH
Kvalifikace ME U17 2020 - základní fáze 1. 10. 2019 Salo CZE 4:1 BIH
Kvalifikace ME 2017 U17 - elitní fáze 25. 3. 2017 BIH 2:1 CZE
Kvalifikace EURO U17 2015 Elitní fáze 22. 3. 2015 Tatabanya CZE 2:2 BIH
Kvalifikace EURO U17 2009 1. fáze 22. 9. 2008 Bük BIH 1:2 CZE
Kvalifikační turnaj ME U-17 20. 10. 2003 Maasmechelen BIH 1:5 CZE
Brazílie
1 0-1-0 1:1
ME U 17 - Dánsko 8. 7. 2002 Oxford BRA 1:1 CZE
Bulharsko
1 1-0-0 3:1
Turnaj v Rumunsku 30. 8. 2013 Bukurešť CZE 3:1 BUL
Černá Hora
6 4-1-1 11:3
Kvalifikace ME hráčů do 17 let 2024 - základní fáze 15. 11. 2023 MNE 0:4 CZE
Přípravné zápasy s Černou Horou 21. 9. 2017 Kroměříž CZE 2:0 MNE
Přípravné zápasy s Černou Horou 19. 9. 2017 Staré Město CZE 1:0 MNE
Přátelská mezistátní utkání U17 6. 12. 2016 Podgorica MNE 2:1 CZE
Přátelská mezistátní utkání U17 4. 12. 2016 Podgorica MNE 1:1 CZE
Kvalifikace EURO U17 2013 1. fáze 27. 9. 2012 Lanžhot MNE 0:2 CZE
Čína
1 1-0-0 10:0
Development Cup U17 2015 18. 1. 2015 Minsk CZE 10:0 CHN
Dánsko
14 7-3-4 23:21
Mistrovství Evropy hráčů do 17 let 2024 29. 5. 2024 CZE 1:1 pen: 3:5 DEN
Turnaj U17 v Anglii 2019 17. 11. 2019 Burton upon Trent CZE 1:3 DEN
Elitní fáze kvalifikace ME 2016 reprezentace do 17 let 2. 4. 2016 Zlín DEN 2:3 CZE
Kvalifikace EURO U17 2015 1. fáze 30. 9. 2014 Andorra la Vella DEN 0:1 CZE
Kvalifikace EURO U17 2013 1. fáze 3. 9. 2012 Mikulov CZE 3:0 DEN
U-17 La Manga turnaj 4. 2. 2010 La Manga CZE 2:2 DEN
Syrenka cup 29. 8. 2008 Radom DEN 1:1 CZE
Kvalifikace EURO U17 2006 Elitní fáze 2. 4. 2006 Aksu DEN 0:2 CZE
Kvalifikace EURO U17 2005 1. fáze 28. 9. 2004 Mikulov CZE 2:0 DEN
Mezistátní turnaj U-17 v Polsku 3. 9. 2003 Swiecie DEN 1:2 CZE
MT "SYRENKA CUP" 5. 9. 2002 Glinojech DEN 0:3 CZE
MT "U 17" - SYRENA CUP 5. 9. 2001 Bialej Podlaskiej DEN 3:2 CZE
MT Piešťany 6. 5. 2000 Piešťany DEN 4:0 CZE
MT Piešťany 4. 5. 2000 Nitra DEN 4:0 CZE
Estonsko
3 3-0-0 12:0
Přípravná utkání reprezentace do 17 let v roce 2023 15. 10. 2023 EST 0:3 CZE
Přípravná utkání reprezentace do 17 let v roce 2023 12. 10. 2023 EST 0:3 CZE
Kvalifikace EURO U17 2003 1. fáze 26. 10. 2002 Peyia EST 0:6 CZE
Faerské ostrovy
1 0-0-1 0:2
Kvalifikace ME 2017 hráčů do 17 let - 1. fáze 21. 10. 2016 FRO 2:0 CZE
Finsko
7 3-4-0 11:7
Kvalifikace ME U17 2020 - základní fáze 25. 9. 2019 Salo FIN 0:0 CZE
Turnaj U17 v Rakousku 3. 9. 2017 Matrei CZE 1:1 FIN
Development Cup U17 2015 23. 1. 2015 Minsk CZE 2:1 FIN
MPU ČR - Finsko 2x 8. 10. 2009 Český Dub CZE 5:3 FIN
MPU ČR - Finsko 2x 6. 10. 2009 Český Dub CZE 1:1 FIN
MT U17 La Manga 28. 2. 2006 La Manga FIN 0:1 CZE
MT "U 17" - SYRENA CUP 7. 9. 2001 Parczewie FIN 1:1 CZE
Francie
11 2-3-6 7:19
Mistrovství Evropy U17 v Irsku 2019 12. 5. 2019 Dublin FRA 6:1 CZE
Přátelská mezistátní utkání U17 23. 9. 2016 FRA 2:0 CZE
Přátelská mezistátní utkání U17 21. 9. 2016 FRA 0:0 CZE
Přátelská mezistátní utkání U17 17. 9. 2015 Ploufragan FRA 1:1 CZE
Přátelská mezistátní utkání U17 15. 9. 2015 Bégard FRA 0:1 CZE
Kvalifikace EURO U17 2014 1. fáze 27. 10. 2013 Shefayim CZE 0:3 FRA
MPU Francie 2x 7. 12. 2006 Castanet Tolosan FRA 1:1 CZE
MPU Francie 2x 5. 12. 2006 Balma FRA 1:2 CZE
Kvalifikace EURO U17 2006 Elitní fáze 29. 3. 2006 Aksu FRA 3:1 CZE
Přátelská mezistátní utkání U17 5. 2. 2003 FRA 1:0 CZE
MT "U 17" 12. 9. 1997 Poděbrady CZE 0:1 FRA
Ghana
1 0-1-0 3:3
Meridian Cup U17 2001 27. 1. 2001 Bisceglie GHA 3:3 CZE
Gibraltar
1 1-0-0 9:1
Kvalifikace EURO U17 2016 1. fáze 28. 10. 2015 Balzers GIB 1:9 CZE
Gruzie
3 1-0-2 4:5
Kvalifikace ME U17 2022 - elitní fáze 26. 3. 2022 Falkirk GEO 2:1 CZE
Kvalifikace EURO U17 2010 Elitní fáze 25. 3. 2010 Lanžhot CZE 0:1 GEO
Kvalifikace EURO U17 2009 1. fáze 24. 9. 2008 Bük GEO 2:3 CZE
Chorvatsko
19 6-7-6 34:34
Telki Cup 2019 12. 8. 2019 Telki CZE 0:3 CRO
Telki Cup 2018 7. 8. 2018 CRO 3:1 CZE
Telki Cup 2017 2. 8. 2017 Telki CRO 4:1 CZE
Kvalifikace EURO U17 2016 1. fáze 31. 10. 2015 Balzers CZE 2:2 CRO
Telki Cup 2015 4. 8. 2015 Telki CZE 4:0 CRO
Turnaj v Maďarsku 2. 8. 2013 Dabas CZE 2:0 CRO
Mezinárodní turnaj U-17 Maďarsko 1. 8. 2012 Dunavarsány CRO 3:0 CZE
MPU ČR - Chorvatsko U-17 29. 9. 2011 Mikulov CZE 0:1 CRO
MPU ČR - Chorvatsko U-17 27. 9. 2011 Lanžhot CZE 3:3 CRO
Mezinárodní turnaj U-17 5. 8. 2009 Telki CRO 1:2 CZE
Syrenka Cup U-17 28. 8. 2007 Tczew CRO 3:3 pen: 4:3 CZE
Mezinárodní turnaj - Toyota International FC 13. 8. 2006 CRO 0:4 CZE
MT U-17 Maďarsko 7. 8. 2005 Ráckeve CRO 2:2 pen: 4:5 CZE
Mezinárodní turnaj v Maďarsku 14. 8. 2003 Harta CRO 0:3 CZE
MT U 17 7. 8. 2002 Valocsa CRO 3:0 CZE
MT "Rackeve" 31. 7. 2001 Marcali CRO 2:2 CZE
MT "U 17-Nymburk" 14. 9. 1999 Český Dub CZE 2:2 CRO
MT "U 17" - Piešťany 29. 4. 1998 Galanta CRO 0:1 CZE
MT "U 17" 9. 9. 1997 Horky u Benátek CZE 2:2 CRO
Irsko
6 3-1-2 8:8
Mistrovství Evropy U17 v Irsku 2019 6. 5. 2019 Waterford IRL 1:1 CZE
Turnaj UEFA v Irsku 11. 11. 2018 Dublin IRL 2:3 CZE
Kvalifikace EURO U17 2012 1. fáze 21. 10. 2011 Almaty CZE 1:0 IRL
Mezinárodní turnaj v Maďarsku 18. 8. 2003 Miske IRL 2:0 CZE
MT Irsko - ČR "17" 6. 2. 2002 Dublin IRL 2:1 CZE
MT Irsko - ČR "17" 4. 2. 2002 Dublin IRL 1:2 CZE
Island
2 2-0-0 8:3
Kvalifikace EURO U17 2011 1. fáze 22. 9. 2010 Reykjavík ISL 2:4 CZE
Kvalifikace EURO U17 2006 1. fáze 27. 9. 2005 Andorra la Vella ISL 1:4 CZE
Itálie
16 7-1-8 22:21
Přípravné zápasy s Itálií 15. 2. 2018 Olomouc CZE 1:2 ITA
Přípravné zápasy s Itálií 13. 2. 2018 Olomouc CZE 1:2 ITA
U17 turnaj 29. 8. 2014 St. George's Park ITA 1:0 CZE
Kvalifikace EURO U17 2014 Elitní fáze 28. 3. 2014 Zlín CZE 2:1 ITA
MPU U-17 Itálie - ČR 17. 5. 2012 Ridanna ITA 1:1 CZE
MPU U-17 Itálie - ČR 15. 5. 2012 Ridanna ITA 0:2 CZE
Turnaj U-17 v Anglii 28. 8. 2011 Cambridge CZE 1:2 ITA
Kvalifikace EURO U17 2011 Elitní fáze 11. 3. 2011 Lecce ITA 1:2 CZE
Kvalifikace EURO U17 2008 1. fáze 7. 10. 2007 Český Dub CZE 1:2 ITA
Kvalifikace EURO U17 2007 Elitní fáze 24. 3. 2007 Montereale ITA 2:1 CZE
MPU U-17 ČR vs. Itálie 27. 10. 2005 Hořovice CZE 2:0 ITA
MPU U-17 ČR vs. Itálie 25. 10. 2005 Rokycany CZE 3:2 ITA
Přátelská mezistátní utkání U17 24. 11. 2004 ITA 1:2 CZE
ME U 17 - Dánsko 14. 7. 2002 Oxford ITA 0:2 CZE
MT "U 17" - Piešťany 27. 4. 1998 Leopoldov ITA 2:1 CZE
Přátelská mezistátní utkání U17 19. 1. 1994 Cervia ITA 2:0 CZE
Izrael
7 3-2-2 8:7
Kvalifikace ME U17 2019 - elitní fáze 20. 3. 2019 Alphen a/d Rijn ISR 0:1 CZE
Kvalifikace ME 2018 U17 - základní fáze 16. 10. 2017 Letohrad CZE 0:2 ISR
Kvalifikace EURO U17 2014 1. fáze 22. 10. 2013 Tel Aviv CZE 4:2 ISR
Kvalifikace EURO U17 2013 Elitní fáze 22. 3. 2013 Egerkingen CZE 1:1 ISR
Turnaj v Maďarsku 5. 8. 2010 Dunavarsány ISR 0:0 pen: 6:5 CZE
Mezinárodní turnaj U-17 "Ráckeve" 5. 8. 2006 Miske ISR 0:2 CZE
Mezinárodní turnaj "U17" - Piešťany 29. 4. 1997 Nové Mesto nad Váhom ISR 2:0 CZE
Japonsko
2 0-0-2 1:7
Mezinárodní turnaj U17 2013 Dubaj 6. 1. 2013 Dubaj CZE 1:3 JPN
Mezinárodní turnaj - Toyota International FC 11. 8. 2006 JPN 4:0 CZE
Jugoslávie
4 1-0-3 5:10
PMU Holandsko - ČR "17" 29. 4. 2002 Nakskov YUG 3:1 CZE
MT "Rackeve" 4. 8. 2001 Hevíz YUG 2:3 CZE
Turnaj U17 květen 2001 Slovensko 8. 5. 2001 Chynorany YUG 3:1 CZE
MT Piešťany 5. 5. 2000 Topoľčany YUG 2:0 CZE
Kamerun
1 1-0-0 3:1
Meridian Cup U17 2001 31. 1. 2001 Trani CMR 1:3 CZE
Katar
2 2-0-0 6:0
PU ČR "17" vs. Katar "17" 24. 4. 2003 Sokoleč CZE 2:0 QAT
PU ČR "17" vs. Katar "17" 22. 4. 2003 Dobrovice CZE 4:0 QAT
Kazachstán
2 2-0-0 5:0
Kvalifikace EURO U17 2012 1. fáze 19. 10. 2011 Almaty CZE 2:0 KAZ
Kvalifikace EURO U17 2009 Elitní fáze 12. 3. 2009 La Nucia KAZ 0:3 CZE
Kostarika
1 1-0-0 1:0
MT Rakousko 24. 8. 1997 Hard CRC 0:1 CZE
Kypr
5 4-1-0 22:4
Mistrovství Evropy hráčů do 17 let 2024 20. 5. 2024 CYP 0:5 CZE
Telki Cup 2019 8. 8. 2019 CYP 2:5 CZE
Kvalifikace EURO U17 2008 1. fáze 2. 10. 2007 Benátky nad Jizerou CZE 8:0 CYP
Kvalifikace EURO U17 2003 1. fáze 24. 10. 2002 Chloraka CYP 1:3 CZE
MT Piešťany 2. 5. 2000 Jaslovské Bohunice CYP 1:1 CZE
Lichtenštejnsko
4 4-0-0 18:1
Kvalifikace EURO U17 2016 1. fáze 26. 10. 2015 Eschen LIE 0:4 CZE
Kvalifikace EURO U17 2014 1. fáze 24. 10. 2013 Shefayim CZE 3:0 LIE
Kvalifikace EURO U17 2012 1. fáze 21. 10. 2011 Almaty CZE 6:0 LIE
Kvalifikační turnaj ME U-17 18. 10. 2003 Bocholt LIE 1:5 CZE
Litva
1 1-0-0 4:0
Kvalifikace ME U17 2022 - základní fáze 26. 9. 2021 Riga CZE 4:0 LTU
Lotyšsko
2 2-0-0 3:0
Kvalifikace ME U17 2022 - základní fáze 23. 9. 2021 Jelgava LVA 0:1 CZE
Kvalifikace EURO U17 2005 Elitní fáze 30. 3. 2005 Weingarten LVA 0:2 CZE
Lucembursko
4 4-0-0 13:1
Kvalifikace ME 2017 hráčů do 17 let - 1. fáze 23. 10. 2016 LUX 0:2 CZE
Kvalifikace EURO U17 2012 Elitní fáze 26. 3. 2012 Esch-sur-Alzette CZE 2:1 LUX
Kvalifikace EURO U17 2007 1. fáze 19. 9. 2006 Kravaře CZE 2:0 LUX
Kvalifikace EURO U17 2002 1. fáze 1. 10. 2001 Zlatá Mořice LUX 0:7 CZE
Maďarsko
19 11-6-2 34:13
Pinatar Cup U17 2020 5. 2. 2020 Murcia CZE 3:2 HUN
Telki Cup 2019 10. 8. 2019 HUN 0:2 CZE
Telki Cup 2018 5. 8. 2018 CZE 0:0 HUN
Telki Cup 2017 29. 7. 2017 Telki HUN 0:0 CZE
Turnaj v Maďarsku - U17 1. 8. 2016 HUN 0:2 CZE
Telki Cup 2015 6. 8. 2015 Telki HUN 0:3 CZE
Kvalifikace EURO U17 2015 Elitní fáze 20. 3. 2015 Telki HUN 0:1 CZE
U-17 MPU Maďarsko - ČR 30. 11. 2011 Telki HUN 1:1 CZE
U-17 MPU Maďarsko - ČR 29. 11. 2011 Telki HUN 3:2 CZE
Kvalifikace EURO U17 2009 1. fáze 27. 9. 2008 Szambothely HUN 0:0 CZE
Turnaj U-17 4. 8. 2007 Kalocsa HUN 0:1 CZE
Mezinárodní turnaj U-17 Syrenka Cup 2. 9. 2004 Przasnysz HUN 1:1 pen: 3:4 CZE
MT Maďarsko U 17 8. 8. 2004 Ráckeve HUN 2:1 CZE
Kvalifikace EURO U17 2004 Elitní fáze 29. 3. 2004 Cádiz HUN 0:2 CZE
MT "SYRENKA CUP" 6. 9. 2002 HUN 1:4 CZE
MT "U 17-Nymburk" 16. 9. 1999 Čáslav CZE 4:0 HUN
MT "Nymburk" 8. 9. 1998 Turnov CZE 3:1 HUN
MT "U 17" 13. 9. 1997 Mnichovo Hradiště CZE 2:2 pen: 2:4 HUN
Mezinárodní turnaj "U17" - Piešťany 1. 5. 1997 Chynorany HUN 0:2 CZE
Mali
1 1-0-0 3:0
Meridian Cup U17 2001 2. 2. 2001 Bionto MLI 0:3 CZE
Malta
4 4-0-0 21:2
Kvalifikace ME U17 2023 - základní fáze 22. 10. 2022 Ta' Qali CZE 5:0 MLT
Přátelská mezistátní utkání U17 25. 8. 2016 Mikulov CZE 6:1 MLT
Přátelská mezistátní utkání U17 23. 8. 2016 Kyjov CZE 2:0 MLT
Mezinárodní turnaj U-17 Maďarsko 5. 8. 2012 Ráckeve CZE 8:1 MLT
Maroko
1 0-1-0 0:0
Přípravný turnaj U17 v Turecku 16. 2. 2023 CZE 0:0 MAR
Mexiko
1 0-0-1 1:2
Syrenka Cup 2022 27. 9. 2022 Blonie MEX 2:1 CZE
Moldavsko
4 2-2-0 9:3
Syrenka Cup 2021 7. 9. 2021 Starogard Gdański CZE 5:0 MDA
Kvalifikace ME U17 2020 - základní fáze 28. 9. 2019 Parainen CZE 0:0 MDA
Development Cup U17 2015 21. 1. 2015 Minsk CZE 1:1 MDA
PMU Holandsko - ČR "17" 1. 5. 2002 Nykobing MDA 2:3 CZE
Německo
18 5-7-6 23:26
Kvalifikace ME U17 2022 - elitní fáze 29. 3. 2022 Hamilton CZE 2:5 GER
Turnaj UEFA v Irsku 8. 11. 2018 Dublin CZE 1:1 GER
EURO U17 2015 12. 5. 2015 St. Zagora GER 4:0 CZE
MPU U-17 Německo - ČR 2x 8. 11. 2012 Plavno GER 2:2 CZE
MPU U-17 Německo - ČR 2x 6. 11. 2012 Schöneck GER 0:1 CZE
EURO U17 2011 6. 5. 2011 Smeredevo GER 1:1 CZE
MPU U-17 Německo - ČR 2x 16. 10. 2008 Fulda GER 1:2 CZE
MPU U-17 Německo - ČR 2x 15. 10. 2008 Fulda GER 1:0 CZE
EURO U17 2006 5. 5. 2006 Grevenmacher GER 0:0 CZE
Kvalifikace EURO U17 2005 Elitní fáze 26. 3. 2005 Weingarten GER 2:1 CZE
Přátelská mezistátní utkání U17 22. 3. 2001 Kitzingen GER 1:1 CZE
Přátelská mezistátní utkání U17 20. 3. 2001 Hassfurt GER 0:0 CZE
MT Piešťany 1. 5. 2000 Galanta GER 0:4 CZE
MT "U 17-Nymburk" 18. 9. 1999 Lázně Bohdaneč CZE 3:3 pen: 4:3 GER
Přátelská mezistátní utkání U17 10. 3. 1999 Slaný CZE 0:2 GER
MU SRN - ČR "17" 15. 10. 1997 Regensburg GER 0:2 CZE
MU SRN - ČR "17" 14. 10. 1997 Regensburg GER 2:3 CZE
MT Rakousko 22. 8. 1997 Hard GER 1:0 CZE
Nigérie
1 0-1-0 1:1
Meridian Cup U17 2001 29. 1. 2001 Barletta NGA 1:1 CZE
Nizozemsko
11 7-1-3 17:10
Turnaj U17 ve Španělsku 15. 11. 2021 Albir NED 0:1 CZE
Kvalifikace ME U17 2019 - elitní fáze 26. 3. 2019 's-Gravenzande CZE 2:5 NED
EURO U17 2011 9. 5. 2011 Bělěhrad NED 0:0 CZE
Kvalifikace EURO U17 2010 Elitní fáze 30. 3. 2010 Břeclav CZE 1:0 NED
U-17 La Manga turnaj 6. 2. 2010 La Manga CZE 1:3 NED
U-17 La Manga 10. 2. 2009 La Manga NED 0:4 CZE
Turnaj La Manga 4. 2. 2008 La Manga NED 0:1 CZE
Turnaj La Manga 5. 2. 2007 La Manga NED 1:0 CZE
Kvalifikace EURO U17 2005 Elitní fáze 28. 3. 2005 Forst NED 1:2 CZE
Přátelská mezistátní utkání U17 21. 4. 2004 Praha CZE 1:0 NED
Přátelská mezistátní utkání U17 10. 4. 2002 Zwolle NED 0:4 CZE
Norsko
14 10-4-0 26:9
Přípravný turnaj hráčů do 17 let ve Španělsku 6. 2. 2024 NOR 1:3 CZE
Turnaj U17 ve Španělsku 11. 11. 2021 Albir NOR 0:1 CZE
Turnaj La Manga U17 - 2019 7. 2. 2019 NOR 0:1 CZE
Kvalifikace ME U17 - základní fáze 29. 10. 2018 NOR 0:1 CZE
Turnaj La Manga 2017 U17 11. 2. 2017 CZE 2:0 NOR
La Manga 2016 10. 2. 2016 La Manga NOR 1:2 CZE
La Manga turnaj 12. 2. 2012 La Manga NOR 1:3 CZE
U-17 La Manga turnaj 8. 2. 2010 La Manga NOR 3:3 CZE
U-17 La Manga 12. 2. 2009 La Manga NOR 1:6 CZE
Turnaj La Manga 7. 2. 2008 La Manga NOR 1:1 CZE
Syrenka Cup U-17 29. 8. 2007 Gdaňsk NOR 0:1 CZE
Turnaj La Manga 9. 2. 2007 La Manga NOR 0:1 CZE
MT U17 La Manga 26. 2. 2006 La Manga NOR 1:1 CZE
MT ve Švédsku 19. 7. 2000 Stafsinge NOR 0:0 CZE
Nový Zéland
1 1-0-0 1:0
FIFA U-17 Mistrovství světa 2011 22. 6. 2011 Torreon NZL 0:1 CZE
Polsko
24 7-8-9 33:35
Kvalifikace ME hráčů do 17 let 2024 - elitní fáze 26. 3. 2024 CZE 1:2 POL
Přípravný turnaj hráčů do 17 let ve Španělsku 8. 2. 2024 POL 3:4 CZE
Kvalifikace ME U17 2023 - elitní fáze 22. 3. 2023 POL 1:0 CZE
Turnaj U17 ve Španělsku 13. 11. 2021 Albir POL 3:0 CZE
Turnaj La Manga 2017 U17 9. 2. 2017 POL 3:1 CZE
Kvalifikace EURO U17 2013 Elitní fáze 24. 3. 2013 Egerkingen CZE 1:1 POL
Kvalifikace EURO U17 2012 Elitní fáze 24. 3. 2012 Esch-sur-Alzette CZE 0:2 POL
Mezinárodní turnaj U-17 6. 8. 2009 Telki POL 1:1 pen: 4:5 CZE
Mezinárodní turnaj U-17 10. 8. 2008 Maďarsko POL 1:3 CZE
Turnaj La Manga 7. 2. 2007 La Manga POL 1:1 CZE
Mezinárodní turnaj U-17 "Ráckeve" 2. 8. 2006 Miske POL 2:0 CZE
MT U-17 Maďarsko 4. 8. 2005 Hajós POL 0:4 CZE
Mezinárodní turnaj U-17 Syrenka Cup 4. 9. 2004 Ciechanów POL 1:3pp CZE
MT Maďarsko U 17 4. 8. 2004 Miske POL 1:0 CZE
Mezistátní turnaj U-17 v Polsku 4. 9. 2003 POL 2:2 pen: 2:4 CZE
Mezinárodní turnaj v Maďarsku 13. 8. 2003 Miske POL 1:1 CZE
MT "SYRENKA CUP" 4. 9. 2002 Ciechanów POL 2:2 CZE
MT U 17 8. 8. 2002 Miske POL 1:0 CZE
MT "U 17" - SYRENA CUP 6. 9. 2001 Tvuow POL 1:2 CZE
MT "Rackeve" 1. 8. 2001 Tapolca POL 1:1 CZE
Turnaj U17 květen 2001 Slovensko 10. 5. 2001 Ludanice POL 0:1 CZE
Turnaj U17 září 2001 Česko 6. 9. 2000 Bělá pod Bezdězem CZE 1:4 POL
Přátelská mezistátní utkání U17 20. 5. 1998 Dankowice POL 1:1 CZE
MT "U 17" 8. 9. 1997 Bělá pod Bezdězem CZE 3:0 POL
Portugalsko
6 0-0-6 2:16
Kvalifikace ME hráčů do 17 let 2024 - základní fáze 21. 11. 2023 CZE 0:2 POR
Kvalifikace ME U17 2023 - elitní fáze 28. 3. 2023 CZE 0:2 POR
Syrenka Cup 2021 3. 9. 2021 Elblag POR 4:1 CZE
U17 turnaj 31. 8. 2014 St. George's Park CZE 0:2 POR
Turnaj U-17 v Anglii 24. 8. 2011 Histon CZE 1:4 POR
Turnaj U17 květen 1999 Portugalsko 20. 5. 1999 Lisabon POR 2:0 CZE
Rakousko
7 2-2-3 10:10
Turnaj U17 v Rakousku 1. 9. 2017 Linec AUT 2:1 CZE
MPU ČR - Rakousko 21. 11. 2013 Třeboň CZE 1:4 AUT
MPU ČR - Rakousko 19. 11. 2013 Třeboň CZE 0:3 AUT
Přátelská mezistátní utkání U17 6. 10. 1999 Eggenburg AUT 1:1 CZE
MT "Nymburk" 10. 9. 1998 Mladá Boleslav CZE 2:0 AUT
MT "U 17" - Piešťany 26. 4. 1998 Vrbová AUT 0:5 CZE
MT Rakousko 21. 8. 1997 Hard AUT 0:0 CZE
Rumunsko
17 7-5-5 28:23
Přípravná utkání reprezentace do 17 let v roce 2023 10. 8. 2023 Most CZE 3:1 ROU
Přípravná utkání reprezentace do 17 let v roce 2023 8. 8. 2023 Most CZE 3:2 ROU
Syrenka Cup 2022 25. 9. 2022 Sulejówek ROU 1:3 CZE
Přípravná utkání ČR U17 s Rumunskem 5. 8. 2022 Tunari ROU 1:1 CZE
Přípravná utkání ČR U17 s Rumunskem 3. 8. 2022 Buftea ROU 2:2 CZE
Syrenka Cup 2021 5. 9. 2021 Elblag CZE 1:3 ROU
Turnaj La Manga U17 - 2019 9. 2. 2019 CZE 2:1 ROU
Kvalifikace EURO U17 2015 1. fáze 25. 9. 2014 Andorra la Vella CZE 2:1 ROU
Turnaj v Rumunsku 26. 8. 2013 Bukurešť CZE 1:2 ROU
EURO U17 2011 3. 5. 2011 Bělěhrad CZE 1:1 ROU
Mezinárodní turnaj U-17 8. 8. 2008 Maďarsko ROU 1:0 CZE
Turnaj U-17 2. 8. 2007 Miske ROU 1:2 CZE
MT U-17 Maďarsko 3. 8. 2005 Kalocsa ROU 1:1 CZE
MT "SYRENKA CUP" 8. 9. 2002 Ciechanów ROU 0:3 CZE
MT U 17 10. 8. 2002 Miske ROU 2:1 CZE
MT U 17 - Piešťany 26. 4. 1999 Horné Srnie ROU 1:0 CZE
Mezinárodní turnaj "U17" - Piešťany 28. 4. 1997 Horné Srnie ROU 2:2 CZE
Rusko
3 1-1-1 5:3
Kvalifikace EURO U17 2013 1. fáze 25. 9. 2012 Kyjov CZE 3:0 RUS
EURO U17 2006 14. 5. 2006 Esch RUS 2:2 pen: 5:3 CZE
Kvalifikace EURO U17 2004 Elitní fáze 31. 3. 2004 Algeciras RUS 1:0 CZE
Řecko
8 6-1-1 15:2
Mistrovství Evropy U17 v Irsku 2019 9. 5. 2019 Wicklow GRE 0:2 CZE
EURO U17 2010 24. 5. 2010 Eschen CZE 0:0 GRE
Mezistátní turnaj U-17 Kanárské ostrovy 26. 1. 2005 Maspalomas GRE 0:3 CZE
Soustředění ČR "17" 21. 3. 2002 Kallithea GRE 0:2 CZE
Soustředění ČR "17" 19. 3. 2002 Panionios GRE 0:1 CZE
Turnaj U17 květen 2001 Slovensko 7. 5. 2001 Nemšová GRE 1:0 CZE
PU ČR "17" - Řecko "17" 24. 6. 1999 Slaný CZE 2:0 GRE
PU ČR "17" - Řecko "17" 22. 6. 1999 Blšany CZE 5:1 GRE
San Marino
2 1-1-0 4:0
Kvalifikace EURO U17 2010 1. fáze 7. 9. 2009 Minsk SMR 0:4 CZE
Mezinárodní turnaj 27. 3. 1994 Cervia SMR 0:0 CZE
Saudská Arábie
1 1-0-0 6:1
Pinatar Cup U17 2020 10. 2. 2020 Murcia CZE 6:1 KSA
Severní Irsko
7 4-2-1 10:4
Kvalifikace ME U17 2023 - základní fáze 19. 10. 2022 Ta' Qali CZE 1:1 NIR
Kvalifikace ME U17 2019 - elitní fáze 23. 3. 2019 's-Gravenzande CZE 2:0 NIR
MPU Severní Irsko - ČR 2x 30. 1. 2014 Castledawson NIR 1:1 CZE
MPU Severní Irsko - ČR 2x 28. 1. 2014 Belfast NIR 1:2 CZE
MT Maďarsko U 17 5. 8. 2004 Kalocsa NIR 0:2 CZE
MPU U-17 Severní Irsko vs. ČR 19. 2. 2004 Londonderry NIR 0:2 CZE
MPU U-17 Severní Irsko vs. ČR 17. 2. 2004 Drumahoe NIR 1:0 CZE
Skotsko
9 3-2-4 12:13
Kvalifikace ME U17 2023 - základní fáze 25. 10. 2022 Ta' Qali SCO 1:5 CZE
Kvalifikace ME U17 2022 - elitní fáze 23. 3. 2022 Falkirk SCO 2:2 CZE
Turnaj v Maďarsku - U17 3. 8. 2016 CZE 0:1 SCO
Elitní fáze kvalifikace ME 2016 reprezentace do 17 let 30. 3. 2016 Zlín CZE 0:2 SCO
Kvalifikace EURO U17 2015 Elitní fáze 25. 3. 2015 Tatabanya CZE 1:0 SCO
Turnaj v Rumunsku 28. 8. 2013 Bukurešť CZE 0:2 SCO
Kvalifikace EURO U17 2011 Elitní fáze 14. 3. 2011 Lecce CZE 1:1 SCO
Kvalifikace EURO U17 2003 Elitní fáze 14. 3. 2003 Chester SCO 3:0 CZE
Turnaj U17 květen 1999 Portugalsko 23. 5. 1999 Lisabon SCO 1:3 CZE
Slovensko
14 8-4-2 25:11
Kvalifikace ME U17 2023 - elitní fáze 25. 3. 2023 CZE 3:0 SVK
Telki Cup 2017 31. 7. 2017 Telki CZE 5:2 SVK
La Manga turnaj 10. 2. 2012 La Manga SVK 1:2 CZE
Kvalifikace EURO U17 2011 Elitní fáze 9. 3. 2011 Lecce SVK 0:1 CZE
Kvalifikace EURO U17 2008 Elitní fáze 31. 3. 2008 Kragujevac SVK 2:1 CZE
Kvalifikace EURO U17 2007 Elitní fáze 29. 3. 2007 Fontanafredda SVK 0:3 CZE
Mezistátní turnaj U-17 v Polsku 6. 9. 2003 Grudziadz SVK 2:1 CZE
Kvalifikace EURO U17 2003 Elitní fáze 16. 3. 2003 Liverpool SVK 0:3 CZE
Kvalifikace EURO U17 2002 1. fáze 3. 10. 2001 Zlatá Mořice SVK 2:2 CZE
Turnaj U17 září 2001 Česko 9. 9. 2000 Lázně Bohdaneč CZE 1:1 pen: 5:3 SVK
MU Slovensko-ČR, ČR - Slovensko "17" 5. 4. 2000 Šardice CZE 1:0 SVK
MU Slovensko-ČR, ČR - Slovensko "17" 4. 4. 2000 Bzenec CZE 1:0 SVK
Mezistátní utkání Slovensko - Česká republika 9. 3. 1994 Holubice SVK 1:1 CZE
Mezistátní utkání Slovensko - Česká republika 8. 3. 1994 Blatná SVK 0:0 CZE
Slovinsko
9 6-2-1 18:6
Kvalifikace ME 2017 U17 - elitní fáze 28. 3. 2017 CZE 2:2 SVN
EURO U17 2015 6. 5. 2015 Sliven CZE 1:0 SVN
Kvalifikace EURO U17 2007 1. fáze 21. 9. 2006 Opava CZE 0:0 SVN
Kvalifikace EURO U17 2005 1. fáze 26. 9. 2004 Šardice CZE 3:0 SVN
2 MU Slovinsko - ČR "17" 24. 8. 2000 Třebíč CZE 4:0 SVN
2 MU Slovinsko - ČR "17" 22. 8. 2000 Velké Meziříčí CZE 4:3 SVN
MU ČR "17" - Slovinsko "17" 4. 8. 1999 Lanžhot CZE 2:0 SVN
MU ČR "17" - Slovinsko "17" 3. 8. 1999 Poštorná CZE 2:0 SVN
Přátelská mezistátní utkání U17 17. 5. 1994 Šmartno SVN 1:0 CZE
Spojené arabské emiráty
1 1-0-0 4:0
Mezinárodní turnaj U17 2013 Dubaj 8. 1. 2013 Dubaj UAE 0:4 CZE
Srbsko
17 6-3-8 22:25
Mistrovství Evropy hráčů do 17 let 2024 26. 5. 2024 CZE 4:3 SRB
Kvalifikace ME 2018 U17 - elitní fáze 21. 3. 2018 Olomouc SRB 2:0 CZE
Turnaj v Maďarsku - U17 30. 7. 2016 CZE 1:0 SRB
Telki Cup 2015 8. 8. 2015 Telki SRB 0:0 CZE
Turnaj v Maďarsku 4. 8. 2013 Telki CZE 2:3 SRB
Mezinárodní turnaj U-17 Maďarsko 2. 8. 2012 Dunavarsány CZE 0:2 SRB
Přátelská mezistátní utkání U17 21. 2. 2011 Bělehrad SRB 2:1 CZE
Turnaj v Maďarsku 4. 8. 2010 Albertisa CZE 2:3 SRB
Mezinárodní turnaj U-17 7. 8. 2009 Telki CZE 1:1 pen: 6:5 SRB
Mezinárodní turnaj U-17 5. 8. 2008 Maďarsko SRB 0:0 pen: 4:2 CZE
Kvalifikace EURO U17 2008 Elitní fáze 28. 3. 2008 Kragujevac SRB 2:1 CZE
Turnaj U-17 1. 8. 2007 Miske SRB 3:1 CZE
Mezinárodní turnaj U-17 "Ráckeve" 3. 8. 2006 Kalocsa SRB 2:1 CZE
EURO U17 2006 3. 5. 2006 Dudelange SRB 1:2 CZE
MT U-17 Maďarsko 6. 8. 2005 Miske SRB 0:1 CZE
MT Maďarsko U 17 7. 8. 2004 Miske SRB 1:4 CZE
Mezinárodní turnaj v Maďarsku 16. 8. 2003 Miske SRB 0:1 CZE
Španělsko
9 3-2-4 7:15
Kvalifikace ME 2018 U17 - elitní fáze 24. 3. 2018 Olomouc ESP 2:0 CZE
Kvalifikace EURO U17 2009 Elitní fáze 17. 3. 2009 Orihuela ESP 0:1 CZE
EURO U17 2006 11. 5. 2006 Ettelbruck ESP 0:2 CZE
Mezistátní turnaj U-17 Kanárské ostrovy 28. 1. 2005 Las Palmas ESP 1:1 CZE
Kvalifikace EURO U17 2004 Elitní fáze 27. 3. 2004 Cádiz ESP 4:0 CZE
PMU Holandsko - ČR "17" 27. 4. 2002 Nykobing ESP 4:1 CZE
Turnaj U17 květen 1999 Portugalsko 21. 5. 1999 Lisabon ESP 3:0 CZE
MT "Nymburk" 12. 9. 1998 Český Dub CZE 1:1 pen: 3:4 ESP
Přátelská mezistátní utkání U17 24. 3. 1998 Čelákovice CZE 1:0 ESP
Švédsko
18 7-3-8 28:23
Přípravný turnaj hráčů do 17 let ve Španělsku 10. 2. 2024 CZE 0:1 SWE
Kvalifikace ME U17 2022 - základní fáze 29. 9. 2021 Riga CZE 2:2 SWE
Pinatar Cup U17 2020 8. 2. 2020 Murcia SWE 1:0 CZE
Turnaj La Manga U17 - 2019 11. 2. 2019 CZE 2:2 SWE
Turnaj La Manga 2017 U17 13. 2. 2017 SWE 3:1 CZE
La Manga 2016 12. 2. 2016 La Manga CZE 1:2 SWE
La Manga turnaj 8. 2. 2012 La Manga SWE 2:0 CZE
Kvalifikace EURO U17 2008 Elitní fáze 26. 3. 2008 Kragujevac SWE 0:6 CZE
MPU ČR - Švédsko 2x 4. 3. 2007 Nymburk CZE 3:0 SWE
MPU ČR - Švédsko 2x 2. 3. 2007 Nymburk CZE 1:3 SWE
Kvalifikace EURO U17 2006 1. fáze 23. 9. 2005 Andorra la Vella SWE 3:1 CZE
Kvalifikace EURO U17 2005 1. fáze 24. 9. 2004 Velké Pavlovice CZE 1:1 SWE
Turnaj U17 září 2001 Česko 8. 9. 2000 Mladá Boleslav CZE 1:0 SWE
MT ve Švédsku 17. 7. 2000 Vinavallen SWE 0:3 CZE
MT U 17 - Piešťany 29. 4. 1999 Dolné Vestenice SWE 1:3 CZE
MT "Nymburk" 9. 9. 1998 Vranovice CZE 1:0 SWE
MT "U 17" - Piešťany 30. 4. 1998 Brezová SWE 2:1 CZE
MT "U 17" 10. 9. 1997 Kutná Hora CZE 1:0 SWE
Švýcarsko
11 4-4-3 19:15
Přípravné zápasy U17 se Švýcarskem 27. 9. 2018 SUI 1:1 CZE
Přípravné zápasy U17 se Švýcarskem 25. 9. 2018 SUI 4:2 CZE
Turnaj U17 v Rakousku 30. 8. 2017 Sillian SUI 0:2 CZE
Kvalifikace ME 2017 hráčů do 17 let - 1. fáze 26. 10. 2016 CZE 3:3 SUI
Elitní fáze kvalifikace ME 2016 reprezentace do 17 let 28. 3. 2016 Uherské Hradiště CZE 2:2 SUI
Kvalifikace EURO U17 2013 Elitní fáze 28. 4. 2013 Egerkingen SUI 1:0 CZE
MPU Švýcarsko - ČR 2x 30. 8. 2012 Lieastal SUI 0:1 CZE
MPU Švýcarsko - ČR 2x 28. 8. 2012 Lieastal SUI 1:1 CZE
Kvalifikace EURO U17 2010 1. fáze 10. 9. 2009 Molodechno CZE 4:0 SUI
MT "Rackeve" 3. 8. 2001 Marcali SUI 1:0 CZE
Přátelská mezistátní utkání U17 21. 6. 2000 SUI 2:3 CZE
Tunisko
1 1-0-0 3:1
Mezinárodní turnaj U17 2013 Dubaj 4. 1. 2013 Dubaj TUN 1:3 CZE
Turecko
13 2-5-6 13:26
Kvalifikace ME 2018 U17 - základní fáze 19. 10. 2017 Svitavy TUR 1:1 CZE
La Manga 2016 14. 2. 2016 La Manga CZE 1:1 TUR
Kvalifikace EURO U17 2011 1. fáze 27. 9. 2010 Grindavik TUR 6:1 CZE
EURO U17 2010 21. 5. 2010 Eschen TUR 1:1 CZE
U-17 La Manga 8. 2. 2009 La Manga TUR 1:1 CZE
MPU ČR - Turecko 2x 8. 11. 2007 CZE 2:2 TUR
MPU ČR - Turecko 2x 6. 11. 2007 Roudnice nad Labem CZE 0:1 TUR
Kvalifikace EURO U17 2007 1. fáze 24. 9. 2006 Frýdek-Místek CZE 1:3 TUR
Kvalifikace EURO U17 2006 Elitní fáze 31. 3. 2006 Aksu TUR 0:1 CZE
MPU U-17 Turecko - ČR 24. 2. 2005 Izmir TUR 5:3 CZE
MPU U-17 Turecko - ČR 22. 2. 2005 Izmir TUR 3:0 CZE
MT "U 17-Nymburk" 15. 9. 1999 Čáslav CZE 1:0 TUR
MT U 17 - Piešťany 27. 4. 1999 Rybany TUR 2:0 CZE
Ukrajina
8 3-4-1 12:10
Mistrovství Evropy hráčů do 17 let 2024 23. 5. 2024 UKR 1:3 CZE
Kvalifikace ME 2018 U17 - elitní fáze 27. 3. 2018 Olomouc CZE 0:0 UKR
Development Cup U17 2015 25. 1. 2015 Minsk CZE 1:1 pen: 5:3 UKR
Kvalifikace EURO U17 2010 Elitní fáze 27. 3. 2010 Kyjov CZE 2:1 UKR
Turnaj La Manga 8. 2. 2008 La Manga UKR 0:2 CZE
Syrenka Cup U-17 31. 8. 2007 Gdaňsk UKR 1:1 pen: 5:4 CZE
Kvalifikace EURO U17 2007 Elitní fáze 26. 3. 2007 Tamai UKR 5:2 CZE
Mezinárodní turnaj U-17 Syrenka Cup 1. 9. 2004 Legionowo UKR 1:1 pen: 0:3 CZE
USA
2 0-0-2 0:4
FIFA U-17 Mistrovství světa 2011 19. 6. 2011 Torreon USA 3:0 CZE
Mezinárodní turnaj - Toyota International FC 10. 8. 2006 USA 1:0 CZE
Uzbekistán
2 0-0-2 1:3
Přípravný turnaj U17 v Turecku 13. 2. 2023 CZE 0:1 UZB
FIFA U-17 Mistrovství světa 2011 25. 6. 2011 Torreon UZB 2:1 CZE
Wales
5 1-3-1 12:8
Telki Cup 2018 3. 8. 2018 CZE 7:1 WAL
Přátelská mezistátní utkání U17 19. 2. 2015 Cardiff WAL 1:1 CZE
Přátelská mezistátní utkání U17 17. 2. 2015 Newport WAL 1:1 CZE
MPU Wales - ČR 2x 20. 2. 2014 Newport WAL 2:2 CZE
MPU Wales - ČR 2x 18. 2. 2014 Newport WAL 3:1 CZE
země
zápasů
v-r-p
skóre
Albánie
4
3-0-1
15:3
Alžírsko
1
0-1-0
1:1
Andorra
2
2-0-0
6:0
Anglie
11
1-3-7
8:21
Arménie
3
2-1-0
13:2
Austrálie
1
0-1-0
0:0
Ázerbájdžán
1
1-0-0
2:0
Belgie
14
6-4-4
24:19
Bělorusko
5
3-2-0
6:1
Bosna a Hercegovina
6
4-1-1
16:7
Brazílie
1
0-1-0
1:1
Bulharsko
1
1-0-0
3:1
Černá Hora
6
4-1-1
11:3
Čína
1
1-0-0
10:0
Dánsko
14
7-3-4
23:21
Estonsko
3
3-0-0
12:0
Faerské ostrovy
1
0-0-1
0:2
Finsko
7
3-4-0
11:7
Francie
11
2-3-6
7:19
Ghana
1
0-1-0
3:3
Gibraltar
1
1-0-0
9:1
Gruzie
3
1-0-2
4:5
Chorvatsko
19
6-7-6
34:34
Irsko
6
3-1-2
8:8
Island
2
2-0-0
8:3
Itálie
16
7-1-8
22:21
Izrael
7
3-2-2
8:7
Japonsko
2
0-0-2
1:7
Jugoslávie
4
1-0-3
5:10
Kamerun
1
1-0-0
3:1
Katar
2
2-0-0
6:0
Kazachstán
2
2-0-0
5:0
Kostarika
1
1-0-0
1:0
Kypr
5
4-1-0
22:4
Lichtenštejnsko
4
4-0-0
18:1
Litva
1
1-0-0
4:0
Lotyšsko
2
2-0-0
3:0
Lucembursko
4
4-0-0
13:1
Maďarsko
19
11-6-2
34:13
Mali
1
1-0-0
3:0
Malta
4
4-0-0
21:2
Maroko
1
0-1-0
0:0
Mexiko
1
0-0-1
1:2
Moldavsko
4
2-2-0
9:3
Německo
18
5-7-6
23:26
Nigérie
1
0-1-0
1:1
Nizozemsko
11
7-1-3
17:10
Norsko
14
10-4-0
26:9
Nový Zéland
1
1-0-0
1:0
Polsko
24
7-8-9
33:35
Portugalsko
6
0-0-6
2:16
Rakousko
7
2-2-3
10:10
Rumunsko
17
7-5-5
28:23
Rusko
3
1-1-1
5:3
Řecko
8
6-1-1
15:2
San Marino
2
1-1-0
4:0
Saudská Arábie
1
1-0-0
6:1
Severní Irsko
7
4-2-1
10:4
Skotsko
9
3-2-4
12:13
Slovensko
14
8-4-2
25:11
Slovinsko
9
6-2-1
18:6
Spojené arabské emiráty
1
1-0-0
4:0
Srbsko
17
6-3-8
22:25
Španělsko
9
3-2-4
7:15
Švédsko
18
7-3-8
28:23
Švýcarsko
11
4-4-3
19:15
Tunisko
1
1-0-0
3:1
Turecko
13
2-5-6
13:26
Ukrajina
8
3-4-1
12:10
USA
2
0-0-2
0:4
Uzbekistán
2
0-0-2
1:3
Wales
5
1-3-1
12:8