Chronologický přehled členů dle data uvedení
2006 JOSEF MASOPUST
Je držitelem Zlatého míče 1962 pro nejlepšího fotbalistu Evropy, vybojoval stříbrnou medaili na MS 1962 v Chile, kde ve finále vstřelil náš jediný gól Brazílii. Má i bronzovou medaili z mistrovství Evropy z roku 1960 a byl vyhlášen českým Fotbalistou století.
2007 ANDREJ KVAŠŇÁK
Stříbrný medailista z MS 1962, držitel bronzové medaile z ME 1960, vynikající technik a dirigent hry.
2008 ANTONÍN PANENKA
Majitel zlaté medaile z ME 1976 v Bělehradě, kde ohromil svým legendárním „dloubákem“. Držitel bronzové medaile z ME 1980 v Itálii. Fotbalový básník, proslulý také svými přímými kopy.
2009 FRANTIŠEK VESELÝ
Držitel zlaté medaile z ME 1976, slávistická ikona a jeden z opravdu posledních klubistů v českém fotbale.
2010 Stříbrný tým ČSSR z MS 1962 v Chile
Poprvé byl do Síně slávy uveden celý tým. Zároveň se členy Síně slávy stali a jmenovací dekret převzali i jednotliví jeho členové: Rudolf Vytlačil, Josef Jelínek, Josef Kadraba, Jan Lála, Václav Mašek, Svatopluk Pluskal, Tomáš Pospíchal a Jiří Tichý. Podrobné představení týmu
2011 LADISLAV NOVÁK
Kapitán stříbrného týmu z MS 1962 v Chile, vynikající levý obránce, fotbalový elegán a rytíř sportu, který se už za svého života zařadil mezi nehynoucí legendy československého fotbalu. Hrával za Duklu Praha, se kterou získal osm titulů. Má i bronz z ME 1960.
2012 IVO VIKTOR
Mistr Evropy zroku 1976. Vynikající brankář, který v období 1968 až 1976 získal pětkrát titul Fotbalista roku. S Duklou Praha se stal třikrát mistrem.
2013 JOSEF BICAN
Nedostižný střelec, nastřílel přes pět set ligových branek, další tisíce přidal v ostatních zápasech. Byl šestkrát mistrem se Slavií Praha, doplatil na válečná léta, kdy měl nejlepší formu, i na liknavost československých úřadů, které mu občanství dali až po MS 1938. Narodil se ve Vídni.
2013 KAREL BRÜCKNER
První trenér, který vstoupil do Síně slávy. Působil v lize, ale především na sebe upozornil výsledky u reprezentace. S týmem do 21 let získal stříbro v roce 2000 a měl velký podíl i na zlatu 2002. Pak na šest a půl roku převzal národní tým, dovedl ho na dva evropské a jeden světový šampionát v řadě, na EURO 2004 získal bronz.
2013 Stříbrný tým ČSR z MS 1934 v Itálii
Druhý tým, který byl uveden do Síně slávy a identicky jako u týmu z roku 1962 se tak členy stali tito jednotlivci: Štefan Čambal, Josef Čtyřoký, František Junek, Josef Košťálek, Rudolf Krčil, Oldřich Nejedlý, František Plánička, Antonín Puč, Josef Silný, Jiří Sobotka, František Svoboda, Ladislav Ženíšek. Podrobné představení týmu
2014 RUDOLF BAŤA
Muž, který patřil k nejlepším hokejovým rozhodčím světa a řídil významné zápasy na MS i OH. Po skončení kariéry však zamířil k fotbalu a stal se generálním sekretářem fotbalové asociace. Zastával funkce v komisích UEFA, vypracoval se v mezinárodně uznávanou funkcionářskou autoritu. Byl jmenován Čestným generálním sekretářem FAČR.
2015 PAVEL NEDVĚD
Stejně jako Josef Masopust získal Zlatý míč nejlepšího fotbalisty kontinentu, konkrétně za rok 2003. Čtyřikrát byl zvolen Fotbalistou roku v České republice. Výčet jeho úspěchů je sáhodlouhý – získal například stříbro a bronz na mistrovství Evropy, s Laziem Řím vyhrál Pohár vítězů pohárů, když finále rozhodl jediným gólem, i Superpohár UEFA. Mistrovské tituly sbíral se Spartou Praha, Laziem Řím i Juventusem Turín. V reprezentaci odehrál 91 zápas a vstřelil 18 branek. Po skončení kariéry se postupně vypracoval na jedno z nejvyšších řídících míst v Juventusu Turín a nadále pomáhá i českému fotbalu, například rolí ambasadora pro Mistrovství Evropy hráčů do 21 let v Česku v roce 2015.
2015 Zlatý tým ČSSR z ME 1976 v Jugoslávii
Třetí reprezentační výběr, který byl uveden do Síně slávy a identicky jako u předchozích týmů se tak členy stali tito jednotlivci (jejich kolegové Ivo Viktor, Antonín Panenka a František Veselý už byli uvedeni dříve): Václav Ježek, Karol Dobiaš, Zdeněk Nehoda, Přemysl Bičovský. Podrobné představení týmu
2016 DUŠAN UHRIN
Vynikající trenér, který největšího úspěchu dosáhl s reprezentačním výběrem České republiky – stříbro na EURO 1996 v Anglii (1996) a bronz na Poháru konfederací FIFA v Saudské Arábii (1997). Další úspěchy sbíral na klubové úrovni, byl dvakrát se Spartou Praha mistrem Československa, slavil výhru v národním poháru - třikrát doma (se Spartou Praha), dále v Alžírsku (CR Belcourt), v Saúdské Arábii (Al-Nassr), na Kypru (AEL Limassol), vyhrál gruzínskou ligu (Dynamo Tbilisi) a vyhrál Asijský pohár vítězů pohárů (Al-Nassr). V roce 1993 byl se Spartou ve čtvrtfinále PVP a o rok dříve v semifinálové skupině PMEZ skončil se Spartou druhý. Dva roky vedl i reprezentaci Kuvajtu.
2016 Stříbrný tým ČR z ME 1996 v Anglii
Čtvrtým reprezentačním výběrem, který byl uveden do Síně slávy, jsou překvapiví nositelé stříbra z Anglie. Stejně jako u předchozích týmů se tak členy stali tito jednotlivci (jejich kolega Pavel Nedvěd už byl uveden o rok dříve):. Podrobné představení týmu
2017 ZDENĚK NEHODA
Už v osmnácti získal s Gottwaldovem Československý pohár a o rok později se rozhodoval, zda zamíří do Slovanu Bratislava nebo do pražské Dukly. Rozhodl se pro Prahu a ve žluto-červeném dresu působil jedenáct let, až pak zamířil na zahraniční angažmá. Fotbalistou roku se stal dvakrát, patří k nejlepším útočníkům naší historie. Svědčí o tom úspěchy, ke kterým aktivně přispěl góly – zlato z ME 1976, bronz z ME 1980. Byl i na MS 1982, zahrál si za výběr FIFA. V národním týmu sehrál 90 zápasů a vsítil 31 branku. S Duklou vybojoval tři mistrovské tituly v letech 1977, 1979 a 1982, jednou vyhrál i Československý pohár. Sehrál řadu utkání v evropských pohárech. V lize nasbíral 364 startů a se 145 góly je jedním z předních členů Klubu ligových kanonýrů GÓLU. Vystudoval právnickou fakultu, po skončení kariéry pracoval v ČSTV a v manažerské funkci na klubové úrovni ve Spartě Praha, později založil úspěšnou agenturu na zastupování hráčů..
2018 KAREL POBORSKÝ
Výčet úspěchů tohoto vynikajícího záložníka je úctyhodný - účastník finále EURO 1996 ve Wembley, semifinalista na EURO 2004 a bronzový medailista z Poháru konfederací FIFA 1997. Vyhrál ligu se Slavií Praha a postoupil do semifinále Poháru UEFA (vše v roce 1996), dva tituly získal se Spartou Praha. Stal se, spolu s Patrikem Bergerem, Fotbalistou roku 1996 a přestoupil do Manchesteru United, se kterým slavil titul. Hrál i za Benfiku Lisabon a Lazio Řím. Proslavil se gólovým lobem ve čtvrtfinále EURA 1996 proti Portugalsku.
2019 JAN KOLLER
Vynikající útočník, který reprezentoval v letech 1999 až 2009, nastoupil do 91 reprezentačních zápasů, ve kterých zaznamenal 55 branek. To je rekord v historii reprezentace. V roce 2004 získal bronzovou medaili na EURO v Portugalsku. Začínal v divizním ZVVZ Milevsko, pak oblékal dres Sparty Praha, KSC Lokeren a RSC Anderlecht Brusel, s Borussií Dortmud hrál ve finále Poháru UEFA, působil i v AS Monaco, 1. FC Norimberk, Křídla sovětů Samara a kariéru ukončil v AS Cannes. Je autorem 180 ligových branek a v Klubu ligových kanonýrů Gólu se dělí s Oldřichem Nejedlým o šesté místo. Získal mistrovský titul v Česku, v Německu a dvakrát v Belgii. V roce 1999 se stal Fotbalistou roku.
2020 VÁCLAV MAŠEK
Člen stříbrného týmu z mistrovství světa v Chile roku 1962 a člen Klubu ligových kanonýrů, autor 123 ligových branek ve 312 ligových zápasech. Za tým Československa odehrál 16 zápasů a zaznamenal pět branek. Kariéru spojil se Spartou Praha, za kterou sehrál 667 utkání a vstřelil 406 branek. Patří k jejím nejslavnějším hráčům, pomohl získat dva mistrovské tituly a dvě výhry v domácím poháru. Dvakrát s tým slavil postup do čtvrtfinále nejvýznamnější evropské klubové soutěže Poháru mistrů evropských zemí. Během kariéry vystudoval ČVUT a získal titul inženýr a prosadil se i v civilním životě po skončení kariéry. Je držitelem nejvyššího fotbalového vyznamenání – Ceny dr. Václava Jíry.
2021 KAROL DOBIAŠ
Mistr Evropy z roku 1976 patřil svého času k průkopníkům hry moderního pravého obránce. Byl od juniorského věku oporou slavného týmu Spartak Trnava, kde pomohl k pěti titulům a třem výhrám poháru. V letech 1970 a 1971 se stal Fotbalistou roku. V reprezentaci odehrál 67 utkání, vstřelil 6 branek, jedním gólem ve finále ME 1976 pomohl k titulu. Na ME 1980 získal bronzovou medaili, startoval na MS 1970. V evropských pohárech odehrál 35 zápasů včetně semifinále PMEZ s Ajaxem Amsterdam, kde účast ve finále unikla Trnavě o jediný gól. Z Trnavy odešel na tři roky do Bohemians Praha, pak hrál tři roky ligu i evropské poháry v belgickém klubu KSC Lokeren. Po skončení kariéry byl trenérem, po Hradci Králové a Zbrojovce Brno vedl Spartu Praha a v roce 1994 s ní oslavil mistrovský titul. Je držitelem nejvyššího fotbalového vyznamenání – Ceny dr. Václava Jíry.
2023 EVA HANIAKOVÁ
Je legendou českého ženského fotbalu. Osmadvacetkrát reprezentovala, hrála nejvyšší ženskou soutěž za Slavii Praha v letech 1969 až 1990! Po skončení hráčské kariéry se dala na trenérskou dráhu a profilovala se v celé věkové škále, od žaček až po reprezentantky. Je ztělesněním vývoje ženské kopané v Česku prakticky od jeho počátku do současnosti. V roce 2013 převzala nejvyšší fotbalové vyznamenání Cenu dr. Václava Jíry.
2023 ZLATÝ TÝM ČESKO 21 Z ME 2002 VE ŠVÝCARSKU
Tým, ve kterém se představili budoucí hvězdy našeho i mezinárodního fotbalu, jako například brankář Petr Čech, obránce Zdeněk Grygera či útočník Milan Baroš dokázal pod vedeném trenéra Miroslava Beránka zdolat výběry Itálie i Francie. Většina členů vítězného kádru se později výrazně prosadila v české reprezentaci vedené trenérem Karlem Brücknerem.