Dívky ve věkové kategorii 3-15 let se na turnaj přihlašují samostatně elektronickým způsobem. Každá dívka obdrží na turnaji upomínkový dres a sportovní čelenku, což je nedílnou a tradiční součástí turnaje. 

Pro dívky bude zajištěno občerstvení a dárky v podobě drobných upomínkových předmětů. Očekává se opět bohatá tombola, podpora sponzorů, kteří se na akci budou podílet, a součástí akce bude taktéž doprovodný program, v rámci kterého dorazí známe fotbalové osobnosti a další hosté. 

Tento turnaj je jedním z největších projektů Komise ženského fotbalu OFS Benešov.


Komise ženského fotbalu v rámci OFS Benešov vznikla 22. 4. 2021 a byla tak první své kategorie. Aktivními členy jsou převážně ženy, sedm fotbalových kamarádek a zároveň trenérek mládeže.

Členkami KŽF jsou předsedkyně Jana Grešová a členky Petra Brejlová, Nikola Holubková, Marieta Grešová, Jana Smíšková, Michaela Richterová a Zuzana Gronychová. Z mužů komisi zastupují Matěj Voráček, Jan Kapinos a Martin Macháček.

Hlavní činností komise je propagace dívčího a ženského fotbalu a snaha proniknout do povědomí širší veřejnosti fotbalového prostředí. KŽF má na starosti okresní výběry dívek v kategoriích WU11 a WU14 s cílem přilákat co nejvíce dívek k fotbalu a postupně je integrovat do okresních klubů.

Pro obě kategorie a nejen pro ně organizuje KŽF pravidelné profesionálně vedené tréninky. Snaží se přiblížit k všem dívkám v rámci okresu Benešov a také své tréninky pořádají v různých lokalitách okresu pro lepší dostupnost. KŽF velmi dobře spolupracuje s okresním GTM a krajským GTM v rámci Středočeského krajského fotbalového svazu.

Obě kategorie dívek skvěle reprezentují Okresní fotbalový svaz na meziokresních fotbalových turnajích napříč Středočeským krajem. Tyto turnaje jsou na vysoké úrovni, přináší mnoho zajímavých fotbalových zážitků a dívky prokazují své nadání. 


Členky Komise ženského fotbalu OFS Benešov

Jana Grešová

Jana Grešová je předsedkyní Komise ženského fotbalu OFS Benešov, kde působí zároveň i jako trenérka výběru dívek kategorie WU11, jako trenérka působila i u přípravkové kategorie klubu SK Posázavan Poříčí nad Sázavou/Sokol Nespeky  a u sportovní akademie. Doposud působila u projektu Disney Playmakers v rámci klubu FK Benešov. Je již čtvrtým rokem součástí trenérského týmu u výběru dívek kategorie WU14 Středočeského krajského fotbalového svazu.
V mládí působila jako hráčka v druholigovém klubu žen FK Švarc Benešov a donedávna taktéž působila ještě jako hráčka amatérského klubu žen.

Michaela Richterová

Michaela Richterová od roku 2023 působí jako trenérka fotbalové školičky v klubu SK Votice. Členkou KŽF je krátce, působí jako trenérská dívek u kategorie WU14 OFS Benešov. Ač nepochází úplně z fotbalové rodiny, již od mala jí to k fotbalu táhlo, první fotbalové začátky zažila v přípravce v klubu TJ Sokol Drachkov, v dospívání se začala věnovat více ženskému fotbalu v Bystřici a od roku 2013 hraje neoficiální amatérskou soutěž.

Petra Brejlová

Petra Brejlová působí od roku 2020 jako trenérka u starší přípravky SK Bystřice, zároveň je zakládající členkou KŽF, kde má na starosti výběry dívek WU14. Pochází z fotbalové rodiny, tatínek byl trenérem prvoligového týmu žen a bratr působí jako trenér mládeže v Benešově. 
Je stále aktivní hráčkou. 

Zuzana Gronychová

Zuzana Gronychová trávila dětství na fotbalovém hřišti s kamarády, později na palubovce ve futsalové hale. Je maminkou dvou malých fotbalistek a od září roku 2020 působí jako trenérka předpřípravky FK Trhový Štěpánov. Je taktéž čerstvě členkou KŽF a působí trenérsky u výběru dívek kategorie WU11. 

Marieta Grešová

Marieta Grešová je členkou KŽF OFS Benešov, kde plní pozici trenérky výběru kategorie WU14. Hráčskou kariéru začala ve Velké Lečici odkud její kroky pokračovaly do klubů FK Kunice (smíšený tým), následně přešla do starších žákyň a juniorek AC Sparta Praha. Ve Spartě byla fotbalově vychovávána a zažila zde nejhezčí momenty nejen ve fotbalové kariéře, ale taktéž v životní oblasti. První ligu žen si zahrála v Dukle Praha. Vzhledem ke studiu na vysoké škole musela fotbal ponechat pouze jako koníček a z pozice hráčky přešla do kariéry trenérské. Je součástí realizačního týmu výběru kategorie WU14 Středočeského krajského fotbalového svazu. 

Nikola Holubková

Nikola Holubková je v komisi ženského fotbalu od jejího vzniku a má na starost dívky kategorie WU11. K fotbalu se dostala v 10 letech. V okresních klubech hrála společně s kluky až do starších žáků. V dorostenecké a ženské kategorii prošla týmy Minerva FF (Votice) a DFK Bohemians Praha. S aktivním hraním přestala kvůli střední škole a obtížnému dopravnímu spojení. Roli trenérky začala v 16 letech a to v rodném klubu TJ Sokol Ostředek. Následně přešla do klubu FK Kavalier Sázava, kde působí dodnes, zároveň je trenérskou mládeže i v klubu Sokol Chotýšany.

Jana Smíšková

Jana Smíšková je další zakládající členkou KŽF OFS Benešov a aktivní hráčkou FK Příbram. Trénuje mladší přípravku v klubu TJ Úročnice a je maminkou dvou malých kluků. Hrála za policejní fotbalovou reprezentaci, se kterou byla 2x na ME. Fotbal hraje od svých 6 let a vášeň k fotbalu se jí stále drží. Její klubová kariéra sahá do Pičína, Litně, Příbrami i Dukly Praha. Nyní se věnuje nejen rodičovským povinnostem, ale i hraní a trénování.