Do finálového turnaje postoupily jako každý rok čtyři nejlepší krajské výběry. Turnaje hraného ve Velkých Losinách se zúčastnily celky Zlínského KFS, Pražského FS, Středočeského KFS a Pardubického KFS.

Jako již tradičně padalo ve všech zápasech velké množství branek. Dva semifinálové zápasy a dvě utkání o konečné umístění přinesly celkem 41 gólů!

V prvním semifinále změřili síly fotbalisté Zlínského KFS proti Pražskému FS. Fotbalisté z Moravy zápas jasně ovládli a vyhráli vysokým rozdílem 9:3. Druhé semifinále pak opanovali hráči Pardubického KFS, kteří vyhráli nad Středočeským KFS 5:2.

Parádní gólovou přestřelku přineslo utkání o třetí místo. Souboj Pražského FS proti Středočeskému KFS skončil po poločase 4:4, celkově pak vyhrál Středočeský KFS 7:5.

Dramatické pak bylo i samotné finále. Zlínský KFS vedl po poločase nad Pardubickým KFS 3:2, po změně stran ale Východočeši skóre otočili a vyhráli 6:4.

Semifinále MKS U13

Zlínský KFS – Pražská FS 9:3 (5:1)
Branky: Žiak 2, Shromáždil 2, Sebera 2, Šulák, Kaštánek, Janeček – Ježek, Hanzal, Nezbeda.

Středočeský KFS – Pardubický KFS 2:5 (0:2)
Branky: Stejskal, Lajn – Huryta, Svoboda, Valach, Mňuk, Pávek.

Zápas o 3. místo MKS U13

Pražský FS – Středočeský KFS 5:7 (4:4)
Branky: Babiar 2, Vu, Malý, Kubín – Popelka 2, Mozgan 2, Zajac, Lajn, Stejskal.

Finále MKS U13

Zlínský KFS – Pardubický KFS 4:6 (3:2)
Branky: Žiak, Židlík, Shromáždil, Plevák – Svoboda 2, Hodovanets 2, Pávek, Adam.