Výběry děvčat z Čecha a Moravy se v Nymburce sešly v pondělí 20. března a během tří dní je čekalo mimo tréninkové jednotky i vzájemné závěrečné vzájemné utkání.

„Na posledním srazu v Nymburce pro dívky ročníku 2010 ukázaly opět dominanci dívky z Čech. Naše děvčata ale musím pochválit za nasazení a snahu s nepříznivým stavem něco udělat. Holky absolvovaly tradičně čtyři tréninkové jednotky. Součástí přípravy byly i taktické porady a teambuildingové akce. Ve výběru Moravy se protočilo během všech kempů něco málo přes třicet dívek. Celkově hodnotíme srazy velice pozitivně, holky mají chuť se posouvat a chtějí na sobě pracovat. Věřím, že některé z nich dostanou šanci v dalším reprezentačním působení tentokrát už v kategorii do 15 let,“ sdělila trenérka výběru Moravy Petra Houdková.

„Máme za sebou poslední kemp pro ročníky 2010. Bylo vidět, že hráčky udělaly od prvního setkání během sezony velký posun, což je zásluha především klubových trenérů a myslím, že do následující reprezentace bude opravdu z čeho vybírat. Tentokrát jsme se společně s realizačním týmem Moravy snažily maximálně oba výběry propojit, přeci jen se příští rok již spojí do jednoho celku. Mám radost, že se nám to povedlo a budu holkám přát, aby se jim v reprezentační kariéře i nadále dařilo. Na závěr bych ráda poděkovala svému realizačnímu týmu za veškerou odvedenou práci v uplynulém sezoně,“ doplnila Tereza Hoffmannová, trenérka výběru Čech.