Reprezentace žen v pátek 12. července nastoupí v Chomutově proti Španělsku

Fotbalová reprezentace žen v první polovině července zakončí svou pouť základní skupinou kvalifikace o mistrovství Evropy. Tým vedený trenérem Karlem Radou na Letním stadionu v Chomutově vyzve v pátek 12. července aktuálně nejlepší reprezentační výběr světa – fotbalistky Španělska!

Česká reprezentace má za sebou v kvalifikaci zatím čtyři utkání, ve kterých získala jeden bod za remízu na půdě Belgie 1:1. Se stejnými soupeřkami Češky v domácím prostředí prohrály 1:2 a s vysoce favorizovanými hráčkami Španělska a Dánska shodně prohrály 1:3. V obou zápasech ale český tým podal velmi slušné výkony, na které bude chtít navázat i v závěru kvalifikace.

Češky uzavřou skupinovou fázi kvalifikace v úterý 16. července v dánském Vejle proti tamnímu výběru, ještě předtím ale doma odehrají na stadionu v Chomutově mimořádně prestižní utkání proti výběru Španělska. Španělky jsou totiž úřadující mistryně světa a svou dominanci ukazují i v kvalifikaci, kde mají po čtyřech zápasech aktuálně plný počet dvanácti bodů.

Vstupenky na utkání proti Španělsku, které se odehraje v pátek 12. července od 18:00, jsou v prodeji na webu Ticketportal.cz.

Zájemci z řad organizované mládeže (školy, fotbalové kluby, školská zařízení nebo tábory) mohou žádat o vstupenky ZDARMA prostřednictvím online formuláře.

Online formulář pro žádost o vstupenky zdarma naleznete ZDE.