Turnaj se odehrál systémem každý s každým, z prvního místa se nakonec radovaly dívky ze Sparty, stříbro brala Slavia a bronzový skončil liberecký Slovan. Ocenění předávali Eva Haniaková, jedna z nejúspěšnějších postav českého ženského fotbalu a Marek Opočenský, koordinátor soutěží ženského fotbalu.

„Od pana Marka Opočenského jsem dostala pozvání k předávání cen na turnaji mladší přípravky pořádané ve Světlé nad Sázavou. Velmi ráda jsem přijela. Není to první akce, která se zde pořádá. Vždy tyto turnaje jsou velmi dobře připraveny a mají spád. Tak tomu bylo i letos. Nakonec se počasí umoudřilo. Byly vidět výborné výkony děvčat této kategorie. Zastoupení dvou pražských „S“ v posledním zápase ukázalo na velkou kvalitu těchto týmů. Děkuji za pozvání, vždy se ráda těchto turnajů zúčastním,“ uvedla Eva Haniaková.

„V první řadě jsme rádi, že se turnaj přes nepříznivou předpověď počasí zdárně odehrál. Pravidelné střetávání dívčích týmů na úrovni přípravkových kategorií je vítaným doplňkem pestrého programu nejmenších fotbalistek. Ocenil bych s jakým zaujetím a radostí se holky turnaje zhostily a celkově předváděly opravdu srdnaté výkony. Velké poděkování patří místním organizátorům v čele s Ditou Pohnětalovou ze Světlé nad Sázavou, když po celou dobu turnaje vše fungovalo bez jakýchkoliv zádrhelů. Velice si vážím, že se vše odehrálo před zraky paní Evy Haniakové, neboť právě ona je pro každou začínající hráčku skutečným vzorem a příkladem toho, čeho lze s nadšením a pracovitostí ve fotbale dosáhnout,“ doplnil Marek Opočenský.    

Pořadí: 
1. Sparta Praha 24 b
2. Slavia Praha 21 b
3. Slovan Liberec 18 b
4. Sokol Třebeš 15 b
5. Dukla Praha 12 b
6. Hradec Králové 9 b
7. SK Roudnice 6 b
8. Baník Ostrava 3 b
9. Motorlet Praha 0 b 

foto: Michal Černý