Česko A ženy - Bilance dle roků

Rok Zápasy V-R-P Skóre
2024 6 0-1-5 6:14
Kvalifikace ME žen 2025 4. 6. 2024 BEL 1:1 CZE
Kvalifikace ME žen 2025 31. 5. 2024 CZE 1:2 BEL
Kvalifikace ME žen 2025 9. 4. 2024 ESP 3:1 CZE
Kvalifikace ME žen 2025 5. 4. 2024 CZE 1:3 DEN
Přípravná utkání reprezentace žen v roce 2024 24. 2. 2024 CZE 1:2 KOR
Přípravná utkání reprezentace žen v roce 2024 21. 2. 2024 POR 3:1 CZE
2023 13 7-1-5 19:17
Liga národů 2023/24 - Liga B, Skupina B4 5. 12. 2023 CZE 4:0 SVN
Liga národů 2023/24 - Liga B, Skupina B4 2. 12. 2023 BLR 0:1 CZE
Liga národů 2023/24 - Liga B, Skupina B4 31. 10. 2023 CZE 2:2 BIH
Liga národů 2023/24 - Liga B, Skupina B4 27. 10. 2023 BIH 1:0 CZE
Liga národů 2023/24 - Liga B, Skupina B4 26. 9. 2023 Velika Gorica CZE 2:1 BLR
Liga národů 2023/24 - Liga B, Skupina B4 22. 9. 2023 SVN 0:2 CZE
Přípravné utkání žen se Severním Irskem 18. 7. 2023 Opava CZE 0:2 NIR
Přípravné utkání žen se Slovenskem 14. 7. 2023 Opava CZE 3:0 SVK
Přípravné utkání ČR ženy A s Rakouskem 11. 4. 2023 AUT 2:0 CZE
Přípravné utkání ČR ženy A s Marokem 6. 4. 2023 Chomutov CZE 2:0 MAR
Cup of Nations 2023 22. 2. 2023 CZE 0:3 ESP
Cup of Nations 2023 19. 2. 2023 JAM 2:3 CZE
Cup of Nations 2023 16. 2. 2023 AUS 4:0 CZE
2022 10 3-4-3 20:9
Přípravné utkání ČR ženy A s Rumunskem 15. 11. 2022 Bankog ROU 1:2 CZE
Přípravné utkání ČR ženy A s Anglií 11. 10. 2022 Brighton ENG 0:0 CZE
Přípravné utkání ČR ženy A s Maďarskem 7. 10. 2022 Zlín CZE 3:3 HUN
Kvalifikace MS žen 2023 6. 9. 2022 Larnaka CZE 7:0 BLR
Kvalifikace MS žen 2023 1. 9. 2022 Larnaka CYP 0:6 CZE
Kvalifikace MS žen 2023 24. 6. 2022 Bělehrad BLR 2:1 CZE
Kvalifikace MS žen 2023 12. 4. 2022 Teplice CZE 0:1 ISL
SheBelieves Cup 2022 24. 2. 2022 Frisco, Texas, NZL 0:0 CZE
SheBelieves Cup 2022 21. 2. 2022 Carson, Kalifornie, CZE 1:2 ISL
SheBelieves Cup 2022 18. 2. 2022 Carson, Kalifornie, USA 0:0 CZE
2021 8 1-5-2 13:14
Kvalifikace MS žen 2023 27. 11. 2021 Ostrava CZE 2:2 NED
Kvalifikace MS žen 2023 22. 10. 2021 Reykjavík ISL 4:0 CZE
Kvalifikace MS žen 2023 21. 9. 2021 Liberec CZE 8:0 CYP
Kvalifikace MS žen 2023 17. 9. 2021 Groningen NED 1:1 CZE
Přípravné utkání ČR ženy A s Polskem 14. 6. 2021 Cartagena CZE 0:5 POL
Přípravné utkání ČR ženy A s Kanadou 11. 6. 2021 Cartagena CAN 0:0 CZE
Baráž o postup na ME 2022 13. 4. 2021 Thun SUI 1:1 pen: 3:2 CZE
Baráž o postup na ME 2022 9. 4. 2021 Chomutov CZE 1:1 SUI
2020 7 3-3-1 13:5
Kvalifikace ME žen 2022 1. 12. 2020 Chomutov CZE 7:0 MDA
Kvalifikace ME žen 2022 27. 10. 2020 Chomutov CZE 3:0 AZE
Kvalifikace ME žen 2022 23. 10. 2020 Sevilla ESP 4:0 CZE
Kvalifikace ME žen 2022 22. 9. 2020 Bílsko-Bělá POL 0:2 CZE
Kvalifikace ME žen 2022 18. 9. 2020 Chomutov CZE 0:0 POL
Cyprus Women´s Cup 2020 11. 3. 2020 Larnaka MEX 0:0 CZE
Cyprus Women´s Cup 2020 5. 3. 2020 Larnaka CZE 1:1 FIN
2019 12 6-2-4 25:17
Přípravné utkání žen s Anglií 12. 11. 2019 České Budějovice CZE 2:3 ENG
Kvalifikace ME žen 2022 7. 11. 2019 Baku AZE 0:4 CZE
Kvalifikace ME žen 2022 8. 10. 2019 Praha CZE 1:5 ESP
Kvalifikace ME žen 2022 30. 8. 2019 Kišiněv MDA 0:7 CZE
Přípravná utkání žen s Ruskem 17. 6. 2019 Chomutov CZE 1:0 RUS
Přípravná utkání žen s Ruskem 14. 6. 2019 Chomutov CZE 2:0 RUS
Přátelská utkání ženy A s Walesem 7. 4. 2019 Newport WAL 1:1 CZE
Přátelská utkání ženy A s Walesem 4. 4. 2019 Newport WAL 0:0 CZE
Cyprus Women's Cup 2019 6. 3. 2019 Larnaka MEX 2:1 CZE
Cyprus Women's Cup 2019 4. 3. 2019 Larnaka CZE 2:1 ZAF
Cyprus Women's Cup 2019 1. 3. 2019 Larnaka FIN 1:2 CZE
Cyprus Women's Cup 2019 27. 2. 2019 Pyla PRK 4:2 CZE
2018 10 6-1-3 18:13
Přátelská utkání žen se Slovenskem 7. 10. 2018 Kroměříž CZE 2:0 SVK
Přátelská utkání žen se Slovenskem 4. 10. 2018 Staré Město CZE 2:0 SVK
Kvalifikace MS žen 2019 4. 9. 2018 Reykjavík ISL 1:1 CZE
Kvalifikace MS žen 2019 31. 8. 2018 Jablonec nad Nisou CZE 2:0 SVN
Kvalifikace MS žen 2019 12. 6. 2018 Chomutov CZE 4:1 FRO
Kvalifikace MS žen 2019 7. 4. 2018 Halle GER 4:0 CZE
Cyprus Women´s Cup 2018 7. 3. 2018 Larnaka CZE 5:2 SVK
Cyprus Women´s Cup 2018 5. 3. 2018 ESP 2:0 CZE
Cyprus Women´s Cup 2018 2. 3. 2018 CZE 0:2 AUT
Cyprus Women´s Cup 2018 28. 2. 2018 BEL 1:2 CZE
2017 9 3-2-4 21:14
Kvalifikace MS žen 2019 24. 10. 2017 Znojmo CZE 1:1 ISL
Kvalifikace MS žen 2019 20. 10. 2017 Domžale SVN 0:4 CZE
Kvalifikace MS žen 2019 19. 9. 2017 Ústí nad Labem CZE 0:1 GER
Kvalifikace MS žen 2019 14. 9. 2017 Tórshavn FRO 0:8 CZE
Přátelská mezistátní utkání ženy "A" 13. 6. 2017 Praha CZE 5:2 USA
Cyprus Women's Cup 2017 8. 3. 2017 Paralimni ITA 6:2 CZE
Cyprus Women's Cup 2017 6. 3. 2017 Paralimni CZE 1:2 HUN
Cyprus Women's Cup 2017 3. 3. 2017 Paralimni WAL 0:0 CZE
Cyprus Women's Cup 2017 1. 3. 2017 Paralimni CZE 0:2 IRL
2016 11 4-1-6 16:19
Přátelská mezistátní utkání ženy "A" 24. 10. 2016 Poprad SVK 1:0 CZE
Přátelská mezistátní utkání ženy "A" 21. 10. 2016 Poprad SVK 3:2 CZE
Kvalifikace EURO 2017 ženy "A" 20. 9. 2016 Vercelli ITA 3:1 CZE
Kvalifikace EURO 2017 ženy "A" 3. 8. 2016 Lurgan NIR 1:1 CZE
Kvalifikace EURO 2017 ženy "A" 7. 6. 2016 Jablonec nad Nisou CZE 3:0 NIR
Kvalifikace EURO 2017 ženy "A" 4. 6. 2016 Jablonec nad Nisou CZE 0:5 SUI
Kvalifikace EURO 2017 ženy "A" 12. 4. 2016 Opava CZE 4:1 GEO
Cyprus Women's Cup 2016 9. 3. 2016 Larnaka ITA 3:1 CZE
Cyprus Women's Cup 2016 7. 3. 2016 Paralimni CZE 1:0 WAL
Cyprus Women's Cup 2016 4. 3. 2016 Paralimni FIN 1:3 CZE
Cyprus Women's Cup 2016 2. 3. 2016 Larnaka POL 1:0 CZE
2015 9 4-1-4 14:17
Kvalifikace EURO 2017 ženy "A" 1. 12. 2015 Neuchatel SUI 5:1 CZE
Kvalifikace EURO 2017 ženy "A" 27. 10. 2015 Chomutov CZE 0:3 ITA
Kvalifikace EURO 2017 ženy "A" 22. 9. 2015 Tbilisi GEO 0:3 CZE
Přátelská mezistátní utkání ženy "A" 9. 4. 2015 Viseu POR 0:4 CZE
Přátelská mezistátní utkání ženy "A" 7. 4. 2015 Viseu POR 0:1 CZE
Cyprus Women´s Cup 2015 11. 3. 2015 Paralimni AUS 6:2 CZE
Cyprus Women´s Cup 2015 9. 3. 2015 Paralimni ZAF 0:1 CZE
Cyprus Women´s Cup 2015 6. 3. 2015 Paralimni CZE 0:1 MEX
Cyprus Women´s Cup 2015 3. 3. 2015 Paralimni CZE 2:2 BEL
2014 8 3-2-3 17:15
Přátelská mezistátní utkání ženy "A" 28. 10. 2014 Náchod CZE 1:1 POL
Kvalifikace MS 2015 ženy "A" 17. 9. 2014 Písek CZE 0:1 ESP
Kvalifikace MS 2015 ženy "A" 20. 8. 2014 Tallinn EST 1:4 CZE
Kvalifikace MS 2015 ženy "A" 18. 6. 2014 Praha CZE 5:2 MKD
Kvalifikace MS 2015 ženy "A" 14. 6. 2014 Praha CZE 0:4 ITA
Kvalifikace MS 2015 ženy "A" 7. 5. 2014 Uherské Hradiště CZE 0:0 ROU
Kvalifikace MS 2015 ženy "A" 26. 4. 2014 Opava CZE 6:0 EST
Kvalifikace MS 2015 ženy "A" 13. 2. 2014 Novara ITA 6:1 CZE
2013 10 3-3-4 15:17
Kvalifikace MS 2015 ženy "A" 27. 11. 2013 Fuenlabrada ESP 3:2 CZE
Kvalifikace MS 2015 ženy "A" 30. 10. 2013 Kluž ROU 0:0 CZE
Kvalifikace MS 2015 ženy "A" 26. 10. 2013 Strumica MKD 1:3 CZE
Přátelská mezistátní utkání ženy "A" 20. 9. 2013 Bondoufle FRA 2:0 CZE
Balaton Cup 22. 8. 2013 Balatonfüred CZE 3:1 HUN
Balaton Cup 20. 8. 2013 Balatonfüred CZE 1:4 POL
Přátelská mezistátní utkání ženy "A" 22. 6. 2013 Trzebnica POL 4:0 CZE
Turnaj v Chorvatsku 11. 3. 2013 Rovinj CZE 0:0 pen: 2:4 RUS
Turnaj v Chorvatsku 9. 3. 2013 Umag CZE 5:1 SVN
Turnaj v Chorvatsku 7. 3. 2013 Rovinj CRO 1:1 CZE
2012 5 2-0-3 9:8
Kvalifikace EURO 2013 ženy "A" 19. 9. 2012 Jerevan ARM 0:2 CZE
Kvalifikace EURO 2013 ženy "A" 20. 6. 2012 Vejle DEN 1:0 CZE
Kvalifikace EURO 2013 ženy "A" 16. 6. 2012 Praha CZE 2:3 AUT
Kvalifikace EURO 2013 ženy "A" 4. 4. 2012 Praha CZE 0:2 DEN
Kvalifikace EURO 2013 ženy "A" 31. 3. 2012 Tondela POR 2:5 CZE
2011 5 2-1-2 7:3
Kvalifikace EURO 2013 ženy "A" 20. 11. 2011 Roudnice nad Labem CZE 5:0 ARM
Kvalifikace EURO 2013 ženy "A" 22. 10. 2011 Londýn CZE 1:0 POR
Kvalifikace EURO 2013 ženy "A" 17. 9. 2011 Vöcklabruck AUT 1:1 CZE
Přátelská mezistátní utkání ženy "A" 21. 8. 2011 Senec SVK 1:0 CZE
Přátelská mezistátní utkání ženy "A" 3. 6. 2011 Kössen NGA 1:0 CZE
2010 7 4-1-2 21:6
Přátelská mezistátní utkání ženy "A" 28. 11. 2010 Lanžhot CZE 1:2 HUN
Přátelská mezistátní utkání ženy "A" 26. 11. 2010 Györ HUN 3:4 CZE
Kvalifikace MS 2011 ženy "A" 25. 8. 2010 Horní Počernice CZE 8:0 AZE
Kvalifikace MS 2011 ženy "A" 21. 8. 2010 Praha CZE 0:1 SWE
Kvalifikace MS 2011 ženy "A" 16. 6. 2010 Göteborg SWE 0:0 CZE
Kvalifikace MS 2011 ženy "A" 1. 4. 2010 Brusel BEL 0:3 CZE
Kvalifikace MS 2011 ženy "A" 27. 3. 2010 Ázerbájdžn AZE 0:5 CZE
2009 6 2-2-2 6:7
Kvalifikace MS 2011 ženy "A" 26. 11. 2009 Písek CZE 1:2 BEL
Kvalifikace MS 2011 ženy "A" 25. 10. 2009 Praha CZE 2:1 WAL
Přátelská mezistátní utkání ženy "A" 31. 5. 2009 Raciborz CZE 0:2 POL
Přátelská mezistátní utkání ženy "A" 29. 5. 2009 Náchod CZE 2:1 POL
Přátelská mezistátní utkání ženy "A" 22. 3. 2009 Brezová SVK 1:1 CZE
Přátelská mezistátní utkání ženy "A" 20. 3. 2009 Čejkovice CZE 0:0 SVK
2008 8 2-1-5 10:15
Kvalifikace EURO 2009 ženy "A" 29. 10. 2008 Gubbio ITA 2:1 CZE
Kvalifikace EURO 2009 ženy "A" 25. 10. 2008 Horní Počernice CZE 0:1 ITA
Kvalifikace EURO 2009 ženy "A" 28. 9. 2008 Praha CZE 1:5 ENG
Kvalifikace MS 2011 ženy "A" 23. 9. 2008 Llanelli WAL 2:0 CZE
Kvalifikace EURO 2009 ženy "A" 26. 6. 2008 Ludgeřovice CZE 3:1 BLR
Kvalifikace EURO 2009 ženy "A" 8. 5. 2008 Madrid ESP 4:1 CZE
Kvalifikace EURO 2009 ženy "A" 26. 4. 2008 Roudnice nad Labem CZE 4:0 NIR
Kvalifikace EURO 2009 ženy "A" 20. 3. 2008 Doncaster ENG 0:0 CZE
2007 6 3-1-2 13:13
Kvalifikace EURO 2009 ženy "A" 27. 10. 2007 Plzeň CZE 2:2 ESP
Kvalifikace EURO 2009 ženy "A" 26. 8. 2007 Bobrujsk BLR 1:4 CZE
Přátelská mezistátní utkání ženy "A" 2. 8. 2007 Gera GER 5:0 CZE
Kvalifikace EURO 2009 ženy "A" 26. 5. 2007 Coleraine NIR 1:3 CZE
Přátelská mezistátní utkání ženy "A" 6. 5. 2007 Rönne DEN 4:1 CZE
Přátelská mezistátní utkání ženy "A" 7. 4. 2007 Lhota u Kladna CZE 3:0 SUI
2006 6 4-0-2 17:8
Kvalifikace MS 2007 ženy "A" 24. 9. 2006 Växjö SWE 2:0 CZE
Kvalifikace MS 2007 ženy "A" 27. 8. 2006 Čelákovice CZE 3:0 BLR
Kvalifikace MS 2007 ženy "A" 19. 8. 2006 Reykjavík ISL 2:4 CZE
Kvalifikace MS 2007 ženy "A" 4. 6. 2006 Roudnice nad Labem CZE 6:0 POR
Kvalifikace MS 2007 ženy "A" 22. 4. 2006 Kladno CZE 2:3 SWE
Přátelská mezistátní utkání ženy "A" 8. 4. 2006 Mutěnice CZE 2:1 SVN
2005 7 4-1-2 16:8
Kvalifikace MS 2007 ženy "A" 5. 11. 2005 Lisabon POR 0:3 CZE
Kvalifikace MS 2007 ženy "A" 24. 9. 2005 Kravaře CZE 1:0 ISL
Kvalifikace MS 2007 ženy "A" 27. 8. 2005 Minsk BLR 1:1 CZE
Přátelská mezistátní utkání ženy "A" 26. 5. 2005 Walsall ENG 4:1 CZE
Mezinárodní turnaj Dubaj 6. 2. 2005 Dubaj UAE 0:5 CZE
Mezinárodní turnaj Dubaj 4. 2. 2005 Dubaj ROU 0:4 CZE
Mezinárodní turnaj Dubaj 2. 2. 2005 Dubaj RUS 3:1 CZE
2004 9 4-0-5 19:17
Kvalifikace EURO 2005 ženy "A" 27. 11. 2004 Čáslav CZE 0:3 ITA
Kvalifikace EURO 2005 ženy "A" 13. 11. 2004 Crotone ITA 2:1 CZE
Kvalifikace EURO 2005 ženy "A" 25. 9. 2004 Příbram CZE 0:5 GER
Kvalifikace EURO 2005 ženy "A" 5. 9. 2004 Dingwall SCO 3:2 CZE
Přátelská mezistátní utkání ženy "A" 31. 7. 2004 Odranci SVN 0:2 CZE
Kvalifikace EURO 2005 ženy "A" 5. 6. 2004 Roudnice nad Labem CZE 4:1 UKR
Kvalifikace EURO 2005 ženy "A" 9. 5. 2004 Uherské Hradiště CZE 5:1 POR
Přátelská mezistátní utkání ženy "A" 20. 4. 2004 Dobrovice CZE 5:1 ITA
Přátelská mezistátní utkání ženy "A" 7. 3. 2004 Schwandorf CHN 1:0 CZE
2003 7 3-3-1 10:10
Kvalifikace EURO 2004 ženy "A" 6. 12. 2003 Pombal POR 0:1 CZE
Kvalifikace EURO 2004 ženy "A" 22. 10. 2003 Kravaře CZE 2:0 SCO
Kvalifikace EURO 2004 ženy "A" 29. 8. 2003 Passau GER 4:0 CZE
Přátelská mezistátní utkání ženy "A" 9. 8. 2003 Nemšová SVK 2:2 CZE
Přátelská mezistátní utkání ženy "A" 8. 8. 2003 Bzenec CZE 2:2 SVK
Kvalifikace EURO 2004 ženy "A" 8. 6. 2003 Lutsk UKR 1:1 CZE
Přátelská mezistátní utkání ženy "A" 19. 4. 2003 Praha CZE 2:1 FIN
2002 3 0-0-3 4:12
Kvalifikace MS 2003 ženy "A" 26. 5. 2002 Blšany CZE 2:3 UKR
Kvalifikace MS 2003 ženy "A" 20. 4. 2002 Štrasburk FRA 4:1 CZE
Kvalifikace MS 2003 ženy "A" 24. 3. 2002 Slaný CZE 1:5 NOR
2001 5 2-0-3 9:12
Kvalifikace MS 2003 ženy "A" 17. 11. 2001 Drnovice CZE 1:2 FRA
Kvalifikace MS 2003 ženy "A" 11. 9. 2001 Kongsvinger NOR 5:0 CZE
Kvalifikace MS 2003 ženy "A" 25. 8. 2001 Kyjev UKR 4:1 CZE
Přátelská mezistátní utkání ženy "A" 14. 6. 2001 Lázně Bohdaneč CZE 2:0 NED
Přátelská mezistátní utkání ženy "A" 10. 3. 2001 Grevena GRE 1:5 CZE
2000 9 6-0-3 21:17
Kvalifikace EURO 2001 ženy "A" 19. 11. 2000 Čair YUG 2:3 CZE
Kvalifikace EURO 2001 ženy "A" 14. 10. 2000 Brumov CZE 1:0 YUG
Kvalifikace EURO 2001 ženy "A" 26. 8. 2000 Blšany CZE 5:1 SCO
Kvalifikace EURO 2001 ženy "A" 1. 7. 2000 Vranovice CZE 5:0 CRO
Kvalifikace EURO 2001 ženy "A" 17. 6. 2000 Záhřeb CRO 1:2 CZE
Kvalifikace EURO 2001 ženy "A" 27. 5. 2000 Dublin IRL 0:4 CZE
MT "Austrálie CUP" 13. 1. 2000 Melbourne SWE 2:0 CZE
MT "Austrálie CUP" 10. 1. 2000 Melbourne AUS 3:0 CZE
MT "Austrálie CUP" 7. 1. 2000 Melbourne USA 8:1 CZE
1999 4 2-1-1 13:3
Kvalifikace EURO 2001 ženy "A" 14. 11. 1999 Broadwood SCO 2:1 CZE
Kvalifikace EURO 2001 ženy "A" 17. 10. 1999 Blšany CZE 1:1 IRL
Přátelská mezistátní utkání ženy "A" 15. 8. 1999 Blansko CZE 6:0 SVK
Přátelská mezistátní utkání ženy "A" 25. 4. 1999 Blšany CZE 5:0 AUT
1998 3 1-2-0 11:2
Kvalifikace MS 1999 ženy "A" 23. 5. 1998 Inverness SCO 1:1 CZE
Kvalifikace MS 1999 ženy "A" 16. 5. 1998 Sedlčany CZE 9:0 LTU
Kvalifikace MS 1999 ženy "A" 25. 4. 1998 Český Dub CZE 1:1 SCO
1997 5 3-1-1 30:5
Kvalifikace MS 1999 ženy "A" 10. 10. 1997 Vilnius LTU 0:12 CZE
Kvalifikace MS 1999 ženy "A" 8. 10. 1997 Tallinn EST 0:8 CZE
Kvalifikace MS 1999 ženy "A" 20. 8. 1997 Lanžhot CZE 6:0 EST
Přátelská mezistátní utkání ženy "A" 7. 5. 1997 SVK 2:1 CZE
Přátelská mezistátní utkání ženy "A" 26. 3. 1997 Praha CZE 3:3 GER
1996 8 5-0-3 25:14
Kvalifikace EURO 1997 ženy "A" 28. 9. 1996 Eindhoven NED 1:0 CZE
Kvalifikace EURO 1997 ženy "A" 8. 9. 1996 Čelákovice CZE 1:2 NED
Kvalifikace EURO 1997 ženy "A" 25. 8. 1996 Lázně Bohdaneč CZE 6:2 POL
Kvalifikace EURO 1997 ženy "A" 29. 6. 1996 Čelákovice CZE 5:2 BLR
Kvalifikace EURO 1997 ženy "A" 8. 6. 1996 Kedzierzyn Koźle POL 0:1 CZE
Kvalifikace EURO 1997 ženy "A" 25. 5. 1996 Tallinn EST 0:7 CZE
Přátelská mezistátní utkání ženy "A" 7. 5. 1996 Kladno CZE 3:0 SVK
Přátelská mezistátní utkání ženy "A" 29. 3. 1996 Frohnlach GER 7:2 CZE
1995 3 2-0-1 14:3
Kvalifikace EURO 1997 ženy "A" 7. 10. 1995 Mohylev BLR 0:1 CZE
Kvalifikace EURO 1997 ženy "A" 17. 9. 1995 Milín CZE 11:0 EST
Přátelská mezistátní utkání ženy "A" 7. 5. 1995 HUN 3:2 CZE
1994 6 0-4-2 7:20
Přátelská mezistátní utkání ženy "A" 3. 10. 1994 Gloggnitz AUT 3:3 CZE
Kvalifikace MS 1995 ženy "A" 24. 9. 1994 Praha CZE 0:9 NOR
Kvalifikace MS 1995 ženy "A" 10. 9. 1994 Kecskemét HUN 4:4 CZE
Kvalifikace MS 1995 ženy "A" 19. 6. 1994 Vantaa FIN 4:0 CZE
Kvalifikace MS 1995 ženy "A" 14. 5. 1994 Staré Město CZE 0:0 HUN
Kvalifikace MS 1995 ženy "A" 23. 4. 1994 Roudnice nad Labem CZE 0:0 FIN
1993 3 2-0-1 10:7
Kvalifikace MS 1995 ženy "A" 4. 9. 1993 NOR 6:1 CZE
Přátelská mezistátní utkání ženy "A" 22. 6. 1993 Hluk CZE 3:1 SVK
Přátelská mezistátní utkání ženy "A" 21. 6. 1993 Hluk CZE 6:0 SVK