Česko 19 ženy - Bilance dle roků

Rok Zápasy V-R-P Skóre
2024 6 1-2-3 5:15
Přípravná utkání reprezentace žen do 19 let v roce 2024 29. 5. 2024 SVK 3:1 CZE
Kvalifikace ME hráček do 19 let 2024, 2. kolo, Liga A (Česká republika) 9. 4. 2024 CZE 0:5 FRA
Kvalifikace ME hráček do 19 let 2024, 2. kolo, Liga A (Česká republika) 6. 4. 2024 CZE 1:0 UKR
Kvalifikace ME hráček do 19 let 2024, 2. kolo, Liga A (Česká republika) 3. 4. 2024 NOR 4:0 CZE
Přípravný turnaj reprezentace žen do 19 let ve Španělsku 26. 2. 2024 POR 1:1 pen: 1:2 CZE
Přípravný turnaj reprezentace žen do 19 let ve Španělsku 23. 2. 2024 CZE 2:2 pen: 4:2 MAR
2023 18 7-2-9 23:32
Přípravná utkání reprezentace žen do 19 let v roce 2023 2. 12. 2023 HUN 0:2 CZE
Přípravná utkání reprezentace žen do 19 let v roce 2023 29. 11. 2023 HUN 1:3 CZE
Kvalifikace ME hráček do 19 let 2024, 1. kolo, Liga A 30. 10. 2023 ENG 1:0 CZE
Kvalifikace ME hráček do 19 let 2024, 1. kolo, Liga A 27. 10. 2023 CZE 2:0 GRE
Kvalifikace ME hráček do 19 let 2024, 1. kolo, Liga A 24. 10. 2023 Newport CZE 3:0 WAL
Přípravný turnaj reprezentace žen do 19 let ve Slovinsku 26. 9. 2023 SVN 2:1 CZE
Přípravný turnaj reprezentace žen do 19 let ve Slovinsku 23. 9. 2023 MKD 1:5 CZE
Přípravný turnaj reprezentace žen do 19 let ve Slovinsku 20. 9. 2023 CZE 0:1 POR
Mistrovství Evropy hráček do 19 let 2023 24. 7. 2023 Louvain ESP 7:0 CZE
Mistrovství Evropy hráček do 19 let 2023 21. 7. 2023 ISL 2:0 CZE
Mistrovství Evropy hráček do 19 let 2023 18. 7. 2023 CZE 0:1 FRA
Přípravné utkání ČR WU19 s Německem 15. 6. 2023 Dobřany CZE 1:4 GER
2. kolo kvalifikace ME WU19 2023, Liga A 11. 4. 2023 CZE 1:0 SUI
2. kolo kvalifikace ME WU19 2023, Liga A 5. 4. 2023 SRB 1:2 CZE
Přípravný turnaj WU19 ve Španělsku 20. 2. 2023 Murcia CZE 0:3 SCO
Přípravný turnaj WU19 ve Španělsku 17. 2. 2023 Murcia SWE 1:1 pen: 13:12 CZE
Přípravné utkání WU19 s Maďarskem 14. 2. 2023 Murcia HUN 1:1 CZE
2022 14 6-1-7 31:29
Přípravná utkání WU19 ve Španělsku 9. 11. 2022 Murcia ESP 3:0 CZE
Kvalifikace ME WU19 2023, 1. kolo, Liga B 8. 10. 2022 Almaty CZE 12:0 AND
Kvalifikace ME WU19 2023, 1. kolo, Liga B 5. 10. 2022 Almaty KAZ 0:7 CZE
Turnaj WU19 ve Slovinsku 6. 9. 2022 Kranjska Gora SVN 1:3 CZE
Turnaj WU19 ve Slovinsku 3. 9. 2022 Kranjska Gora CZE 2:0 CRO
Turnaj WU19 ve Slovinsku 31. 8. 2022 Kranjska Gora CZE 3:2 NOR
Přípravná utkání WU19 se Slovenskem 5. 8. 2022 Nemšová SVK 0:1 CZE
Přípravná utkání WU19 se Slovenskem 3. 8. 2022 Dolní Němčí CZE 1:1 SVK
Mistrovství Evropy hráček do 19 let 3. 7. 2022 Frýdek-Místek ITA 4:0 CZE
Mistrovství Evropy hráček do 19 let 30. 6. 2022 Opava CZE 0:5 ESP
Mistrovství Evropy hráček do 19 let 27. 6. 2022 Ostrava CZE 0:3 FRA
Kvalifikace ME WU19 2022 - 2. kolo, Liga A 12. 4. 2022 Frýdek-Místek CZE 1:5 FRA
Kvalifikace ME WU19 2022 - 2. kolo, Liga A 9. 4. 2022 Opava CZE 1:3 GRE
Kvalifikace ME WU19 2022 - 2. kolo, Liga A 6. 4. 2022 Opava IRL 2:0 CZE
2021 8 4-0-4 13:21
Kvalifikace ME 2022 - WU19 25. 10. 2021 Albufeira CZE 1:3 ESP
Kvalifikace ME 2022 - WU19 22. 10. 2021 Faro-Loulé CZE 2:1 SVK
Kvalifikace ME 2022 - WU19 19. 10. 2021 Faro-Loulé POR 1:2 CZE
Přípravná utkání WU19 s Řeckem 17. 9. 2021 Roudnice nad Labem CZE 1:0 GRE
Přípravná utkání WU19 s Řeckem 15. 9. 2021 Roudnice nad Labem CZE 4:2 GRE
Přípravné utkání ČR WU19 s Anglií 30. 7. 2021 Telford ENG 4:1 CZE
Přípravná utkání WU19 s Rakouskem 13. 6. 2021 Gmünd AUT 4:1 CZE
Přípravná utkání WU19 s Rakouskem 10. 6. 2021 Hluboká nad Vltavou CZE 1:6 AUT
2020 3 0-1-2 3:6
Miniturnaj WU19 Portugalsko 7. 3. 2020 AUT 0:0 CZE
Miniturnaj WU19 Portugalsko 5. 3. 2020 CZE 2:4 FIN
Miniturnaj WU19 Portugalsko 3. 3. 2020 POR 2:1 CZE
2019 13 8-0-5 34:24
1. fáze kvalifikace ME WU19 8. 10. 2019 CZE 0:5 FIN
1. fáze kvalifikace ME WU19 5. 10. 2019 CZE 5:0 LTU
1. fáze kvalifikace ME WU19 2. 10. 2019 FRO 0:5 CZE
Přípravná utkání WU19 s Polskem 1. 9. 2019 Brzeg POL 7:0 CZE
Přípravná utkání WU19 s Polskem 29. 8. 2019 Grodkow POL 0:2 CZE
Přípravná utkání WU19 s Bavorskem 1. 8. 2019 Domažlice CZE 2:5 GER
Přípravná utkání WU19 s Bavorskem 30. 7. 2019 Raková CZE 4:0 GER
Kvalifikace ME WU19 - elitní fáze 9. 4. 2019 Luckenwalde GRE 0:2 CZE
Kvalifikace ME WU19 - elitní fáze 6. 4. 2019 Luckenwalde GER 5:0 CZE
Kvalifikace ME WU19 - elitní fáze 3. 4. 2019 Luckenwalde CZE 2:0 AUT
Turnaj v Turecku ženy U19 5. 3. 2019 CZE 1:2 POL
Turnaj v Turecku ženy U19 2. 3. 2019 HUN 0:3 CZE
Turnaj v Turecku ženy U19 27. 2. 2019 CZE 8:0 XKK
2018 15 5-2-8 31:31
Kvalifikace ME WU19 - 1. fáze 8. 10. 2018 Bijeljina CZE 0:5 NOR
Kvalifikace ME WU19 - 1. fáze 5. 10. 2018 Ugljevik CZE 7:0 GEO
Kvalifikace ME WU19 - 1. fáze 2. 10. 2018 Bijeljina BIH 0:2 CZE
Přátelská utkání s Finskem 4. 9. 2018 Tampere FIN 0:4 CZE
Přátelská utkání s Finskem 2. 9. 2018 Tampere FIN 0:0 CZE
Přípravné zápasy s Bavorskem (10. 8. 2018, 12. 8. 2018) 12. 8. 2018 Soběslav CZE 0:2 GER
Přípravné zápasy s Bavorskem (10. 8. 2018, 12. 8. 2018) 10. 8. 2018 Tábor CZE 1:2 GER
Přípravné zápasy s Rakouskem 10. 6. 2018 Lindabrunn AUT 6:0 CZE
Přípravné zápasy s Rakouskem 8. 6. 2018 Lindabrunn AUT 2:1 CZE
Elitní fáze kvalifikace na ME WU19 8. 4. 2018 Edinburgh ITA 2:2 CZE
Elitní fáze kvalifikace na ME WU19 5. 4. 2018 Edinburgh CZE 7:0 RUS
Elitní fáze kvalifikace na ME WU19 2. 4. 2018 Edinburgh CZE 2:1 SCO
Turnaj La Manga WU-19 2018 6. 3. 2018 DEN 4:2 CZE
Turnaj La Manga WU-19 2018 4. 3. 2018 ENG 4:3 CZE
Turnaj La Manga WU-19 2018 2. 3. 2018 CZE 0:3 SUI
2017 13 6-2-5 36:31
Soustředění U-17 žen 15. 11. 2017 Nymburk CZE 2:3 CZE
I. fáze kvalifikace žen do 19 let na ME 2018 24. 10. 2017 Dobrič CZE 2:0 SWE
I. fáze kvalifikace žen do 19 let na ME 2018 21. 10. 2017 Dobrič CZE 9:0 BUL
I. fáze kvalifikace žen do 19 let na ME 2018 18. 10. 2017 Dobrič BLR 0:8 CZE
MPU žen U-19 6. 8. 2017 Dobřany CZE 3:2 GER
MPU žen U-19 4. 8. 2017 Přeštice CZE 4:5 GER
Přátelské mezistátní utkání U19 ženy 10. 6. 2017 Praha CZE 2:1 USA
Elitní fáze kvalifikace ME 2017 WU19 10. 4. 2017 CZE 0:7 ENG
Elitní fáze kvalifikace ME 2017 WU19 7. 4. 2017 CZE 2:2 TUR
Elitní fáze kvalifikace ME 2017 WU19 5. 4. 2017 DEN 5:0 CZE
Soustředění Španělsko Santa Susanna 3. 3. 2017 Santa Susanna CZE 3:2 IRL
Soustředění Španělsko Santa Susanna 1. 3. 2017 Santa Susanna CZE 0:3 IRL
Soustředění Španělsko Santa Susanna 28. 2. 2017 Barcelona ESP 1:1 CZE
2016 12 9-1-2 38:14
Kvalifikace ME 2017 žen do 19 let - 1. fáze 23. 10. 2016 Tallinn CZE 3:3 SUI
Kvalifikace ME 2017 žen do 19 let - 1. fáze 20. 10. 2016 Tallinn EST 0:9 CZE
Kvalifikace ME 2017 žen do 19 let - 1. fáze 18. 10. 2016 Tallinn CRO 0:7 CZE
Přátelské mezistátní utkání U19 ženy 2. 8. 2016 Stříbro CZE 2:1 GER
Přátelské mezistátní utkání U19 ženy 1. 8. 2016 Stříbro CZE 5:0 GER
Elitní fáze evropské kvalifikace WU19 2016 10. 4. 2016 CZE 2:0 BLR
Elitní fáze evropské kvalifikace WU19 2016 7. 4. 2016 FIN 1:2 CZE
Elitní fáze evropské kvalifikace WU19 2016 5. 4. 2016 NED 7:2 CZE
Turnaj Algarve 2016 - ženy do 19 let 7. 3. 2016 Faro-Loulé CZE 0:1 SCO
Turnaj Algarve 2016 - ženy do 19 let 5. 3. 2016 Faro-Loulé CZE 2:0 SUI
Přípravná utkání reprezentace žen do 19 let v roce 2016 14. 2. 2016 Staré Město CZE 1:0 SVK
Přípravná utkání reprezentace žen do 19 let v roce 2016 12. 2. 2016 Senec SVK 1:3 CZE
2015 10 4-1-5 15:23
Kvalifikace EURO ženy U19 2016 1. fáze 20. 9. 2015 Bijeljina CZE 0:6 FRA
Kvalifikace EURO ženy U19 2016 1. fáze 17. 9. 2015 Bijeljina BIH 0:5 CZE
Kvalifikace EURO ženy U19 2016 1. fáze 15. 9. 2015 Bijeljina CZE 4:1 FRO
Přátelské mezistátní utkání U19 ženy 9. 7. 2015 Domažlice CZE 0:2 GER
Přátelské mezistátní utkání U19 ženy 8. 7. 2015 Přeštice CZE 2:1 GER
Kvalifikace EURO ženy U19 2015 Elitní fáze 9. 4. 2015 SVN 0:2 CZE
Kvalifikace EURO ženy U19 2015 Elitní fáze 6. 4. 2015 Urmond CZE 1:2 DEN
Kvalifikace EURO ženy U19 2015 Elitní fáze 4. 4. 2015 Urmond NED 6:0 CZE
Přátelské mezistátní utkání U19 ženy 7. 3. 2015 Tubize BEL 0:0 CZE
Přátelské mezistátní utkání U19 ženy 5. 3. 2015 Tubize BEL 5:1 CZE
2014 10 4-0-6 20:17
Kvalifikace EURO ženy U19 2015 1. fáze 18. 9. 2014 Sarajevo ROU 1:0 CZE
Kvalifikace EURO ženy U19 2015 1. fáze 15. 9. 2014 Sarajevo CZE 6:0 MLT
Kvalifikace EURO ženy U19 2015 1. fáze 13. 9. 2014 Sarajevo CZE 2:0 BIH
MPU U19 ženy - Bavorsko 10. 8. 2014 Oberhaching GER 3:2 CZE
MPU U19 ženy - Bavorsko 9. 8. 2014 Oberhaching GER 2:0 CZE
Kvalifikace EURO ženy U19 2014 Elitní fáze 10. 4. 2014 Brusel CZE 4:1 UKR
Kvalifikace EURO ženy U19 2014 Elitní fáze 7. 4. 2014 Brusel CZE 1:2 BEL
Kvalifikace EURO ženy U19 2014 Elitní fáze 5. 4. 2014 Brusel CZE 1:4 GER
MPU U19 ženy Švýcarsko - ČR 2x 13. 3. 2014 Geroldswil SUI 1:3 CZE
MPU U19 ženy Švýcarsko - ČR 2x 11. 3. 2014 Geroldswil SUI 3:1 CZE
2013 7 4-1-2 16:9
Kvalifikace EURO ženy U19 2014 1. fáze 23. 9. 2013 Turku CZE 3:1 MDA
Kvalifikace EURO ženy U19 2014 1. fáze 21. 9. 2013 Turku CZE 7:0 FRO
MPU ČR - Belgie ženy U-19 14. 8. 2013 Praha CZE 1:1 BEL
MPU ČR - Belgie ženy U-19 12. 8. 2013 Praha CZE 2:0 BEL
Kvalifikace EURO ženy U19 2013 Elitní fáze 9. 4. 2013 Walldorf GER 5:0 CZE
Kvalifikace EURO ženy U19 2013 Elitní fáze 6. 4. 2013 Walldorf ESP 2:1 CZE
Kvalifikace EURO ženy U19 2013 Elitní fáze 4. 4. 2013 Viernheim CZE 2:0 GRE
2012 11 3-3-5 29:24
Kvalifikace EURO ženy U19 2013 1. fáze 25. 10. 2012 Sarajevo CZE 2:2 POR
Kvalifikace EURO ženy U19 2013 1. fáze 20. 10. 2012 Sarajevo CZE 6:1 BIH
Kvalifikace EURO ženy U19 2013 1. fáze 19. 9. 2012 Sarajevo CZE 9:0 MKD
Přátelské mezistátní utkání U19 ženy 18. 9. 2012 Třeboň CZE 1:3 AUT
MPU ČR - Severní Irsko 2x 29. 8. 2012 Praha CZE 3:3 NIR
MPU ČR - Severní Irsko 2x 27. 8. 2012 Praha CZE 1:3 NIR
Kvalifikace EURO ženy U19 2012 Elitní fáze 5. 4. 2012 Cantanh CZE 2:3 NOR
Kvalifikace EURO ženy U19 2012 Elitní fáze 2. 4. 2012 Cantanhede BEL 3:0 CZE
Kvalifikace EURO ženy U19 2012 Elitní fáze 31. 3. 2012 Cantanhede CZE 3:2 POR
MPU Švýcarsko - ČR 2x 4. 3. 2012 Geroldswil CZE 2:2 SUI
MPU Švýcarsko - ČR 2x 2. 3. 2012 Geroldswil SUI 2:0 CZE
2011 4 3-0-1 12:6
Kvalifikace EURO ženy U19 2012 1. fáze 22. 9. 2011 Rakvere POL 0:1 CZE
Kvalifikace EURO ženy U19 2012 1. fáze 19. 9. 2011 Rakvere CZE 6:1 EST
Kvalifikace EURO ženy U19 2012 1. fáze 17. 9. 2011 Rakvere CZE 4:1 CYP
Kvalifikace EURO ženy U19 2011 Elitní fáze 5. 4. 2011 Simferopol CZE 1:4 SUI
2010 7 4-1-2 13:16
Kvalifikace EURO ženy U19 2011 1. fáze 16. 9. 2010 Praha CZE 4:0 ROU
Kvalifikace EURO ženy U19 2011 1. fáze 13. 9. 2010 Praha TUR 1:1 CZE
Kvalifikace EURO ženy U19 2011 1. fáze 11. 9. 2010 Praha CZE 4:2 NIR
Přátelské mezistátní utkání U19 ženy 3. 8. 2010 Třeboň CZE 2:1 AUT
Kvalifikace EURO ženy U19 2013 Elitní fáze 1. 4. 2010 Soči CZE 2:1 ISL
Kvalifikace EURO ženy U19 2013 Elitní fáze 29. 3. 2010 Soči CZE 0:5 ESP
Kvalifikace EURO ženy U19 2013 Elitní fáze 27. 3. 2010 Soči CZE 0:6 RUS
2009 7 2-0-5 9:15
Kvalifikace EURO ženy U19 2010 1. fáze 24. 9. 2009 Kohila SWE 1:0 CZE
Kvalifikace EURO ženy U19 2010 1. fáze 21. 9. 2009 Kohila CZE 2:1 SVN
Kvalifikace EURO ženy U19 2010 1. fáze 19. 9. 2009 Kuusalu CZE 3:1 EST
MPU ČR - Slovensko 2x 23. 8. 2009 Čejkovice SVK 6:2 CZE
MPU ČR - Slovensko 2x 21. 8. 2009 Čejkovice CZE 1:3 SVK
MPU ČR - Skotsko 2x 26. 4. 2009 Libčice nad Vltavou CZE 0:1 SCO
MPU ČR - Skotsko 2x 24. 4. 2009 Libčice nad Vltavou CZE 1:2 SCO
2008 8 4-0-4 10:11
Kvalifikace EURO ženy U19 2009 1. fáze 30. 9. 2008 Baku CZE 1:2 FIN
Kvalifikace EURO ženy U19 2009 1. fáze 27. 9. 2008 Baku NIR 1:2 CZE
Kvalifikace EURO ženy U19 2009 1. fáze 25. 9. 2008 Baku AZE 2:1 CZE
Kvalifikace EURO ženy U19 2008 Elitní fáze 29. 4. 2008 Trumau AUT 0:1 CZE
Kvalifikace EURO ženy U19 2008 Elitní fáze 26. 4. 2008 Bad Vöslau FIN 1:2 CZE
Kvalifikace EURO ženy U19 2008 Elitní fáze 24. 4. 2008 Trumau SWE 3:0 CZE
MPU U-19 ženy ČR - Švýcarsko 2x 23. 3. 2008 Nymburk CZE 0:1 SUI
MPU U-19 ženy ČR - Švýcarsko 2x 21. 3. 2008 Nymburk CZE 3:1 SUI
2007 8 4-2-2 20:13
Kvalifikace EURO ženy U19 2008 1. fáze 2. 10. 2007 MKD 1:4 CZE
Kvalifikace EURO ženy U19 2008 1. fáze 29. 9. 2007 Strumica WAL 2:3 CZE
Kvalifikace EURO ženy U19 2008 1. fáze 27. 9. 2007 Turnovo GER 6:0 CZE
Kvalifikace EURO ženy U19 2007 Elitní fáze 15. 4. 2007 St. Pölten ENG 2:0 CZE
Kvalifikace EURO ženy U19 2007 Elitní fáze 12. 4. 2007 St. Pölten AUT 1:1 CZE
Kvalifikace EURO ženy U19 2007 Elitní fáze 10. 4. 2007 Neulengbach UKR 1:1 CZE
MPU ČR - Slovinsko 2x 4. 3. 2007 Břeclav CZE 4:0 SVN
MPU ČR - Slovinsko 2x 2. 3. 2007 Mikulov CZE 7:0 SVN
2006 7 4-1-2 20:8
Kvalifikace EURO ženy U19 2007 1. fáze 1. 10. 2006 Sarajevo FIN 1:1 CZE
Kvalifikace EURO ženy U19 2007 1. fáze 28. 9. 2006 Sarajevo BLR 1:3 CZE
Kvalifikace EURO ženy U19 2007 1. fáze 26. 9. 2006 Sarajevo BIH 1:6 CZE
Kvalifikace EURO ženy U19 2006 Elitní fáze 29. 4. 2006 Čáslav CZE 1:2 BEL
Kvalifikace EURO ženy U19 2006 Elitní fáze 27. 4. 2006 Úvaly CZE 3:1 UKR
Kvalifikace EURO ženy U19 2006 Elitní fáze 25. 4. 2006 Praha CZE 1:2 WAL
Přátelské mezistátní utkání U19 ženy 8. 4. 2006 Hovorany CZE 5:0 SVN
2005 11 3-3-5 13:18
Kvalifikace EURO ženy U19 2006 1. fáze 1. 10. 2005 Debica POL 0:0 CZE
Kvalifikace EURO ženy U19 2006 1. fáze 29. 9. 2005 Straszecin AZE 0:3 CZE
Kvalifikace EURO ženy U19 2006 1. fáze 27. 9. 2005 Debica SVN 0:2 CZE
Kvalifikace EURO ženy U19 2005 Elitní fáze 30. 4. 2005 Kevelaer SWE 6:0 CZE
Kvalifikace EURO ženy U19 2005 Elitní fáze 28. 4. 2005 Kevelaer GER 4:1 CZE
Kvalifikace EURO ženy U19 2005 Elitní fáze 26. 4. 2005 Goch DEN 1:1 CZE
MPU ženy U-19 Polsko vs. ČR 10. 4. 2005 Tychy POL 1:0 CZE
MPU ženy U-19 Polsko vs. ČR 9. 4. 2005 Czaniec POL 1:1 CZE
MPU Maďarsko ženy U-19 19. 3. 2005 Bük CZE 4:0 HUN
MPU Maďarsko ženy U-19 17. 3. 2005 Bük HUN 2:1 CZE
Přátelské mezistátní utkání U19 ženy 22. 2. 2005 Boario Terme ITA 3:0 CZE
2004 8 6-0-2 22:9
Kvalifikace EURO ženy U19 2005 1. fáze 2. 10. 2004 Český Dub CZE 1:5 ESP
Kvalifikace EURO ženy U19 2005 1. fáze 30. 9. 2004 Roudnice nad Labem CZE 7:0 MKD
Kvalifikace EURO ženy U19 2005 1. fáze 28. 9. 2004 Stříbrná Skalice CZE 1:0 NIR
PMU žen U-17 ČR - Polsko 29. 8. 2004 Vrchlabí CZE 1:0 POL
PMU žen U-17 ČR - Polsko 27. 8. 2004 Trutnov CZE 3:2 POL
Přátelské mezistátní utkání U19 ženy 31. 7. 2004 Odranci SVN 0:6 CZE
MPU Polsko vs. ČR 2. 5. 2004 Opole POL 0:3 CZE
MPU Polsko vs. ČR 30. 4. 2004 Dobrzen Wielki POL 2:0 CZE
2003 11 3-2-6 19:17
Kvalifikace EURO ženy U19 2004 1. fáze 27. 9. 2003 Lisková ISL 1:0 CZE
Kvalifikace EURO ženy U19 2004 1. fáze 25. 9. 2003 Lisková LVA 0:7 CZE
Kvalifikace EURO ženy U19 2004 1. fáze 23. 9. 2003 Lisková SVK 3:0 CZE
MPU žen U-19 21. 8. 2003 Borek CZE 2:2 AUT
MPU žen U-19 19. 8. 2003 Gmünd AUT 1:4 CZE
Přátelské mezistátní utkání U19 ženy 28. 5. 2003 Blšany CZE 2:3 ITA
Kvalifikace EURO ženy U19 2003 19. 4. 2003 Wavre SCO 2:3 CZE
Kvalifikace EURO ženy U19 2003 17. 4. 2003 Wavre BEL 1:0 CZE
Kvalifikace EURO ženy U19 2003 15. 4. 2003 Wavre NOR 1:0 CZE
Přátelské mezistátní utkání U19 ženy 15. 3. 2003 NED 1:1 CZE
Přátelské mezistátní utkání U19 ženy 13. 3. 2003 NED 2:0 CZE
2002 1 1-0-0 1:0
Přátelské mezistátní utkání U19 ženy 16. 10. 2002 Sulmona ITA 0:1 CZE
2001 8 6-1-1 16:3
Kvalifikace EURO ženy U19 2002 20. 10. 2001 Lázně Bohdaneč CZE 1:0 ISR
Kvalifikace EURO ženy U19 2002 18. 10. 2001 Dobrovice CZE 2:0 TUR
Kvalifikace EURO ženy U19 2002 16. 10. 2001 Kutná Hora CZE 0:0 YUG
Trojutkání ČR, Rakousko, Maďarsko "dívky 19" 24. 6. 2001 Velké Pavlovice CZE 5:1 HUN
Trojutkání ČR, Rakousko, Maďarsko "dívky 19" 22. 6. 2001 Lanžhot CZE 3:0 AUT
Kvalifikace EURO ženy U19 2001 Semifinálový turnaj 13. 5. 2001 Sarajevo YUG 0:3 CZE
Kvalifikace EURO ženy U19 2001 Semifinálový turnaj 11. 5. 2001 Niš IRL 1:2 CZE
Kvalifikace EURO ženy U19 2001 Semifinálový turnaj 9. 4. 2001 Niš NOR 1:0 CZE
2000 6 4-1-1 11:2
Kvalifikace EURO ženy U19 2001 1. fáze 10. 11. 2000 Norrköping DEN 1:2 CZE
Kvalifikace EURO ženy U19 2001 1. fáze 8. 11. 2000 Nakskov AUT 0:5 CZE
Kvalifikace EURO ženy U19 2001 1. fáze 6. 11. 2000 Norrköping SCO 0:3 CZE
Kvalifikace EURO ženy U18 2000 17. 5. 2000 Örebro NED 0:1 CZE
Kvalifikace EURO ženy U18 2000 15. 5. 2000 Örebro SWE 1:0 CZE
Kvalifikace EURO ženy U18 2000 13. 5. 2000 Örebro ITA 0:0 CZE
1999 5 3-0-2 11:4
Kvalifikace EURO ženy U18 2000 10. 10. 1999 Tel Aviv ISR 0:4 CZE
Kvalifikace EURO ženy U18 2000 8. 10. 1999 Tel Aviv SCO 1:2 CZE
Kvalifikace EURO ženy U18 2000 6. 10. 1999 Tel Aviv FIN 2:0 CZE
Přátelské mezistátní utkání U19 ženy 14. 8. 1999 Blansko CZE 5:0 SVK
Přátelské mezistátní utkání U19 ženy 24. 4. 1999 Blšany CZE 0:1 AUT
1998 3 1-0-2 9:9
Kval.turnaj ME "U 18 ženy" 17. 10. 1998 Passau BEL 5:4 CZE
Kval.turnaj ME "U 18 ženy" 15. 10. 1998 Bad Füssing GER 4:0 CZE
Kval.turnaj ME "U 18 ženy" 13. 10. 1998 Passau HUN 0:5 CZE
1997 5 3-1-1 9:7
Kvalifikace EURO ženy U18 1998 23. 11. 1997 Girona ESP 4:4 CZE
Kvalifikace EURO ženy U18 1998 21. 11. 1997 Girona IRL 0:1 CZE
Kvalifikace EURO ženy U18 1998 19. 11. 1997 Girona NED 2:0 CZE
2 MU ČR-Slovensko, Slovensko-ČR "ženy 18" 11. 9. 1997 Ilava SVK 0:1 CZE
2 MU ČR-Slovensko, Slovensko-ČR "ženy 18" 8. 9. 1997 Brumov CZE 3:1 SVK