Česko 17 ženy - Bilance dle roků

Rok Zápasy V-R-P Skóre
2024 5 0-3-2 3:5
Kvalifikace ME hráček do 17 let 2024, 2. kolo, Liga A (Německo) 24. 3. 2024 SVK 1:1 CZE
Kvalifikace ME hráček do 17 let 2024, 2. kolo, Liga A (Německo) 21. 3. 2024 FRA 0:0 CZE
Kvalifikace ME hráček do 17 let 2024, 2. kolo, Liga A (Německo) 18. 3. 2024 CZE 0:0 GER
Přípravná utkání reprezentace žen do 17 let v roce 2024 14. 2. 2024 BEL 1:0 CZE
Přípravná utkání reprezentace žen do 17 let v roce 2024 11. 2. 2024 WAL 3:2 CZE
2023 11 2-1-8 14:18
Přípravná utkání reprezentace žen do 17 let v roce 2023 3. 12. 2023 CZE 1:2 MAR
Přípravná utkání reprezentace žen do 17 let v roce 2023 30. 11. 2023 CZE 0:1 MAR
Kvalifikace ME hráček do 17 let 2024, 1. kolo, Liga A 31. 10. 2023 BIH 0:1 CZE
Kvalifikace ME hráček do 17 let 2024, 1. kolo, Liga A 28. 10. 2023 ESP 4:1 CZE
Kvalifikace ME hráček do 17 let 2024, 1. kolo, Liga A 25. 10. 2023 CZE 0:1 POR
2. kolo kvalifikace ME WU17 2023, Liga A 14. 3. 2023 Bukurešť POL 2:2 CZE
2. kolo kvalifikace ME WU17 2023, Liga A 11. 3. 2023 Buftea CZE 5:0 EST
2. kolo kvalifikace ME WU17 2023, Liga A 8. 3. 2023 Buftea CZE 0:1 ROU
Přípravný turnaj WU17 v Portugalsku 22. 2. 2023 POR 3:2 CZE
Přípravný turnaj WU17 v Portugalsku 19. 2. 2023 SRB 2:1 CZE
Přípravný turnaj WU17 v Portugalsku 16. 2. 2023 CZE 1:2 WAL
2022 11 5-0-6 11:18
Kvalifikace ME WU17 2023, 1. kolo, Liga A 25. 10. 2022 Tatabanya BIH 0:1 CZE
Kvalifikace ME WU17 2023, 1. kolo, Liga A 22. 10. 2022 Telki NOR 1:2 CZE
Kvalifikace ME WU17 2023, 1. kolo, Liga A 19. 10. 2022 Telki CZE 0:1 HUN
Přípravná utkání WU17 s Rakouskem 4. 9. 2022 Schrems AUT 4:0 CZE
Přípravná utkání WU17 s Rakouskem 1. 9. 2022 Třeboň CZE 1:2 AUT
Přípravná utkání WU17 s Bavorskem 4. 8. 2022 Dobřany CZE 0:4 GER
Přípravná utkání WU17 s Bavorskem 2. 8. 2022 Dobřany CZE 3:1 GER
Kvalifikace ME WU17 2022 - 2. kolo, Liga A 13. 4. 2022 Telki CZE 0:2 ESP
Kvalifikace ME WU17 2022 - 2. kolo, Liga A 7. 4. 2022 Telki HUN 3:0 CZE
Přípravná utkání WU17 se Srbskem 20. 2. 2022 Stara Pazova SRB 0:3 CZE
Přípravná utkání WU17 se Srbskem 18. 2. 2022 Stara Pazova SRB 0:1 CZE
2021 6 0-3-3 8:17
Přípravná utkání WU17 s Mexikem 24. 10. 2021 Mnichovo Hradiště CZE 1:1 MEX
Přípravná utkání WU17 s Mexikem 21. 10. 2021 Praha CZE 2:3 MEX
Kvalifikace ME WU17 2022 - 1. kolo, Liga A 5. 10. 2021 Uden CZE 1:1 NED
Kvalifikace ME WU17 2022 - 1. kolo, Liga A 29. 9. 2021 Venray SVN 1:1 CZE
Přípravná utkání WU17 s Rakouskem 5. 9. 2021 Schrems AUT 7:2 CZE
Přípravná utkání WU17 s Rakouskem 2. 9. 2021 Roudné CZE 1:4 AUT
2020 3 0-0-3 2:6
WU17 MIMA Cup 2020 15. 2. 2020 Murcia CZE 0:2 SWE
WU17 MIMA Cup 2020 13. 2. 2020 Murcia CZE 0:1 BEL
WU17 MIMA Cup 2020 11. 2. 2020 Murcia HUN 3:2 CZE
2019 12 5-1-6 15:17
1. fáze kvalfikace ME WU17 26. 10. 2019 Stara Pazova SRB 1:2 CZE
1. fáze kvalfikace ME WU17 23. 10. 2019 Stara Pazova CZE 1:1 UKR
1. fáze kvalfikace ME WU17 20. 10. 2019 Stara Pazova CZE 4:0 GEO
Přípravná utkání WU17 s Rakouskem 27. 9. 2019 Třeboň CZE 3:1 AUT
Přípravná utkání WU17 s Rakouskem 25. 9. 2019 Gmünd AUT 4:0 CZE
Přípravná utkání WU17 s Bavorskem 8. 8. 2019 GER 3:0 CZE
Přípravná utkání WU17 s Bavorskem 6. 8. 2019 GER 2:0 CZE
Kvalifikace ME WU17 - elitní fáze 29. 3. 2019 Mealhada NIR 1:2 CZE
Kvalifikace ME WU17 - elitní fáze 26. 3. 2019 Luso FRA 2:0 CZE
Kvalifikace ME WU17 - elitní fáze 23. 3. 2019 Luso CZE 0:1 POR
WU17 Mini tournament 6. 2. 2019 CZE 3:0 SCO
WU17 Mini tournament 3. 2. 2019 CZE 0:1 POL
2018 13 5-3-5 19:21
Kvalifikace ME WU17 - 1. fáze 21. 10. 2018 DEN 3:0 CZE
Kvalifikace ME WU17 - 1. fáze 18. 10. 2018 CZE 2:0 UKR
Kvalifikace ME WU17 - 1. fáze 15. 10. 2018 CZE 5:1 FRO
Přípravné zápasy v Irsku (14.-17.9.2018) 17. 9. 2018 IRL 0:2 CZE
Přípravné zápasy v Irsku (14.-17.9.2018) 15. 9. 2018 IRL 0:1 CZE
Přípravné zápasy s Bavorskem (8.8.-10.8.2018) 10. 8. 2018 Tännesberg GER 6:1 CZE
Přípravné zápasy s Bavorskem (8.8.-10.8.2018) 8. 8. 2018 Tännesberg GER 0:2 CZE
Přípravné utkání s Německem WU17 (2.5.2018) 2. 5. 2018 Domažlice CZE 3:4 GER
Kvalifikace na ME WU17 29. 3. 2018 ITA 0:0 CZE
Kvalifikace na ME WU17 26. 3. 2018 HUN 3:0 CZE
Kvalifikace na ME WU17 23. 3. 2018 CZE 1:1 SRB
Přátelská utkání žen do 17 let s Belgií 21. 2. 2018 Tubize BEL 2:1 CZE
Přátelská utkání žen do 17 let s Belgií 18. 2. 2018 Tubize BEL 1:1 CZE
2017 15 8-2-5 29:23
Soustředění U-17 žen 15. 11. 2017 Nymburk CZE 2:3 CZE
Kvalifikace ME žen do 17 let 2018 - 1. fáze 7. 10. 2017 Tallinn NED 3:0 CZE
Kvalifikace ME žen do 17 let 2018 - 1. fáze 4. 10. 2017 Tallinn CZE 2:1 TUR
Kvalifikace ME žen do 17 let 2018 - 1. fáze 1. 10. 2017 Tallinn CZE 8:0 EST
Přátelská mezistátní utkání ženy U17 8. 9. 2017 Hradec Králové CZE 2:1 IRL
Přátelská mezistátní utkání ženy U17 6. 9. 2017 Hradec Králové CZE 1:0 IRL
Přátelská mezistátní utkání ženy U17 5. 8. 2017 Paulsdorf GER 0:0 CZE
Přátelská mezistátní utkání ženy U17 4. 8. 2017 Paulsdorf GER 0:2 CZE
Mistrovství Evropy hráček do 17 let 2017 8. 5. 2017 Příbram GER 5:1 CZE
Mistrovství Evropy hráček do 17 let 2017 5. 5. 2017 Domažlice CZE 1:5 ESP
Mistrovství Evropy hráček do 17 let 2017 2. 5. 2017 Plzeň CZE 1:2 FRA
Přátelská mezistátní utkání ženy U17 25. 3. 2017 Domažlice CZE 1:0 FIN
Přátelská mezistátní utkání ženy U17 23. 3. 2017 Domažlice CZE 5:0 FIN
Přátelská mezistátní utkání ženy U17 28. 2. 2017 ITA 0:0 CZE
Přátelská mezistátní utkání ženy U17 26. 2. 2017 ITA 4:2 CZE
2016 20 6-3-11 27:36
Přípravná utkání reprezentace žen do 17 let v roce 2016 13. 10. 2016 Cruz Quebrada POR 0:1 CZE
Přípravná utkání reprezentace žen do 17 let v roce 2016 11. 10. 2016 Cruz Quebrada POR 1:2 CZE
Přípravný turnaj WU17 2016 11. 9. 2016 Tachov CZE 1:3 SCO
Přípravný turnaj WU17 2016 8. 9. 2016 Příbram CZE 0:2 ESP
Přípravný turnaj WU17 2016 6. 9. 2016 Příbram CZE 4:1 ITA
MPU U17 ženy - Bavorsko 1. 8. 2016 Paulsdorf GER 1:0 CZE
MPU U17 ženy - Bavorsko 31. 7. 2016 Paulsdorf GER 3:2 CZE
Přípravná utkání reprezentace žen do 17 let v roce 2016 12. 6. 2016 Praha CZE 2:2 USA
Přípravná utkání reprezentace žen do 17 let v roce 2016 11. 6. 2016 Praha CZE 5:2 USA
Mistrovství Evropy 2016 fotbalistek do 17 let 10. 5. 2016 Borisov CZE 0:4 GER
Mistrovství Evropy 2016 fotbalistek do 17 let 7. 5. 2016 Minsk CZE 0:1 ESP
Mistrovství Evropy 2016 fotbalistek do 17 let 4. 5. 2016 Borisov ITA 0:0 CZE
Development Tournament WU17 2016 9. 4. 2016 CZE 1:2 ITA
Development Tournament WU17 2016 7. 4. 2016 CZE 1:3 DEN
Development Tournament WU17 2016 5. 4. 2016 ENG 3:2 CZE
Elitní fáze evropské kvalifikace WU17 2016 24. 3. 2016 HUN 0:2 CZE
Elitní fáze evropské kvalifikace WU17 2016 21. 3. 2016 CZE 1:0 IRL
Elitní fáze evropské kvalifikace WU17 2016 19. 3. 2016 FRA 1:1 CZE
Přípravná utkání reprezentace žen do 17 let v roce 2016 12. 1. 2016 NOR 1:0 CZE
Přípravná utkání reprezentace žen do 17 let v roce 2016 10. 1. 2016 NOR 6:2 CZE
2015 16 9-0-6 38:20
Kvalifikace EURO ženy U17 2016 1. fáze 4. 10. 2015 Lutych CZE 2:4 BEL
Kvalifikace EURO ženy U17 2016 1. fáze 1. 10. 2015 Eupen GEO 0:13 CZE
Kvalifikace EURO ženy U17 2016 1. fáze 29. 9. 2015 Lutych CZE 4:1 AZE
Přátelská mezistátní utkání ženy U17 9. 9. 2015 CZE 0:1 HUN
Přátelská mezistátní utkání ženy U17 7. 9. 2015 CZE 4:0 HUN
Přátelská mezistátní utkání ženy U17 6. 6. 2015 Oberhaching GER 1:0 CZE
Přátelská mezistátní utkání ženy U17 5. 6. 2015 Oberhaching GER 1:2 CZE
Kvalifikace EURO ženy U17 2015 Elitní fáze 14. 4. 2015 Montepulciano CZE 4:1 BLR
Kvalifikace EURO ženy U17 2015 Elitní fáze 11. 4. 2015 Montepulciano GER 5:1 CZE
Kvalifikace EURO ženy U17 2015 Elitní fáze 9. 4. 2015 Montepulciano ITA 0:1 CZE
Přátelská mezistátní utkání ženy U17 6. 3. 2015 Praha CZE 1:3 NOR
Přátelská mezistátní utkání ženy U17 4. 3. 2015 Praha CZE 3:0 NOR
UEFA Development Tournament U17 ženy 2015 23. 2. 2015 Dublin CZE 1:0 AUT
UEFA Development Tournament U17 ženy 2015 21. 2. 2015 Dublin DEN 3:0 CZE
UEFA Development Tournament U17 ženy 2015 20. 2. 2015 Dublin IRL 0:2 CZE
2014 11 8-1-2 30:10
Kvalifikace EURO ženy U17 2015 1. fáze 23. 10. 2014 Lindabrunn AUT 1:0 CZE
Kvalifikace EURO ženy U17 2015 1. fáze 20. 10. 2014 Lindabrunn CZE 2:0 NIR
Kvalifikace EURO ženy U17 2015 1. fáze 18. 10. 2014 Trumau CZE 4:2 UKR
MPU U17 ženy - Maďarsko 24. 9. 2014 Lipót HUN 0:1 CZE
MPU U17 ženy - Maďarsko 22. 9. 2014 Lipót HUN 2:6 CZE
MPU U17 ženy - Bavorsko 10. 8. 2014 Oberhaching GER 0:1 CZE
MPU U17 ženy - Bavorsko 10. 8. 2014 Oberhaching JOR 0:6 CZE
MPU U17 ženy - Bavorsko 9. 8. 2014 Oberhaching GER 1:1 CZE
UEFA Development Tournament ženy U17 2014 15. 5. 2014 Vila Real City CZE 7:0 TUR
UEFA Development Tournament ženy U17 2014 13. 5. 2014 Vila Real City POR 0:2 CZE
UEFA Development Tournament ženy U17 2014 12. 5. 2014 Vila Pouca de Aguiar FRA 4:0 CZE
2013 16 5-6-5 36:20
Kvalifikace EURO ženy U17 2014 Elitní fáze 20. 10. 2013 Fátima POR 1:1 CZE
Kvalifikace EURO ženy U17 2014 Elitní fáze 17. 10. 2013 Fátima CZE 3:0 DEN
Kvalifikace EURO ženy U17 2014 Elitní fáze 15. 10. 2013 Fátima ITA 1:0 CZE
MPU ČR - Polsko 25. 9. 2013 Náchod CZE 2:1 POL
MPU ČR - Polsko 23. 9. 2013 Dzieržoniów POL 1:0 CZE
Kvalifikace EURO ženy U17 2014 1. fáze 7. 8. 2013 Inverurie SCO 0:4 CZE
Kvalifikace EURO ženy U17 2014 1. fáze 4. 8. 2013 Pitmedden CZE 11:0 MNE
Kvalifikace EURO ženy U17 2014 1. fáze 2. 8. 2013 Inverurie CZE 3:4 NIR
MPU ženy U-17 Bavorsko - ČR 7. 7. 2013 Oberhaching CZE 0:1 GER
MPU ženy U-17 Bavorsko - ČR 6. 7. 2013 Oberhaching CZE 3:3 GER
UEFA Development Tournament ženy U16 2013 10. 5. 2013 Dublin CZE 0:0 pen: 3:5 BEL
UEFA Development Tournament ženy U16 2013 8. 5. 2013 Dublin CZE 1:1 pen: 4:3 WAL
UEFA Development Tournament ženy U16 2013 7. 5. 2013 Dublin CZE 3:3 pen: 3:1 IRL
Kvalifikace EURO ženy U17 2013 Elitní fáze 14. 4. 2013 Slaný CZE 2:0 SUI
Kvalifikace EURO ženy U17 2013 Elitní fáze 11. 4. 2013 Praha CZE 1:2 SWE
Kvalifikace EURO ženy U17 2013 Elitní fáze 9. 4. 2013 Roudnice nad Labem CZE 2:2 ITA
2012 10 5-1-4 31:12
Kvalifikace EURO ženy U17 2013 1. fáze 11. 9. 2012 Radenci CZE 2:0 ISL
Kvalifikace EURO ženy U17 2013 1. fáze 8. 9. 2012 Radenci CZE 4:0 SVN
Kvalifikace EURO ženy U17 2013 1. fáze 6. 9. 2012 Radenci CZE 3:0 EST
MPU Bavorsko - ČR U-17 ženy 5. 8. 2012 Paulsdorf CZE 1:2 GER
MPU Bavorsko - ČR U-17 ženy 4. 8. 2012 Paulsdorf CZE 0:3 GER
Kvalifikace EURO ženy U17 2012 Elitní fáze 15. 4. 2012 Madrid CZE 2:2 SRB
Kvalifikace EURO ženy U17 2012 Elitní fáze 12. 4. 2012 Madrid CZE 0:2 ESP
Kvalifikace EURO ženy U17 2012 Elitní fáze 10. 4. 2012 Madrid CZE 0:2 GER
MPU ženy U-17 ČR - Ázerbájdžán 3. 2. 2012 Tachov CZE 11:0 AZE
MPU ženy U-17 ČR - Ázerbájdžán 1. 2. 2012 Tachov CZE 8:1 AZE
2011 7 4-2-1 19:5
Kvalifikace EURO ženy U17 2012 1. fáze 5. 10. 2011 Roudnice nad Labem CZE 0:0 BEL
Kvalifikace EURO ženy U17 2012 1. fáze 2. 10. 2011 Roudnice nad Labem CZE 6:0 EST
Kvalifikace EURO ženy U17 2012 1. fáze 30. 9. 2011 Roudnice nad Labem CZE 5:0 BLR
Přátelská mezistátní utkání ženy U17 28. 8. 2011 Oberhaching GER 2:4 CZE
Kvalifikace EURO ženy U17 2011 Elitní fáze 14. 4. 2011 Zruč CZE 0:1 BEL
Kvalifikace EURO ženy U17 2011 Elitní fáze 14. 4. 2011 Zruč CZE 3:1 ESP
Kvalifikace EURO ženy U17 2011 Elitní fáze 9. 4. 2011 Zruč CZE 1:1 ITA
2010 7 4-1-2 20:11
1. fáze kvalifikace ME 21. 10. 2010 Lurgan CZE 2:0 IRL
1. fáze kvalifikace ME 18. 10. 2010 Belfast CZE 3:0 NIR
1. fáze kvalifikace ME 16. 10. 2010 Dungannon CZE 8:0 MKD
MPU ČR - Polsko ženy U-17 1. 10. 2010 Dzieržoniów POL 0:1 CZE
MPU ČR - Polsko ženy U-17 29. 9. 2010 Náchod CZE 1:3 POL
MPU Bavorsko - ČR ženy U-17 29. 8. 2010 Oberhaching CZE 0:3 GER
MPU Bavorsko - ČR ženy U-17 28. 8. 2010 Oberhaching CZE 5:5 GER
2009 11 5-1-5 30:16
Kvalifikace EURO ženy U17 2010 1. fáze 12. 10. 2009 Kaunas SCO 0:5 CZE
Kvalifikace EURO ženy U17 2010 1. fáze 9. 10. 2009 Kaunas CZE 18:0 LTU
Kvalifikace EURO ženy U17 2010 1. fáze 7. 10. 2009 Kaunas CZE 1:5 AUT
Přátelská mezistátní utkání ženy U17 8. 9. 2009 Wintherthur SUI 2:0 CZE
MPU Polsko - ČR 2x 29. 8. 2009 Bielsko - Biala CZE 1:1 POL
MPU Polsko - ČR 2x 27. 8. 2009 Bielsko - Biala POL 1:0 CZE
Kvalifikace EURO ženy U17 2009 Elitní fáze 10. 4. 2009 Malmédy ESP 3:1 CZE
Kvalifikace EURO ženy U17 2009 Elitní fáze 7. 4. 2009 Malmédy CZE 1:0 ENG
Kvalifikace EURO ženy U17 2009 Elitní fáze 5. 4. 2009 Malmédy CZE 1:0 BEL
MPU ČR - Švýcarsko 2x 26. 3. 2009 Praha CZE 2:1 SUI
MPU ČR - Švýcarsko 2x 24. 2. 2009 Slaný CZE 0:3 SUI
2008 6 4-1-1 17:5
Kvalifikace EURO ženy U17 2009 1. fáze 18. 9. 2008 Strumica CZE 2:0 POL
Kvalifikace EURO ženy U17 2009 1. fáze 16. 9. 2008 Strumica MKD 1:2 CZE
Kvalifikace EURO ženy U17 2009 1. fáze 13. 9. 2008 Strumica CZE 10:1 LVA
Kvalifikace EURO ženy U17 2008 1. fáze 30. 3. 2008 Praha CZE 3:1 BEL
Kvalifikace EURO ženy U17 2008 1. fáze 27. 3. 2008 Praha CZE 0:2 NED
Kvalifikace EURO ženy U17 2008 1. fáze 25. 3. 2008 Praha ENG 0:0 CZE
2007 7 3-2-2 15:8
Kvalifikace EURO ženy U17 2008 1. fáze 10. 11. 2007 Madrid BLR 0:8 CZE
Kvalifikace EURO ženy U17 2008 1. fáze 7. 11. 2007 Madrid ITA 2:3 CZE
Kvalifikace EURO ženy U17 2008 1. fáze 5. 11. 2007 Madrid ESP 1:1 CZE
PU Švýcarsko-ČR "ženy" U 17 30. 9. 2007 Renens SUI 3:0 CZE
PU Švýcarsko-ČR "ženy" U 17 28. 9. 2007 Lausanne SUI 1:0 CZE
Soustředění U-17 žen 13. 2. 2007 Brezová SVK 1:3 CZE
Soustředění U-17 žen 12. 2. 2007 Senec SVK 0:0 CZE
2002 1 0-0-1 1:4
Přátelská mezistátní utkání ženy U17 19. 5. 2002 Rokycany CZE 1:4 BEL
2001 1 0-1-0 2:2
Přátelská mezistátní utkání ženy U17 30. 9. 2001 Brusel BEL 2:2 CZE
2000 2 1-0-1 3:2
Přátelská mezistátní utkání ženy U17 22. 10. 2000 Lázně Bohdaneč CZE 2:0 POL
Přátelská mezistátní utkání ženy U17 29. 7. 2000 Dankowice POL 2:1 CZE