Trenér Vítězslav Lavička obměnil tým na osmi místech, poslal do základní sestavy šest hráčů, kteří se v pondělí na hřišti vůbec neobjevili.

Soupeř, poučen prvním utkáním, začal zodpovědnou obranou v pevném bloku a navíc se i dostal jako první k ohrožení branky. Ve čtvrté minutě pálil z deseti metrů Mammadli a Vejmola musel na zem. Vzápětí odpověděl z dálky Nečas, brankář chytil.

V deváté minutě už byla střela Nečase nebezpečenější, po centru Černého pálil z voleje, ale brankář vyrazil. Ve 14. minutě pronikl Sáček hluboko do pokutového území, jeho přihrávku těsně před brankou ukopl obránce na roh.

Na druhé straně ve dvacáté minutě střílel Madatov, Vejmola s vypětím vyrazil na roh. Po něm hlavičkoval Madatov u vzdálenější tyče a dal gól - 0:1.

Ve 28. minutě po přímém kopu hlavičkoval  Simič, ale vedle. O šest minut později hlavičkoval volný Ševčík, ale do středu branky.

Ve 38. minutě napálil z voleje odražený míč z vápna Simič, trefil těsně vedle. Těsně vedle mířila i střela Černého ve 42. minutě.

Po nevydařeném prvním poločase se přesunul Havel na pravého obránce, Sáček do zálohy, na levou stranu obrany přišel Hašek, na levou zálohu Holzer a do středu útoku Chorý.

V 52. minutě vystřelil Hašek, brankář chytil. S přibývajícími minutami soupeř čím dál úporněji bojoval o udržení výsledku a dařilo se mu i s míčem.

Dlouho se Lvíčatům nedařilo dostat se do šance. Až sedmnáct minut před koncem pronikl Ševčík vystřelil, po následném rohu hlavičkoval Havel a brankář skvěle zasáhl na lajně. Skvělý brankář Ozhitaj deset minut před koncem zlikvidoval i hlavičku Lüftnera z těsné blízkosti!

Závěrečný nápor ale vedl k vyrovnání - po centru Havlíka zprava hlavičkoval v 83. minutě Hašek - 1:1!

A pak přišlo rozhodnutí, Havlik zacentroval v 86. minutě a Ševčík skóre otočil - 2:1.

Česká republika "21" - Ázerbájdžán "21" 2:1 (0:1)

Přípravné utkání na ME 2017, 8. 6. 2017, Zell am See (Rakousko)
Góly:  83. Hašek, 86. Ševčík - 21. Madatov
Rozhodčí: Ch. Jäger - C. Rigler, J. Pummerer (všichni Rakousko)
ŽK: 27. Turabov
Diváci: 100.
ČR: Vejmola (46. Macej) - Sáček, Lüftner, Simič, Havel - Trávník (70. Panák), Hubínek (46. Hašek), Ševčík - Černý (77. Havlík), Juliš (46. Chorý), Nečas (46. Holzer). Trenér: Vítězslav Lavička.
Ázerbájdžán: Ozhitaj -  Tasgin, Baloglu, Mustafazade, Nabijev - Mammadli, Alijev, Husejnov,  Albajrak (58. Muradbajli), Turabov - Madatov.  Trenér: Jašar Vahabzada.