Města a stadiony

Amsterdam – Johan Cruijff ArenA

  • Nizozemsko – Ukrajina, skupina C (13. 6. 2021)
  • Nizozemsko – Rakousko, skupina C (17. 6. 2021)
  • Severní Makedonie – Nizozemsko, skupina C (21. 6. 2021)
  • Osmifinále, zápas týmů na druhých místech ve skupině A a B (26. 6. 2021)

Baku – Olympic Stadium

  • Wales – Švýcarsko, skupina A (12. 6. 2021)
  • Turecko – Wales, skupina A (16. 6. 2021)
  • Švýcarsko - Turecko, skupina A (20. 6. 2021)
  • Čtvrtfinále č. 3 (3. 7. 2021)

Bukurešť – National Arena

  • Rakousko – Severní Makedonie, skupina C (13. 6. 2021)
  • Ukrajina – Severní Makedonie, skupina C (17. 6. 2021)
  • Ukrajina – Rakousko, skupina C (21. 6. 2021)
  • Osmifinále, zápas vítěze skupiny F proti 3. celku ze skupiny A/B/C (28. 6. 2021)

Budapešť – Puskás Aréna

  • Maďarsko – Portugalsko, skupina F (15. 6. 2021)
  • Maďarsko – Francie, skupina F (19. 6. 2021)
  • Portugalsko – Francie, skupina F (23. 6. 2021)
  • Osmifinále, zápas vítěze skupiny C proti 3. celku ze skupiny D/E/F (27. 6. 2021)

Kodaň – Parken Stadium

  • Dánsko – Finsko, skupina B (12. 6. 2021)
  • Dánsko – Belgie, skupina B (17. 6. 2021)
  • Rusko – Dánsko, skupina B (21. 6. 2021)
  • Osmifinále, druhý ze skupiny D proti druhému ze skupiny E (28. 6. 2021)

Glasgow – Hampden Park

  • Skotsko – ČR, skupina D (14. 6. 2021)
  • Chorvatsko – ČR, skupina D (18. 6. 2021)
  • Chorvatsko – Skotsko, skupina D (22. 6. 2021)
  • Osmifinále, vítěz skupiny E proti 3. celku ze skupiny A/B/C/D (29. 6. 2021)

Londýn – Wembley Stadium

  • Anglie – Chorvatsko, skupina D (13. 6. 2021)
  • Anglie – Skotsko, skupina D (18. 6. 2021)
  • ČR – Anglie, skupina D (22. 6. 2021)
  • Osmifinále, vítěz skupiny A proti druhému celku ze skupiny C (26. 6. 2021)
  • Osmifinále, vítěz skupiny D proti druhému celku ze skupiny F (29. 6. 2021)
  • Semifinále č. 1 (6. 7. 2021) + Semifinále č. 2 (7. 7. 2021)
  • Finále (11. 7. 2021)

Mnichov – Football Arena Munich

  • Francie – Německo, skupina F (15. 6. 2021)
  • Portugalsko – Německo, skupina F (19. 6. 2021)
  • Německo – Maďarsko, skupina F (23. 6. 2021)
  • Čtvrtfinále č. 2 (2. 7. 2021)

Řím – Olimpico

  • Turecko – Itálie, skupina A (11. 6. 2021)
  • Itálie – Švýcarsko, skupina A (16. 6. 2021)
  • Itálie – Wales, skupina A (20. 6. 2021)
  • Čtvrtfinále č. 4 (3. 7. 2021)

Petrohrad – Saint Petersburg Stadium

  • Belgie – Rusko, skupina B (12. 6. 2021)
  • Polsko – Slovensko, skupina E (14. 6. 2021)
  • Finsko – Rusko, skupina B (16. 6. 2021)
  • Švédsko – Slovensko, skupina E (18. 6. 2021)
  • Finsko – Belgie, skupina B (21. 6. 2021)
  • Švédsko – Polsko, skupina E (23. 6. 2021)
  • Čtvrtfinále č. 1 (2. 7. 2021)

Sevilla – Stadium La Cartuja Sevilla

  • Španělsko – Švédsko, skupina E (14. 6. 2021)
  • Španělsko – Polsko, skupina E (19. 6. 2021)
  • Slovensko – Španělsko, skupina E (23. 6. 2021)
  • Osmifinále, vítěz skupiny B proti třetímu celku ze skupiny A/D/E/F (27. 6. 2021)