Program EURO 2020

Skupina A (Baku, Řím):

  • 11. června: 21:00 Turecko - Itálie (Řím) 0:3
  • 12. června: 15:00 Wales - Švýcarsko (Baku) 1:1
  • 16. června: 18:00 Turecko - Wales (Baku) 0:2, 21:00 Itálie - Švýcarsko (Řím) 3:0,
  • 20. června: 18:00 Švýcarsko - Turecko (Baku), Itálie - Wales (Řím).

Skupina B (Kodaň, Petrohrad):

  • 12. června: 18:00 Dánsko - Finsko (Kodaň) 0:1, 21:00 Belgie - Rusko (Petrohrad) 3:0,
  • 16. června: 15:00 Finsko - Rusko (Petrohrad) 0:1,
  • 17. června: 18:00 Dánsko - Belgie (Kodaň) 1:2,
  • 21. června: 21:00 Finsko - Belgie (Petrohrad), Rusko - Dánsko (Kodaň).

Skupina C (Amsterodam, Bukurešť):

  • 13. června: 18:00 Rakousko - Severní Makedonie (Bukurešť) 3:1, 21:00 Nizozemsko - Ukrajina (Amsterodam) 3:2,
  • 17. června: 15:00 Ukrajina - Severní Makedonie (Bukurešť) 2:1, 21:00 Nizozemsko - Rakousko (Amsterodam) 2:0,
  • 21. června: 18:00 Severní Makedonie - Nizozemsko (Amsterodam), Ukrajina - Rakousko (Bukurešť).

Skupina D (Glasgow, Londýn):

  • 13. června: 15:00 Anglie - Chorvatsko (Londýn) 1:0,
  • 14. června: 15:00 Skotsko - Česko 0:2 (Glasgow),
  • 18. června: 18:00 Chorvatsko - Česko (Glasgow) 1:1, 21:00 Anglie - Skotsko (Londýn) 0:0,
  • 22. června: 21:00 Česko - Anglie (Londýn), Chorvatsko - Skotsko (Glasgow).

Skupina E (Petrohrad, Sevilla):

  • 14. června: 18:00 Polsko - Slovensko 1:2 (Petrohrad), 21:00 Španělsko - Švédsko (Sevilla) 0:0,
  • 18. června: 15:00 Švédsko - Slovensko (Petrohrad) 1:0,
  • 19. června: 21:00 Španělsko - Polsko (Sevilla) 1:1,
  • 23. června: 18:00 Slovensko - Španělsko (Sevilla), Švédsko - Polsko (Petrohrad).

Skupina F (Budapešť, Mnichov):

  • 15. června: 18:00 Maďarsko - Portugalsko (Budapešť) 0:3, 21:00 Francie - Německo (Mnichov) 1:0,
  • 19. června: 15:00 Maďarsko - Francie (Budapešť) 1:1, 18:00 Portugalsko - Německo (Mnichov) 2:4,
  • 23. června: 21:00 Německo - Maďarsko (Mnichov), Portugalsko - Francie (Budapešť).

Osmifinále:

  • 26. června: 18:00 2.A - 2.B (Amsterodam) - OF1,
  • 26. června: 21:00 1.A - 2.C (Londýn) - OF2,
  • 27. června: 18:00 1.C - 3.D/E/F (Budapešť) - OF3,
  • 27. června: 21:00 1.B - 3.A/D/E/F (Sevilla) - OF4,
  • 28. června: 18:00 2.D - 2.E (Kodaň) - OF5,
  • 28. června: 21:00 1.F - 3.A/B/C (Bukurešť) - OF6,
  • 29. června: 18:00 1.D - 2.F (Londýn) - OF7.
  • 29. června: 21:00 1.E - 3.A/B/C/D (Glasgow) - OF8.

Čtvrtfinále:

  • 2. července: 18:00 vítěz OF6 - vítěz OF5 (Petrohrad) - ČF1,
  • 2. července: 21:00 vítěz OF4 - vítěz OF2 (Mnichov) - ČF2,
  • 3. července: 18:00 vítěz OF3 - vítěz OF1 (Baku) - ČF3,
  • 3. července: 21:00 vítěz OF8 - vítěz OF7 (Řím) - ČF4.

Semifinále:

  • 6. července: 21:00 vítěz ČF2 - vítěz ČF1 (Londýn) - SF1,
  • 7. července: 21:00 vítěz ČF4 - vítěz ČF3 (Londýn) - SF2.

Finále:

  • 11. července: 21:00 vítěz SF1 - vítěz SF2 (Londýn).

Klikněte na obrázek pro jeho zvětšení.