Uložení karty fanouška

Kartu si můžete jednoduše uložit do své mobilní peněženky. U zařízení s iOS se karta ukládá do Apple Wallet, zatímco uživatelé Androidu ji mohou uložit do Google Pay. Tato karta bude sloužit pro všechny zápasy a její obsah bude průběžně aktualizován. Pro uložení karty využijte tento odkaz.

Využití karty

Mějte na paměti, že karta bude využívána i po skončení EURA 2024. Proto ji z mobilní peněženky nemažte, pokud chcete i nadále dostávat aktuální informace během celého roku.

Používání karty

Pro optimální využití otevírejte kartu fanouška vždy prostřednictvím aplikace Apple Wallet nebo Google Pay. Při otevření karty na ploše telefonu nebudete moci zobrazit přiložené odkazy. Jakmile otevřete svou kartu v aplikaci, klikněte na tři tečky pro zobrazení podrobných informací, které se zobrazí otočením karty.

Doporučujeme zapnout notifikace, abyste mohli přijímat důležitá upozornění týkající se zápasů, změn nebo upozornění!

Obsah Karty Fanouška

Aktuální Informace: Zde budou odesílány změny a upozornění.

Podrobné Informace: V této části najdete odkazy na brožury s rozsáhlými informacemi o EURU 2024, které doporučujeme důkladně prostudovat.

Základní Informace, Doprovodný Program a Klíčové Časy: Připomenutí důležitých termínů a lokací, které byste neměli minout.

Důležité Kontakty: Poslední částí jsou důležité kontakty, na které se obraťte v případě potřeby.


Stáhněte si důležité aplikace na svůj mobil

Oficiální aplikace UEFA Mobile Tickets je nezbytným nástrojem pro všechny fanoušky, kteří mají vstupenky na utkání. S touto aplikací můžete své vstupenky snadno a bezpečně stáhnout, přenést na jiné zařízení nebo je ponechat ve svém mobilu.

Jak na to?

Několik dní před začátkem turnaje obdrží každý držitel vstupenky e-mail s klíčovými pokyny:

  1. Stáhněte si aplikaci UEFA Mobile Tickets.
  2. Přihlaste se pomocí své e-mailové adresy, na kterou jste vstupenky kupoval.
  3. Zadejte registrační kód, který jste obdrželi v e-mailu.

Pokud si chcete vstupenky ponechat, klikněte na tlačítko „KEEP“. Pokud chcete vstupenku převést do jiného zařízení, klikněte na „TRANSFER“. Pro převod je nutné stáhnout aplikaci UEFA Mobile Tickets a založit účet v novém zařízení.

Aplikaci lze stáhnout v App Store nebo v Google Play.

Doporučujeme:

Shlédněte instruktážní video pro více informací.

V den zápasu si nezapomeňte vzít telefon, mít zapnutý Bluetooth při kontrole vstupenky a ujistěte se, že máte telefon plně nabitý.


Oficiální aplikace EURO 2024 slouží jako váš Fan Pass, který držitelům vstupenek poskytuje bezplatnou veřejnou dopravu v hostitelském městě na 36 hodin. Platnost začíná v 6:00 v den zápasu a končí v 18:00 následující dne.

Aplikace také nabízí další cestovní výhody. Podrobnější informace naleznete v připraveném dokumentu „Informace o dopravě“.

S touto aplikací vám nic neunikne. Aplikace EURO 2024 poskytuje průvodce celým turnajem a je určena všem fanouškům. Nabízí denní tipy s důležitými informacemi, upozorňuje na důležité aktuality a obsahuje mapy, informace o trasách, kyvadlové dopravě a uzavírkách silnic.

Jak získat přístup ke svému průvodci a Fan Passu:

  1. Stáhněte si aplikaci EURO 2024.
  2. Přihlaste se pomocí stejné e-mailové adresy, kterou jste použili k nákupu vstupenek.
  3. Zapněte oznámení, abychom vám mohli zasílat důležité aktualizace.
  4. Povolte oprávnění ke sledování – použijeme je pouze v den vašeho zápasu z důvodu správy davu a bezpečnostních důvodů.

Aplikaci lze stáhnout v App Store nebo v Google Play.

Složka dokumentů