Možnost získat vstupenky bude trvat jen čtyřiadvacet hodin, ale během března se počítá s otevřením dalších prodejních oken. UEFA průběžně zveřeňuje veškeré informace na webu EURO2024.com/tickets.

Kdo chce vstupenky prodat, třeba protože na zápas nakonec nemůže, obdržel pokyny od UEFA e-mailem. Stejně jako informaci, že označit lístky k přeprodeji musí do 11. března.

Platforma pro přeprodej umožňuje držitelům vstupenek nabízet své lístky za nominální hodnotu a zároveň poskytuje fanouškům možnost zakoupit vstupenky od jiných fanoušků za stejných podmínek.

Tento způsob eliminuje riziko nákupu neplatných nebo padělaných vstupenek a zároveň zaručuje, že prodejci obdrží plnou částku za prodané lístky.

Během každého prodejního okna budou mít držitelé vstupenek možnost nabídnout své lístky k přeprodeji ve stanoveném časovém úseku, přičemž mohou nabídnout k prodeji libovolný počet svých vstupenek. Následně budou mít fanoušci příležitost zakoupit tyto vstupenky na principu „kdo dřív přijde…“.

Pokud některé vstupenky nebudou prodány, vrátí se zpět držiteli vstupenky a nebude za ně vyplacena žádná refundace. Platforma pro přeprodej bude otevřena jen v březnu 2024, a to ve vybraných prodejních oknech. Později už nebude možné vstupenky přeprodat.

Vzhledem k očekávánanému vysokému zájmu doporučuje UEFA pravidelně sledovat web EURO2024.com/tickets. Nejčastější dotazy navíc UEFA vysvětlila v sekci Otázky a odpovědi.