Úvod obstaral v úterý 20. února KFS Vysočina na zámku v Polné. Vedení FAČR zastupovali předseda Petr Fousek, 1. místopředseda Jiří Šidliák, generální sekretář Martin Procházka a člen Výkonného výboru FAČR za moravské regiony Vladimír Kristýn, přičemž předseda KFS Vysočina Radek Zima je také členem výkonného výboru.

Valná hromada Krajského fotbalového svazu Vysočina

Ve čtvrtek 22. února následovalo prostřední dějství v Českých Budějovicích, kde Valnou hromadu Jihočeského KFS kromě předsedy FAČR Petra Fouska a generálního sekretáře Martina Procházky navštívil i jihočeský hejtman Martin Kuba, který je zároveň i předsedou Asociace krajů ČR.

Valná hromada Jihočeského fotbalového svazu

V sobotu 24. února se konala ve Starém Hradišti Valná hromada Pardubického KFS, kam kromě předsedy Fouska a generálního sekretáře Procházky dorazil i 2. místopředseda Jan Richter.

„Všechny tři valné hromady byly dobře zorganizované a proběhly bez problémů. Rádi jsme je navštívili, kromě oficiálního programu byla možnost podebatovat s krajskými delegáty o různých tématech českého fotbalu, a to je vždy přínosné,“ zdůraznil předseda FAČR Petr Fousek.

Petr Fousek na VH Pardubického krajského fotbalového svazu