6.kolo

Další kolo přineslo rekordní úrodu branek. Na svých palubovkách nadělovali favorité, Příbram nastřílela 24 branek Dobřichovicím, slánské MCE připravilo 11 gólů Kralupům. Utkání rezervy pražské Slávie se slánským Hraslem skončilo podruhé v této sezóně zcela totožným výsledkem 5:5. V aktivitě dva příbramští snajpři Drašnar O. a Šrajn F. utekli ostatním aktérům krajské soutěže. Také soutěž fair-play má zatím jasného lídra, Dobřichovice.

Statistiky

Další kolo zvládly lépe domácí celky v poměru 2 1 0. Domů si z cizí palubovky přivezl jeden bod slánský Hrasl. Urodily se hned dva dvouciferné výsledky, rekordních 24 branek nadělila Příbram Dobřichovicím, v tomto utkání také padlo nejvíce branek, a to celkem 28, slánské MCE se trefili 11x do sítě Kralup. K utkání nastoupilo celkem ve třech utkáních 52 hráčů, nejvíce jich nominovalo MCE Slaný, a to 11, nejméně jich nasadil Hrasl Slaný, jen 6. Vstřeleno bylo celkem rekordních 54 branek (průměr na zápas 17,33), domácí jich vstřelili 40, nový rekord (průměr na zápas 13,33), hosté se trefili jen 14x, zatím nejméně (průměr na zápas 4,66). Toto kolo sledovalo celkem 65 diváků, nejvíce jich našlo cestu do pražské haly, a to 40. Jednu výhodu PVK6AF dostaly opět Kralupy, ale neproměnily ji. Uděleno byly celkem 5 žlutých karet. Dalším červeným hříšníkem byl hráč MCE Slaný Nykl Michal, po dvou ŽK. Nejvíce akumulovaných faulů posbírala Slavia Praha B, a to 9, nejslušnějším celkem v této činnosti byly Dobřichovice, se 4 fauly.

Kvalitní utkání mezi rezervou pražské Slavie a slánským Hraslem nepoznalo vítěze, hosté s jediným náhradníkem neudrželi vytvořený náskok ze začátku druhé půle, domácí dokázali poměrně rychle srovnat stav, dvougólový střelci na obou stranách, slávista Kodatskyi Mikola a dva slánští Tomášové, Hájek a Eichler. Utkání slibovalo vyrovnaný zápas. Domácí hráli v plné síle posíleni ještě o dalšího zahraničního hráče a také měli více míč na svých futsalkách než soupeř, který s jediným náhradníkem spoléhal na brejky. Lépe začali hosté, do 9´se hned dvakrát prosadil Hájek Tomáš, po asistencích Klusáčka Petra a Kuby Ondřeje. Slánští byli blízko i k další brance, ale trefili jen břevno domácí branky. Hostitel rychle kontroval, na rozdíl jediné branky snižuje Vursta Mykola, po příhře Pylypa Igora. Těsně před přestávkou domácí i srovnali stav Slinkiem Andriem, ale v posledních vteřinách první půle si hosté vrátili vedení Kubou Ondřejem, kterého vyzval do zakončení opět Klusáček Petr a šli tak do poločasové přestávky s těsným náskokem. Ani druhá část zápasu nepřinášela změnu, domácí častěji na míči, soupeř spoléhal na brejkové situace. Také úvod druhého poločasu vyšel lépe hostům a dvěma góly Eichlera Tomáše (1 asistence Hájka Tomáše) se dostali do tříbrankového trháku. Domácí to však nezabalili, hnali se za vyrovnáním a poměrně brzy se jim ztrátu podařilo smazat. Dvě snižovací branky Kodatskyiho Mykoly (asistence Tsopa Andrei a Melnyk Vitalii) vrátili slávisty do hry a vyrovnání trefil svoji druhou brankou Vursta Mykola, po příhře Kodatskyiho Mykoly. Utkání tak nakonec skončilo asi spravedlivou remízou. I druhý souboj tak skončil výsledkem 5:5, oba celky se stejným počtem bodů drží střed tabulky. Nejlepším v klubové aktivitě pražanů je Kodatskyi Mikola 9 (6+3), který bodoval ve všech svých čtyřech vystoupeních. Hrasl Slaný táhne 9 hráč celkové aktivity Kuba Ondřej 12 (8+4).

Střelecké manévry příbramské Legie s Dobřichovicemi odnesly hosté 24 vstřelenými góly, hned 14 bodů (8+6) si připsal Drašnar Ondřej, do statistik se zapsali všichni domácí hráči, včetně brankáře, hosté byli naprosto neškodní, nulu na svém kontě odstranili až ve 33´za stavu 0:21. Hostitel měl nabito od prvních minut, a tak se nejvíce zapotil asi zapisovatel. Skóre otevřel ve 2´Drašnar O. (Vančát M.), zanedlouho přidal první pojistku Valta M. (Malý D.). dále v minutových intervalech překonali dobřichovického brankáře Šrajn F. (Malý D.), Belej F. (Valta M.), Drašnar O., Malý D a po 10´již to bylo již 5:0. Domácí ani za tohoto stavu nepolevují, do přestávky se trefují ještě 7x, aniž by sami inkasovali, Drašnar O. stihl další 4 branky +2 asistence, dalšími střelci byli Malý D., Bálek M. a Šrajn F., dvě asistence zaznamenal brankář Vančát M., po jedné Valta M. a Bálek M. Na druhé dějství si domácí připravili dalších 11 zásahů, Bálek M. 3+0, Šperer J. 1+1, Šrajn F. 4+0, Drašnar O. 2+4, Belej F. 1+4. Hosté zrušili svoji nulu čistým hattrickem Plzáka M. (jedna asistence Janouš M.) a gól přidal ještě Šírl L. Příbram si udržuje tříbodovou ztrátu na vedoucí MCE Slaný, neofenzivnější mužstvo soutěže nastřílelo již 53 branek, aktivitu bezpečně ovládají Drašnar Ondřej 36 (16+20), stačili mu na to čtyři starty a Šrajn Filip 26 (19+7), který bodoval i střílel branky ve všech zápasech. Dobřichovice nastřílely nejméně branek a nejvíce i inkasují, klubovou aktivitu táhne Rada Jan 12 (4+8).

Souboj prvního s posledním přinesl vyrovnaný a zajímavý první poločas, domácí MCE Slaný roli favorita potvrdilo až ve druhé části hry, pomohla jim i výměna brankáře, v závěru ale přišli o vyloučeného Nykla M., hosté z Kralup ztratili tříbrankové vedení z úvodní části hry, pak jim totálně zvlhnul střelecký prach. Domácí nastoupili v plné síle a čekalo se, že se bude utkání od začátku vyvíjet v jejich prospěch, ale vše bylo jinak. Hosté začali aktivním napadáním, podržel je i gólman Hamák Daniel a poctivou hrou získali do 16´vedení o tři branky. Lépe začali hosté, ve 4´se prosadil Kaňka Jan, po asistenci Vymětalíka Vladimíra Domácí ale rychle kontrovali, vyrovnání v té samé minutě si připravili sami hosté vlastencem a brzy domácí i vedli po trefě Fedrhance Adama, kterému přihrával Marek Matyáš. V dalších minutách ale hosté udeřili hned 4x během 6 minut, po srovnání stavu Harmáčkem Danielem (Vymětalík Vladimír), si hosté vrátili vedení Naskosem Matějem (Kaňka Jan), další góly připojili Valda David (Harmáček Daniel) s Karas Roman (Valda David). Domácí byli jak opaření a za tohoto stavu vystřídali brankáře, místo Pustaie Simona ji šel strážit Pražák Dominik a od této chvíle nastal velký obrat. Hostitel ještě do pauzy smazal gólové manko, snižovací branky trefil Fedrhanc Adam (Marek Matyáš, Danda Lukáš), který si tak zařídil čistý hattrick, a gól přidal i Jaráb Michal (Marek Matyáš) znamenaly poločasovou remízu. Po změně stran domácí na svého soupeře doslova vlétli, gólman Pražák Dominik zůstal nepokořen a jeho spoluhráči předváděli hezké akce zakončované góly. Favoritovi navrátil vedení Jaráb Michal. (Marek Matyáš), Fedrhanc Adam se trefuje počtvrté (Jaráb Michal). V závěrečné osmiminutovce domácí ještě čtyřikrát překonávají kralupského gólmana Hamáka Daniela, mezi střelce se zapsal Nejedlý Samuel, hattrick si dokonal Jaráb Michal (Fedrhanc Adam), desítku trefil 3´před koncem Volf Libor (Danda Lukáš) a vše uzavřel předposlední minutě svoji čtvrtou trefou Jaráb Michal. MCE Slaný pokračuje s plným bodovým ziskem, má nejlepší obranu (jen 20 o držených branek), má i třetího hráče celkové aktivity Fedrhance Adama 19 (15+4). Kralupy zatím tápou, bez bodů uzavírají tabulku, osmým hráčem celkové aktivity je Valda David 14 (8+6).

Střelcem kola se stal s 8 góly Drašnar Ondřej z Příbrami. Asistentem kola byl také Drašnar Ondřej z Příbrami, nahrával celkem na 6 branek.

Statistiky:

čekatelé: Branžovský Marek (Příbram) – 2 branky do stovky, 8 sezóna, Hanáček Martin (Příbram) – 9 bodů aktivity do stovky, 91 (66+25), 6 sezóna, Pospíšil Miroslav ml. (MCE Slaný) – 4 branky do stovky, 9 sezóna, Vymětalík Vladimír (Kralupy) – 6 asistencí do třístovky, 15 sezóna, Kuba Ondřej (Hrasl Slaný) – 10 branek do stovky, 6 sezóna

Sestava 6.kola:

Markanych Sviatoslav (Praha B) – Drašnar Ondřej (Příbram) 4x, Šrajn Filip (Příbram) 3x, Jaráb Michal (MCE Slaný) 2x, Fedrhanc Adam (MCE Slaný) 3x

O1A0601 SK Slavia Praha B - Hrasl Slaný 5 : 5 (2 : 3)

Rozhodčí: Soukup Marek, Peták Jan Diváků: 40 Místo konání: SH Slavia Praha Datum konání: 3.12.2023 Výkop: 15:00 Hlavní pořadatel: Pánek Oldřich Časoměřič: Roshan David Zdravotník: Cetkovská Denisa AF (akumulované fauly): D 4/5 – H 4/4 Fair-play (trestné body): D11 – H 10
Branky (asistence): 10. Vursta Mykola (Pylyp Igor), 18. Slinkin Andrii, 28. Kodatskyi Mikola (Tsopa Andrei), 29. Kodatskyi Mikola (Melnyk Vitalii), 30. Vursta Mykola (Kodatskyi Mikola) - 8. Hájek Tomáš (Klusáček Petr), 9. Hájek Tomáš (Kuba Ondřej), 20. Kuba Ondřej (Klusáček Petr), 24. Eichler Tomáš, 26. Eichler Tomáš (Hájek Tomáš)
ŽK: Pylyp Igor - Hájek Tomáš
SK Slavia Praha B: Markanych Sviatoslav, Kuchuk Serhii, Tsopa Andrei, Kodatskyi Mikola, Melnyk Vitalii, Pylyp Igor, Vursta Mykola, Fliashko Denys, Khainas Vladyslav, Slinkin Andrii
Hrasl Slaný: Hrdlička Jiří, Peška Jan, Hájek Tomáš, Kuba Ondřej, Eichler Tomáš, Klusáček Petr Nejlepší hráči: Tsopa Andreii (Slavia B), Eichler Tomáš (Slaný), Kodatskyi Mikola (Slavia B)

O1A0602 Legie Příbram - TJ Sokol Dobřichovice 24 : 4 (13 : 0)

Rozhodčí: Laštovička Stanislav, Mareš Bohumil Diváků: 10 Místo konání: SH Příbram Datum konání: 1.12.2023 Výkop: 20:45 Hlavní pořadatel: Branžovský Marek Časoměřič: Šinágl Miroslav Zdravotník: Mezera Petr AF (akumulované fauly): D 4/2 – H 2/2 Fair-play (trestné body): D 6 – H 4
Branky (asistence): 2. Drašnar Ondřej (Vančát Milan), 3. Valta Michal (Malý David), 7. Šrajn Filip (Malý David), 8. Belej František (Valta Michal), 9. Drašnar Ondřej, 10. Malý David, 12. Drašnar Ondřej, 13. Malý David (Drašnar Ondřej), 14. Bálek Matěj (Vančát Milan), 15. Drašnar Ondřej (Vančát Milan), 16. Šrajn Filip (Drašnar Ondřej), 17. Drašnar Ondřej (Valta Michal), 18. Drašnar Ondřej (Bálek Matěj), 21. Bálek Matěj (Drašnar Ondřej), 22. Bálek Matěj (Belej František), 23. Šperer Josef (Vančát Milan), 24. Šrajn Filip (Belej František), 26. Šrajn Filip (Drašnar Ondřej), 28. Bálek Matěj (Valta Michal), 29. Drašnar Ondřej (Belej František), 31. Drašnar Ondřej (Belej František), 33. Šrajn Filip (Drašnar Ondřej), 36. Šrajn Filip (Drašnar Ondřej), 39. Belej František (Šperer Josef) - 33. Plzák Michal (Janouš Martin), 34. Plzák Michal, 37. Plzák Michal, 39. Šírl Lukáš
Legie Příbram: Vančát Milan, Valta Michal, Šperer Josef, Bálek Matěj, Drašnar Ondřej, Malý David, Belej František, Šrajn Filip
TJ Sokol Dobřichovice: Geissler Jiří, Suchomel Ota, Thelen Jakub, Šírl Lukáš, Janouš Martin, Císař Jakub, Plzák Michal, Halenka Jakub Nejlepší hráči: Drašnar Ondřej, Šrajn Filip, Vančát Milan (všichni Příbram)

O1A0603 MCE Slaný - AFC Kralupy 11 : 5 (5 : 5)

Rozhodčí: Svoboda Richard, Pagáč Tomáš Diváků: 15 Místo konání: SH BIOS Slaný Datum konání: 1.12.2023 Výkop: 19:30 Hlavní pořadatel: Fojt Radek Časoměřič: Staněk Ladislav Zdravotník: Snovická Jindra AF (akumulované fauly): D 2/6 – H 2/5 Fair-play (trestné body): D 18 – H 7
Branky (asistence): 4. vlastní, 6. Fedrhanc Adam (Marek Matyáš), 17. Fedrhanc Adam (Marek Matyáš), 18. Fedrhanc Adam (Danda Lukáš), 19. Jaráb Michal, 25. Jaráb Michal (Marek Matyáš), 26. Fedrhanc Adam (Jaráb Michal), 32. Nejedlý Samuel, 35. Jaráb Michal (Fedrhanc Adam), 37. Volf Libor (Danda Lukáš), 39. Jaráb Michal - 4. Kaňka Jan (Vymětalík Vladimír), 10. Harmáček Daniel (Vymětalík Vladimír), 12. Naskos Matěj (Kaňka Jan), 14. Valda David (Harmáček Daniel), 16. Karas Roman (Valda David)
ŽK: Novotný Filip, Jaráb Michal - 0 ČK: Nykl Michal - 0
MCE Slaný: Pustai Simon, Volf Libor, Snovický Jan ml., Novotný Filip, Jaráb Michal, Fedrhanc Adam, Nykl Michal, Danda Lukáš, Marek Matyáš, Nejedlý Samuel, Pražák Dominik
AFC Kralupy: Hamák Daniel, Valda David, Harmáček Daniel, Kaňka Jan, Vymětalík Vladimír, Listík Antonín, Karas Roman, Naskos Matěj, Tetiva Martin Nejlepší hráči: Jaráb Michal, Fedrhanc Adam (oba MCE Slaný), Vymětalík Vladimír (Kralupy)