2. Futsal liga západ | 19. kolo

FC Jerigo 1994 Plzeň - Sparta Praha PÁ 18:00

Tomáš Kristl (Jerigo): "Spartu hostíme v rámci Plzeňského futsalového večera 2. Celá kabina se na akci moc těší. Doufáme, že oproti předloňskému večeru se akce povede i výsledkově. Věříme, že diváci přijdou v podobně hojném počtu jako protI Tiradores a budou naším šestým hráčem na palubovce a poženou nás i Interobal za ziskem tří bodů."

FK Kladno - FC Malibu Mladá Boleslav PÁ 20:00

Miroslav Rott (FK Kladno): "První zápas s Malibu byl velmi vyrovnaný, kdy oba týmy mohly strhnout vítězství na svou stranu. Čekám podobně vyrovnaný zápas, ale věřím, že potvrdíme sílu na domácí palubovce a tři body zůstanou na Kladně."

Jaroslav Bílek, manažer Malibu: "Kladno je pro mě od začátku soutěže nejvýraznějším favoritem na zisk titulu, což ostatně potvrdil i první vzájemný zápas. My jsme si ale v sobotu dokázali, že pokud na hřišti všichni hráči odvedou maximum, můžeme ve druhé lize porazit každého. Proto věřím, že sobotní výkon zopakujeme i v pátek na Kladně."

Absolut Černý Dub - FK Boca Chotěboř PÁ 20:30

Radim Staněk, manažer Absolutu: “Startujeme sérii tří po sobě jdoucích domácích utkání, které rozhodnou o osudu celé sezony. Doma jsme silní, nicméně nenacházíme se úplně v dobrém rozpoložení, přesto doufám, že i po pátku bude platit, že jediným týmem, který u nás doposud bodoval, je Liberec.”

Arsenal Benešov - FTZS Liberec B PÁ 20:30

Lukáš Matoušek (Arsenal): "V pátek nás na domácí půdě čeká Liberec. Bohužel se stále potýkáme s velkou marodkou, takže na zápas znovu nebudeme v největším počtu. Rozhodně však půjdeme do zápasu naplno a budeme doufat, že se nám konečně podaří bodovat."

Filip Razák (trenér FTZS “B”): "Čeká nás poslední venkovní zápas v této sezóně. Rádi bychom po třech utkáních bez výhry naplno bodovali a zůstali tak v kontaktu se špičkou soutěže. K zápasu musíme přistoupit zodpovědně, vyvarovat se zbytečným chybám a hlavně začít se opět bavit hrou, což se nám bohužel posledních pár zápasů nedařilo.”

FC NY Tiradores Ústí n. L. - FC Betis Kadaň SO 20:00

Daniel Brzák (FC NY Tiradores UL): "Pro nás stejná situace jako před týdnem. V boji o záchranu je pro nás každý zápas takový play-off, není kam uhnout. K úspěchu nás dovede týmový výkon, maximální obětavost a do puntíku dodržená taktika. Věřím, že doma budeme opět bodovat."

Jaroslav Mezera, manažer Betisu: "Čeká nás krajské derby. Samozřejmě bychom rádi domů přivezli nějaké body, ale nečeká nic lehkého. Domácí určitě udelaji maximum pro to, aby body zůstaly doma."

Wizards DDM Praha 10 - Bohemians Praha 1905 NE 19:30

Michal Hloušek (Wizards): Po minulém zápase s Chotěboří nás potěšil snad jen mekáč. Pokud nebudeme takový jitrnice jako před týdnem, věříme, že Bohemce boj o postup do první ligy zvládneme zkomplikovat. Kapříci nepřipluli, jdeme do toho naplno, tak snad to klokani odskáčou!"

Jaroslav Pytloun, trenér Bohemians: “Matematika je jasná. Pražské derby musíme zvládnout, pokud chceme zůstat v boji o čelo tabulky. Wizardi se vyznačují čistým a poctivým futsalem. Očekávám tak kvalitní utkání, na které se těšíme.”

2. Futsal liga východ | 15. kolo

AC Gamaspol Jeseník - 1.FC Nejzbach Vysoké Mýto PÁ 20:00

Ondřej Dolníček, Nejzbach: "V pátek jedeme odehrát velice těžké utkání do Jeseníku. Bude nám chybět kapitán Kubát a reprezentant Kuta. My se ale budeme snažit vybojovat velice důležité tři body v boji o první místo."

Futsal klub Havlíčkův Brod - AC Hlinsko SO 19:00

Jakub Henek (Havlíčkův Brod): „V sobotu nás čeká náročný zápas se soupeřem z Hlinska, který se prezentuje běhavým a důrazným futsalem. Soupeř se navíc výhrou v minulém kole vrátil do hry o záchranu a zápas bude o to těžší. Nám se ale poslední dobou na domácí palubovce daří, proto doufám, že domácí formu potvrdíme a body zůstanou v Havlíčkově Brodě.“

SK Amor Kloboučky Vyškov - FC Tango Hodonín SO 19:00

Vladimír Štrublík, trenér Amoru: "Po porážce v Mýtě se už těšíme na zápas s vedoucím celkem druhé ligy. Tango doufám dorazí v dobré sestavě, ať se hraje co nejkvalitnější zápas a diváci si přijdou na své. Chceme se vrátit na vítěznou vlnu a získat tři body."

Jiří Štěrba, předseda Tanga: "Jedno je jisté, bude to extrémně těžký zápas. Vyškov nyní předvádí kvalitní futsal a my netušíme s jakou sestavou vlastně nastoupíme. Zase nám do toho fotbal háže vidle a mě už to přestává bavit."

Helas Brno B - FC Baník Ostrava NE 18:30

Karel Murin, trenér Baníku: "Sám jsem zvědav, jaký to bude v Brně zápas, při prvním setkání padly tři branky, při druhém dvacet, takže z extrému do extrému. Máme několik zraněných a několik nemocných, tak to musíme do neděle správně poskládat, abychom se nevraceli s prázdnou."

| Výsledky a tabulka 2. FL západ

| Výsledky a tabulka 2. FL východ