1.kolo: Výsledky z turnajů 1. kola musí být zaslány emailem na ředitelství SFL nejpozději do 15.11.2023

1/ B10-SOU Hluboš, B4-Gymnázium Příbram, B30-OA, SPgŠ a JŠ Beroun, B35-SZŠ a VOŠZ Příbram
výsledky: B10-SOU Hluboš - B4-Gymnázium Příbram 1:5 (0:3), B30-OA, SPgŠ a JŠ Beroun - B35-SZŠ a VOŠZ Příbram 4:2 (2:0), B10-SOU Hluboš - B30-OA, SPgŠ a JŠ Beroun 5:1 (2:0), B35-SZŠ a VOŠZ Příbram - B4-Gymnázium Příbram 1:5 (1:3), B10-SOU Hluboš - B35-SZŠ a VOŠZ Příbram 3:0 (1:0), B30-OA, SPgŠ a JŠ Beroun - B4-Gymnázium Příbram 0:4 (0:2)
postupují: B4-Gymnázium Příbram a B10-SOU Hluboš

2/ B12-SOŠ a SOU Dubno, B8-OA a VOŠ Příbram, B14-ISŠ HPOS Příbram, B3-SPŠ a VOŠ Příbram
výsledky: B3-SPŠ a VOŠ Příbram - B8-OA a VOŠ Příbram 3:5 (2:2), B12-SOŠ a SOU Dubno - B14-ISŠ HPOS Příbram 4:0 (1:0), B12-SOŠ a SOU Dubno - B8-OA a VOŠ Příbram 2:2 (2:1), B3-SPŠ a VOŠ Příbram - B14-ISŠ HPOS Příbram 2:4 (2:1), B8-OA a VOŠ Příbram - B14-ISŠ HPOS Příbram 3:1 (1:0), B12-SOŠ a SOU Dubno - B3-SPŠ a VOŠ Příbram 7:2 (4:1)
postupují: B12-SOŠ a SOU Dubno a B8-OA a VOŠ Příbram

3/ B50-OA Neveklov, B7-GaSOŠE Sedlčany, B17-ISŠT Benešov, B29-VOŠ a SZeŠ Benešov
výsledky: B29-VOŠ a SZeŠ Benešov - B17-ISŠT Benešov 1:4 (1:4), B50-OA Neveklov - B7-GaSOŠE Sedlčany 6:3 (3:2), B7-GaSOŠE Sedlčany - B29-VOŠ a SZeŠ Benešov 3:5 (3:2), B17-ISŠT Benešov - B50-OA Neveklov 2:5 (1:3), B17-ISŠT Benešov - B7-GaSOŠE Sedlčany 4:2 (3:2), B50-OA Neveklov - B29-VOŠ a SZeŠ Benešov 2:2 (0:1)
postupují: B50-OA Neveklov a B17-ISŠT Benešov

4/ B9-SPŠ Vlašim, B1-SOŠ a SOU Vlašim, B27-OA Vlašim, B38-Gymnázium Vlašim
výsledky: B9-SPŠ Vlašim - B27-OA Vlašim 3:1 (2:1), B1-SOŠ a SOU Vlašim - B38-Gymnázium Vlašim 0:13 (0:7), B27-OA Vlašim - B38-Gymnázium Vlašim 4:1 (3:0), B9-SPŠ Vlašim - B38-Gymnázium Vlašim 1:1 (1:0), B1-SOŠ a SOU Vlašim - B27-OA Vlašim 1:14 (1:7), B9-SPŠ Vlašim - B1-SOŠ a SOU Vlašim 17:0 (10:0)
postupují: B9-SPŠ Vlašim a B27-OA Vlašim

5/ B5-VOŠ, SPŠ a OA Čáslav, B15-Gymnázium a SOŠp Čáslav, B43-SZeŠ Čáslav, B47-SOŠ a SOU dopravní Čáslav
výsledky: B47-SOŠ a SOU dopravní Čáslav - B5-VOŠ, SPŠ a OA Čáslav 4:6 (2:0), B43-SZeŠ Čáslav - B15-Gymnázium a SOŠp Čáslav 1:8 (1:3), B15-Gymnázium a SOŠp Čáslav - B5-VOŠ, SPŠ a OA Čáslav 5:4 (1:2), B47-SOŠ a SOU dopravní Čáslav - B43-SZeŠ Čáslav 3:3 (1:1), B5-VOŠ, SPŠ a OA Čáslav - B43-SZeŠ Čáslav 8:1 (5:1), B15-Gymnázium a SOŠp Čáslav - B47-SOŠ a SOU dopravní Čáslav 10:2 (4:0)
postupují: B15-Gymnázium a SOŠp Čáslav a B5-VOŠ, SPŠ a OA Čáslav

6/ B16-Gymnázium Jiřího Ortena Kutná Hora, B24-VOŠ, SPŠ a JŠ Kutná Hora, B25-Církevní gymnázium v Kutné Hoře, B52-Digital Academy Kutná Hora
výsledky: B16-Gymnázium Jiřího Ortena Kutná Hora - B52-Digital Academy Kutná Hora 12:1 (7:0), B24-VOŠ, SPŠ a JŠ Kutná Hora - B25-Církevní gymnázium v Kutné Hoře 8:3 (4:1), B16-Gymnázium Jiřího Ortena Kutná Hora - B24-VOŠ, SPŠ a JŠ Kutná Hora 3:3 (1:0), B52-Digital Academy Kutná Hora - B25-Církevní gymnázium v Kutné Hoře 5:5 (0:2), B16-Gymnázium Jiřího Ortena Kutná Hora - B25-Církevní gymnázium v Kutné Hoře 6:2 (2:2), B24-VOŠ, SPŠ a JŠ Kutná Hora - B52-Digital Academy Kutná Hora 15:1 (8:0)
postupují: B24-VOŠ, SPŠ a JŠ Kutná Hora a B16-Gymnázium Jiřího Ortena Kutná Hora

7/ B2-SOŠ a SOU stavební Kolín, B48-OSŠP Kolín, B32-SŠO Havlíčkova Kolín, B34-Gymnázium Kolín
výsledky: B2-SOŠ a SOU stavební Kolín - B32-SŠO Havlíčkova Kolín 12:0 (6:0), B48-OSŠP Kolín - B34-Gymnázium Kolín 2:9 (1:6), B32-SŠO Havlíčkova Kolín - B34-Gymnázium Kolín 0:22 (0:11), B2-SOŠ a SOU stavební Kolín - B48-OSŠP Kolín 10:3 (5:3), B32-SŠO Havlíčkova Kolín - B48-OSŠP Kolín 0:11 (0:8), B2-SOŠ a SOU stavební Kolín - B34-Gymnázium Kolín 3:2 (2:1)
postupují: B2-SOŠ a SOU stavební Kolín a B34-Gymnázium Kolín

8/ B44-SZeŠ a SOŠ Poděbrady, B51-SPŠS a JŠ Kolín, B42-EKO Gymnázium Poděbrady, B55-Obchodní akademie Kolín
výsledky: B51-SPŠS a JŠ Kolín - B55-Obchodní akademie Kolín 0:2 (0:0), B44-SZeŠ a SOŠ Poděbrady – B42-EKO Gymnázium Poděbrady 3:3 (3:1), B51-SPŠS a JŠ Kolín - B42-EKO Gymnázium Poděbrady 7:0 (5:0), B55-Obchodní akademie Kolín - B44-SZeŠ a SOŠ Poděbrady 7:1 (2:0), B51-SPŠS a JŠ Kolín - B44-SZeŠ a SOŠ Poděbrady 2:1 (0:1), B55-Obchodní akademie Kolín - B42-EKO Gymnázium Poděbrady 15:5 (5:3)
postupují: B55-Obchodní akademie Kolín a B51-SPŠS a JŠ Kolín

9/ B13-Gymnázium Jiřího z Poděbrad, B49-SOŠ Čelákovice, B41-Gymnázium Bohumila Hrabala v Nymburce, B6-HŠ Poděbrady
výsledky: B13-Gymnázium Jiřího z Poděbrad - B6-HŠ Poděbrady 3:1 (2:0), B41-Gymnázium Bohumila Hrabala v Nymburce - B6-HŠ Poděbrady 3:3 (2:2), B41-Gymnázium Bohumila Hrabala v Nymburce - B13-Gymnázium Jiřího z Poděbrad 1:4 (0:3), B49-SOŠ Čelákovice se nezúčastnila
postupují: B13-Gymnázium Jiřího z Poděbrad a B6-HŠ Poděbrady

10/ B26-Gymnázium Jana Palacha Mělník, B28-SPŠs Mělník, B31-Gymnázium Mnichovo Hradiště, B54-SOU Hubálov
výsledky: B26-Gymnázium Jana Palacha Mělník - B28-SPŠs Mělník 9:2 (2:1), B31-Gymnázium Mnichovo Hradiště - B28-SPŠs Mělník 2:5 (0:5), B54-SOU Hubálov - B28-SPŠs Mělník 2:5 (1:1), B54-SOU Hubálov - B26-Gymnázium Jana Palacha Mělník 1:7 (0:4), B54-SOU Hubálov - B31-Gymnázium Mnichovo Hradiště 6:3 (3:1), B31-Gymnázium Mnichovo Hradiště - B26-Gymnázium Jana Palacha Mělník 2:4 (1:2)
postupují: B26-Gymnázium Jana Palacha Mělník a B28-SPŠs Mělník

11/ B36-1. KŠPA Kladno, B23-SOŠ a SOU Beneše Kladno, B37-SZŠ a VOŠZ Kladno, A25-SSOŠ a SSOU BEAN
výsledky: B36-1. KŠPA Kladno - B23-SOŠ a SOU Beneše Kladno 5:0, B37-SZŠ a VOŠZ Kladno - A25-SSOŠ a SSOU BEAN 3:8, B23-SOŠ a SOU Beneše Kladno - B37-SZŠ a VOŠZ Kladno 3:2, B36-1. KŠPA Kladno - A25-SSOŠ a SSOU BEAN 1:6, B23-SOŠ a SOU Beneše Kladno - A25-SSOŠ a SSOU BEAN 3:8, B36-1. KŠPA Kladno - B37-SZŠ a VOŠZ Kladno 8:0
postupují: A25-SSOŠ a SSOU BEAN a B36-1. KŠPA Kladno

12/ B33-SPŠ a VOŠ Kladno, B22-SPŠS a OA Kladno, B11-Sportovní gymnázium Kladno, B20-SOU a SOŠ Kladno Dubská
výsledky: B11-Sportovní gymnázium Kladno - B20-SOU a SOŠ Kladno Dubská 1:5 (1:2), B33-SPŠ a VOŠ Kladno - B22-SPŠS a OA Kladno 1:1 (1:1), B33-SPŠ a VOŠ Kladno - B11-Sportovní gymnázium Kladno 3:4 (0:2), B22-SPŠS a OA Kladno - B20-SOU a SOŠ Kladno Dubská 7:4 (6:2), B20-SOU a SOŠ Kladno Dubská - B33-SPŠ a VOŠ Kladno 2:5 (2:1), B11-Sportovní gymnázium Kladno - B22-SPŠS a OA Kladno 2:2 (0:1)
postupují: B22-SPŠS a OA Kladno a B11-Sportovní gymnázium Kladno

13/ B21-OA Slaný, B40-SŠSaR Stochov, B19-SOU Nové Strašecí, B53-ISŠ Rakovník
výsledky: B19-SOU Nové Strašecí – B40-SŠSaR Stochov 7:1 (4:0), B21-OA Slaný – B53-ISŠ Rakovník 13:2 (7:1), B19-SOU Nové Strašecí - B21-OA Slaný 3:5 (1:3), B40-SŠSaR Stochov - B53-ISŠ Rakovník 1:4 (0:1), B19-SOU Nové Strašecí - B53-ISŠ Rakovník 9:1 (4:1), B40-SŠSaR Stochov - B21-OA Slaný 4:6 (2:3)
postupují: B21-OA Slaný a B19-SOU Nové Strašecí

14/ B45-OPEN GATE Babice, B46-SŠ managementu a grafiky Český Brod, B18-Masarykovo gymnázium Říčany, B39-Sunny Canadian International School Jesenice
výsledky: B45-OPEN GATE Babice - B18-Masarykovo gymnázium Říčany 5:2 (2:2), B45-OPEN GATE Babice - B46-SŠ managementu a grafiky Český Brod 10:2 (3:0), B45-OPEN GATE Babice - B39-Sunny Canadian International School Jesenice 9:4 (5:4), B18-Masarykovo gymnázium Říčany - B46-SŠ managementu a grafiky Český Brod 4:2 (1:1), B18-Masarykovo gymnázium Říčany - B39-Sunny Canadian International School Jesenice 4:3 (1:3), B46-SŠ managementu a grafiky Český Brod - B39-Sunny Canadian International School Jesenice 3:4 (0:0)
postupují: B45-OPEN GATE Babice a B18-Masarykovo gymnázium Říčany



2.kolo: Výsledky z turnajů 2. kola musí být zaslány emailem na ředitelství SFL nejpozději do 15.12.2023

A/ B4-Gymnázium Příbram, B10-SOU Hluboš, B12-SOŠ a SOU Dubno, B8-OA a VOŠ Příbram
výsledky: B10-SOU Hluboš - B8-OA a VOŠ Příbram 0:2 (0:0), B12-SOŠ a SOU Dubno - B4-Gymnázium Příbram 2:0 (0:0), B12-SOŠ a SOU Dubno - B8-OA a VOŠ Příbram 6:3 (3:1), B10-SOU Hluboš - B4-Gymnázium Příbram 2:5 (1:3), B8-OA a VOŠ Příbram - B4-Gymnázium Příbram 3:3 (1:1), B12-SOŠ a SOU Dubno - B10-SOU Hluboš 12:1 (7:0)
postupují: B12-SOŠ a SOU Dubno a B4-Gymnázium Příbram

B/ B50-OA Neveklov, B17-ISŠT Benešov, B9-SPŠ Vlašim, B27-OA Vlašim
výsledky: B50-OA Neveklov - B17-ISŠT Benešov 7:0 (5:0), B27-OA Vlašim - B9-SPŠ Vlašim 5:1 (2:0), B9-SPŠ Vlašim - B17-ISŠT Benešov 2:3 (0:0), B50-OA Neveklov - B27-OA Vlašim 4:7 (3:4), B50-OA Neveklov - B9-SPŠ Vlašim 3:2 (1:1), B27-OA Vlašim - B17-ISŠT Benešov 12:1 (5:0)
postupují: B27-OA Vlašim a B50-OA Neveklov

C/ B15-Gymnázium a SOŠp Čáslav, B16-Gymnázium Jiřího Ortena Kutná Hora, B2-SOŠ a SOU stavební Kolín
výsledky: B16-Gymnázium Jiřího Ortena Kutná Hora - B2-SOŠ a SOU stavební Kolín 2:5 (0:2), B2-SOŠ a SOU stavební Kolín - B15-Gymnázium a SOŠp Čáslav 5:5 (5:2), B16-Gymnázium Jiřího Ortena Kutná Hora - B15-Gymnázium a SOŠp Čáslav 4:4 (1:2)
postupují: B2-SOŠ a SOU stavební Kolín

D/ B5-VOŠ, SPŠ a OA Čáslav, B24-VOŠ, SPŠ a JŠ Kutná Hora, B34-Gymnázium Kolín
výsledky: B24-VOŠ, SPŠ a JŠ Kutná Hora - B5-VOŠ, SPŠ a OA Čáslav 1:0 (1:0), B34-Gymnázium Kolín - B5-VOŠ, SPŠ a OA Čáslav 2:4 (2:2), B34-Gymnázium Kolín - B24-VOŠ, SPŠ a JŠ Kutná Hora 3:5 (1:2)
postupují: B24-VOŠ, SPŠ a JŠ Kutná Hora

E/ B55-Obchodní akademie Kolín, B6-HŠ Poděbrady, B45-OPEN GATE Babice
výsledky: B45-OPEN GATE Babice – B55-Obchodní akademie Kolín 2:3 (1:1), B45-OPEN GATE Babice – B6-HŠ Poděbrady 12:4 (6:2), B55-Obchodní akademie Kolín – B6-HŠ Poděbrady 13:4 (8:3)
postupují: B55-Obchodní akademie Kolín

F/ B51-SPŠS a JŠ Kolín, B13-Gymnázium Jiřího z Poděbrad, B18-Masarykovo gymnázium Říčany
výsledky: B51-SPŠS a JŠ Kolín - B18-Masarykovo gymnázium Říčany 5:3 (4:2), B13-Gymnázium Jiřího z Poděbrad - B18-Masarykovo gymnázium Říčany 8:2 (4:2), B51-SPŠS a JŠ Kolín - B13-Gymnázium Jiřího z Poděbrad 1:1 (0:0)
postupují: B13-Gymnázium Jiřího z Poděbrad

G/ B26-Gymnázium Jana Palacha Mělník, B36-1. KŠPA Kladno, B22-SPŠS a OA Kladno, B19-SOU Nové Strašecí
výsledky: B36-1. KŠPA Kladno - B26-Gymnázium Jana Palacha Mělník 3:2 (2:0), B22-SPŠS a OA Kladno - B19-SOU Nové Strašecí 6:2 (4:0), B19-SOU Nové Strašecí - B26-Gymnázium Jana Palacha Mělník 5:2 (2:2), B22-SPŠS a OA Kladno - B36-1. KŠPA Kladno 5:2 (3:2), B22-SPŠS a OA Kladno - B26-Gymnázium Jana Palacha Mělník 6:4 (4:2), B19-SOU Nové Strašecí - B36-1. KŠPA Kladno 3:3 (2:1)
postupují: B22-SPŠS a OA Kladno a B19-SOU Nové Strašecí

H/ B21-OA Slaný, B28-SPŠs Mělník, A25-SSOŠ a SSOU BEAN, B11-Sportovní gymnázium Kladno
výsledky: A25-SSOŠ a SSOU BEAN – B11-Sportovní gymnázium Kladno 2:3 (0:2), B21-OA Slaný - B28-SPŠs Mělník 6:2 (3:0), A25-SSOŠ a SSOU BEAN - B21-OA Slaný 6:1 (5:0), B11-Sportovní gymnázium Kladno - B28-SPŠs Mělník 3:1 (2:1), A25-SSOŠ a SSOU BEAN - B28-SPŠs Mělník 8:1 (4:0), B11-Sportovní gymnázium Kladno - B21-OA Slaný 10:7 (5:3)
postupují: B11-Sportovní gymnázium Kladno a A25-SSOŠ a SSOU BEAN



3.kolo: Výsledky z turnajů 3. kola musí být zaslány emailem na ředitelství SFL nejpozději do 15.1.2024

I/ B12-SOŠ a SOU Dubno, B4-Gymnázium Příbram, B27-OA Vlašim, B50-OA Neveklov
výsledky: B27-OA Vlašim - B4-Gymnázium Příbram 5:1 (2:0), B12-SOŠ a SOU Dubno - B4-Gymnázium Příbram 12:1 (4:0), B12-SOŠ a SOU Dubno - B27-OA Vlašim 7:3 (4:1), B50-OA Neveklov se nezúčastnila
postupují: B12-SOŠ a SOU Dubno

II/ B2-SOŠ a SOU stavební Kolín, B24-VOŠ, SPŠ a JŠ Kutná Hora, B55-Obchodní akademie Kolín, B13-Gymnázium Jiřího z Poděbrad
výsledky: B2-SOŠ a SOU stavební Kolín - B55-Obchodní akademie Kolín 1:3 (1:1), B24-VOŠ, SPŠ a JŠ Kutná Hora - B13-Gymnázium Jiřího z Poděbrad 1:2 (0:1), B55-Obchodní akademie Kolín - B13-Gymnázium Jiřího z Poděbrad 3:1 (1:0), B2-SOŠ a SOU stavební Kolín - B24-VOŠ, SPŠ a JŠ Kutná Hora 5:4 (1:2), B55-Obchodní akademie Kolín - B24-VOŠ, SPŠ a JŠ Kutná Hora 5:2 (2:0), B2-SOŠ a SOU stavební Kolín - B13-Gymnázium Jiřího z Poděbrad 3:0 (1:0)
postupují: B55-Obchodní akademie Kolín

III/ B22-SPŠS a OA Kladno, B19-SOU Nové Strašecí, B11-Sportovní gymnázium Kladno, A25-SSOŠ a SSOU BEAN
výsledky: B19-SOU Nové Strašecí - B22-SPŠS a OA Kladno 1:2 (1:0), B11-Sportovní gymnázium Kladno - A25-SSOŠ a SSOU BEAN 4:10 (1:4), B19-SOU Nové Strašecí - B11-Sportovní gymnázium Kladno 6:2 (4:1), B22-SPŠS a OA Kladno - A25-SSOŠ a SSOU BEAN 4:4 (2:3), B19-SOU Nové Strašecí - A25-SSOŠ a SSOU BEAN 1:8 (1:3), B22-SPŠS a OA Kladno - B11-Sportovní gymnázium Kladno 5:0 kont.
postupují: A25-SSOŠ a SSOU BEAN



Finále Divize:
B12-SOŠ a SOU Dubno, B55-Obchodní akademie Kolín, A25-SSOŠ a SSOU BEAN
Podrobnosti zde