SFČR řídící orgán

SFČR řídící orgán › 2023 O1A - 1. Futsal liga

20. kolo

    • Datum: Pátek 23. 2. 2024 20:00

    • Číslo utkání: 2023901O1A2003

    • Rozhodčí: Kresta Jan - Řeháček Lubomír, Zlatník Jakub

    • Delegát: Černý Martin

    • Hřiště: SH SK Slavia Praha, Eden

    • Diváků: 50

    • Datum: Pátek 23. 2. 2024 19:00

    • Číslo utkání: 2023901O1A2005

    • Rozhodčí: Lafek David - Ježek Ondřej, Vévodová Alice

    • Delegát: Hora Jan

    • Hřiště: SH Lokomotiva Plzeň

    • Diváků: 300

17. kolo

    • Datum: Středa 21. 2. 2024 20:00

    • Číslo utkání: 2023901O1A1704

    • Rozhodčí: Čurda Michal - Řeháček Lubomír, Nagy Zdeněk

    • Delegát: Gryc Leoš

    • Hřiště: SH Gymnázium, Mělník

    • Diváků: 140

    • Datum: Středa 21. 2. 2024 19:30

    • Číslo utkání: 2023901O1A1705

    • Rozhodčí: Kliner Jan - Jurča Lukáš, Šenkýř Petr

    • Delegát: Bednář Kamil

    • Hřiště: STAREZ Aréna Vodova

    • Diváků: 180

19. kolo

    • Datum: Pondělí 19. 2. 2024 19:30

    • Číslo utkání: 2023901O1A1902

    • Rozhodčí: Rygl Luboš - Slanina Tomáš, Zapletal Jan

    • Delegát: Venc Radek

    • Hřiště: UP Olomouc

    • Diváků: 184

    • Datum: Neděle 18. 2. 2024 18:00

    • Číslo utkání: 2023901O1A1903

    • Rozhodčí: Kresta Jan - Chládek Miroslav, Šmid Jiří

    • Delegát: Hanzlík Jiří

    • Hřiště: MSH Kadaň

    • Diváků: 270

>

Tabulka soutěže

# Klub Z V R P Skóre B
1. SK Interobal Plzeň 18 16 0 2 152:32 48
2. FK Chrudim, z.s. 17 16 0 1 129:29 48
3. SK Slavia Praha 18 12 1 5 90:46 37
4. Helas Brno 17 8 2 7 64:63 26
5. International FC Kadaň 18 8 1 9 79:79 25
6. Oxyworld Baník Chomutov 17 8 0 9 76:110 24
7. FTZS Liberec, futsal club 19 6 2 11 74:97 20
8. FC Rapid Ústí nad Labem 17 6 3 8 74:91 19
9. SK OLYMPIK Mělník 18 5 1 12 75:111 16
10. Žabinští Vlci Brno 17 5 1 11 72:108 16
11. SK UP Olomouc 18 1 1 16 57:176 4

20. kolo

    • Datum: Sobota 24. 2. 2024 18:00

    • Číslo utkání: 2023901O1A2004

    • Rozhodčí: Rygl Luboš - Soukupová Věra, Vaněk Tomáš

    • Delegát: Kudrna Ladislav

    • Hřiště: SH Heřmanův Městec

    • Datum: Neděle 25. 2. 2024 19:00

    • Číslo utkání: 2023901O1A2001

    • Rozhodčí: Chládek Miroslav - Lasch Jiří, Vlašič Jiří

    • Delegát: Smreček Ladislav

    • Hřiště: MSH Baník Chomutov

    • Datum: Pondělí 26. 2. 2024 19:30

    • Číslo utkání: 2023901O1A2006

    • Rozhodčí: Gasnárek Michal - Kabeláč Martin, Šenkýř Petr

    • Delegát: Hulcký Zdeněk

    • Hřiště: MSH Modřice

21. kolo