Brno - město

Brno - město › 2023 O1A - Okresní přebor

18. kolo

    • Datum: Neděle 7. 4. 2024 14:00

    • Číslo utkání: 20239B2O1A1806

    • Rozhodčí: Luu David - Synek Ladislav

    • Delegát: Herynek Luboš, Pořízek Martin

    • Hřiště: Maloměřice, Obřanská 13

    • Diváků: 10

    • Datum: Neděle 7. 4. 2024 13:00

    • Číslo utkání: 20239B2O1A1805

    • Rozhodčí: Luu David - Synek Ladislav

    • Delegát: Herynek Luboš, Pořízek Martin

    • Hřiště: Maloměřice, Obřanská 13

    • Diváků: 10

    • Datum: Neděle 7. 4. 2024 12:00

    • Číslo utkání: 20239B2O1A1804

    • Rozhodčí: Luu David - Synek Ladislav

    • Delegát: Herynek Luboš, Pořízek Martin

    • Hřiště: Maloměřice, Obřanská 13

    • Diváků: 20

    • Datum: Neděle 7. 4. 2024 11:00

    • Číslo utkání: 20239B2O1A1803

    • Rozhodčí: Čep Radim - Slanina Tomáš

    • Delegát: Herynek Luboš, Pořízek Martin

    • Hřiště: Maloměřice, Obřanská 13

    • Diváků: 20

    • Datum: Neděle 7. 4. 2024 10:00

    • Číslo utkání: 20239B2O1A1802

    • Rozhodčí: Čep Radim - Slanina Tomáš

    • Delegát: Herynek Luboš, Pořízek Martin

    • Hřiště: Maloměřice, Obřanská 13

    • Diváků: 10

    • Datum: Neděle 7. 4. 2024 09:00

    • Číslo utkání: 20239B2O1A1801

    • Rozhodčí: Čep Radim - Slanina Tomáš

    • Delegát: Herynek Luboš, Pořízek Martin

    • Hřiště: Maloměřice, Obřanská 13

    • Diváků: 10

>

Tabulka soutěže

# Klub Z V R P Skóre B
1. SK Líšeň 18 11 5 2 69:36 38
2. Hombres B 18 11 5 2 60:34 38
3. Helas Brno C 18 11 2 5 75:46 35
4. U Boba 18 10 4 4 70:66 34
5. Sokolnice 18 9 2 7 84:63 29
6. AB Střelice 18 8 3 7 52:41 27
7. Madrid 18 7 2 9 56:83 23
8. Gladiators 18 6 3 9 39:51 21
9. Poclain 18 6 2 10 39:42 20
10. Stones 18 5 1 12 40:64 16
11. Starobrno 18 4 2 12 52:85 14
12. Pískovna 18 3 3 12 57:82 12

19. kolo

    • Datum: Neděle 14. 4. 2024 09:00

    • Číslo utkání: 20239B2O1A1902

    • Hřiště: Maloměřice, Obřanská 13

    • Datum: Neděle 14. 4. 2024 10:00

    • Číslo utkání: 20239B2O1A1901

    • Hřiště: Maloměřice, Obřanská 13

    • Datum: Neděle 14. 4. 2024 11:00

    • Číslo utkání: 20239B2O1A1903

    • Hřiště: Maloměřice, Obřanská 13

    • Datum: Neděle 14. 4. 2024 12:00

    • Číslo utkání: 20239B2O1A1904

    • Hřiště: Maloměřice, Obřanská 13

    • Datum: Neděle 14. 4. 2024 13:00

    • Číslo utkání: 20239B2O1A1905

    • Hřiště: Maloměřice, Obřanská 13

    • Datum: Neděle 14. 4. 2024 14:00

    • Číslo utkání: 20239B2O1A1906

    • Hřiště: Maloměřice, Obřanská 13