Skóre zápasu otevřel v první polovině Winter a chvíli poté zvýšil na 2:0 Lemon. Jenže Češi ještě těsně před přestávkou inkasovali kontaktní gól.

Po přestávce národní tým znovu odskočil. Lemon zvýšil na 3:1 svým druhým gólem v zápasem a Rešetár ve 27. minutě vstřelil čtvrtý gól Česka. V poslední desetiminutovce ještě Němci zápas dvěma góly zdramatizovali. 

Ohlas trenéra Martina Brychty

"Zápas hodnotím z pohledu výsledku pozitivně. Je to naše první výhra v této kategorii. Herně jsme ale nesplnili to, co jsme si řekli před zápasem. Němci nás trochu potrápili velkým pohybem při presování, na což jsem kluky upozorňoval, ale oni se s tím moc nevypořádali. Chvilku po přestávce jsme hráli, co jsme měli. Ta pasáž byla solidní, ale šlo jen o pět minut. Pak jsme po obdržené brance sklouzli do bázlivého stereotypu. Báli jsme se, abychom nedostali další gól, čímž jsme se dostali ze hry. Spíš to byla křeč. Jsem ale rád, že jsme vyhráli. Kluci jsou také šťastní za první výhru. Věřím, že zítra navážeme na to, co jsme nastolili v trénincích a na konec zápasu se Srbskem, kde jsme hráli to, co jsme chtěli."

Německo vs. Česko 3:4 (1:2)

Branky Česka: 16. Winter, 18. Lemon, 22. Lemon, 27. Rešetár.
Česko U19
: Bis (Kubíček) - Pečenka, Lemon, Šeda, Kočovský - Bíško, Rešetár, Tichý, Kuta, Řezník, Winter, Bárta, Krištof. Trenér Martin Brychta.