2. Futsal liga západ | 21. kolo

FK Kladno - Bohemians Praha 1905 PÁ 20:00

Jaroslav Pytloun, trenér Bohemians: "Soupeř má formu a bude chtít využít naplno domácího prostředí. My se musíme více soustředit na kvalitní defenzivu, jelikož dostáváme příliš mnoho gólů. Vzhledem k dalším nemilým okolnostem dojde k několika taktickým změnám v naší sestavě.”

Absolut Černý Dub - Wizards DDM Praha 10 PÁ 21:00

Viktor Kadlec (Absolut): “Je to pro nás poslední domácí zápas sezóny a předposlední krok k našemu cíli, takže nic jiného než tři body nebereme. Ačkoli budeme favoriti, tak nečekám vůbec lehký zápas. Wizards hrajou dobrý futsal, poslední zápasy vyhrávají a můžou už hrát v klidu.”

Jan Kopřiva (Wizards): "Chceme opět aktivně promluvit do bojů o postup do 1. Futsal ligy a zkomplikovat Absolutu případné oslavy na jeho palubovce, neboť při ztrátě Kladna s Bohemkou se to může stát. Chci tedy prožít příjemný večer s následnou oslavou mých narozenin, které v ten den slavím. Doufám, že mi obě mužstva připraví hezký dárek!

FC NY Tiradores Ústí n. L. - Sparta Praha SO 20:00

Daniel Brzák (FC NY Tiradores UL): "Poslední domácí zápas, navíc proti pražské Spartě. Myslím, že pro hráče ani fanoušky nemůže být větší lákadlo, zvlášť když se nám třemi výhrami v řadě povedlo dostat mimo sestupové vody. Důležité bude hlavně nepodlehnout euforii a zůstat poctiví. Věřím, že zopakujeme poslední výkony a letošní domácí derniéru si užijeme i s dalším tříbodovým ziskem."

FC Jerigo 1994 Plzeň - FK Boca Chotěboř NE 17:30

Miloš Moravec, trenér FK Boca Chotěboř: "V neděli vyrážíme na poslední venkovní zápas do Plzně. Zatím se nám schází dost omluvenek a tak dostanou příležitost mladí hráči, aby mohli předvést svoji kvalitu. Nejedeme na výlet, ale zabojovat o dobrý výsledek a ideálně odvézt tři bodíky do tabulky."

Arsenal Benešov - FC Malibu Mladá Boleslav NE 18:00

Lukáš Matoušek (Arsenal): "Čeká nás poslední domácí zápas letošního ročníku. Malibu je silný soupeř, nicméně věřím, že na domácí palubovce s přispěním fanoušků bychom měli zvítězit. Střed tabulky je aktuálně velmi vyrovnaný a každé zaváhání může zamíchat konečným pořadím."

FTZS Liberec B - FC Betis Kadaň NE 20:00

Filip Razák (trenér FTZS B): “Motivace je jasná, zlomit nepříznivou šňůru porážek.
Kadaň je velice kvalitní tým a my ze sebe budeme muset dostat maximum, aby se nám to povedlo.”

Jaroslav Mezera (manažer Betisu): "Čeká nás výlet na sever, do Liberce. Domácí jsou silným a těžkým soupeřem. Uvidíme, jak se popasujeme s dlouhou cestou a co předvedeme na palubovce. Na ní určitě nenecháme domácím nic zadarmo!"

2. Futsal liga východ | 17. kolo

1.FC Nejzbach Vysoké Mýto - FC Atraps Brno PÁ 20:00

Michal Jiráský, Nejzbach: "Zaváhání Hodonína v podobě remízy pro nás nic neřeší. Musíme poslední dvě kola zvládnout vítězně. Atraps má ve svých řadách kvalitní zahraniční individuality a naším cílem bude je eliminovat."

Zdeněk Pekárek (Atraps): "Další těžké venkovní utkání nyní v bouřlivém prostředí ve Vysokém Mýtě. U lídra tabulky se chce náš tým prezentovat vlastní hrou a pokusit se favoritovi závěr soutěže co nejvíce znepříjemnit."

AC Gamaspol Jeseník - FC Baník Ostrava PÁ 20:00

Patrik Plhák (Jeseník): "Ččeká nás poslední domácí zápas a samozřejmě se budeme chtít rozloučit s našimi fanoušky vítězstvím. Zápasy s Baníkem jsou vždy velmi vyhecované a počítám s tím i tentokrát, navíc jde o přímý souboj o třetí místo."

Karel Murin, trenér Baníku: "Po jednom klidném zápase se nám na podzim vše vrátilo do zajetých kolejí - divočina s dvěmi červenými. Což znamená, že musíme být připraveni na úplně vše po psychické, taktické i fyzické stránce. Nic nedostaneme zadarmo, na druhou stranu chceme udržet třetí příčku, takže se budeme rvát o každý metr palubovky."

SK Amor Kloboučky Vyškov - Helas Brno B PÁ 20:00

Filip Ždánský, hráč Amoru: "Do posledního zápasu soutěže jdeme s cílem zakončit sezónu vítězně. Po nevydařených předešlých zápasech je z týmu cítit hlad a chuť odčinit výkony a výsledky z minulých utkání. Věřím, že se nám to povede a že naše fanoušky na domácí palubovce nezklameme."

Roman Pyrochta, Helas B: "Zajíždíme na horkou půdu soupeře, kterému se docela daří a pohybuje se v klidných vodách tabulky. Zato my jsme v kritické situaci, kdy musíme naplno bodovat, což bude těžké. Ale rozhodně se dopředu nevzdáváme a chceme předvést dobrý výkon s plným bodovým ziskem."

Futsal klub Havlíčkův Brod - FC Tango Hodonín SO 20:00

Lukáš Hospodka (Havlíčkův Brod): „V sobotu nás čeká poslední domácí zápas sezóny proti týmu, který stále může uvažovat o prvním místu a do zápasu tak jdeme jako outsider. Nám se v poslední době nedaří výsledkově a ani herně, takže bychom to v sobotu chtěli změnit kvalitním týmovým výkonem, kterým jsme se prezentovali první část sezóny. Venkovní vyrovnaný zápas v Hodoníně je důkazem toho, že když se nám to povede, můžeme uvažovat o zisku bodů.“

| Výsledky a tabulka 2. FL západ

| Výsledky a tabulka 2. FL východ