FC Betis Kadaň - Morgan Commando Teplice (PÁ 19:30)

Marian Gorol (trenér FC Betis): "Po dvou venkovních zápasech a dobrých výkonech nás čekají v domácím prostředí nepříjemné Teplice. Očekávám podobnou hru jako Liberec, tedy většinu času v power play. Morgan těží z kvalit hráčů, kteří působili minulý rok v Krupce. My se budeme snažit stejně jako v Liberci důsledně bránit a vyrážet do protiútoků. Věřím, že nás podpoří naši diváci a poženou nás za vítězstvím."

Antonín Veselý (trenér Teplic): "Očekávám nelehké utkání i když je Kadaň v tabulce poslední tak kde jinde by se měla chytit a odehrát dobrý utkání když ne doma. Ale do Kadaně jedeme pro 3 body. Nálada v týmu díky výkonům a výsledkům je dobrá takže jedeme ven uvolněný, natěšený a připravený podat co možná nejlepší výkon a zvítězit."

FK Kladno - FC Baník Chomutov (PÁ 20:00)

AC Gamaspol Jeseník - FC Pramen Havlíčkův Brod (PÁ 20:00)

Patrik Plhák (hrající předseda Gamaspolu): "V pátek k nám přijíždí nováček z Havlíčkova Brodu a určitě nás čeká těžký zápas. Soupeře neznáme a výsledky, i když to tak v tabulce nevypadá, má velmi kvalitní a bude pro nás těžkým soupeřem. Doufám, že dorazí plná hala a požene nás k vítězství."

FC Atraps Modřice - SK Amor Kloboučky Vyškov (PÁ 20:00)

Zdeněk Pekárek (předseda Atrapsu): "V minulém ročníku jsme na tento zápas měli nejvyšší domácí návštěvu a diváci se bavili skvělým futsalem z obou stran. Doufejme, že to bude platit i tentokráte. Vyškov měl v minulém kole volno a důkladně se připraví na tento poslední zápas podzimní části. Nás čeká nepříjemný důrazný soupeř, ale chceme se s ním popasovat se ctí a navázat na dobré pasáže z předešlých zápasů a urvat konečně výhru za tři body. Bude důležité proměňovat své šance, potlačit emoce a uhlídat soupeřova střelce Mikeše."

Vladimír Štrublík (trenér Amoru): "Tentokrát již v pátek odjedeme na palubovku Modřic. Soupeř se nachází na posledním místě tabulky a o to bude utkání těžší. Domácí budou namotivovaní získat první tři body a doma je poženou i diváci. My se nacházíme v dobrém psychickém rozpoložení, ale zdravotně jsme na tom bídně. Věřím, že pokud předvedeme to, na co máme, tak získáme tři body. Doufám, že se diváci budou bavit dobrým futsalem."

Absolut Černý Dub - FTZS Liberec B (PÁ 20:30)

Petr Pasecký (hráč Absolutu): "Očekáváme další atraktivní utkání s kvalitním soupeřem, které by se divákům mohlo líbit. Před našimi diváky budeme chtít odčinit porážku na hřišti Chomutova, vrátit se na vítěznou vlnu a prodloužit sérii vítězství na domácí palubovce!"

Jakub Dlask (asistent trenéra FTZS): “Čeká nás důležité utkání. Po dvou prohrách v řadě se musíme oklepat a naskočit znova na vítěznou vlnu. Soupeř proti nám bude stát kvalitní a zápas nám tak ukáže, ve které části tabulky bychom měli dál hrát.”

FK Boca Chotěboř - FC Jerigo 1994 Plzeň (PÁ 20:30)

Jiří Pechr (kouč Jeriga): "Na palubovce Chotěboře nás čeká extrémně těžký soupeř. Uděláme vše proto, abychom odčinili ztrátu s Mladou Boleslaví. Bude to těžké, ale určitě nejsme bez šance."

FC Tango Hodonín - Žabinští Vlci Brno (PÁ 20:30)

Jiří Štěrba (předseda Tanga): "Do Hodonína míří vlčí smečka, aby "zardousila" další kořist na své cestě za vysněným postupem do 1.Futsal ligy. Bez ohledu na luxusní náskok, který Vlci na špici tabulky mají, ale nemá zápas jasného favorita. Poslední vzájemná střetnutí byla naprosto vyrovnaná, takže těžko předjímat, jak to tentokrát dopadne. Jedno je jisté, ani jeden tým není pod tlakem, hosté v pohodě vévodí tabulce a Tango v posledních kolech nasbíralo pár bodů, takže je klidné. Osobně si moc přeji, aby se v nejlepším světle v tomto utkání předvedli oba rozhodčí, protože i na nich bude záležet, jak kvalitní utkání uvidíme."

Michal Letzel (předseda ŽV Brno): "Zápas v Hodoníně pro nás bude znamenat pravděpodobně nejtěžší prověrku v dosavadním průběhu ligy. Bude na nás jistě čekat kompletní sestava domácích a jelikož Tango od druhého kola neprohrálo, nemůže nechtít v plné síle a v domácím prostředí v tomto duchu nepokračovat. V sobotu očekávám vrchol první poloviny základní části soutěže, k jehož kvalitě přispějí oba soupeři."

Bohemians Praha 1905 - TJ FC Dalmach Turnov (SO 19:05)

Jaroslav Pytloun (trenér Bohemians): "Utkání s Dalmachem pro nás bude klíčové s ohledem na postavení v tabulce. Doufám, že si to všichni uvědomují a přistoupíme k utkání zodpovědně. Futsal hrát umíme, ale trápí nás produktivita. Pokud se uklidníme v zakončení, vyvarujeme se hloupých individuálních chyb a budeme se držet naší hry, získáme tři body. V opačném případě se dostaneme do velkých problémů, jelikož Dalmach je zkušený tým, který nás může značně potrápit."

Helas Brno B - FC Baník Ostrava (NE 18:30)

Roman Pyrochta (trenér Helasu Brno B): "Pokusíme se napravit naši reputaci po posledních dvou nepovedených zápasech, ve kterých jsme vyšli bodově naprázdno. Hlavně už se nesmí opakovat špatný výkon, jako byl ten ve druhém poločase proti Vlkům. Soupeře z Ostravy neznáme, nikdy jsme s ním nehráli, takže nevíme, co od něj můžeme očekávat za hru."