Ve Vyškově se hrál již v úterý odložený a současně nejdůležitější zápas podzimu mezi Lazorem a Amorem, tedy mezi neúspěšnějšími týmy posledních sedmi let. Lazor byl 5x druhý a Amor 7x první. Přestože toto derby často vyhrál Lazor, tak tentokrát se zápas od počátku až do konce lépe vyvíjel pro Amor. Nutno podotknout, že Amoru se podařilo postavit optimální sestavu, naproti tomu Lazoru chyběl gólman a nejlepší střelec týmu. Přesto Lazor nijak neztrácel a potvrzoval, že na Amor umí hrát. Jako vždy patřil tento zápas k vrcholům a snesl i solidní krajské měřítko.

V Bučovicích se hrál v podstatě šlágrový turnaj. Své futsalové síly v novém ročníku si poměřily 2., 3. a 4. týmy minulého ročníku. Jednotlivé zápasy tomu odpovídaly, byly velmi vyrovnané, ale výsledky potvrdily loňské pozice v tabulce OP.

V Krásensku byl turnaj po dohodě soupeřů částečně odložen na říjen. Odehrál se pouze zápas mezi domácím týmem a Orly z Vyškova. Domácí zahájili velmi dobře a vytvořili si slibný náskok, ale v druhém poločase naopak hráli lépe hosté a nebezpečně náskok umazávali. K obratu chybělo málo.

Úspěšně, tj. s počtem šesti bodů za dva sobotní vítězné zápasy hracího dne hrál Lazor Vyškov.

Výsledky zápasů, tabulku a následující kolo naleznete na

https://futsal.fotbal.cz/futsal/homepage/100?competitionId=O1A

Střelce branek naleznete na

https://futsal.fotbal.cz/futsal/homepage/shooters/100?competitionId=O1A