Do Poháru SFČR 2024 se přihlásilo 82 týmů ze všech úrovní svazu. Do šesti regionálních skupin bylo rozřazeno 80 týmů na základě regionální působnosti a systému soutěže. Letošní finalisté - SK Interobal Plzeň a Helas Brno - jsou automaticky nasazeni do celostátního čtvrtfinále. 

V novém formátu poháru platí jasná pravidla:

  • Hraje se vždy na jedno vítězné utkání, které může rozhodnout prodloužení (2x 5 minut) nebo penalty (5 na každé straně);
  • pokaždé se hraje v hale;
  • tým z nižší úrovně soutěže hraje automaticky vždy na domácí půdě;
  • každá fáze poháru bude mít své rozlosování, které můžete sledovat živě na našem YouTube kanálu;
  • nasazené a nenasazené týmy se rozdělují pouze pro první fázi poháru - regionální osmifinále;
  • Pohár SFČR 2024 má celkem 7 fází: regionální osmifinále, regionální čtvrtfinále, regionální semifinále, regionální finále, čtvrtfinále, semifinále, finále.
Termínová listina Poháru SFČR 2024
REGIONÁLNÍ OSMIFINÁLE
Los Začátek okna Konec okna
PO 11. 12. 2023 ÚT 2. 1. 2014 PO 26. 2. 2024
REGIONÁLNÍ ČTVRTFINÁLE
Los Začátek okna Konec okna
ÚT 27. 2. 2024 ve 14:00 h. PO 4. 3. 2024 NE 28. 4. 2024
REGIONÁLNÍ SEMIFINÁLE
Los Začátek okna Konec okna
tbc PO 6. 5. 2024 NE 30. 6. 2024
REGIONÁLNÍ FINÁLE
  Začátek okna Konec okna
  ČT 1. 8. 2024 NE 29. 9. 2024
ČTVRTFINÁLE
Los Začátek okna Konec okna
tbc říjen 2024 - tbc říjen 2024 - tbc
SEMIFINÁLE
Los Začátek okna Konec okna
tbc listopad 2024 - tbc listopad 2024 - tbc
FINÁLE
Termín
prosinec 2024 - tbc

Složení regionálních skupin 2024

Regionální skupina 1
NASAZENÍ
Oxyworld Baník Chomutov 1. Futsal liga
International FC Kadaň 1. Futsal liga
FC Jerigo 1994 Plzeň 2. Futsal liga
FK Kladno 2. Futsal liga
FC Betis Kadaň 2. Futsal liga
Termiti Loket n. O. KP
HERD Hradiště KP

Regionální skupina 2
NASAZENÍ NENASAZENÍ
FTZS Liberec 1. Futsal liga Děčín - NOTA KP
SK Olympik Mělník 1. Futsal liga TJ Proboštov KP
FC Rapid Ústí n. L. 1. Futsal liga FSC Tygříci Ústí n. L. OP
FC Malibu Mladá Boleslav 2. Futsal liga POP servis Děčín OP
FC NY Tiradores Ústí n. L. 2. Futsal liga FC Slovanka Korado SW Děčín OP
Liberecké gazely Divize Bodlo Děčín OP
TJ Oldřichov KP FC Sporting Mladá Boleslav OP
FT Jokers Česká Lípa KP TJ Slavoj Vrdy OP

Regionální skupina 3
NASAZENÍ NENASAZENÍ
SK Slavia Praha 1. Futsal liga FC Sapa Praha Divize
Wizards DDM Praha 10 2. Futsal liga S.U.D. Světlá n. S. Divize
FK Boca Chotěboř 2. Futsal liga Tenisáci Benešov Divize
Bohemians Praha 1905 2. Futsal liga Tex-Color České Budějovice KP
Absolut Černý Dub 2. Futsal liga 1.FC COLORGRIF Budweis KP
Sparta Praha 2. Futsal liga Benfika Hranice KP
Futsal klub Havlíčkův Brod 2. Futsal liga ČAFC Praha - futsal KP
Arsenal Benešov 2. Futsal liga    

Regionální skupina 4
NASAZENÍ NENASAZENÍ
FK Chrudim 1. Futsal liga FC Santus Dobruška KP
AC Hlinsko 2. Futsal liga FK FOSP Řešetova Lhota KP
1.FC Nejzbach Vysoké Mýto 2. Futsal liga Spielmachers Chrudim OP
Juniors Přelouč FC Divize Šmoulové Slatiňany OP
Legia Hradec Králové Divize TJ Dynamo Rosice OP
SK Zvoneček Stojice Divize FC Stera Pardubice OP
STARTIP Řečany n. L. Divize FC Mazáci Přelouč OP
TFT Pardubice KP FC Nasavrky OP

Regionální skupina 5
NASAZENÍ NENASAZENÍ
Žabinští Vlci Brno 1. Futsal liga STŽ Brno OP
FC Tango Hodonín 2. Futsal liga Dynamo Čížovky Boskovice OP
FC Atraps Brno 2. Futsal liga Orel Řečkovice OP
SK Amor Kloboučky Vyškov 2. Futsal liga Pablo Escobar Brno OP
F.C. Arsenal Brtnice KP FT Starobrno OP
NASAN Brno Nový Lískovec KP    
FK Eliška Brno KP    
FFK KOBRA Blansko OP    

Regionální skupina 6
NASAZENÍ NENASAZENÍ
SK UP Olomouc 1. Futsal liga 1. FC Chachaři Ostrava 2007 KP
FC Baník Ostrava 2. Futsal liga FC ComProMiS Ostrava KP
AC Gamaspol Jeseník 2. Futsal liga Forza Zubří OP
Real Top Frýdek-Místek Divize Dragons Nový Jičín OP
KFV Roub Vítkovice Divize FC Smíšené 2003 Fulnek OP
Baracuda Jakubčovice Divize    
RIFC DRIVERS Nový Jičín KP    
Fénix Budišov n. B. KP