REGIONÁLNÍ ČTVRTFINÁLE

Regionální skupina 1
DOMÁCÍ   HOSTÉ  
HERD Hradiště vs. International FC Kadaň NE 10. 3. 2024 | 20:00 h.

Sportovní hala Lokomotiva, Cheb.
Rozhodčí: tbc

FC Betis Kadaň vs. FC Jerigo 1994 Plzeň PÁ 8. 3. 2024 | 19:30 h.

Sportovní hala Kadaň.
Rozhodčí: tbc

Termiti Loket n. O. vs. FK Kladno PÁ 29. 3. 2024 | 17:00 h.

Sportovní hala ISŠTE, Sokolov.
Rozhodčí: tbc

volný los vs. Oxyworld Baník Chomutov  

 

Regionální skupina 2
FC Rapid Ústí n. L. 1. Futsal liga
FTZS Liberec 1. Futsal liga
SK Olympik Mělník 1. Futsal liga
FC Malibu Mladá Boleslav 2. Futsal liga
Děčín - NOTA KP
FT Jokers Česká Lípa KP
TJ Oldřichov KP
FC Sporting Mladá Boleslav OP

REGIONÁLNÍ OSMIFINÁLE

Regionální skupina 2
DOMÁCÍ   HOSTÉ  
Děčín - NOTA vs. Liberecké gazely 3:2 (1:1)

Branky: 13. Línek, 33. Příhonský (Vepřovský), 43. Žemlička (Čisár) - 23. Drzymala (Kowalík), 31. Kowalík (Abrahám).
Sportovní hala Libouchec, 11. 1. 2024, 20.30 hodin.
Rozhodčí: Michal Čurda, Jiří Macháček

Bodlo Děčín vs. TJ Oldřichov 6:12 (3:4)

Branky: 2. Kužel, 5. Šindler, 15. Horáček, 40. Šindler, 41. Mojžíš, 48. Šejnoha - 1. Salák, 9. Salák, 18. Jungmann, 22. Salák, 35. Salák, 31. Jungmann, 34. Salák, 35. Jungmann, 36. Salák, 37. Jungmann, 39. Salák, 44. Konečný. 
Sportovní hala Libouchec, NE 4. února 2024 od 15:00 hodin.
Rozhodčí: Josef Lutka, Jiří Hanzlík

FT Jokers Česká Lípa vs. POP servis Děčín 21:3 (9:3)

Branky: 2. Kýček, 2. Kýček, 3. Kulha Mar., 4. Šimon, 7. Havlík, 11. Pečenka, 19. Pečenka, 21. Kýček, 24. Záleský, 26. Záleský, 29. Pečenka, 30. Kulha Mich., 31. Kýček, 39. Šimon, 41. Kýček, 42. Kulha Mich., 43. Kulha D., 44. Záleský, 45. Havlík, 47. Havlík, 50. Pečenka - 14. Nygrin, 20. Štípský, 24. Nygrin.
Sportovní hala Nový Bor, 7. 1. 2024, 17.00 hodin.
Rozhodčí: Jiří Hanzlík, Josef Lutka

FC Sporting Mladá Boleslav vs. FC NY Tiradores Ústí n. L. 4:3 pen. (2:2, 3:3)

Branky: 1. Beran (Schmidt), 12. Zalabák (Pollák), 22. Zalabák (Povšík) - 2. Vondráček (Sloup), 17. Kubizňák (Soroka), 37. Vondráček.
Sportovní hala Mladá Boleslav, U Stadionu 1322, 14. 1. 2024, 19.30 hodin.
Rozhodčí: Ondřej Ježek, Vladimír Stádník

FSC Tygříci Ústí n. L. vs. FC Rapid Ústí nad Labem 1:14 (0:7)

Branky: 41. Mužík (Procházka) - 4. Koc (Čapek), 5. Čapek (Koc), 9. Jiří Zápotocký (Jar. Zápotocký), 18. Jar. Zápotocký (Vobořil), 19. Čapek (Vondrka), 22. Gajdoš (Vondrka), 25. Žežulka (Jiří Zápotocký), 27. Žežulka (Vávra), 35. Jar. Zápotocký (Vávra), 37. Vávra (Jiří Zápotocký), 40. Novák, 43. Čapek (Koc), 48. Jar. Zápotocký (Žežulka), 50. Vondrka (Koc).
Sportovní hala Krupka, 25. 1. 2024, 20:30 hodin.
Rozhodčí: Jiří Šmid, Lukáš Mollinger.

TJ Proboštov vs. FTZS Liberec 5:11 (2:6)

Branky: 1. Bekakis, 5. Zaspal (Horal), 21. Švejda (Kalabza), 24. Kalabza (Plos), 26. Kalabza (Janda) - 3. Krasnický, 6. M. Bína (Jelínek), 8. Rodrigues (Jelínek), 14. Rodrigues (Allanzin), 18. Jelínek, 20. Jelínek (Krasnický), 24. Rodrigues, 25. M. Bína (Jelínek), 26. Žampa (Rodrigues), 28. M. Bína (Krasnický), 36. Šorsák (M. Bína). 
Sportovní hala Krupka, 12. 1. 2024, 20.30 hodin.
Rozhodčí: Jan Kresta, Jakub Zlatník

FC Malibu Mladá Boleslav vs. FC Slovanka Korado SW Děčín 9:3 (5:3)

Branky: 10. Zajíček (Zabilanský), 11. Polanka (Zabilanský), 13. Zabilanský, 16. Polanka (Maryška), 17. Zajíček (Zabilanský), 21. Machů (Zajíček), 30. Polanka (Kohout), 32. Machů (Polanka), 37. Polanka - 4. Sejkora (Jan Brouček), 5. Kroupa (Jiří Brouček), 9. Kroupa (Jiří Brouček). 
Sportovní hala Mladá Boleslav, U Stadionu 1322, 15. 1. 2024, 20.30 hodin.
Rozhodčí: Jakub Zlatník, Lubomír Řeháček

TJ Slavoj Vrdy vs. SK Olympik Mělník 3:14 (1:6)

Branky: 18. Víšek, 38. Semrád (Víšek), 40. Nový (Víšek) - 6. Gabčo (Křížek), 8. Chalupa (Vokoun), 10. Vokoun (Tarr), 15. Šup (Abrham), 17. Vokoun (Šup), 20. Šup (Chalupa), 22. Šup (Chalupa), 23. M. Sváta (Křížek), 24. Gabčo (M. Sváta), 26. Vokoun (Šup), 27. Šup, 28. Chalupa (Vokoun), 30. Machytka (Šup), 31. Šup (Vokoun). 
Sportovní hala Klimeška, Kutná Hora, 23. 1. 2024, 20:00 hodin.
Rozhodčí: Petr Pivoňka, Pavel Kolbaba.

 

Regionální skupina 3
DOMÁCÍ   HOSTÉ  
FC Sapa Praha vs. FK Boca Chotěboř 3:2 pen (2:2, 1:1)

Branky: 19. Nguyen (Trajhan), 27. Tran (Nguyen) - 12. Jícha (Klement), 28. Jícha (Klimeš).
Sportovní hala ZŠ Kunratice, Praha, NE 11. února 2024 od 14:20 hodin.
Rozhodčí: Martin Cílek, Stanislav Laštovička

Benfika Hranice vs. SK Slavia Praha 4:12 (0:6)

Branky: 27. Macák (Křenek), 30. Hostaša (J. Kuchař), 39. J. Kuchař, 46. D. Kuchař (Macák) - 2. Míča (Havrda), 6. Brychta (Křemen), 8. Brychta (Homola), 9. Havrda (Křemen), 14. Brychta (Křemen), 20. Křemen (Havrda), 31. Vaktor (Kuchta), 34. Hrdina (Sandeckij), 34. Kuchta (Hrdina), 43. Sandeckij (Kuchta), 45. Sandeckij (Hrdina), 48. Sláma (Hrdina).
Sportovní hala SK Slavia Praha, Eden, 11. 1. 2024, 20.30 hodin.
Rozhodčí: David Lafek, Matěj Horák

S.U.D Světlá n. S. vs. Absolut Černý Dub 4:8 (1:3)

Branky: 11. Toula (Turek), 33. Křikava, 48. Trpišovský (Turek), 49. Karel (Žemlička) - 1. Janák, 3. 16. Čermák (Růžička), 23. Čermák (Janák), 36. Růžička (Čermák), 37. Janeček (Janák), 37. Růžička (Matoušek), 41. Smíšek (Janák), 46. Růžička (Čermák).
Sportovní hala Světlá nad Sázavou, NE 11. února 2024 od 11.00 hodin.
Rozhodčí: Petr Pivoňka, Pavel Kolbaba

1.FC COLORGRIF Budweis vs. Arsenal Benešov 4:5 (1:2)

Branky: 6. Hák (Říha), 38. Wohlgemuth (Janáček), 40. Wohlgemuth (Pravda), 40. Janáček - 2. Čipera (Jak. Kouklík), 16. Jak. Kouklík (Pecka), 28. Hušek (Jos. Kouklík), 33. Pecka (Dřevojan), 37. Novotný.
Sportovní hala TJ Lokomotiva, České Budějovice, 13. 1. 2024, 19.30 hodin.
Rozhodčí: Libor Kaštánek, Michal Chyba

Tenisáci Benešov vs. Wizards DDM Praha 10 2:1 (2:0)

Branky: 6. Rozsypal, 16. Sklenička (Božovský) - 36. Hloušek (Tomek).
Sportovní hala Neveklov, ST 14. února 2024 ve 20:30 hodin.
Rozhodčí: David Lafek, Matěj Horák

Tex-Color České Budějovice vs. Bohemians Praha 1905 NE 25. 2. 2024 | 19:30 h.

Sportovní hala TJ Lokomotiva, České Budějovice.
Rozhodčí: Zdeněk Petr, Luboš Rygl

ČAFC Praha - futsal vs. Sparta Praha 1:5 (0:2)

Branky: 40. Kameník - 2. Winter, 12. Doležel (Hora), 29. Doležel (Vrchota), 33. Kristen (Winter), 38. Formánek (Hudousek).
Sportovní hala Slavia Praha, PÁ 2. února 2024 od 20 hodin.
Rozhodčí: Alice Vévodová, Radek Dragoun

volný los vs. Futsal klub Havlíčkův Brod  

 

Regionální skupina 4
DOMÁCÍ   HOSTÉ  
FC Stera Pardubice vs. SK Zvoneček Stojice 3:9 (3:2)

Branky: 5. Sekyrka (Pecháček), 14. Růžička, 15. Andrej - 6. Svoboda, 17. Ilko, 30. Pilný (Novák), 39. Lorenc (Zíma), 40. Salfický (Stránský), 43. Stránský (Zíma), 46. Zíma (Jirásek), 50. Jirásek, 50. Stránský. 
Sportovní hala Heřmanův Městec, 7. 1. 2024, 19.00 hodin.
Rozhodčí: Karel Čech, David Nekvapil

FC Santus Dobruška vs. 1.FC Nejzbach Vysoké Mýto 2:6 (0:4)

Branky: 26. Komůrka (Kocourek), 42. Hašek (Pěnička) - 2. Jiráský (Semerád), 9. Jiráský (Šeda), 10. Hrubý (Kuta), 23. Hrubý, 45. Hrubý, 50. Jiráský (Novotný).
Sportovní hala Pulická, Dobruška, NE 4. února 2024 od 16:30 hodin.
Rozhodčí: Tomáš Vaněk, Marek Schmeiser

Šmoulové Slatiňany vs. AC Hlinsko 0:5 kontumačně

Tým Šmoulové Slatiňany se ze soutěže odhlásil.

FC Mazáci Přelouč vs. FK Chrudim 0:19 (0:8)

Branky: 2. Koudelka (Slováček), 4. Koudelka (Slováček), 7. André (Éverton), 9. D. Drozd (Max), 15. Vincenzo (Koudelka), 16. Vincenzo (Koudelka), 17. Éverton (Max), 17. Éverton (Max), 21. P. Drozd (Slováček), 24. Slováček (P. Drozd), 25. P. Drozd, 26. André (Max), 29. D. Drozd (Záruba), 31. Krotil (Záruba), 32. Vincenzo (Záruba), 33. Max (André), 34. Éverton (Mareš), 34. Max (Mareš), 34. Max (Éverton). 
Sportovní hala Přelouč, SO 27. ledna 2024, 19:30 hodin.
Rozhodčí: Radek Dragoun, Pavel Kolbaba

SK FOSP Řešetova Lhota vs. Legia Hradec Králové 4:6 pp (1:2, 4:4)

Branky: 5. Petr Bryksi, 24. Tichý, 35. Malina, 48. Donát - 2. Kejř (Mates), 20. Soukup (Mates), 30. Kejř, 34. Kejř (D. Václavíček), 58. Kejř (Svoboda), 59. D. Václavíček (Mates).
Sportovní hala Pulická, Dobruška, NE 4. února 2024 od 18:00 hodin.
Rozhodčí: Marek Schmeiser, Tomáš Vaněk

Spielmachers Chrudim vs. STARTIP Řečany n. L. 3:2 pen. (0:2, 2:2)

Branky: 26. Kobera, 28. Čada (Tlustý) - 19. Tichý (Svoboda), 24. Fejl. Pokutové kopy 4:3.
Sportovní hala Heřmanův Městec, NE 18. února 2024 ve 20 hodin.
Rozhodčí: David Nekvapil, Marek Schmeiser

TJ Dynamo Rosice vs. TFT Pardubice 1:6 (0:2)

Branky: 27. Havránek (Meduna) - 11. Semínko, 14. Semínko (Řehák), 26. Stanek (Jedlička), 33. Jedlička (Řehák), 46. Jedlička, 48. Jedlička (Řehák). 
Sportovní hala Skuteč, SO 17. února 2024 ve 20:30 hodin.
Rozhodčí: Lukáš Hořínek, Kamil Schmeiser

FC Nasavrky vs. Juniors Přelouč FC 0:5 kontumačně

Tým FC Nasavrky se ze soutěže odhlásil.

 

Regionální skupina 5
DOMÁCÍ   HOSTÉ  
FT Starobrno vs. SK Amor Kloboučky Vyškov 2:7 (0:3)

Branky: 29. Procházka (Lukács), 40. Procházka (Ondra) - 9. Husár (Kužílek), 13. Skokan (Zezula), 14. Zezula (Skokan), 23. Jurajda (Zezula), 27. Zezula (Jurajda), 30. Zezula, 35. Kužílek (Husár).
Sportovní hala ZŠ Purkyňova, Vyškov, SO 3. února 2024, 19:30 hodin.
Rozhodčí: Tomáš Slanina, David Dadák

Pablo Escobar Brno vs. FC Atraps Brno NE 25. 2. 2024 | 17:00 h.

Sportovní hala Měnín.
Rozhodčí: Jan Kliner, Zdeněk Hřebíček

STŽ Brno vs. NASAN Brno Nový Lískovec 3:1 (2:0)

Branky: 12. P. Šimeček, 20. J. Šimeček (P. Šimeček), 26. J. Šimeček (Balkovič) - 33. Janeček (Čejka).
Sportovní hala Měnín, ČT 22. února 2024 ve 20 hodin.
Rozhodčí: Libor Rohrer, Michal Vala

FK Eliška Brno vs. Dynamo Čížovky Boskovice 5:6 (3:1)

Branky: 9. Kryštof (Kalvoda), 12. Vogt, 19. Pavlík (Špánek), 47. Kalvoda, 48. Špánek (Sedlák) - 3. Stříž (Kamenický), 26. Černý (Kamenický), 27. Pokorný (Cichra), 31. Stříž (Hlaváček), 34. Hlaváček (Stříž), 46. Pokorný (Martínek).
Sportovní hala MSH Modřice, 9. 1. 2024, 20.15 hodin.
Rozhodčí: Michal Vala, Zdeněk Vala

Orel Řečkovice vs. F.C. Arsenal Brtnice 0:5 (0:1)

Branky: 15. Zahrádka (Němeček), 34. Minář (Němeček), 45. Zerhau, 48. Němeček (Hobza), 49. Šlouf (Hobza).
Sportovní hala STAREZ Aréna Vodova, hala 2, 14. 1. 2024, 16.30 hodin.
Rozhodčí: Radim Čep, Michal Ježek

volný los vs. FFK KOBRA Blansko  
volný los vs. Žabinští Vlci Brno  
volný los vs. FC Tango Hodonín  

 

Regionální skupina 6
DOMÁCÍ   HOSTÉ  
FC ComProMiS Ostrava vs. FC Baník Ostrava 3:5 (1:2)

Branky: 12. Macík (Badalyan), 25. Macík, 28. Fendrich (Jurásek) - 6. Kozelský (Volný), 8. Stebel (Volný), 30. Stebel (Volný), 33. Nieslanik (Kozelský), 40. Kozelský.
Sportovní hala SŠ technická a dopravní v Ostravě, 29. 1. 2024, 20:00 hodin.
Rozhodčí: Radim Filipský, Martin Ganaj.

Dragons Nový Jičín vs. AC Gamaspol Jeseník 3:17 (1:9)

Branky: 17. Žídel (Ptáček), 36. Hejkal (Ptáček), 40. Perůtka - 4. Bajza (Kazár), 9. Obšil (Demeter), 10. Demeter (Vavrač), 11. Vavrač (Novák), 13. Demeter, 13. Demeter (Vavrač), 15. Vavrač, 17. Demeter (Jati), 20. Demeter (Vavrač), 26. Jati (Vavrač), 27. Vencálek (Jati), 28. Obšil (Vavrač), 32. Vavrač (Kazár), 33. Jati, 33. Vavrač (Demeter), 36. Jati (Vencálek), 37. Kazár (Vavrač). 
Sportovní hala Emila Zátopka, Kopřivnice, NE 18. února 2024 v 15 hodin.
Rozhodčí: Radim Filipský, Patrik Smetana

Forza Zubří vs. Baracuda Jakubčovice 5:10 (1:8)

Branky: 12. Vahun, 29. Vahun, 33. Konečný, 34. Majer, 39. Plesník - 5. Batrla, 8. Batrla, 9. Petr, 9. Batrla, 15. Ďurica, 16. Hrubý, 17. Vavroš, 21. Batrla, 31. Petr, 36. Batrla.
Sportovní hala Zubří, 12. 1. 2024, 17.20 hodin.
Rozhodčí: Ladislav Glogar, Zdeněk Ovšák

FC Smíšené 2003 Fulnek vs. RIFC DRIVERS Nový Jičín 5:6 (2:4)

Branky: 1. Šesták (Pavlík), 13. Pěla (Pavlík), 35. Sychra, 36. Pěla, 39. Sychra (Pavlištík) - 3. L. Hes, 7. Palla, 16. Frýdl, 18. J. Hes, 31. Palla, 35. Holík (Magdon). 
Sportovní hala Bílovec, PÁ 16. února 2024 v 19 hodin.
Rozhodčí: Ladislav Glogar, Zdeněk Ovšák

1. FC Chachaři Ostrava 2007 vs. SK UP Olomouc 18:1 (7:1)

Branky: 1. Mar. Gaži (Dička), 2. Buchvaldek, 3. Mládek (Mat. Gaži), 5. Taraba (Mar. Gaži), 10. F. Gaži (Taraba), 11. Mládek, 20. Moučka (Hampel), 21. Mat. Gaži (Buchvaldek), 23. Mar. Gaži, 24. Mar. Gaži (Moučka), 25. Mat. Gaži (Moučka), 31. Hampel, 32. Stojan (Matyska), 34. Mládek (Taraba), 39 Taraba (Hampel), 39. Moučka, 39. Moučka (Mat. Gaži), 40. Buchvaldek (F. Gaži) - 12. Grulich (Koval).
Sportovní centrum Dubina-Ostrava, 13. 1. 2024, 19.30 hodin.
Rozhodčí: Radim Filipský, Přemysl Havlík

volný los vs. Fénix Budišov n. B.  
volný los vs. Real Top Frýdek-Místek  
volný los vs. KFV Roub Vítkovice