2. Futsal liga západ | 22. kolo

FC Betis Kadaň - Absolut Černý Dub PÁ 20:00

Radim Staněk, manažer Absolutu: “Jsme moc rádi, že do Kadaně už můžeme vyrazit v naprostém klidu. Na to konto bych rád dal příležitost hráčům, kteří toho doposud tolik neodehráli, nebo kteří by se mohli častěji začít objevovat v sezóně nadcházející. To však neznamená, že nechceme mistrovskou sezónu zakončit vítězně.”

Wizards DDM Praha 10 - FK Kladno PÁ 20:00

Jan Kopřiva, Wizards: "Čeká nás poslední zápas úspěšné sezóny proti Kladnu. Můžeme hrát v uvolněné atmosféře a bavit se futsalem. Rozloučit se chceme s wizárdskou rodinou pochopitelně vítězstvím, neboť po utkání nám bude na rozlučce s fanoušky chutnat o to lépe."

Bohemians Praha 1905 - FC Jerigo 1994 Plzeň PÁ 20:00

Jaroslav Pytloun, trenér Bohemians: "V utkání proti Plzni budeme chtít navázat na zlepšený výkon z minulého utkání. Jedná se o poslední utkání v sezóně, navíc hrajeme v domácí hale, takže se chceme s uplynulou sezonou rozloučit vítězně.”

Vít Muzikář (Jerigo): "Ve specifické hale v Řepích se bude rozhodovat o tom, jestli přidám k 74 onlajnům pro své milované Jerigo ještě nějaký další. Pevně věřím, že ještě budu mít šanci na to dotáhnout to ke své vysněné stovce. Ať už to dopadne jakkoli, tak klub pro mě udělal tolik, že vlastně ani nevím, jak za to poděkovat."

FK Boca Chotěboř - Arsenal Benešov PÁ 20:00

Lukáš Matoušek (Arsenal): "Na poslední zápas letošní sezóny se těšíme. Čeká nás Boca, které bychom rádi vrátili domácí porážku. Zároveň se jedná o přímý souboj dvou sousedů v tabulce, tudíž doufám, že uvidíme kvalitní a férové utkání, ideálně s třemi body."

FC Malibu Mladá Boleslav - FC NY Tiradores Ústí n. L. PÁ 20:00

Jakub Maryška, FC Malibu MB: "Poslední zápas sezóny nás čeká na domácí palubovce a my ho chceme zvládnout vítězně, odměnit diváky za celou sezónu. Víme, že v prvním zápase nám Tiradores dělali v některý činnostech problémy a jen jsme na jejich palubovce remizovali. Uděláme maximum, aby všechny body zůstaly v Mladé Boleslavi."

Daniel Brzák (FC NY Tiradores UL): "Poslední kolo, které je pro nás "buď a nebo". V hlavě se ale musíme od tohoto tlaku oprostit, protože máme vše ve svých rukách. Poslední čtyři zápasy ukázaly, že se můžeme měřit s kýmkoliv, což nám dodalo potřebné sebevědomí. Byla by škoda závěrečnou jízdu za záchranou nedotáhnout do konce."

FTZS Liberec - Sparta Praha PÁ 20:00

 

2. Futsal liga východ | 18. kolo

Helas Brno B - AC Gamaspol Jeseník PÁ 20:00

Patrik Plhák, manažer Gamaspolu: "V posledním kole nás čeká výjezd do Brna. Vypadá to, že jsme se na konec sezóny celkem zmátořili a v Brně budeme chtít určitě vyhrát a udržet si třetí místo. Nečeká nás ale nic jednoduchého, s Helasem hrajeme vždy velmi vyrovnané zápasy. Ale doufám, že zápas zvládneme a bronzovou příčku uhájíme."

FC Baník Ostrava - Futsal klub Havlíčkův Brod PÁ 20:00

Karel Murin, trenér Baníku: "V posledním kole přivítáme Havlíčkův Brod, s kterým máme pořád o co hrát. Budeme potřebovat nalézt zbraň na soupeřovy rychlé brejky. Do sestavy se nám o proti zápasu s Jeseníkem vrátí oba letošní nejlepší střelci, tak věřím, že opět najdeme i střeleckou mušku a udržíme postavení v první půlce tabulky a zároveň budeme na dálku držet palce Helasu."

Jakub Henek (Havlíčkův Brod): „Na závěr sezóny nás čeká dlouhý výjezd do Ostravy, kde nás čeká přímý souboj o "bramborovou" medaili. Baník má zkušený tým a v domácím prostředí podává velmi dobré výkony. Přál bych si, aby se nám po sérii proher konečně podařilo vyhrát a mohli jet domů s dobrou náladou.“

FC Tango Hodonín - FC Atraps Brno PÁ 20:00

Jiří Štěrba, předseda Tanga: "Poslední zápas sezóny, ve které skončíme na 99,99% na druhém místě. Nepochybuji o tom, že Mýto si poslední krok doma v klidu pohlídá. Atraps je letos mnohem silnější, než vloni a určitě nepřijede ten zápas jenom odchodit. Naše sestava bude opět děravá jako řešeto, takže to může dopadnout jakkoliv."

Zdeněk Pekárek, předseda Atrapsu: "Tango má ještě stále teoretickou šanci na zisk titulu. Jak znám kluky, dokud bude šance, poperou se o ni, a proto čekáme těžké utkání. Navíc domácí se budou chtít rozloučit vítězně. Na druhou stranu náš klub bojuje teoreticky o krásné páté místo, takže motivace taky je."

1.FC Nejzbach Vysoké Mýto - AC Hlinsko PÁ 20:00

Michal Jiráský, Nejzbach: "Poslední zápas sezóny a nás čeká nejdůležitější a myslím, že i nejtěžší utkání. Očekávám po strop plnou Nejzbach arénu a právě kvůli divákům budeme chtít, aby titul zůstal v Mýtě. Hlinsko bude určitě nepříjemným a vyrovnaným soupeřem. My ale bereme pouze výhru."

| Výsledky a tabulka 2. FL západ

| Výsledky a tabulka 2. FL východ