Semifinále 7. třídy

E3-ZŠ Sever Hradec Králové - A1-ZŠ Marjánka 2:2 (1:1), na penalty Marjánka, G: Zima, Kareš - Kasl, Rumanský
D7-ZŠ Edisonova Teplice - G1-ZŠ TGM Písek 4:3 (2:0), G: Carvan 2, Kameník, Lehký - Šmíd, Plachý, Bláha

O 3. místo 7. třídy
E3-ZŠ Sever Hradec Králové - G1-ZŠ TGM Písek 2:1 (2:1), G: Vacek, Hochsteiger - Šmíd

Finále 7. třídy
A1-ZŠ Marjánka - D7-ZŠ Edisonova Teplice 1:1 (1:1), na penalty Teplice, G: Rumanský - Carvan



Konferenční finále "Západ"

19.3. SH Jedenáctka, Mírového hnutí 2385/3, Praha 11 – Chodov
Účastníci: A1-ZŠ Marjánka, B18-ZŠ Příbram - Březové Hory, C6-ZŠ Planá, D7-ZŠ Edisonova Teplice
Výsledky:
A1-ZŠ Marjánka - B18-ZŠ Příbram-Březové Hory 4:0
C6-ZŠ Planá - D7-ZŠ Edisonova Teplice 1:15
A1-ZŠ Marjánka - C6-ZŠ Planá 4:0
B18-ZŠ Příbram-Březové Hory - D7-ZŠ Edisonova Teplice 1:8
A1-ZŠ Marjánka - D7-ZŠ Edisonova Teplice 0:3
B18-ZŠ Příbram-Březové Hory - C6-ZŠ Planá 6:3
Postupují: D7-ZŠ Edisonova Teplice a A1-ZŠ Marjánka


Konferenční finále "Východ"

21.3. SH Vyškov
Účastníci: E3-ZŠ Sever Hradec Králové, F10-ZŠ Sluneční Šumperk, G1-ZŠ TGM Písek, H20-ZŠ Purkyňova Vyškov
Výsledky:
H20-ZŠ Purkyňova Vyškov - F10-ZŠ Sluneční Šumperk 1:2
E3-ZŠ Sever Hradec Králové - G1-ZŠ TGM Písek 0:0
F10-ZŠ Sluneční Šumperk - E3-ZŠ Sever Hradec Králové 1:12
H20-ZŠ Purkyňova Vyškov - G1-ZŠ TGM Písek 2:6
F10-ZŠ Sluneční Šumperk - G1-ZŠ TGM Písek 2:2
H20-ZŠ Purkyňova Vyškov - E3-ZŠ Sever Hradec Králové 1:3
Postupují: E3-ZŠ Sever Hradec Králové a G1-ZŠ TGM Písek



Praha - Divize A

úterý 12.12.2023, 08:00 – 13:00, SH Kbely, Toužimská 732/24i, Praha 19 – Kbely
Účastníci: A1-ZŠ Marjánka, A2-ZŠ Albrechtická Praha 9 – Kbely, A3-ZŠ U Roháčových kasáren Praha, A4-FZŠ Chodovická, A5-ZŠ Hloubětín
Výsledky:
A1-ZŠ Marjánka – A2-ZŠ Albrechtická 8:0 (4:0)
A3-ZŠ U Roháčových kasáren – A4-FZŠ Chodovická 0:6 (0:1)
A5-ZŠ Hloubětín - A1-ZŠ Marjánka 1:6 (1:3)
A2-ZŠ Albrechtická - A3-ZŠ U Roháčových kasáren 3:1 (2:1)
A4-FZŠ Chodovická - A5-ZŠ Hloubětín 4:2 (3:0)
A1-ZŠ Marjánka - A3-ZŠ U Roháčových kasáren 23:0 (6:0)
A5-ZŠ Hloubětín - A2-ZŠ Albrechtická 1:3 (1:1)
A4-FZŠ Chodovická - A1-ZŠ Marjánka 1:2 (1:0)
A3-ZŠ U Roháčových kasáren - A5-ZŠ Hloubětín 0:3 (0:1)
A2-ZŠ Albrechtická - A4-FZŠ Chodovická 5:3 (4:0)
postupuje: A1-ZŠ Marjánka  


Střední Čechy - Divize B

27.2. od 8.30, SH 2.ZŠ Dobříš „Modrá kočka“ – Školní 1036, Dobříš
Účastníci: B18-ZŠ Příbram - Březové Hory, B1-ZŠ Juventa Milovice, B10-Gymnázium Bohumila Hrabala v Nymburce
Výsledky:
B18-ZŠ Příbram - Březové Hory – B1-ZŠ Juventa Milovice 4:1 (3:0)
B10-Gym B. Hrabala v Nymburce – B1-ZŠ Juventa Milovice 5:6 (2:2)
B10-Gym B. Hrabala v Nymburce – B18-ZŠ Příbram - Březové Hory 1:14 (1:7)
postupuje: B18-ZŠ Příbram - Březové Hory
 


Západní Čechy - divize C

14.2.2024 od 9:00, hala Lokomotivy Plzeň
Účastníci: C2-10.ZŠ Plzeň, C6-ZŠ Planá, C12-ZŠ Stod, C9-Gymnázium Františka Křižíka a ZŠ Plzeň
Výsledky:
C2-10.ZŠ Plzeň - C9-Gymnázium F.Križíka a ZŠ Plzeň 2:1
C6-ZŠ Planá - C12-ZŠ Stod 5:1
C9-Gymnázium F.Križíka a ZŠ Plzeň - C6-ZŠ Planá 2:1
C12-ZŠ Stod - C2-10.ZŠ Plzeň 3:6
C2-10.ZŠ Plzeň - C6-ZŠ Planá 3:4
C9-Gymnázium F.Križíka a ZŠ Plzeň - C12-ZŠ Stod 2:4
postupuje: C6-ZŠ Planá
 


Severní Čechy - divize D

7.3. od 9.30, SH Teplice, Na Stínadlech 3280
Účastníci: D16-ZŠ a MŠ Kpt. O. Jaroše Louny, D7-ZŠ Edisonova Teplice, D17-ZŠ Kamenická Děčín, D2-ZŠ a ZUŠ Jabloňová Liberec
Výsledky:
D7-ZŠ Edisonova Teplice – D16-ZŠ a MŠ Kpt. O. Jaroše Louny 6:0 (4:0)
D17-ZŠ Kamenická Děčín – D2-ZŠ a ZUŠ Jabloňová Liberec 1:3 (1:3)
D17-ZŠ Kamenická Děčín – D16-ZŠ a MŠ Kpt. O. Jaroše Louny 6:1 (5:1)
D7-ZŠ Edisonova Teplice – D2-ZŠ a ZUŠ Jabloňová Liberec 6:3 (4:2)
D2-ZŠ a ZUŠ Jabl Liberec – D16-ZŠ a MŠ Kpt. O. Jaroše Louny 2:1 (1:0)
D7-ZŠ Edisonova Teplice – D17-ZŠ Kamenická Děčín 10:0 (5:0)
postupuje: D7-ZŠ Edisonova Teplice
 


Východní Čechy - divize E

14.2. hala Předměřice n.L.
Účastníci: E3-ZŠ Sever Hradec Králové, E14-ZŠ Pardubice-Ohrazenice, E9-Masarykova ZŠ Polička, E12-ZŠ Bystré
Výsledky:
E3-ZŠ Sever Hradec Králové - E14-ZŠ Pardubice-Ohrazenice 2:1 (1:0)
E9-Masarykova ZŠ Polička - E12-ZŠ Bystré 1:2 (1:1)
E14-ZŠ Pardubice-Ohrazenice - E9-Masarykova ZŠ Polička 10:0 (4:0)
E3-ZŠ Sever Hradec Králové - E12-ZŠ Bystré 8:0 (5:0)
E12-ZŠ Bystré - E14-ZŠ Pardubice-Ohrazenice 1:5 (1:3)
E3-ZŠ Sever Hradec Králové - E9-Masarykova ZŠ Polička 9:1 (5:0)
postupuje: E3-ZŠ Sever Hradec Králové  


Severní Morava - divize F

8.2. od 9.30, SH VŠB-TU Ostrava (Studentská 6175/5, Ostrava-Poruba, 708 00)
Účastníci: F7-ZŠ Jana Šoupala Ostrava, F10-ZŠ Sluneční Šumperk, F36-ZŠ Milady Petřkové Velký Týnec
Výsledky:
ZŠ Jana Šoupala Ostrava - ZŠ Milady Petřkové Velký Týnec 12:1
F10-ZŠ Sluneční Šumperk - F7-ZŠ Jana Šoupala Ostrava 5:2
ZŠ Milady Petřkové Velký Týnec - F10-ZŠ Sluneční Šumperk 1:12
postupuje: F10-ZŠ Sluneční Šumperk
 


Jižní Čechy - divize G

18.3., SH Písek
Účastníci: G1-ZŠ TGM Písek, G4-ZŠ Zborovská Tábor, G9-Česko-anglické gymnázium České Budějovice
Výsledky:
G1-ZŠ TGM Písek - G4-ZŠ Zborovská Tábor 3:1 (2:1)
G4-ZŠ Zborovská Tábor – G9-Česko-anglické gymnázium České Budějovice 2:0 (0:0)
G9-Česko-anglické gymnázium České Budějovice – G1-ZŠ TGM Písek 0:5 (0:2)
postupuje: G1-ZŠ TGM Písek
 


Jižní Morava - divize H

25.1. od 9:00, SH Rousínov Habrovanská 3
Účastníci: H20-ZŠ Purkyňova Vyškov, H5-ZŠ Novolíšeňská Brno, H9-ZŠ Úvoz Brno, H7-ZŠ Mládeže Znojmo
Výsledky:
H20-ZŠ Purkyňova Vyškov - H5-ZŠ Novolíšeňská Brno 5:0
H9-ZŠ Úvoz Brno - H7-ZŠ Mládeže Znojmo 3:6
H5-ZŠ Novolíšeňská Brno - H7-ZŠ Mládeže Znojmo 1:6
H20-ZŠ Purkyňova Vyškov - H9-ZŠ Úvoz Brno 10:1
H9-ZŠ Úvoz Brno - H5-ZŠ Novolíšeňská Brno 2:2
H20-ZŠ Purkyňova Vyškov - H7-ZŠ Mládeže Znojmo 2:1
postupuje: H20-ZŠ Purkyňova Vyškov