Superfinále chlapci - 11. 4. 2024, Žďár nad Sázavou


Semifinále 9. třídy

F4-ZŠ Jana Šoupala Ostrava - A1-ZŠ Marjánka 2:2 (1:2), na penalty Marjánka, G: Babilon, MEzei - Šebrle, Pech
B22-ZŠ Příbram-Březové Hory - E11-ZŠ Pardubice-Ohrazenice 3:1 (1:0), G: Ngo 2, Tilinger - Hendrych

O 3. místo 9. třídy
F4-ZŠ Jana Šoupala Ostrava - E11-ZŠ Pardubice-Ohrazenice 3:5 (2:3), G: Marcol, Mezei, Babilon - Skala 3, Šic, Koblížek

Finále 9. třídy
A1-ZŠ Marjánka - B22-ZŠ Příbram-Březové Hory 2:1 (1:1), G: Švec - Laffar

 

Sledujte záznam akce na YouTube



Konferenční finále "Západ"

20.3. SH Jedenáctka, Mírového hnutí 2385/3, Praha 11 – Chodov
Účastníci: A1-ZŠ Marjánka, B22-ZŠ Příbram-Březové Hory, C3-22.ZŠ Plzeň, D8-ZŠ Slovanka Česká Lípa
Výsledky:
A1-ZŠ Marjánka - B22-ZŠ Příbram-Březové Hory 1:2
C3-22.ZŠ Plzeň - D8-ZŠ Slovanka Česká Lípa 4:3
A1-ZŠ Marjánka - C3-22.ZŠ Plzeň 4:0
B22-ZŠ Příbram-Březové Hory - D8-ZŠ Slovanka Česká Lípa 6:0
A1-ZŠ Marjánka - D8-ZŠ Slovanka Česká Lípa 11:2
B22-ZŠ Příbram-Březové Hory - C3-22.ZŠ Plzeň 7:0
Postupují: B22-ZŠ Příbram-Březové Hory a A1-ZŠ Marjánka


Konferenční finále "Východ"

4.4. od 9:00, SH ZŠ Vyškov
Účastníci: E11-ZŠ Pardubice-Ohrazenice, F4-ZŠ Jana Šoupala Ostrava, G6-ZŠ Zborovská Tábor, H22-ZŠ Purkyňova Vyškov
Výsledky:
H22-ZŠ Purkyňova Vyškov - F4-ZŠ Jana Šoupala Ostrava 1:1
E11-ZŠ Pardubice-Ohrazenice - G6-ZŠ Zborovská Tábor 6:1
F4-ZŠ Jana Šoupala Ostrava - E11-ZŠ Pardubice-Ohrazenice 2:1
H22-ZŠ Purkyňova Vyškov - G6-ZŠ Zborovská Tábor 2:4
F4-ZŠ Jana Šoupala Ostrava - G6-ZŠ Zborovská Tábor 2:1
H22-ZŠ Purkyňova Vyškov - E11-ZŠ Pardubice-Ohrazenice 1:7
Postupují: F4-ZŠ Jana Šoupala Ostrava a E11-ZŠ Pardubice-Ohrazenice



Praha - Divize A

úterý 19.12.2023, 08:30 – 12:30, SH Jedenáctka, Mírového hnutí 2385/3, Praha 11 – Chodov
Účastníci: A1-ZŠ Marjánka, A3-ZŠ U Roháčových kasáren Praha, A4-FZŠ Chodovická, A2-ZŠ Albrechtická Praha 9 – Kbely
Výsledky:
A1-ZŠ Marjánka – A3-ZŠ U Roháčových kasáren 7:1 (3:1)
A2-ZŠ Albrechtická - A1-ZŠ Marjánka 0:4 (0:1)
A3-ZŠ U Roháčových kasáren – A2-ZŠ Albrechtická 7:1 (3:0)
A3-ZŠ U Roháčových kasáren - A1-ZŠ Marjánka 0:7 (0:3)
A1-ZŠ Marjánka - A2-ZŠ Albrechtická 6:1 (4:0)
A2-ZŠ Albrechtická - A3-ZŠ U Roháčových kasáren 2:1 (1:1)
A4-FZŠ Chodovická se nezúčastnila
postupuje: A1-ZŠ Marjánka  


Střední Čechy - Divize B

27.2. od 8.30, SH 2.ZŠ Dobříš „Modrá kočka“ – Školní 1036, Dobříš
Účastníci: B22-ZŠ Příbram - Březové Hory, B19-2.ZŠ Dobříš, B14-ZŠ Dukelská Benešov, B13-Gymnázium B.Hrabala Nymburk
Výsledky:
B19-2.ZŠ Dobříš – B22-ZŠ Příbram - Březové Hory 0:4 (0:1)
B14-ZŠ Dukelská Benešov – B13-Gym B.Hrabala Nymburk 5:0 (3:0)
B14-ZŠ Dukelská Benešov – B22-ZŠ Příbram - Březové Hory 1:5 (0:1)
B19-2.ZŠ Dobříš – B13-Gymnázium B.Hrabala Nymburk 5:2 (1:1)
B13-Gym B.Hrabala Nymburk – B22-ZŠ Příbram - Březové Hory 1:13 (1:5)
B19-2.ZŠ Dobříš – B14-ZŠ Dukelská Benešov 4:1 (3:1)
postupuje: B22-ZŠ Příbram - Březové Hory
 


Západní Čechy - divize C

13. 2. od 9.00, hala Lokomotivy Plzeň č.1
Účastníci: C6-ZŠ Planá, C3-22.ZŠ Plzeň, C9-4.ZŠ Plzeň
Výsledky:
C3-22.ZŠ Plzeň - C9-4.ZŠ Plzeň 3:0
C9-4.ZŠ Plzeň - C6-ZŠ Planá 2:0
C6-ZŠ Planá - C3-22.ZŠ Plzeň 0:3
postupuje: C3-22.ZŠ Plzeň
 


Severní Čechy - divize D

7.3. od 9.30, SH Teplice, Na Stínadlech 3280
Účastníci: D16-Gymnázium Václava Hlavatého Louny, D8-ZŠ Slovanka Česká Lípa, D3-ZŠ a ZUŠ Jabloňová Liberec
Výsledky:
D8-ZŠ Slovanka Česká Lípa – D16-Gymnázium Václava Hlavatého Louny 4:0 (0:0)
D3-ZŠ a ZUŠ Jabloňová Liberec – D8-ZŠ Slovanka Česká Lípa 2:4 (0:2)
D16-Gymnázium Václava Hlavatého Louny – D3-ZŠ a ZUŠ Jabloňová Liberec 5:1 (2:0)
postupuje: D8-ZŠ Slovanka Česká Lípa
 


Východní Čechy - divize E

13.2. hala Polička
Účastníci: E11-ZŠ Pardubice-Ohrazenice, E8-Masarykova ZŠ Polička, E17-ZŠ Moravská Třebová
Výsledky:
E8-Masarykova ZŠ Polička - E11-ZŠ Pardubice-Ohrazenice 1:6 (1:2)
E17-ZŠ Moravská Třebová - E11-ZŠ Pardubice-Ohrazenice 0:2 (0:1)
E8-Masarykova ZŠ Polička - E17-ZŠ Moravská Třebová 3:1 (3:1)
postupuje: E11-ZŠ Pardubice-Ohrazenice  


Severní Morava - divize F

7.2. od 8.30, SH VŠB-TU Ostrava (Studentská 6175/5, Ostrava-Poruba, 708 00)
Účastníci: F22-RG a ZŠ Otto Wichterleho Prostějov, F25-ZŠ Za mlýnem Přerov, F8-ZŠ a MŠ Komenského Bílovec, F4-ZŠ Jana Šoupala Ostrava
Výsledky:
8.30 ... F25-ZŠ Za mlýnem Přerov - F4-ZŠ Jana Šoupala Ostrava 1:1
9.10 ... F22-RG a ZŠ Otto Wichterleho Prostějov - F8-ZŠ a MŠ Komenského Bílovec 4:4
9.50 ... F4-ZŠ Jana Šoupala Ostrava - F22-RG a ZŠ Otto Wichterleho Prostějov 4:3
10.30 ... F25-ZŠ Za mlýnem Přerov - F8-ZŠ a MŠ Komenského Bílovec 2:1
11.10 ... F25-ZŠ Za mlýnem Přerov - F22-RG a ZŠ Otto Wichterleho Prostějov 3:0
11.50 ... F4-ZŠ Jana Šoupala Ostrava - F8-ZŠ a MŠ Komenského Bílovec 9:2
postupuje: F4-ZŠ Jana Šoupala Ostrava
 


Jižní Čechy - divize G

18.3., SH Písek
Účastníci: G2-ZŠ TGM Písek, G6-ZŠ Zborovská Tábor, G5-ZŠ Hálkova Humpolec
Výsledky:
G2-ZŠ TGM Písek – G6-ZŠ Zborovská Tábor 2:2 (2:2)
G6-ZŠ Zborovská Tábor – G5 Humpolec 4:0 (1:0)
G5 Humpolec – G2-ZŠ TGM Písek 3:5 (1:3)
postupuje: G6-ZŠ Zborovská Tábor
 


Jižní Morava - divize H

28.2. od 9.00, SH ZŠ Vyškov Purkyňova
Účastníci: H26-ZŠ Labská Brno, H22-ZŠ Purkyňova Vyškov, H9-Gymnázium Uherské Hradiště
Výsledky:
9.00 ... H26-ZŠ Labská Brno - H22-ZŠ Purkyňova Vyškov 3:3 (3:2)
9.50 ... H9-Gymnázium Uherské Hradiště - H26-ZŠ Labská Brno 8:1 (3:0)
10.40 ... H22-ZŠ Purkyňova Vyškov - H9-Gymnázium Uherské Hradiště 5:1 (1:1)
postupuje: H22-ZŠ Purkyňova Vyškov