Vstupenky zakoupíte v síti Ticketportal za pouhou sto korunu. Svou návštěvou podpoříte maséra futsalové a fotbalové reprezentace Vladimíra Mikuláše, který již několik let bojuje se zákeřnou nemocí ALS. Právě jeho tým nastoupí od 17:30 hodin proti hvězdám z Realu Top Praha.

Dres Realu oblékne brněnský klenot Petr Švancara, který zkušenosti z futsalu má. Vedle sebe bude mít další ikony jako Vladimíra Šmicera, Marka Heinze či herce Ladislava Hampla s Leošem Nohou. V obou týmech jsou vítězné typy a budou chtít zvítězit.

„Nedovedu si představit, že bychom nevyhráli,“ usmíval se předseda Svazu futsalu ČR Otakar Mestek, který nastoupí v dresu Týmu Vládi Mikuláše. „Očekávám skvělý a férový zápas. Rozhodně to nebude pouťák,“ slíbil. Mestek bude mít po svém boku reprezentační trenéry Neumanna s Bartoškem nebo brněnskou futsalovou hvězdu Davida Cupáka. Za Mikulášův tým nastoupí i brankáři Libor Gerčák či Ondřej Knobloch, do pole pak přislíbili účast Ondřej Lípa, David Kříž, Tomáš Sluka či Jan Nezmar. 

 

Futsalový večer v Brně nabídne kromě charitativního utkání i derby futsalových reprezentací „A“. Půjde o vrchol Turnaje 4 zemí. Češi vyzvou od 20 hodin Slováky, kteří se chystají na svou premiérovou účast na EURO 2022 a ve svém středu mají i Tomáše Drahovského, nejlepšího střelce první španělské futsalové ligy.

„Nepůjde ale jen o futsalové zápasy,“ upozornila hlavní organizátorka večera Petra Panchartková ze spolku Futsal za život. „Pro fanoušky chystáme další zábavu. Máme bohatou tombolu od partnerů akce. Chybět nebude ani autogramiáda hvězd po prvním utkání večera. A velkým lákadlem bude dražba originálních dresů s podpisy hráčů. Máme nachystané opravdu top kousky,“ řekla.

Poslední novinkou je doplnění pátečního programu o finále Univerzitní futsalové ligy, ve kterém se od 15:45 hodin střetne domácí Masarykova univerzita Brno proti ostravské VŠB-TU. 

 

PROGRAM AKCE – SH Vodova Brno, 17. prosince 2021

15:45 | Finále Univerzitní futsalové ligy Masarykova univerzita Brno v. VŠB-TU Ostrava
17:30 | Tým Vládi Mikuláše v. Real Top Praha
20:00 | Česká republika v. Slovensko

Vstupenky na Futsal za život v Brně v pátek 17. prosince 2021 koupíte přímo pod tímto odkazem. Na akci platí aktuální protiepidemická opatření a vstup je jen povolen s tímto potvrzením:

  • dokončené očkování;
  • potvrzení o prodělání nemoci do 180 dní;
  • nedokončené očkování + PCR test, který nesmí být starší více než 7 dní;
  • potvrzení kontraindikace očkování + PCR test, který nesmí být starší více než 7 dní;
  • děti 12-18 let PCR test, který nesmí být starší více jak 7 dní;
  • děti do 12 let bez potvrzení.