Přehled aktivního členství SFČR dle jednotlivého kraje k 7.2.2024 

Kraj Aktivní 
Hlavní město Praha 953
Jihočeský kraj 46
Jihomoravský kraj 1 234
Karlovarský kraj 555
Královéhradecký kraj 122
Liberecký kraj 379
Moravskoslezský kraj 941
Olomoucký kraj 95
Pardubický kraj 555
Plzeňský kraj 409
Středočeský kraj 1 243
Ústecký kraj 912
Vysočina 293
Zlínský kraj 21

Přehled aktivního členství dle jednotlivého klubu: 

Město Kraj Aktivní Název družstva
Praha 1 Hlavní město Praha 0 Holota Praha
Praha 1 Hlavní město Praha 0 Loosy Praha
Praha 1 Hlavní město Praha 23 SALVATOR Praha
Praha 10 Hlavní město Praha 0 BNSK Praha
Praha 10 Hlavní město Praha 46 Bohemians Praha 1905 futsal, z.s.
Praha 10 Hlavní město Praha 100 ČAFC Praha- Futsal
Praha 10 Hlavní město Praha 24 DFK Bohemians 1905, z.s.
Praha 10 Hlavní město Praha 8 England Revolution Praha
Praha 10 Hlavní město Praha 13 FC Jokers Praha
Praha 10 Hlavní město Praha 5 FC KONFLIKT Praha
Praha 10 Hlavní město Praha 0 Forza Praga
Praha 10 Hlavní město Praha 15 Gusanos Rojos Praha
Praha 10 Hlavní město Praha 10 Přírodní vědy Praha
Praha 2 Hlavní město Praha 9 1. FC J+S Praha
Praha 2 Hlavní město Praha 0 Chemcomex Sokol Vysočany
Praha 2 Hlavní město Praha 0 Kulda Team Praha
Praha 3 Hlavní město Praha 10 ANBESORRY Praha
Praha 4 Hlavní město Praha 15 1. PSKN Praha
Praha 4 Hlavní město Praha 10 AFC Temosa Praha
Praha 4 Hlavní město Praha 0 Bohemians/Damned Praha
Praha 4 Hlavní město Praha 12 ČP Pankrác z. s.
Praha 4 Hlavní město Praha 9 FC Hodkovičky Praha
Praha 4 Hlavní město Praha 19 FC Sapa Praha
Praha 4 Hlavní město Praha 0 Football Coach Alliance z.s
Praha 4 Hlavní město Praha 0 Kvirencovy děti Praha
Praha 4 Hlavní město Praha 10 Real Triky Praha
Praha 4 Hlavní město Praha 11 Reservoir Dogs Praha
Praha 4 Hlavní město Praha 0 Sídlišťan Praha
Praha 4 Hlavní město Praha 108 SK Slavia Praha
Praha 4 Hlavní město Praha 11 Sokol Zvole, z.s.
Praha 4 Hlavní město Praha 39 Wizards DDM Praha 10
Praha 5 Hlavní město Praha 0 B.C.F. - UPC Direct Praha
Praha 5 Hlavní město Praha 12 Dřevo Praha
Praha 5 Hlavní město Praha 6 FC Hlad Praha
Praha 5 Hlavní město Praha 10 FC Oranjes Praha
Praha 6 Hlavní město Praha 0 Člen plážové kopané
Praha 6 Hlavní město Praha 38 Člen SFČR-rozhodčí
Praha 6 Hlavní město Praha 149 Člen Svazu futsalu ČR
Praha 6 Hlavní město Praha 0 Člen Svazu futsalu ČR - GL
Praha 6 Hlavní město Praha 0 FC Defect Praha
Praha 6 Hlavní město Praha 8 FC Rattamahatta Praha
Praha 6 Hlavní město Praha 11 Ičy & Skrečy Praha
Praha 6 Hlavní město Praha 0 Kanálpucers Praha
Praha 6 Hlavní město Praha 0 Masakr Praha
Praha 6 Hlavní město Praha 9 Montana Praha
Praha 6 Hlavní město Praha 11 PE3NY Praha
Praha 6 Hlavní město Praha 0 T.J. Sokol Praha - Břevnov
Praha 6 Hlavní město Praha 18 Technika Praha
Praha 6 Hlavní město Praha 34 Tělovýchovná jednota Bohemians Praha
Praha 7 Hlavní město Praha 20 AC Sparta Praha
Praha 7 Hlavní město Praha 13 Akta-Rez Praha
Praha 7 Hlavní město Praha 10 Stromovka Boys Praha
Praha 7 Hlavní město Praha 0 Tělocvičná Jednota Sokol Krhanice
Praha 8 Hlavní město Praha 4 FC Minotaur Praha z.s.
Praha 8 Hlavní město Praha 8 FC Real 8 Praha
Praha 8 Hlavní město Praha 0 FC Real team Praha
Praha 8 Hlavní město Praha 9 FK Jooky Praha
Praha 8 Hlavní město Praha 0 FK Kobylisy Praha
Praha 8 Hlavní město Praha 0 FK ÚJEZD nad Lesy, z.s.
Praha 8 Hlavní město Praha 0 Kmochův Odkaz Praha
Praha 8 Hlavní město Praha 16 Kodymka Bumble-Bees Praha
Praha 8 Hlavní město Praha 0 Kontrola pohody Praha
Praha 9 Hlavní město Praha 13 Benfika Hranice z.s.
Praha 9 Hlavní město Praha 0 Black Bridge Praha FCW
Praha 9 Hlavní město Praha 13 CFC Jack Daniels Letňany
Praha 9 Hlavní město Praha 2 Dětský domov Praha - Dolní Počernice
Praha 9 Hlavní město Praha 17 FC PRAHA, z.s
Praha 9 Hlavní město Praha 0 FK Újezd nad Lesy - ženy
Praha 9 Hlavní město Praha 12 FT PedF Praha
Praha 9 Hlavní město Praha 1 KYX Praha
Praha 9 Hlavní město Praha 2 Slavia Sokol Vysočany
Praha 9 Hlavní město Praha 0 Sportovní klub policejní školy Praha z.s.
České Budějovice Jihočeský kraj 12 1. FC COLORGRIF Budweis
České Budějovice Jihočeský kraj 0 A1 České Budějovice
České Budějovice Jihočeský kraj 0 AC Demi Hluboká n/V
České Budějovice Jihočeský kraj 0 Best caffe team České Budějovice
České Budějovice Jihočeský kraj 0 BOREK
České Budějovice Jihočeský kraj 0 BSKN České Budějovice
České Budějovice Jihočeský kraj 0 Dubaj Žabovřesky
České Budějovice Jihočeský kraj 0 ELBH Týn nad Vltavou
České Budějovice Jihočeský kraj 0 Element FC Č. Budějovice
České Budějovice Jihočeský kraj 0 FC 30 České Budějovice
České Budějovice Jihočeský kraj 0 FC Kohouti České Budějovice
České Budějovice Jihočeský kraj 0 FC Rebels České Budějovice
České Budějovice Jihočeský kraj 0 FC Tex-Color Písek
České Budějovice Jihočeský kraj 0 FK Zahájí
České Budějovice Jihočeský kraj 0 HFASC Pekáren. Č.Budějovice
České Budějovice Jihočeský kraj 0 INTER České Budějovice
České Budějovice Jihočeský kraj 0 Jihočeská fotbalová, z.s.
České Budějovice Jihočeský kraj 0 Kapřík Tým České Budějovice
České Budějovice Jihočeský kraj 0 NESCO České Budějovice
České Budějovice Jihočeský kraj 0 RL Dubenec
České Budějovice Jihočeský kraj 0 SK Dynamo PCO České Budějovice
České Budějovice Jihočeský kraj 0 SK Lions Velešín
České Budějovice Jihočeský kraj 0 SK Střelnice České Budějovice
České Budějovice Jihočeský kraj 0 SK Vaplast Č.Budějovice
České Budějovice Jihočeský kraj 32 TJ Slovan Černý Dub z.s.
České Budějovice Jihočeský kraj 0 West Jam České Budějovice
Jindřichův Hradec Jihočeský kraj 0 FK Volfířov . zastavení přestupů
Jindřichův Hradec Jihočeský kraj 0 TJ Sokol Jindřichův Hradec
Písek Jihočeský kraj 0 AC DREAM TEAM Písek
Písek Jihočeský kraj 0 AC Parta Písek
Písek Jihočeský kraj 0 Béčka Písek
Písek Jihočeský kraj 0 FC AISIN Písek
Písek Jihočeský kraj 0 FC Brufen 800 Písek
Písek Jihočeský kraj 0 FC Handball Písek
Písek Jihočeský kraj 0 FC Motor Písek
Písek Jihočeský kraj 0 FC Špitál Písek
Písek Jihočeský kraj 0 FC Tchibuk Písek
Písek Jihočeský kraj 2 FC Unbroken Písek
Písek Jihočeský kraj 0 FOR FUN Písek
Písek Jihočeský kraj 0 Chelsea Fans Písek
Písek Jihočeský kraj 0 Palma Písek
Písek Jihočeský kraj 0 Panters F.C. Bechyně
Písek Jihočeský kraj 0 Platan club Písek
Písek Jihočeský kraj 0 Real Club Písek
Písek Jihočeský kraj 0 SK Blue Dolphins Písek
Písek Jihočeský kraj 0 SK Lions Písek
Písek Jihočeský kraj 0 SK Orange Sheep Písek
Písek Jihočeský kraj 0 SK Svěžíci Žďár
Písek Jihočeský kraj 0 Stará Garda Písek
Písek Jihočeský kraj 0 Tomcat Písek
Písek Jihočeský kraj 0 Wanasto Písek
Písek Jihočeský kraj 0 Žraloci Písek
Tábor Jihočeský kraj 0 TJ Sokol Sezimovo Ústí
Blansko Jihomoravský kraj 0 4Fun Blansko
Blansko Jihomoravský kraj 0 BC Červánky z.s.
Blansko Jihomoravský kraj 0 DNB Blansko
Blansko Jihomoravský kraj 19 Dynamo Čížovky Boskovice
Blansko Jihomoravský kraj 22 FC auto-benke.cz Ráječko z. s.
Blansko Jihomoravský kraj 0 FC Olomučany
Blansko Jihomoravský kraj 15 FFK KOBRA Blansko
Blansko Jihomoravský kraj 12 FPO Blansko
Blansko Jihomoravský kraj 0 Mafia Blansko
Blansko Jihomoravský kraj 0 OSK Blansko
Blansko Jihomoravský kraj 0 Ostrofsity Žonglers Blansko
Blansko Jihomoravský kraj 12 PRO-STATIC Blansko
Blansko Jihomoravský kraj 1 RS Habanero Blansko
Blansko Jihomoravský kraj 0 Sezbo Blansko
Blansko Jihomoravský kraj 19 Staroblansko
Blansko Jihomoravský kraj 0 Titul Vavřinec
Blansko Jihomoravský kraj 29 TJ Rakovec Kotvrdovice
Blansko Jihomoravský kraj 13 TRIANGL Rájec-Jestřebí
Blansko Jihomoravský kraj 9 Vesuf, z. s.
Brno - město Jihomoravský kraj 5 1.FC Parodia Brno
Brno - město Jihomoravský kraj 1 3P BOSONOHY
Brno - město Jihomoravský kraj 0 AC Fauna Brno
Brno - město Jihomoravský kraj 17 AC Napoleon Prace
Brno - město Jihomoravský kraj 0 Agora Brno
Brno - město Jihomoravský kraj 0 All In Brno
Brno - město Jihomoravský kraj 12 Antabus Brno
Brno - město Jihomoravský kraj 0 ASK Brno
Brno - město Jihomoravský kraj 24 ASM Dolní Loučky
Brno - město Jihomoravský kraj 0 Atlantis AKA Tropa Brno
Brno - město Jihomoravský kraj 0 Attack Brno
Brno - město Jihomoravský kraj 0 AVM Metal Brno
Brno - město Jihomoravský kraj 0 Bafancova jedenáctka Brno
Brno - město Jihomoravský kraj 0 Bianco Brno
Brno - město Jihomoravský kraj 0 Blue Flames Brno
Brno - město Jihomoravský kraj 24 Dynamo Líšeň
Brno - město Jihomoravský kraj 0 Edesseg Brno
Brno - město Jihomoravský kraj 0 Excalibur Brno
Brno - město Jihomoravský kraj 11 FC 1.U Boba Brno
Brno - město Jihomoravský kraj 28 FC ATRAPS z.s.
Brno - město Jihomoravský kraj 2 FC Bolest Brno
Brno - město Jihomoravský kraj 0 FC Ethanol Brno
Brno - město Jihomoravský kraj 0 FC Frutti di Mare Brno
Brno - město Jihomoravský kraj 0 FC Hády Brno
Brno - město Jihomoravský kraj 0 FC Jobsko Brno
Brno - město Jihomoravský kraj 20 FC KALÁBEK SPORT Brno
Brno - město Jihomoravský kraj 0 FC Kampa Brno
Brno - město Jihomoravský kraj 0 FC kAPPLE Brno
Brno - město Jihomoravský kraj 0 FC Lamy Brno
Brno - město Jihomoravský kraj 0 FC Litrpůl Brno
Brno - město Jihomoravský kraj 12 FC Tropicana Brno
Brno - město Jihomoravský kraj 27 FC Wodowa 1882 Brno
Brno - město Jihomoravský kraj 14 FFT Vinohrady Brno
Brno - město Jihomoravský kraj 0 FK Across Brno
Brno - město Jihomoravský kraj 28 FK Eliška Brno, z.s.
Brno - město Jihomoravský kraj 1 FK Kometa Brno
Brno - město Jihomoravský kraj 17 FK Slavoj Brno
Brno - město Jihomoravský kraj 8 FT Starobrno Staré Brno
Brno - město Jihomoravský kraj 0 Futsal Kobas Brno
Brno - město Jihomoravský kraj 0 Gepard Brno
Brno - město Jihomoravský kraj 25 Gladiators Brno
Brno - město Jihomoravský kraj 0 Gooners Brno
Brno - město Jihomoravský kraj 65 Helas Brno
Brno - město Jihomoravský kraj 12 HLT CLUB Brno
Brno - město Jihomoravský kraj 33 Hombres Brno
Brno - město Jihomoravský kraj 14 KSTK ROSŇA Brno
Brno - město Jihomoravský kraj 18 Madrid Brno CF
Brno - město Jihomoravský kraj 0 Mejdan 07 Brno
Brno - město Jihomoravský kraj 28 NASAN Brno Nový Lískovec
Brno - město Jihomoravský kraj 15 Nástěnky Brno, z.s.
Brno - město Jihomoravský kraj 0 O5MY BRNO, z.s.
Brno - město Jihomoravský kraj 0 Old Blackburn Brno
Brno - město Jihomoravský kraj 11 Oltec Gang Brno
Brno - město Jihomoravský kraj 0 Orel jednota Brno -Starý Lískovec
Brno - město Jihomoravský kraj 0 Orel jednota Brno-Obřany
Brno - město Jihomoravský kraj 0 Orel jednota Brno-Židenice
Brno - město Jihomoravský kraj 41 Orel Řečkovice
Brno - město Jihomoravský kraj 13 Pablo Escobar Brno
Brno - město Jihomoravský kraj 0 Panama Boys Brno
Brno - město Jihomoravský kraj 0 Parmagianni Brno
Brno - město Jihomoravský kraj 0 Partizan Bludáre - Brno
Brno - město Jihomoravský kraj 0 Poclain Hydraulics Brno
Brno - město Jihomoravský kraj 2 R.C. Deportivo Brno
Brno - město Jihomoravský kraj 0 R.I.P. Brno
Brno - město Jihomoravský kraj 0 Restart Brno
Brno - město Jihomoravský kraj 0 S.B. Brno
Brno - město Jihomoravský kraj 31 SK Líšeň Brno
Brno - město Jihomoravský kraj 15 SOCCER Brno
Brno - město Jihomoravský kraj 0 Sportovní klub neslyšících Brno, z.s.
Brno - město Jihomoravský kraj 25 Stones Madeira Brno
Brno - město Jihomoravský kraj 16 STŽ Brno
Brno - město Jihomoravský kraj 18 Technika Brno
Brno - město Jihomoravský kraj 0 Tělocvičná jednota Sokol Střelice
Brno - město Jihomoravský kraj 31 TJ Agrotec Hustopeče
Brno - město Jihomoravský kraj 14 TJ Sokol Repromeda Jehnice
Brno - město Jihomoravský kraj 0 TJ Sokol Troubsko
Brno - město Jihomoravský kraj 40 West Žab United Brno
Brno - město Jihomoravský kraj 15 XXX Brno
Brno - město Jihomoravský kraj 66 Žabinští Vlci Brno
Brno - venkov Jihomoravský kraj 0 1.FC Květnice Tišnov
Brno - venkov Jihomoravský kraj 0 FC AB Střelice
Brno - venkov Jihomoravský kraj 0 FC Pitchpunti Ivančice
Brno - venkov Jihomoravský kraj 0 MSC Jablíčko Letkovice
Brno - venkov Jihomoravský kraj 0 Orli Rakšice - Moravský Krumlov
Brno - venkov Jihomoravský kraj 1 Pískovna Černovice
Brno - venkov Jihomoravský kraj 17 Remos Oslavany
Brno - venkov Jihomoravský kraj 0 SK Moravany
Brno - venkov Jihomoravský kraj 0 SK Veselka
Brno - venkov Jihomoravský kraj 14 Sokol Saňaři Sokolnice
Brno - venkov Jihomoravský kraj 0 TJ Sokol Popůvky
Brno - venkov Jihomoravský kraj 0 TJ Sokol Trafo Padochov
Brno - venkov Jihomoravský kraj 0 UNITED Ivančice
Hodonín Jihomoravský kraj 0 DFO Vlkoš
Hodonín Jihomoravský kraj 39 FC Tango Hodonín
Vyškov Jihomoravský kraj 16 FC Kozlany-Bohdalice, z.s.
Vyškov Jihomoravský kraj 18 FC Krásensko 04
Vyškov Jihomoravský kraj 0 Fifák Nouzka Vyškov
Vyškov Jihomoravský kraj 0 FK Mouřínov
Vyškov Jihomoravský kraj 13 FK Orli Bučovice
Vyškov Jihomoravský kraj 13 FK ORLI Vyškov
Vyškov Jihomoravský kraj 12 JČ Marefy
Vyškov Jihomoravský kraj 1 LAZOR Vyškov
Vyškov Jihomoravský kraj 140 SK Amor Kloboučky Vyškov z.s.
Vyškov Jihomoravský kraj 0 Sokol Bučovice
Znojmo Jihomoravský kraj 0 Slza Znojmo
Cheb Karlovarský kraj 19 FC VIKTORIA Mariánské Lázně, z.s.
Cheb Karlovarský kraj 66 FK HVĚZDA CHEB, z.s.
Cheb Karlovarský kraj 25 FOTBAL CLUB FRANTIŠKOVY LÁZNĚ z.s.
Cheb Karlovarský kraj 30 Fotbalový klub FC CHEB z.s.
Cheb Karlovarský kraj 17 HERD Hradiště
Cheb Karlovarský kraj 0 Sokol Stará Voda z.s.
Cheb Karlovarský kraj 13 TJ ROZVOJ TRSTĚNICE, z.s.
Cheb Karlovarský kraj 13 TJ Sokol Dolní Žandov
Cheb Karlovarský kraj 0 TJ Sokol Drmoul z.s.
Cheb Karlovarský kraj 0 TJ SOKOL Teplá, z.s.
Karlovy Vary Karlovarský kraj 11 Fialky Nejdek
Karlovy Vary Karlovarský kraj 46 FK Aš, z. s.
Karlovy Vary Karlovarský kraj 0 FK Havran Mírová
Karlovy Vary Karlovarský kraj 0 FK Nejdek z.s.
Karlovy Vary Karlovarský kraj 0 Fotbalový klub Ostrov, z.s.
Karlovy Vary Karlovarský kraj 18 Fut Fet Karlovy Vary
Karlovy Vary Karlovarský kraj 12 Islanders Ostrov
Karlovy Vary Karlovarský kraj 23 KARLOVARŠTÍ DRACI
Karlovy Vary Karlovarský kraj 0 SK SAUSFORK OTOVICE, z.s.
Karlovy Vary Karlovarský kraj 21 Slavia Karlovy Vary
Karlovy Vary Karlovarský kraj 0 TJ Čechie Dalovice, spolek
Karlovy Vary Karlovarský kraj 36 TJ Lokomotiva Karlovy Vary z.s.
Karlovy Vary Karlovarský kraj 0 TJ Olympie Hroznětín z.s.
Karlovy Vary Karlovarský kraj 1 TJ Slavoj Bečov nad Teplou
Karlovy Vary Karlovarský kraj 0 TJ Sokol Chyše
Sokolov Karlovarský kraj 0 1. FC Atletico Sokolov
Sokolov Karlovarský kraj 0 1. FK Josefov
Sokolov Karlovarský kraj 0 AC Lítov
Sokolov Karlovarský kraj 1 AC Shooters Horní Slavkov
Sokolov Karlovarský kraj 24 ASK Rád
Sokolov Karlovarský kraj 12 Baník Krásno
Sokolov Karlovarský kraj 0 CELTIC Citice
Sokolov Karlovarský kraj 0 FC Beverly Horní Slavkov
Sokolov Karlovarský kraj 0 FC Chodov
Sokolov Karlovarský kraj 0 FC Rudolec
Sokolov Karlovarský kraj 0 FC Těšovice
Sokolov Karlovarský kraj 0 FC Vřesová
Sokolov Karlovarský kraj 7 FC WC Horní Slavkov
Sokolov Karlovarský kraj 0 FK Olympie Březová, z.s.
Sokolov Karlovarský kraj 0 FK Staré Sedlo z.s.
Sokolov Karlovarský kraj 0 La Koruna Sokolov
Sokolov Karlovarský kraj 23 Raptors Sokolov
Sokolov Karlovarský kraj 14 SKP Detektiv Sokolov
Sokolov Karlovarský kraj 0 Sportovní klub Dolní Rychnov z.s.
Sokolov Karlovarský kraj 5 Tělovýchovná jednota Baník Habartov, z.s.
Sokolov Karlovarský kraj 21 Tělovýchovná jednota Spartak Horní Slavkov z.s.
Sokolov Karlovarský kraj 27 Tělovýchovná jednota Spartak Chodov, z.s.
Sokolov Karlovarský kraj 21 Termiti Loket n/O
Sokolov Karlovarský kraj 0 TJ Baník Královské Poříčí, z.s.
Sokolov Karlovarský kraj 28 TJ Baník Svatava, z.s.
Sokolov Karlovarský kraj 0 TJ Baník Union Nové Sedlo, z.s.
Sokolov Karlovarský kraj 5 TJ Lomnice, z.s.
Sokolov Karlovarský kraj 16 TJ Slavoj Kynšperk nad Ohří
Sokolov Karlovarský kraj 0 TJ Sokol Citice, z.s.
Hradec Králové Královéhradecký kraj 10 BFK Orel Hradec Králové
Hradec Králové Královéhradecký kraj 0 Cuba libre Hradec Králové
Hradec Králové Královéhradecký kraj 9 FC Blešno
Hradec Králové Královéhradecký kraj 2 FC Hespro Hradec Králové
Hradec Králové Královéhradecký kraj 0 FK Chlumec nad Cidlinou, z.s.
Hradec Králové Královéhradecký kraj 8 FK Kratonohy, z.s.
Hradec Králové Královéhradecký kraj 0 FK Vysoká n/L. z.s.
Hradec Králové Královéhradecký kraj 23 Flamengo Hradec Králové, z. s. "
Hradec Králové Královéhradecký kraj 12 Legia Hradec Králové
Hradec Králové Královéhradecký kraj 6 REDS Hradec Králové
Hradec Králové Královéhradecký kraj 0 Štroncek Cerekvice
Hradec Králové Královéhradecký kraj 0 TJ Sokol Třebeš, z.s.
Náchod Královéhradecký kraj 0 1.FC Chromeč
Náchod Královéhradecký kraj 0 FC Orel Zbečník
Náchod Královéhradecký kraj 0 FC Šneci Hronov
Náchod Královéhradecký kraj 0 FK Vernéřovice
Náchod Královéhradecký kraj 19 SK FOSP Řešetova Lhota
Náchod Královéhradecký kraj 0 TJ Sokol Velký Dřevíč
Náchod Královéhradecký kraj 0 TJ Sokol Žďárky
Náchod Královéhradecký kraj 3 Železní Titáni, z. s.
Rychnov nad Kněžnou Královéhradecký kraj 30 FC Santus Dobruška z.s.
Česká Lípa Liberecký kraj 19 FC Démoni Česká Lípa
Česká Lípa Liberecký kraj 14 FK Arsenal Česká Lípa,z.s.
Česká Lípa Liberecký kraj 16 FK SKLO Kamenický Šenov
Česká Lípa Liberecký kraj 0 FK Yankees Warriors N.Bor
Česká Lípa Liberecký kraj 13 FT Jokers Česká Lípa
Česká Lípa Liberecký kraj 18 Grande bradke de varle Česká Lípa
Česká Lípa Liberecký kraj 18 Hýrou Fektory z. s.
Česká Lípa Liberecký kraj 13 Partyzáni Česká lípa
Česká Lípa Liberecký kraj 28 REAS Česká Lípa
Česká Lípa Liberecký kraj 18 SF EMU Doksy-Česká Lípa
Liberec Liberecký kraj 0 ALEX Liberec
Liberec Liberecký kraj 0 FK GMM Jablonec nad Nisou
Liberec Liberecký kraj 141 FTZS Liberec, futsal club
Liberec Liberecký kraj 19 Liberecké Gazely
Liberec Liberecký kraj 35 Pampuch Liberec
Liberec Liberecký kraj 0 SK ALFA Liberec
Semily Liberecký kraj 27 TJ FC Dalmach Turnov
Bruntál Moravskoslezský kraj 0 Fugy Krnov
Frýdek-Místek Moravskoslezský kraj 0 1. BFK Frýdlant
Frýdek-Místek Moravskoslezský kraj 0 Popeláci Šumperk
Frýdek-Místek Moravskoslezský kraj 0 Quick Strike Nový Jičín
Frýdek-Místek Moravskoslezský kraj 53 Real Top Frýdek-Místek z.s.
Frýdek-Místek Moravskoslezský kraj 0 Spersicom Frýdek Místek
Karviná Moravskoslezský kraj 21 TDK Havířov
Nový Jičín Moravskoslezský kraj 0 1.FC Tornádo Nový Jičín
Nový Jičín Moravskoslezský kraj 13 1.FSC Callibrum Fr.Místek
Nový Jičín Moravskoslezský kraj 0 1.FT Libhošť
Nový Jičín Moravskoslezský kraj 0 AS Bizon Studénka
Nový Jičín Moravskoslezský kraj 42 Beach Boys Odry
Nový Jičín Moravskoslezský kraj 0 Delta Frýdlant n/Ostravicí
Nový Jičín Moravskoslezský kraj 0 Dragons Nový Jičín
Nový Jičín Moravskoslezský kraj 0 DTJ Bítov
Nový Jičín Moravskoslezský kraj 0 El Amigos Kopřivnice
Nový Jičín Moravskoslezský kraj 2 FC Jokerit Kopřivnice
Nový Jičín Moravskoslezský kraj 1 FC Lavina Kopřivnice
Nový Jičín Moravskoslezský kraj 0 FC Lesní zvěř Frenštát p.R.
Nový Jičín Moravskoslezský kraj 6 FC Smíšené 2003 Fulnek
Nový Jičín Moravskoslezský kraj 0 FC Wespen Nový Jičín
Nový Jičín Moravskoslezský kraj 0 FC Zbyslavice Team
Nový Jičín Moravskoslezský kraj 12 FU Kopřivnice
Nový Jičín Moravskoslezský kraj 11 G.T. Trojanovice
Nový Jičín Moravskoslezský kraj 0 Gunners Kopřivnice
Nový Jičín Moravskoslezský kraj 0 Javor Bordovice
Nový Jičín Moravskoslezský kraj 0 L.G. Kopřivnice
Nový Jičín Moravskoslezský kraj 0 New Jersey N.Jičín
Nový Jičín Moravskoslezský kraj 0 Orel Štramberk
Nový Jičín Moravskoslezský kraj 0 Ozon Kunín
Nový Jičín Moravskoslezský kraj 1 Rapid Frýdek-Místek
Nový Jičín Moravskoslezský kraj 18 RIFC Drivers Nový Jičín
Nový Jičín Moravskoslezský kraj 0 Růžové Tlapičky Hukvaldy
Nový Jičín Moravskoslezský kraj 0 SKP Frýdek-Místek
Nový Jičín Moravskoslezský kraj 21 Tatran Baracuda Jakubčovice
Nový Jičín Moravskoslezský kraj 0 TJ Sokol Žilina, z.s.
Nový Jičín Moravskoslezský kraj 1 TJ Sviadnov
Nový Jičín Moravskoslezský kraj 0 VEGAS Kopřivnice
Opava Moravskoslezský kraj 0 AFC Medvědi Malé Hoštice
Opava Moravskoslezský kraj 0 FC Dravci Dolní Benešov
Opava Moravskoslezský kraj 14 Shooters Bolatice
Opava Moravskoslezský kraj 24 SK FERRAM Opava z.s.
Opava Moravskoslezský kraj 13 Tig Tech Team Budišov nad Budišovkou
Opava Moravskoslezský kraj 0 Velké Hoštice 2016
Ostrava - město Moravskoslezský kraj 31 1.FC Chachaři Ostrava 2007, z. s.
Ostrava - město Moravskoslezský kraj 0 AC Čepo Pustkovec
Ostrava - město Moravskoslezský kraj 0 AC Derby/Man Ostrava
Ostrava - město Moravskoslezský kraj 20 Assen Leopards Poruba
Ostrava - město Moravskoslezský kraj 13 C.I.P. ELKA NOVA z.s.
Ostrava - město Moravskoslezský kraj 1 DTJ Vřesina Ostrava
Ostrava - město Moravskoslezský kraj 127 FC Baník Ostrava
Ostrava - město Moravskoslezský kraj 11 FC Bukanýři Ostrava
Ostrava - město Moravskoslezský kraj 46 FC ComProMiS Ostrava
Ostrava - město Moravskoslezský kraj 0 FC Edison Ostrava
Ostrava - město Moravskoslezský kraj 14 FC Globtec Ostrava
Ostrava - město Moravskoslezský kraj 0 FC Haas Ostrava
Ostrava - město Moravskoslezský kraj 0 FC Chaoss Ostrava
Ostrava - město Moravskoslezský kraj 13 FC Inkognito Ostrava
Ostrava - město Moravskoslezský kraj 0 FC Michálkovice
Ostrava - město Moravskoslezský kraj 0 FC Mikeska Ostrava
Ostrava - město Moravskoslezský kraj 0 FC Mroki Ostrava
Ostrava - město Moravskoslezský kraj 7 FC Nedohoda Ostrava
Ostrava - město Moravskoslezský kraj 12 FC NH Ostrava
Ostrava - město Moravskoslezský kraj 1 FC Oskarol Orlová
Ostrava - město Moravskoslezský kraj 3 FC OSTRAVA - JIH, zapsaný spolek
Ostrava - město Moravskoslezský kraj 12 FC Sampdoria Ostrava z.s.
Ostrava - město Moravskoslezský kraj 0 FC Šalamoun Ostrava
Ostrava - město Moravskoslezský kraj 2 FC VSK VŠB TU Ostrava
Ostrava - město Moravskoslezský kraj 12 FK New Design Ostrava
Ostrava - město Moravskoslezský kraj 1 FK Pegasus Ostrava
Ostrava - město Moravskoslezský kraj 0 FT Brušperk
Ostrava - město Moravskoslezský kraj 0 Gallaher Ostrava
Ostrava - město Moravskoslezský kraj 0 Hattrick Ostrava
Ostrava - město Moravskoslezský kraj 0 I.F.T.C. Ostrava
Ostrava - město Moravskoslezský kraj 15 Inter Ostrava
Ostrava - město Moravskoslezský kraj 10 Invictus Ostrava
Ostrava - město Moravskoslezský kraj 0 Jiné Kafe Ostrava
Ostrava - město Moravskoslezský kraj 154 KFV ROUB Vítkovice
Ostrava - město Moravskoslezský kraj 0 Marhory Ostrava
Ostrava - město Moravskoslezský kraj 13 Orel Stěbořice
Ostrava - město Moravskoslezský kraj 0 SK Krmelín
Ostrava - město Moravskoslezský kraj 13 Sokol Poruba
Ostrava - město Moravskoslezský kraj 20 Tequilky SK Viktorie Chlebičov
Ostrava - město Moravskoslezský kraj 18 TJ Sokol Martinov
Ostrava - město Moravskoslezský kraj 92 Toro Fifejdy
Ostrava - město Moravskoslezský kraj 14 USK Slávie Ostravská univerzita,z.s.
Ostrava - město Moravskoslezský kraj 0 V.D.Stav Polanka
Ostrava - město Moravskoslezský kraj 12 Zvěřaci Ostrava
Ostrava - město Moravskoslezský kraj 1 Zwěř o.s. Ostrava
Olomouc Olomoucký kraj 0 FK Nové Sady Olomouc
Olomouc Olomoucký kraj 54 SK UP Olomouc
Přerov Olomoucký kraj 0 TJ Sokol Osek nad Bečvou
Přerov Olomoucký kraj 0 TJ Sokol Tovačov
Šumperk Olomoucký kraj 0 1. FC Bukovice
Šumperk Olomoucký kraj 0 1. FC Delta Real Šumperk
Šumperk Olomoucký kraj 0 1. FK Semtex Šumperk
Šumperk Olomoucký kraj 41 AC Gamaspol Jeseník
Šumperk Olomoucký kraj 0 Broadway Zábřeh
Šumperk Olomoucký kraj 0 FC BANÍK Kamenná, z.s.
Šumperk Olomoucký kraj 0 FC Pumy Šumperk
Šumperk Olomoucký kraj 0 FC Sokol Olšany
Šumperk Olomoucký kraj 0 Kanárci Kopřivná
Šumperk Olomoucký kraj 0 Lázně Velké Losiny
Šumperk Olomoucký kraj 0 Nealko Libina
Šumperk Olomoucký kraj 0 Powermen Mohelnice
Šumperk Olomoucký kraj 0 Překvápko Šumperk
Šumperk Olomoucký kraj 0 SFC Rebels Zábřeh
Šumperk Olomoucký kraj 0 SK Kamion Rapotín
Šumperk Olomoucký kraj 0 SK Kedul Vichr Temenice
Šumperk Olomoucký kraj 0 Slavoj Šumperk
Šumperk Olomoucký kraj 0 Sokol Václavov
Šumperk Olomoucký kraj 0 Sportovní fotbalový klub Fit Úsovsko, z.s.
Šumperk Olomoucký kraj 0 TJ Jiskra Rapotín, z.s.
Šumperk Olomoucký kraj 0 TJ Postřelmov, z.s.
Šumperk Olomoucký kraj 0 TJ Sokol Dlouhomilov
Šumperk Olomoucký kraj 0 Tupl Obec Jindřichov
Šumperk Olomoucký kraj 0 Váňa Tým Velké Losiny
Chrudim Pardubický kraj 11 Aladin Chrudim
Chrudim Pardubický kraj 0 Amako Heřmanův Městec
Chrudim Pardubický kraj 0 Bouchalka Dřevíkov
Chrudim Pardubický kraj 17 DTJ Juventus Hlinsko
Chrudim Pardubický kraj 0 FC Kleopatra Chrudim
Chrudim Pardubický kraj 16 FC Nasavrky
Chrudim Pardubický kraj 0 FC Pumpa Miřetice
Chrudim Pardubický kraj 14 FC Stera Pardubice
Chrudim Pardubický kraj 91 FK Chrudim, z.s.
Chrudim Pardubický kraj 17 FK Juniors Kočí, z.s.
Chrudim Pardubický kraj 0 FK Mikulovice
Chrudim Pardubický kraj 7 FK Nebelvír Chrudim
Chrudim Pardubický kraj 13 FK Real Trpišov
Chrudim Pardubický kraj 29 Futsal AC Hlinsko, z.s.
Chrudim Pardubický kraj 12 Futsal Club Křižanovice
Chrudim Pardubický kraj 0 Futsal Klub Rabštejnská Lhota
Chrudim Pardubický kraj 0 Chánov Chotěboř
Chrudim Pardubický kraj 13 Instal Zeman Chroustovice
Chrudim Pardubický kraj 0 Matuláci Včelákov
Chrudim Pardubický kraj 0 Orel Hlinsko
Chrudim Pardubický kraj 0 Orel Kameničky
Chrudim Pardubický kraj 10 Pašáci Jeníšovice
Chrudim Pardubický kraj 0 Předhradí Rychmburk
Chrudim Pardubický kraj 5 SK Dřenice, z.s.
Chrudim Pardubický kraj 12 SK Sokol Prosetín
Chrudim Pardubický kraj 17 SK Zvoneček Stojice
Chrudim Pardubický kraj 0 Sokol Holetín
Chrudim Pardubický kraj 14 Spielmachers Chrudim
Chrudim Pardubický kraj 0 Sportbar Hlinsko
Chrudim Pardubický kraj 8 Šmoulové Slatiňany
Chrudim Pardubický kraj 9 TJ Dynamo Rosice
Chrudim Pardubický kraj 0 TJ Sokol Studnice
Chrudim Pardubický kraj 13 U21VM Futsal Team
Chrudim Pardubický kraj 11 Veteráni Chrudim
Pardubice Pardubický kraj 15 FC Mazáci Přelouč
Pardubice Pardubický kraj 0 FK PARDUBICE, z.s.
Pardubice Pardubický kraj 18 Juniors Přelouč
Pardubice Pardubický kraj 12 OKI Pardubice
Pardubice Pardubický kraj 12 TFT Pardubice
Ústí nad Orlicí Pardubický kraj 54 1.FC NEJZBACH Vysoké Mýto
Ústí nad Orlicí Pardubický kraj 16 FC Gillotina Choceň
Ústí nad Orlicí Pardubický kraj 21 FC RIO Žamberk
Ústí nad Orlicí Pardubický kraj 17 FK Becherovka Přívrat
Ústí nad Orlicí Pardubický kraj 6 FK Mistrovice, z.s.
Ústí nad Orlicí Pardubický kraj 16 FK Peliny Choceň - futsal, z.s.
Ústí nad Orlicí Pardubický kraj 29 Zanzibar Lanškroun
Domažlice Plzeňský kraj 0 1.FC Čermná
Domažlice Plzeňský kraj 0 EFCÉ Pronic zanic Domažlice
Domažlice Plzeňský kraj 0 FC Admiral Chodov
Domažlice Plzeňský kraj 0 FC Ajax Staňkov
Domažlice Plzeňský kraj 0 FC Kozí Doly Hříchovice
Domažlice Plzeňský kraj 0 FC Mnichov 2001
Domažlice Plzeňský kraj 0 FK Česká Kubice
Domažlice Plzeňský kraj 1 FK Ferda´s Grup Domažlice
Domažlice Plzeňský kraj 0 Havana Club Domažlice
Domažlice Plzeňský kraj 0 Maxim Team Horšovský Týn
Domažlice Plzeňský kraj 0 S.A.S. Beroušek Domažlice
Domažlice Plzeňský kraj 0 SK Bomber Domažlice
Domažlice Plzeňský kraj 2 SKP Valcha Domažlice
Domažlice Plzeňský kraj 0 Tělovýchovná jednota Dynamo Horšovský Týn, z. s.
Domažlice Plzeňský kraj 26 TJ Jiskra Domažlice
Domažlice Plzeňský kraj 0 TJ Slavoj Koloveč
Domažlice Plzeňský kraj 0 TJ Sokol Mrákov, z.s.
Klatovy Plzeňský kraj 41 SK Klatovy 1898, z.s.
Klatovy Plzeňský kraj 14 TJ START LUBY, z.s.
Klatovy Plzeňský kraj 27 TJ Sušice, z.s.
Plzeň - jih Plzeňský kraj 0 FK Nepomuk z.s.
Plzeň - jih Plzeňský kraj 0 FK Žákava
Plzeň - jih Plzeňský kraj 32 Tělovýchovná jednota Přeštice z. s.
Plzeň - jih Plzeňský kraj 0 TJ Sokol Spálené Poříčí
Plzeň - město Plzeňský kraj 0 Do Dna Plzeň
Plzeň - město Plzeňský kraj 35 FC Jerigo 1994 Plzeň
Plzeň - město Plzeňský kraj 0 FK Lochotín Plzeň
Plzeň - město Plzeňský kraj 147 SK Interobal Plzeň
Plzeň - město Plzeňský kraj 0 SK Petřín Plzeň
Plzeň - město Plzeňský kraj 0 SK RAPID PLZEŇ z. s.
Plzeň - město Plzeňský kraj 0 SK SMÍCHOV PLZEŇ z.s.
Plzeň - město Plzeňský kraj 0 VS Plzeň
Plzeň - sever Plzeňský kraj 0 SK Horní Bříza z.s.
Plzeň - sever Plzeňský kraj 14 TJ Baník Zbůch, z.s.
Plzeň - sever Plzeňský kraj 0 TJ Sokol Město Touškov z.s.
Rokycany Plzeňský kraj 51 FC Rokycany
Rokycany Plzeňský kraj 0 TJ Hrádek
Tachov Plzeňský kraj 5 Futsalový klub Tachov, z.s.
Tachov Plzeňský kraj 14 TJ Baník Stříbro, spolek
Benešov Středočeský kraj 12 AFC Dlouhé Pole
Benešov Středočeský kraj 30 Arsenal Benešov
Benešov Středočeský kraj 11 Dannyho Parťáci Mrač z.s.
Benešov Středočeský kraj 0 ELTSEN Benešov
Benešov Středočeský kraj 12 FC Pásovci Bystřice
Benešov Středočeský kraj 25 FC TISEM
Benešov Středočeský kraj 15 FC Žejdlík Benešov
Benešov Středočeský kraj 14 RS Vlašim
Benešov Středočeský kraj 13 SF Sídliště Benešov
Benešov Středočeský kraj 14 SOKOL CHOTÝŠANY
Benešov Středočeský kraj 18 Sportovní klub Posázavan Poříčí nad Sázavou z.s.
Benešov Středočeský kraj 11 TBC Deratizace Benešov
Benešov Středočeský kraj 15 Tělovýchovná jednota Mír Jablonná z.s.
Benešov Středočeský kraj 39 Tenisáci Benešov
Benešov Středočeský kraj 15 TJ Bystřice
Benešov Středočeský kraj 15 TJ Sokol Jankov z.s.
Benešov Středočeský kraj 11 TJ Sokol Postupice z.s.
Benešov Středočeský kraj 25 TJ sokol Václavice, z.s
Benešov Středočeský kraj 0 TJ Sokol Zdislavice z.s.
Benešov Středočeský kraj 1 TJ Úročnice Benešov, z.s.
Benešov Středočeský kraj 15 United Okrouhlice
Kladno Středočeský kraj 29 1.DFK Slaný
Kladno Středočeský kraj 13 1.FC Horní Bezděkov
Kladno Středočeský kraj 11 1.FC Slavoj Kladno
Kladno Středočeský kraj 0 Blevice 73
Kladno Středočeský kraj 18 F.C.Brandýsek
Kladno Středočeský kraj 15 FC Arvato Stochov
Kladno Středočeský kraj 11 FC Atletico Slaný
Kladno Středočeský kraj 22 FC Brazil Kladno
Kladno Středočeský kraj 12 FC FOBOZ Slaný
Kladno Středočeský kraj 12 FC Hornets Buštěhrad
Kladno Středočeský kraj 9 FC Stochov
Kladno Středočeský kraj 17 FC Tatran Zlonice
Kladno Středočeský kraj 39 FK Kladno
Kladno Středočeský kraj 16 FK Slavoj Kladno, z.s.
Kladno Středočeský kraj 13 FK Sparta Doly Kladno z.s.
Kladno Středočeský kraj 25 FK Union Slaný
Kladno Středočeský kraj 0 Fotbal Zákolany z.s.
Kladno Středočeský kraj 15 HRASL Slaný
Kladno Středočeský kraj 20 KLC Klobuky
Kladno Středočeský kraj 21 MCE Slaný
Kladno Středočeský kraj 27 PK Třebusice
Kladno Středočeský kraj 18 R.S.C. Čechie Slaný
Kladno Středočeský kraj 14 RB Vinařice
Kladno Středočeský kraj 13 SK Jarpice
Kladno Středočeský kraj 14 SK OMASK KOVO Kladno
Kladno Středočeský kraj 0 SK Slatina,z.s.
Kladno Středočeský kraj 12 SK Stehelčeves
Kolín Středočeský kraj 20 FK Baník Chvaletice z. s.
Kolín Středočeský kraj 12 FK Libodřice, z.s.
Kolín Středočeský kraj 0 Kolín City Chiefs, z. s.
Kolín Středočeský kraj 14 N.P.C. KUTNÁ HORA, z.s.
Kolín Středočeský kraj 30 SKP Kolín
Kolín Středočeský kraj 0 Sokol Krampol Kolín
Kolín Středočeský kraj 22 STARTIP Řečany nad Labem
Kolín Středočeský kraj 0 Wolves Přelouč FC
Kutná Hora Středočeský kraj 15 Tělovýchovná jednota Slavoj Vrdy, z.s.
Mělník Středočeský kraj 25 AFC Kralupy n. V.
Mělník Středočeský kraj 52 SK OLYMPIK Mělník
Mladá Boleslav Středočeský kraj 0 Betonáři Březina
Mladá Boleslav Středočeský kraj 11 BLACK COCKS Mladá Boleslav
Mladá Boleslav Středočeský kraj 17 DFK Mnichovo Hradiště, o. s.
Mladá Boleslav Středočeský kraj 0 FC Inferno Mladá Boleslav
Mladá Boleslav Středočeský kraj 14 FC Joga Mladá Boleslav
Mladá Boleslav Středočeský kraj 54 FC Malibu Mladá Boleslav
Mladá Boleslav Středočeský kraj 15 FC Mnichovo Hradiště
Mladá Boleslav Středočeský kraj 18 FC Sporting Mladá Boleslav
Mladá Boleslav Středočeský kraj 17 FK Mladá Boleslav
Mladá Boleslav Středočeský kraj 23 Gunners Řepov
Mladá Boleslav Středočeský kraj 0 Hattrick Bělá, z.s.
Mladá Boleslav Středočeský kraj 22 Lucky Teem Mladá Boleslav
Mladá Boleslav Středočeský kraj 13 Nakaši Mladá Boleslav
Mladá Boleslav Středočeský kraj 17 SMART QUALITY spol. s r.o.
Mladá Boleslav Středočeský kraj 0 Torpédo Malta Doubrava
Nymburk Středočeský kraj 0 Biliárek Poděbrady
Praha - východ Středočeský kraj 28 Sokol Dobřichovice
Praha - západ Středočeský kraj 0 FK Slavoj Řevnice, z.s.
Příbram Středočeský kraj 0 FK VIVA Příbram
Příbram Středočeský kraj 1 Knockout 83 Team Příbram
Příbram Středočeský kraj 20 Legie Příbram
Příbram Středočeský kraj 0 SK Litavan Bohutín
Rakovník Středočeský kraj 15 Atlantic Rakovník
Rakovník Středočeský kraj 11 FC Velká Buková
Rakovník Středočeský kraj 11 Sokol Řevničov
Rakovník Středočeský kraj 19 TJ Slabce
Děčín Ústecký kraj 0 Autocentrum Jílové
Děčín Ústecký kraj 9 Bílý balet Děčín
Děčín Ústecký kraj 0 Boca Juniors Děčín
Děčín Ústecký kraj 11 Bodlo Děčín
Děčín Ústecký kraj 0 Constellium Děčín
Děčín Ústecký kraj 0 DC Bombers Děčín
Děčín Ústecký kraj 9 DC Pelikans Legends Děčín
Děčín Ústecký kraj 0 DC United
Děčín Ústecký kraj 6 DeCe Computers Děčín-Rozbuška
Děčín Ústecký kraj 33 Děčín - NOTA
Děčín Ústecký kraj 12 El Clasico Bynov
Děčín Ústecký kraj 0 Espanyol Děčín
Děčín Ústecký kraj 0 FC Mexico Děčín
Děčín Ústecký kraj 15 FC Slovanka Korado SW Děčín
Děčín Ústecký kraj 7 FC Stado Bělá
Děčín Ústecký kraj 0 FK Česká Kamenice Starý klub
Děčín Ústecký kraj 0 FK Denas Děčín
Děčín Ústecký kraj 7 FK Huntířov
Děčín Ústecký kraj 6 FK Rudá Hvězda Děčín
Děčín Ústecký kraj 56 Futsal Děčín
Děčín Ústecký kraj 0 Galacticos Děčín
Děčín Ústecký kraj 0 Hezouni Děčín
Děčín Ústecký kraj 0 Piráti Děčín
Děčín Ústecký kraj 7 POP servis Děčín
Děčín Ústecký kraj 12 Rozmetadlo Malá Veleň
Děčín Ústecký kraj 0 Sporting Club Děčín
Děčín Ústecký kraj 0 Stará dáma Děčín
Chomutov Ústecký kraj 0 FC Atletico Chomutov
Chomutov Ústecký kraj 230 FC Baník Chomutov
Chomutov Ústecký kraj 21 FC Betis Kadaň
Chomutov Ústecký kraj 73 International FC Kadaň
Chomutov Ústecký kraj 0 SK Ervěnice - Jirkov z.s.
Chomutov Ústecký kraj 1 Sparta Chomutov
Litoměřice Ústecký kraj 0 ACZ Lovosice
Litoměřice Ústecký kraj 0 BAXI Třebenice
Litoměřice Ústecký kraj 0 CF Radobýl Litoměřice
Litoměřice Ústecký kraj 1 FC Killers Lovosice z.s.
Litoměřice Ústecký kraj 6 Futsal Černiv
Litoměřice Ústecký kraj 10 Junior pro sport z.s
Litoměřice Ústecký kraj 0 LBC Libochovice
Litoměřice Ústecký kraj 24 SK Roudnice nad Labem futsal z.s.
Litoměřice Ústecký kraj 0 SK Sahara Vědomice
Most Ústecký kraj 0 FŠ Litvínov z.s.
Teplice Ústecký kraj 11 FC Futsal Bílina
Teplice Ústecký kraj 7 FC Gamers Teplice
Teplice Ústecký kraj 13 FC První Teplice, z.s.
Teplice Ústecký kraj 20 FK Krupka, z.s.
Teplice Ústecký kraj 18 Morgan Commando Teplice z.s.
Teplice Ústecký kraj 11 Sportovní klub Dubí, z.s.
Teplice Ústecký kraj 13 Tělovýchovná jednota Oldřichov, spolek
Ústí nad Labem Ústecký kraj 0 Ares Klíše
Ústí nad Labem Ústecký kraj 0 Bar Alex Ústí nad Labem
Ústí nad Labem Ústecký kraj 0 BOCA JUNIORS KRUPKA, z. s.
Ústí nad Labem Ústecký kraj 0 Březňáci Ústí nad Labem
Ústí nad Labem Ústecký kraj 0 FC Atletico Ústí nad Labem
Ústí nad Labem Ústecký kraj 0 FC Hunters Ústí nad Labem
Ústí nad Labem Ústecký kraj 8 FC Chmelaři Ústí n/Labem
Ústí nad Labem Ústecký kraj 0 FC Incredibles Ústí nad Labem
Ústí nad Labem Ústecký kraj 0 FC Kolbenschmidt cz Ústí nad Labem
Ústí nad Labem Ústecký kraj 40 FC NY Tiradores Ústí nad Labem
Ústí nad Labem Ústecký kraj 34 FC Rapid Ústí nad Labem
Ústí nad Labem Ústecký kraj 3 FC Rumíci Ústí nad Labem
Ústí nad Labem Ústecký kraj 0 FC Sheriffs Teplice
Ústí nad Labem Ústecký kraj 0 FC Sokol Ústí n.Labem
Ústí nad Labem Ústecký kraj 0 FC United of Ústí nad Labem
Ústí nad Labem Ústecký kraj 0 FC Všebronx Ústí nad Labem
Ústí nad Labem Ústecký kraj 14 FC WHL Ústí nad labem
Ústí nad Labem Ústecký kraj 0 FCSB Ústí nad Labem
Ústí nad Labem Ústecký kraj 0 FK Albion Ústí nad Labem
Ústí nad Labem Ústecký kraj 0 FK Auto Horejsek Ústí nad Labem
Ústí nad Labem Ústecký kraj 0 FK Český Lev Neštěmice, z.s.
Ústí nad Labem Ústecký kraj 1 FK Jamajka Ústí nad Labem
Ústí nad Labem Ústecký kraj 0 FK Rakeťáci Ústí nad Labem
Ústí nad Labem Ústecký kraj 0 FK Sambular Ústí nad Labem
Ústí nad Labem Ústecký kraj 0 FK Všebořice Ústí nad Labem
Ústí nad Labem Ústecký kraj 3 Flamengo Ústí nad Labem
Ústí nad Labem Ústecký kraj 0 FSC SKP Viktoria Ústí n/L
Ústí nad Labem Ústecký kraj 15 FSC Tygříci Ústí nad Labem
Ústí nad Labem Ústecký kraj 18 FT Forza Ústí nad Labem
Ústí nad Labem Ústecký kraj 0 Gasol Žďárek
Ústí nad Labem Ústecký kraj 0 HOP TROP Ústí n.Labem
Ústí nad Labem Ústecký kraj 0 Italové-Combix Ústí nad Labem
Ústí nad Labem Ústecký kraj 0 Kámoši Ústí nad Labem
Ústí nad Labem Ústecký kraj 0 Klimax Bar Ústí nad Labem
Ústí nad Labem Ústecký kraj 1 KMK Tornádo Ústí n/L
Ústí nad Labem Ústecký kraj 0 Kozlos Ústí nad Labem
Ústí nad Labem Ústecký kraj 21 Lokomotif Ústí nad Labem
Ústí nad Labem Ústecký kraj 0 Mongaguá Ústí nad Labem z. s.
Ústí nad Labem Ústecký kraj 11 New York Ústí nad Labem
Ústí nad Labem Ústecký kraj 36 Old School Ústí nad Labem z. s.
Ústí nad Labem Ústecký kraj 13 Oranjes Ústí nad Labem
Ústí nad Labem Ústecký kraj 0 Patriots Ústí nad Labem
Ústí nad Labem Ústecký kraj 0 Pierburg Trmice
Ústí nad Labem Ústecký kraj 0 Pink Panthers Ústí nad Labem z.s.
Ústí nad Labem Ústecký kraj 0 Plejeři Üstí nad Labem
Ústí nad Labem Ústecký kraj 0 Real Aussig
Ústí nad Labem Ústecký kraj 0 Rio Ústí nad Labem
Ústí nad Labem Ústecký kraj 0 Samba Ústí nad Labem
Ústí nad Labem Ústecký kraj 0 Sampdoria MRV Ústí nad Labem
Ústí nad Labem Ústecký kraj 19 SK Hraničář Petrovice z.s.
Ústí nad Labem Ústecký kraj 0 SOSOSO Ústí nad Labem
Ústí nad Labem Ústecký kraj 0 Tělovýchovná jednota ČSAD Libouchec z.s.
Ústí nad Labem Ústecký kraj 3 Tělovýchovná jednota Sebuzín, z. s.
Ústí nad Labem Ústecký kraj 11 TJ Proboštov
Ústí nad Labem Ústecký kraj 11 TJ Svádov-Olšinky z.s.
Ústí nad Labem Ústecký kraj 0 ULITEP Ústí nad Labem
Ústí nad Labem Ústecký kraj 1 USK Slávie Ústí nad Labem
Ústí nad Labem Ústecký kraj 0 Větruše Ústí nad labem
Ústí nad Labem Ústecký kraj 0 ZD Hospoddáři Ústí nad Labem
Havlíčkův Brod Vysočina 43 FK Boca Chotěboř
Havlíčkův Brod Vysočina 34 Futsal klub Havlíčkův Brod, z.s.
Havlíčkův Brod Vysočina 48 S.U.D. Světlá n. Sázavou
Havlíčkův Brod Vysočina 16 Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s.
Jihlava Vysočina 22 F.C.Arsenal Brtnice
Jihlava Vysočina 23 Tělocvičná jednota Sokol Brtnice
Jihlava Vysočina 0 TJ Dušejov 2000, z.s.
Jihlava Vysočina 46 TJ SAPELI POLNÁ, z.s.
Třebíč Vysočina 0 ALL BLACK Nové Syrovice
Třebíč Vysočina 0 FC Dělo Modlíkov
Třebíč Vysočina 0 Futsal Hartvíkovice
Třebíč Vysočina 0 Futsal Moravské Budějovice
Třebíč Vysočina 0 Ocmanice
Třebíč Vysočina 0 Orchestrion Višňová u Příbrami
Třebíč Vysočina 0 P.S.Colallto Devils Třebíč
Třebíč Vysočina 0 Raptoři Stařeč
Třebíč Vysočina 0 Sheffield United Vladislav
Třebíč Vysočina 30 SK Fotbalová škola Třebíč, z.s.
Třebíč Vysočina 11 SK Huhtamaki Okříšky, z.s.
Třebíč Vysočina 0 Young boys Třebíč
Žďár nad Sázavou Vysočina 20 Hattrick Svratka
Vsetín Zlínský kraj 0 1.FC Horní Bečva
Vsetín Zlínský kraj 0 Al Capone Rožnov p.Radh.
Vsetín Zlínský kraj 19 Amatér Komárovice
Vsetín Zlínský kraj 0 Bar Bora Bora Vidče
Vsetín Zlínský kraj 0 Benfika Rožnov pod Radhoštěm
Vsetín Zlínský kraj 0 FC DK Okna Valašské Meziříčí
Vsetín Zlínský kraj 0 FC Draci Val. Meziříčí
Vsetín Zlínský kraj 0 FC Křen Frenštát pod Radhoštěm
Vsetín Zlínský kraj 0 Forza Zubří
Vsetín Zlínský kraj 0 Fru Fru Vsetín
Vsetín Zlínský kraj 0 Futsal Klub Jasenice
Vsetín Zlínský kraj 1 HSK Huslenky
Vsetín Zlínský kraj 0 Independe Trojanovice
Vsetín Zlínský kraj 0 Jethro Zašová, z.s.
Vsetín Zlínský kraj 0 Kouz.Medvídci Paseky Rožnov
Vsetín Zlínský kraj 0 Las Vigas Vigantice
Vsetín Zlínský kraj 0 MFC Hutisko Solenec
Vsetín Zlínský kraj 1 Mikeska Vsetín
Vsetín Zlínský kraj 0 Rossi tým Branky
Vsetín Zlínský kraj 0 SK Krasno Valaš. Meziříčí
Vsetín Zlínský kraj 0 SK Vichury Vsetín
Vsetín Zlínský kraj 0 Torpex Rožnov pod Radhoštěm
Zlín Zlínský kraj 0 VŠSK Futsal Zlín

*údaje jsou zpracovány k datu 7.2.2024