V základní části bojovalo šest škol o dvě přímá postupová místa do semifinále, méně úspěšní museli o účast v semifinále zabojovat ve čtvrtfinále.

Základní části vyhrála Třeboň bez ztráty bodu, Teplice v cestě do semifinále ztratily bodíky jen s Třeboní a měli tak v turnaji výhodu vynechání čtvrtfinálových bojů.

Ve čtvrtfinále Liberec, který v základní části nezískal ani bod, vlétl do zápasu s jinou energií a vedl 2:0, Vyškov ale stihl vyrovnat a na penalty byl šťastnější, Přerov pak vyhrál gólem v poslední minutě nad Radnicí 1:0.

V semifinále se v zápase Třeboň-Přerov jedinkrát v turnaji neujala žádná střel a na penalty vyhrála Třeboň 3:2. Druhé semifinále bylo v režii Teplic, které porazily Vyškov v pohodě 3:1.

V zápase o 3 místo Vyškov trochu překvapivě zdolal 1:0 Přerov. Finále začalo tlakem Třeboně, ta v 5. minutě šla do vedení, od té doby Teplice jednou akcí za druhou zkoušely vstřelit vyrovnávající gól, povedlo se ale trefit jen břevno a Třeboň se tak mohla radovat z titulu.

 

ZÁKLADNÍ KOLO

W4-ZŠ Radnice – W1-ZŠ Třeboň 0:1
W8-ZŠ Edisonova Teplice – W3-ZŠ a ZUŠ Jabloňová Liberec 4:0
W13-ZŠ Purkyňova Vyškov – W14-ZŠ Za mlýnem Přerov 1:1
W4-ZŠ Radnice – W8-ZŠ Edisonova Teplice 0:2
W1-ZŠ Třeboň – W13-ZŠ Purkyňova Vyškov 3:0
W8-ZŠ Edisonova Teplice – W14-ZŠ Za mlýnem Přerov 2:1
W4-ZŠ Radnice – W3-ZŠ a ZUŠ Jabloňová Liberec 1:0
W1-ZŠ Třeboň – W14-ZŠ Za mlýnem Přerov 2:0
W8-ZŠ Edisonova Teplice – W13-ZŠ Purkyňova Vyškov 1:1
W4-ZŠ Radnice – W14-ZŠ Za mlýnem Přerov 1:2
W1-ZŠ Třeboň – W3-ZŠ a ZUŠ Jabloňová Liberec 6:1
W4-ZŠ Radnice – W13-ZŠ Purkyňova Vyškov 0:4
W3-ZŠ a ZUŠ Jabloňová Liberec – W14-ZŠ Za mlýnem Přerov 0:1
W1-ZŠ Třeboň – W8-ZŠ Edisonova Teplice 1:0
W3-ZŠ a ZUŠ Jabloňová Liberec – W13-ZŠ Purkyňova Vyškov 0:3

ČTVRTFINÁLE

W13-ZŠ Purkyňova Vyškov - W3-ZŠ a ZUŠ Jabloňová Liberec 2:2, pen 3:2
W14-ZŠ Za mlýnem Přerov - W4-ZŠ Radnice 1:0

SEMIFINÁLE

W1-ZŠ Třeboň - W14-ZŠ Za mlýnem Přerov 0:0, pen. 3:2
W8-ZŠ Edisonova Teplice - W13-ZŠ Purkyňova Vyškov 3:1

O 3. MÍSTO

W14-ZŠ Za mlýnem Přerov - W13-ZŠ Purkyňova Vyškov 0:1

FINÁLE

W1-ZŠ Třeboň - W8-ZŠ Edisonova Teplice 1:0

Nejlepší hráčka: Ella Joslová
Nejlepší brankářka: Adéla Nalezená

Finále Školské futsalové ligy 9 dívek 2023/2024

Finále Školské futsalové ligy 9 dívek 2023/2024