Morava jih

Ve skupině Morava jih nás čeká peprný duel, ve kterém se proti sobě postaví, zatím 100% Univerzita Hradec Králové, a Univerzita obrany z Brna. Pokud chtějí studenti UNOBu ještě promluvit do boje o postup, nemohou uvažovat o ničem jiném, než o plném bodovém zisku.

Morava sever

Oproti tomu druhá moravská skupina už zná oba postupující. Dnešní duel mezi UTB a VŠB totiž s přehledem zvládli studenti z Ostravy a nepřipustili překvapení. V play-off tedy doplní druhou univerzitu ze severovýchodního města, jelikož i v případě porážky v posledním utkání, nepřijde o první místo ve skupině Ostravská univerzita.

Čechy jih

Velmi pikantní poslední kolo nás čeká ve skupině Čechy jih. O postupujících je už sice rozhodnuto, ale kdo se bude radovat z celkového triumfu ve skupině, se rozhodne až během čtvrtečního odpoledne. Do Jihočeské metropole přicestuje nejlepší defenzíva soutěže, neboť Karlovka inkasovala za úvodní tři duely pouze jedinou branku. Oproti tomu JU má jednu z nejlepších útočných sil celé ligy. Máme se tedy na co těšit.

Čechy sever

V poslední nezmíněné skupině je obdobná situace jako na jihu Moravy. Nejlepší výchozí pozici mají studenti ČVUT, kteří si stále drží 100% bilanci. V posledním kole ovšem zajíždí do Ústí nad Labem, kde místní UJEP musí bodovat naplno, aby se nemusel ohlížet na případný úspěch, či neúspěch, Vysoké školy ekonomické, která změří síly s VŠCHT.

 

 

Autor: Matěj Čapek