2. Futsal liga západ

PÁ 16:00 Arsenal Benešov - Sparta Praha Gymnázium Sedlčany

Filip Dřevojan (Arsenal): "V pátek nás čeká zápas se soupeřem, kterého není třeba více představovat. Oproti předsezónním očekáváním ale do utkání vstoupíme jako favorité my. Věřím, že nám tato skutečnost nesváže nohy, a před skvělým publikem prodloužíme naší domácí neporazitelnost i s takto zvučným soupeřem jako je Sparta."

Jakub Hájek (Sparta): "V pátek nás čeká Benešov, tým ze špičky tabulky. Pojedeme k zápasu s pocitem výhry z minulého zápasu a budeme si chtít přenést všechny pozitivní věci a naopak se vyvarovat věcí, u kterých víme, že máme rezervy. Pojedeme konečně v plné sestavě doplněné o nové hráče. Čeká nás hezký zápas, ale víme, že když budeme hrát, to co máme a co umíme, můžeme v téhle soutěži hrát dobré zápasy s každým."

PÁ 20:00 FK Kladno - FK Boca Chotěboř MSH Kladno

Miloš Moravec (FK Boca Chotěboř): "V pátek jedeme do Kladna, kde nás čeká další náročné utkání. Kladno má ve svém kádru hodně zkušených hráčů, a tak nás nečeká nic lehkého. Věřím, že pokud budeme hrát zodpovědně a proměňovat šance, můžeme nějaký ten bodík odvézt."

PÁ 20:00 FC Jerigo 1994 Plzeň - FC Malibu Mladá Boleslav SH Lokomotiva Plzeň

Petro Bodnaruk (hráč Jeriga): "Proti již tradičnímu soupeři z Mladé Boleslavi budeme chtít odčinit prohru ze Sparty. Zápasem s Libercem jsme si ukázali, že doma můžeme hrát s každým, a to budeme chtít potvrdit. Pevně věřím, že tři body zůstanou v Plzni."

Dominik Machů, FC Malibu: "Na Jerigu nás nečeká nic jednoduchého, zápasy na tamní palubovce jsou velmi náročné. Je potřeba se vyvarovat individuálních chyb, které nás provázely minulý zápas a být více klidní v koncovce. Pokud navážeme na výkon z druhé půle proti Kladnu, měli bychom z Plzně odvést všechny body."

SO 18:00 FC NY Tiradores Ústí n. L. - FTZS Liberec B SC Sluneta

Daniel Brzák (asistent trenéra FC NY Tiradores Ústí nad Labem): "Liberec je velice silný soupeř, možná nejlepší v celé soutěži. Pro nás bude důležité vrátit do hlav i na hřiště entuziasmus, který nám teď trochu chyběl a vyvarovat se zbytečných chyb, které soupeři ve 2. lize ihned trestají. Výhodou je, že proti takovému soupeři nikdy nemáte co ztratit, takže se v domácím prostředí popereme o nečekané překvapení."

Filip Razák (trenér FTZS): "Při pohledu na tabulku by se dalo říct, že se bude jednat o lehký zápas, nicméně snadný zápas určitě neočekávám. Všichni se na zápas těšíme a pokud podáme dobrý výkon, s vysokým nasazením, tak věřím, že uspějeme.”

SO 19:05 Bohemians Praha 1905 - Absolut Černý Dub SC Řepy

Jaroslav Pytloun (trenér Bohemians): "Čeká nás velice těžké utkání proti Absolutu. Soupeři se daří a nepochybně bude chtít bodovat i u nás. My se však budeme soustředit na naši hru, která nám zatím vychází. Pokud se nám podaří toto utkání zvládnout, můžeme na čele tabulky trochu odskočit. Očekávám však velice zdatného a houževnatého soupeře, který se naopak na nás bude chtít dotáhnout.”

NE 19:00 Wizards DDM Praha 10 - FC Betis Kadaň ZŠ Kunratice

Zdeněk Vácha (hráč Wizards): "Čeká nás důležitá bitva s tabulkovým sousedem, který má pouze o bod méně. Tudíž to bude souboj o důležité body. O tom, že nás nečeká lehké utkání víme a uděláme maximum pro výhru. Hrajeme doma a tady neprohráváme, chceme si upevnit pozici v klidném středu tabulky."

Jaroslav Mezera (Betis): "Rádi bychom navázali na domácí vítězství proti Ústí, ale víme, že nás v Praze nečeká nic lehkého. Budeme bojovat a věřím, že domu nějaký bod přivezeme."

2. Futsal liga východ

PÁ 20:00 1.FC Nejzbach Vysoké Mýto - AC Gamaspol Jeseník DM Vysoké Mýto

Michal Jiráský (hráč Nejzbachu): "V pátek nás čeká domácí utkání proti Jeseníku. Osobně si myslím, že Jeseník bude patřit k jednomu z favoritů na postup. My budeme chtít potěšit plnou halu, kvalitním výkonem."

Patrik Plhák (Jeseník): "V pátek nás čeká první letošní výjezd a rovnou to bude jeden z nejtěžších výjezdu letošní sezóny. Kombinace hráčů se zkušenostmi z 1. Futsal ligy a malé haly svědčí o tom, že nás čeká velmi těžké utkání."

PÁ 20:00 FC Baník Ostrava - Helas Brno B SH Krásné Pole

Roman Pyrochta, trenér Helasu B: "Na Baník pojedeme v kombinované sestavě. Domácí budou jasným favoritem, my se jim pokusíme být vyrovnaným soupeřem. Naším cílem je pochopitelně uhrát co nejlepší výsledek."

PÁ 20:15 AC Hlinsko - FC Pramen Havlíčkův Brod SH Hlinsko

Karel Svoboda (trenér Havlíčkova Brodu): „V Hlinsku nás čeká poctivý soupeř, který není líný na krok. My svým přístupem musíme navázat na druhý poločas z našeho posledního utkání. Když se nám to podaří, máme šanci na zisk bodů.“

NE 19:00 FC Tango Hodonín - SK Amor Kloboučky Vyškov TEZA Hodonín

Jiří Štěrba (předseda Tanga): "V neděli přivítáme v Hodoníně Vyškov a historie naznačuje, že to bude opět bitva jako řemen. Před naším zápasem proběhne 1. kolo extraligy žen, takže futsaloví fanoušci se mají na co těšit. Pokud jde o Vyškov, tak se u nich hodně věcí změnilo, proto je to pro nás trochu nečitelný soupeř. Nicméně, byl bych hodně zklamaný, kdybychom doma nezískali všechny body!"

Vladimír Štrublík (trenér Amoru): "V neděli jedeme do Hodonína povzbuzeni první výhrou, ale víme, že nás tam čeká jednoznačně nelepší dosavadní soupeř. My bychom být konečně v početnější sestavě a určitě i nejkvalitnější, tak snad to ukážeme i na hřišti."

| Výsledky a tabulka 2. FL západ

| Výsledky a tabulka 2. FL východ