Nominovaní futsalisté

FELIPE: chrudimský Brazilec vstřelil ve střech zápasech tři branky a na čtyři přihrál.

JOSEF GABČO: mělnický šutér se výrazně podepsal pod jedinou prosincovou výhru Mělníka doma nad Jeseníkem. Celkově v posledním měsíci roku 2017 nasbíral pět kanadských bodů (4+1). Jednou byl zvolen i hráčem zápasu.

MARTIN KULHÁNEK: Teplice sice vyhrály v prosinci jen jednou, ale Kulhánek byl ve velké formě. Celkově vstřelil pět branek a na jednu přihrál. Dvakrát byl fanoušky zvolen hráčem utkání.

MAX: tradiční účastník našeho hlasování stále čeká na výhru. V prosinci si střelec Chrudimi připsal dalších sedm branek a na jednu přihrál. Dvakrát byl také zvolen hráčem utkání.

VÁCLAV SKLENÁŘ: Nejzbachu se daří i díky střelecké formě Václava Sklenáře, který dal v prosinci pět branek a dvakrát byl zvolen nejlepším hráčem zápasu.

TOMÁŠ VNUK: skvělou formu si udržel i v prosinci, ačkoliv jeho tým výsledkově nezářil. Český reprezentant vstřelil čtyři góly a na tři přihrál.

Nominovaní trenéři

FELIPE CONDE: brazilský kouč ve službách ERA-PACKu vyhrál všechny tři prosincové zápasy s impozantním skóre 15:3.

MIROSLAV SEMERÁD: Nejzbach je v laufu. Vyhrál v Brně, doma se Slavií a v Mělníce. Trenérovo skóre: tři vyhrané zápasy s bilancí 14:8.

NENAD VELJKOVIČ: konečně povedený měsíc pro slávistického kouče. Vyhrál sice jen dva zápasy ze tří, ale povedl se mu mistrovský kousek, když díky power play dokázal jeho tým otočit derby se Spartou.

Jak hlasovat?

1. Rozklikněte si tento odkaz na webu futsalliga.cz.
2. Označte jednoho hráče a jednoho trenéra, kterého chcete zvolit.
3. Zadejte svůj email a hlas odešlete.
4. Na zadaný email vám přijde potvrzovací email, ve kterém musíte pro ověření hlasu rozkliknout odkaz.

Tak jdeme na to, čas máte do pátku 20:00. Nejlepšího hráče a trenéra následně zveřejníme a odměníme.