Každý rok se s naším projektem Náš fotbal živě podíváme na sedm utkání, do sedmi městeček nebo vesnic, zažijeme fantastickou atmosféru a poznáme nezapomenutelné příběhy lidí, kteří žijí fotbalem.

Na webu www.prihraj.cz právě probíhá hlasování mezi deseti kluby a právě hlasování fanoušků rozhodne o tom, do jakého klubu se štáb České televize spolu s organizátory projektu vydá.

Kluby zapojené do aktuálně probíhajícího hlasování

FK BOREK
V utkání s TJ Sokol Neplachov půjde o místní derby, kde se většina hráčů zná a rivalita je tak znát i na hřišti. Nádherný areál, který by se neztratil ani v divizi.

FK STAŘÍČ
Za domácí nastupuje bývalý ligový fotbalista Aleš Besta. Odchovanci domácího klubu jsou pak například bratři Jakub a Ondřej Šašinkovi.

FK STŘELICE
Za Střelice u Brna nastupoval na podzim 2023 bývalý fotbalista a brněnská legenda Petr Švancara. Ve Střelicích navíc prý nikdy neprší.

SOKOL CHVALÍKOVICE
Za domácí tým nastupuje otec se synem, dočkáme se tak rodinné spolupráce? Obě vesnice mají jednu základní školu, kde již prvňáky dělí na raduňské a chvalíkovské.

TJ DOKSY
Osobností domácího klubu je Karel Kapoun, bývalý sudí s A licencí. Domácí se mohou pyšnit kronikou klubu, která je vedena desítky let a mapuje dlouholetou historii klubu.

TJ JISKRA VRATISLAVICE
V utkání proti SK VTJ RAPID Liberec se proti sobě postaví hráči, kteří se znají a prošli oběma kluby. Oběma kluby prošel také bývalý ligový fotbalista Luděk Zelenka.

TJ SLOVAN OSTRAVA
Klub, který je vůbec tím nejstarším fotbalovým klubem na Ostravsku. Během své historie se utkal s největšími českými fotbalovými kluby i kluby ze zahraničí, například Rapid Vídeň nebo Kodaň, kterou porazil 4:1.

TJ VOLDUCHY B
V letošním roce oslaví oddíl kopané Tělovýchovné jednoty Volduchy 100. narozeniny. Ohromná soudržnost týmu a fanoušků. Parádní atmosféra při zápasech a fanklub FKV ultras jenž na zápasy dojíždí až z Prahy.

VYŽLOVKA
Derby dvou odvěkých rivalů, to je souboj Vyžlovky s Jevany. Oba od sebe dělí pouze les, takže zápasy jsou vždy vyhrocené jak mezi hráči, tak mezi fanoušky.

ŠTÍTNÁ NAD VLÁŘÍ
Pravé valašské derby, přesně tak se dá nazvat souboj domácích s týmem TJ Nedašov. Osobností domácího týmu je Josef Hnaníček, bývalý prvoligový fotbalista, který se po 20 letech vrátil do svého mateřského klubu.

Do hlasování se můžete zapojit na webu www.prihraj.cz.